ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

להקיא או לא להקיא,זו השאלה.

הדורבנים​(נשלט)
לפני 11 שנים • 18 בנוב׳ 2012
הדורבנים​(נשלט) • 18 בנוב׳ 2012
fog כתב/ה:
לא טענתי כלל שתושבי תל אביב חיים בבועה, או שלא היו בה פיגועים, או שהם לא מבוהלים כמו כולם.

כן טענתי, שרבים מהם לא סופרים אנשים שלא חיים לידם, ומגיבים כאילו "ההם" לא קיימים כלל.

אלה שני דברים שונים בתכלית. יותר מכך, פיגועים בתל-אביב רק העצימו את התופעה העצובה הזו. כי פיגוע בתלאביב וירושליים תמיד נספר הרבה יותר בתקשורת מפיגועים בפריפריה.

ציטטתי את עצמי מגיב לתגובה של סושי, זאת שצוטטה על ידי עצמה.
כי גם אני ידידותי לסביבה, כך אומרים.
שוסי
שוסי • 18 בנוב׳ 2012
פוג חמוד,
לא הגבת לתגובה השנייה שלי.
שאני אצטט במיוחד בשבילך דיסלקט סלקטיבי מחמד שלי?
הדורבנים​(נשלט)
זונת סושי אייכן כתב/ה:
פוג חמוד,
לא הגבת לתגובה השנייה שלי.
שאני אצטט במיוחד בשבילך דיסלקט סלקטיבי מחמד שלי?

כן. אין שום דבר שלא הגבתי לו. קדימה.
או שאולי אין לך אומץ, בעצם...
(קולות של תרנגולת)
שוסי
שוסי • 18 בנוב׳ 2012
זונת סושי אייכן כתב/ה:
כמו שרבים מסתם אנשים לא סופרים אנשים שכן חיים לידם אולי?.בכל מקום בעולם בכל זמן נתון להרבה אנשים לא איכפת מאנשים אחרים.האם אתה סבור שלכל תושבי הפרפריה היה תמיד נורא איכפת כל הזמן מגלי הפיגועים בתל אביב?.אנשים נוטים להיות אנשים,לא משנה מהיכן הגיעו.
פוג,בחייאת,עדיף שתתנצל ותודה שהגבת בטמטום,קורה.
רד מהעץ וזהו.

משום מה,הגבת רק לחלק האחרון.
מלכתא
מלכתא • 18 בנוב׳ 2012
זונת סושי אייכן כתב/ה:
מלכתא,
סורי,אבל את טועה.
סטטיסטית אין שום מצב שלכלללל אוכלוסיית הפרפריה היה איכפת מכל תושבי המרכז כמו שאין מצב שלכללל תושבי המרכז לא איכפת מכל תושבי הפרפריה.
את נותנת דוגמאות אישיות וזה נחמד,אבל זה לא מספיק קביל.
אני מכירה 3 אנשים שונים שאירחו משפחות שלמות בביתם הרמת שרוני ומכירה את ההורים שלי שדבוקים לחדשות וכואבים כל ילד מבוהל לא משנה היכן הוא גר.
ובקשר למי יש יותר גדול,חבל שאת לא קוראת עד הסוף,כי באותה הודעה הקלדתי שבימים אלו ברור לי שאין השוואה בין מצב החירום התל אביב לבין הפריפריאלי.את מוזמנת לשוב ולעיין במסך חשוב זה שנית.

לפי איזו סטטיסטיקה?
תשמעי אם תקראי לדעה שלך עובדה זה לא יהפוך אותה לכזאת.
שוסי
שוסי • 18 בנוב׳ 2012
את רצינית עכשיו? עזבי סטטיסטיקה,לטס גו ביי הגיון.
הגיוני בעיינך שלכל התושבים בשדרות איכפת לעומת כל התל אביבים שלא איכפת להם?
לגבי השני,כפי שאמרתי אני מכירה כבר 3 אנשים שסותרים את הטענה שלך.
הדורבנים​(נשלט)
זונת סושי אייכן כתב/ה:
זונת סושי אייכן כתב/ה:
כמו שרבים מסתם אנשים לא סופרים אנשים שכן חיים לידם אולי?.בכל מקום בעולם בכל זמן נתון להרבה אנשים לא איכפת מאנשים אחרים.האם אתה סבור שלכל תושבי הפרפריה היה תמיד נורא איכפת כל הזמן מגלי הפיגועים בתל אביב?.אנשים נוטים להיות אנשים,לא משנה מהיכן הגיעו.
פוג,בחייאת,עדיף שתתנצל ותודה שהגבת בטמטום,קורה.
רד מהעץ וזהו.

משום מה,הגבת רק לחלק האחרון.

אה, זה icon_redface.gif

אני חושב שתלאביב נספרת יותר, כמו שמרי ג'ין אמרה, ואז תלאביבים עפים על עצמם בגלל זה ושוכחים אחרים, ואת הרגשות שלהם. כן.

לא כל התלאביבים מתנהגים כך, ולא כל אלה מהפריפריה מתנהגים אחרת, ולא, לא עשיתי סקר.

אבל בגדול, זאת התחושה של הרבה אנשים מהארץ.
מלכתא
לפני 11 שנים • 19 בנוב׳ 2012
מלכתא • 19 בנוב׳ 2012
זונת סושי אייכן כתב/ה:
את רצינית עכשיו? עזבי סטטיסטיקה,לטס גו ביי הגיון.
הגיוני בעיינך שלכל התושבים בשדרות איכפת לעומת כל התל אביבים שלא איכפת להם?
לגבי השני,כפי שאמרתי אני מכירה כבר 3 אנשים שסותרים את הטענה שלך.

את שוב מפספסת את הפואנטה.
הטענה שלי היא שכולם שווים- השדרותים דואגים לתל אביבים והתל אביבים לשדרותים, ככה שאין פה שום טענה שהפרכת.
וכן נראה לי מאוד הגיוני שלתושבים בשדרות איכפת. מוזמנת לבוא אליי ולהכיר icon_smile.gif
ובחיאת אחותי, די לשחק בקאקה. אין פה שאלה של מי מסכן יותר ולמי יש גדול יותר.
גם לאילת הגיעו עכשיו,כל הזין.
up u rs​(אחרת)
up u rs​(אחרת) • 19 בנוב׳ 2012
fog כתב/ה:
[quote="
אני חושב שתלאביב נספרת יותר, כמו שמרי ג'ין אמרה, ואז תלאביבים עפים על עצמם בגלל זה ושוכחים אחרים, ואת הרגשות שלהם. כן.

לא כל התלאביבים מתנהגים כך, ולא כל אלה מהפריפריה מתנהגים אחרת, ולא, לא עשיתי סקר.

הטימטום פה מתחיל לעוף יותר גבוהה מפאג'ר 8.
ההבדל בין טיל על תל אביב לטיל על שדרות הוא אסטרטגי- לא תרבותי.
בשביל לפגוע בתל אביב-ביחס למרחוק ממקום השיגור צריך נשק יותר חזק עם יכולות שיגור ארוכות יותר ממה שהשתמשו בו עד היום.
זה לא עניין של פריפריה מול מרכז-אלא של הוכחת יכולת צבאית מהצד הפאלסטינאי.
זה כל הסיפור.
תפסיקו לחפש תירוצים מהתחת בשביל להזין לעצמכם את שינאת התל אביבים או בכלל-את שנאת החינם כלפי השונה שיותר מידי ישראלים הפכו לספורט לאומי..
אני לא אתחיל לקשור לעצמי כתרים-רק רוצה להזכיר שבתקופות של ההפצצות הכי כבדות על הדרום-היו אילו קבצות של תל אביבים, שיכולים לעשות קניות לשבת 3 דקות מהבית בשוק התקווה או הכרמל-שהתארגנו כדי לנסוע בימי שישי לעשות קניות בשדרות ואופקים ולסייע ע"י כך לעסקים קטנים שנפגעו. ויש עוד הרבה דוגמאות, שלצערכם, יהרסו לכם את התיאוריה של "תל אביבים שמאלנים אדישים שעסוקים בעצמם"
לפני שאנחנו מתקשקשים על שלום עם הפאלסטינאים-כדאי שתנחיל מהכחדת שינאת החינם שבתכנו.
Winner​(מתחלפת)
Winner​(מתחלפת) • 19 בנוב׳ 2012
סיגורני כתב/ה:
fog כתב/ה:
[quote="

הטימטום פה מתחיל לעוף יותר גבוהה מפאג'ר 8.
ההבדל בין טיל על תל אביב לטיל על שדרות הוא אסטרטגי- לא תרבותי.
בשביל לפגוע בתל אביב-ביחס למרחוק ממקום השיגור צריך נשק יותר חזק עם יכולות שיגור ארוכות יותר ממה שהשתמשו בו עד היום.
זה לא עניין של פריפריה מול מרכז-אלא של הוכחת יכולת צבאית מהצד הפאלסטינאי.
זה כל הסיפור.
תפסיקו לחפש תירוצים מהתחת בשביל להזין לעצמכם את שינאת התל אביבים או בכלל-את שנאת החינם כלפי השונה שיותר מידי ישראלים הפכו לספורט לאומי..
אני לא אתחיל לקשור לעצמי כתרים-רק רוצה להזכיר שבתקופות של ההפצצות הכי כבדות על הדרום-היו אילו קבצות של תל אביבים, שיכולים לעשות קניות לשבת 3 דקות מהבית בשוק התקווה או הכרמל-שהתארגנו כדי לנסוע בימי שישי לעשות קניות בשדרות ואופקים ולסייע ע"י כך לעסקים קטנים שנפגעו. ויש עוד הרבה דוגמאות, שלצערכם, יהרסו לכם את התיאוריה של "תל אביבים שמאלנים אדישים שעסוקים בעצמם"
לפני שאנחנו מתקשקשים על שלום עם הפאלסטינאים-כדאי שתנחיל מהכחדת שינאת החינם שבתכנו.

סיגרוני גם אני חשבתי כמוך ואז קמתי אתמול בבוקר ובין האזעקות ראיתי את תאוריית הבוהן מול הלב של מארי גין- "מגוחך להשוות בין פיגוע בערים הללו לפיגוע בפריפריה ומגוחך עוד יותר להתמרמר על כך שהיחס והבהילות אינם זהים. זה כמו להשוות בין סכין בבוהן לסכין בלב."
ומה אני אגיד לך קצת הייתי בהלם...