שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

למוניק יש שאלה מעניינת

א-דום​(שולט)
לפני 11 שנים • 10 בדצמ׳ 2012

אחלה שרשור אופס שרשור

א-דום​(שולט) • 10 בדצמ׳ 2012
זה באמת מעניין כי מנסיוני זה כך. יש כאלה שלא גומרות בכלל, יש שפעם אחת וחסל, יש פעמיים שלוש יש בלי הפסקה ונאלצות לדרוש-די! ויש שזה בשרשראות שזה מגניב ביותר. יש שמשפריצות שזה נדיר... גיליתי טגם מישהי שגומרת מהדגדגן,פתח הנרתיק, נקודה ג'י ונקודה איי וגם מהפטמות... עכשיו בטח יש כמה שמתות מקנאה אז להן אגיד יתכן שהאורגזמות שלכן יותר טובות. כי אפשר להשוות. icon_smile.gif
נוריתE
לפני 11 שנים • 11 בדצמ׳ 2012
נוריתE • 11 בדצמ׳ 2012
שולט
שעסוק בלספור כמה פעמים הוא גורם לנשלטת שלו לגמור
צריך לחשוב מה באמת חשוב בסשן
ונישלטת שעסוקה בלספור כמה פעמים הוא הגמיר אותה
בטוח נמצאת במקום אחר לגמרי ולא שם והכוונה הי א לא לספייס כי בסייפס
את לא אמורה בכלל לספור או,לזכור

כאילו מה זה פה תחרות?
בין בנים או בין הבנות? icon_rolleyes.gif
ייעוץ בדסמי​(שולטת)
לפני 11 שנים • 11 בדצמ׳ 2012

ובכן,

ייעוץ בדסמי​(שולטת) • 11 בדצמ׳ 2012
בתור גומרת סדרתית, אהויי,
הכי הרבה פעמים שנספרו, כשאני צובטת את האקס קלות והוא עושה "גלינג גלינג" וסופר כל אורגזמה שלי- בפרק זמן הפרוש על קרוב ל20 שעות- היו כמה מאות. חלקן חלשות למדי, חלקן חזקות, חלקן בהשפרצה, עם ובלי זמני מנוחה- בלי סדר לינארי של החלשות או התחזקות- פשוט תלויי תענוגות הנשמה והכוס ובאמת לצרכי תיעוד כי ידעתי שגומרת הרבה אך מעולם לא טרחתי לספור קודם.

אציין שהוא היה אהבה ענקית ונהדרת- ובאחת כזו- לא משנה כלל כמה גמירות נספרות.

עם ובלי קשר ממליצה על תרגילי חיזוק שרירי רצפת האגן המשדרגים כל אורגזמה נשית לרמות חדשות.

והכי חשוב לזכור לעניותי- שאנשים משוחררים, מסופקים ושמחים מינית מסתובבים עם חיוך ענק, עושים טוב בעולם ובגדול לא מחפשים לפגוע בשום דבר ואפחד- כן כן כולל להפגיז חפים מפשע או להציק לזולתם.

רק אהבה <3
ברבורה10
לפני 11 שנים • 12 בדצמ׳ 2012

דינג דונג

ברבורה10 • 12 בדצמ׳ 2012
אני חייבת להגיד שברבורה לא צבועה אני אומרת לפנים את מה שכול הבנות יודעות.
גמירה זה סבבה אבל צלצול הקופה טוב פי כמה.

לא ככה??????
רפאל
לפני 11 שנים • 14 בדצמ׳ 2012
רפאל • 14 בדצמ׳ 2012
המספרים האסטרונומיים שדיווחו עליהם בשרשור הזה עוררו את סקרנותי, ורציתי לשאול:
מהו מספר השיא של אורגזמות שזייפתן במשך 24 שעות?
Alas
לפני 11 שנים • 14 בדצמ׳ 2012
Alas • 14 בדצמ׳ 2012
באמת? 17, 40, 123654?
אחרי אחת אני משולה לגוויה, מפסיקה לתקשר עם הסביבה.
נצרכת לדקות ארוכות של התאוששות על מנת שאוכל פעם נוספת (אם בכלל).

icon_neutral.gif
מיתוסית​(שולטת)
לפני 11 שנים • 15 בדצמ׳ 2012
מיתוסית​(שולטת) • 15 בדצמ׳ 2012
לי זה נשמע ממש הזוי ומופרך.
כבר שמעתי על בנות שגומרות בשרשרת, אבל לא בכמויות כאלה.
אני גומרת רק מהדגדגן (עם סיוע בחורים אחרים), פעם אחת ואוי ואבוי למי שמעז לגעת בי אחרי. אפילו בכתף. לוקח לי הרבה זמן עד שאני נרגעת, במיוחד אחרי אורגזמה טובה. היא פשוט מפילה אותי וכל הגוף נהיה רגיש, וגם אחרי שהוא מפסיק להיות רגיש ואני מצליחה לגרד את עצמי מהמיטה לכיוון השירותים, אני לא מסוגלת שימשיכו לגרות לי את הדגדגן והרבה פעמים גם לא חדירה אפילו (מה שיוצר בעיה אם אני גומרת לפני החדירה...).
זה פשוט משביע אותי וזהו.

הייתי פעם עדה למישהי שגמרה 3-4 פעמים בשרשרת.
לא יודעת אם זה מעיד על אחרות, אבל האורגזמות שלה התבטאו באנחות קטנות וקצת עוויות פנים. היא נהנתה, ברור, אבל דווקא היא קינאה באורגזמה החזקה, המטלטלת, זו שגרמה לי לרעוד בכל הגוף כחולת פרקינסון ולצרוח כך שכל השכונה שמעה icon_smile.gif
אם מי שגומרת פעם אחת גומרת חזק יותר מזו שגומרת כמה פעמים, אני שמחה לקבל את הפעם האחת icon_smile.gif