סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

התראה לנשלטות ושולטות צעירות!

walking dead
לפני 11 שנים • 24 בפבר׳ 2013
walking dead • 24 בפבר׳ 2013
תמשיכי, רפונזל. תמשיכי להטיף לכולם את מה שאת צריכה קודם להטיף לעצמך.

מלכתא, מי שהחלה כאן בשרשור בשימוש בהשמצות והכפשות היא את. וגישת ילד בכיתה טיפולית שזורק בוץ ואז אומר "זה לא אני!" ודאי שלא תפתור לך את הבעיות. את לא מקבלת את השונה ממך, את כן שופטת ומכלילה ואת - יקירתי הלוחמת עבור חופש הביטוי לכל - אפילו חוטאת בסתימת פיות כשנוח לך.
בלוסום​(לא בעסק)

פרי ספיריט -

בלוסום​(לא בעסק) • 24 בפבר׳ 2013
על ראש הגנב בוער הכובע icon_smile.gif
ולפחות יש פה כאלה שהם מספיק כנים כדי להודות שזה טבעם...
Madame T​(שולטת)

תגידו

Madame T​(שולטת) • 24 בפבר׳ 2013
איך כל שרשור כמעט, שנפתח כאן בכוונה טובה להתריע על תופעה מסוימת, מתגלגל ומסתבך לכיוונים אחרים בכלל?

פורים היום, חברים, חייכו, תבלו, תהנו ובעיקר תשמרו על רוח חיובית! icon_razz.gif
נוריתE
נוריתE • 24 בפבר׳ 2013
לי זה קרה לפני כמה שנים
נתתי מספר סלולאר והאיש התקשר אלי הביתה!
ואני לא בת 18 גם לא עשרים ואז התחיל מסע איומים
שנגמר בתלונה במשטרה. בלי פשרות. נקודה.
Brave Dwarf

Re: הכי חשוב

Brave Dwarf • 24 בפבר׳ 2013
מלכתא כתב/ה:
אם יש אנשים שמוכנים לעבור לשיחת טלפון אחרי שתי אדומות- שלא יופתעו שהקשרים שלהם זולים בדיוק כמוהם.

אני לא מבין על מה יש פה להתווכח. זאת תגובה שיפוטית וחוטאת לאמת. לא כל מי שהתחיל מערכת יחסים אחרי אדומה ושליש הוא אדם "זול" ולא כל מי שנזהר הוא מכובד. וטיבה של מערכת יחסים אינה תלויה במספר אדומות. כולנו לוקים בשיפוטיות ולכולנו קיימת נטייה להכליל וכולנו מחליקים על הקליפה הזאת מפעם לפעם וזה בסדר כשמעירים לנו על כך. לא כל הערה מהצד או אי הסכמה, צריכות להיגמר במריבה בהשתתפותה של רפונזל.
shaydav​(שולט){TomahDav}

מסכים ומוסיף המלצה.

shaydav​(שולט){TomahDav} • 24 בפבר׳ 2013
כשולט שנמצא כבר זמן מה באתר, אוסיף את הדברים הבאים:
תקשורת:
כתובת מייל: צרו כתובת מייל חלופית לצרכיי BDSM, כזאת שלא יהיה קשה לוותר עליה.
טלפון: תנסו להימנע מלתת בקלות, אך אם בכל זאת, החזיקו טלפון נוסף לצרכים\ בסלקום יש מספר כפול, ואתו תמיד אפשר להחליף\לבטל.
תמונות: אם כבר שלחתן תמונות, ואינכן בטוחות במאת האחוזים באדם שממול, מחקו פנים ותווים מזהים אחרים.
IM (סקייפ, מסנג'ר, ושאר ירקות): הרשמו עם המייל החלופי. המנעו משיחות וידאו ללא ביטחון מוחלט באדם שממול.

שיחות בכלוב:
אם הפניה נעשתה ללא קריאה של הפרופיל שלך, מחקי!
אם השיחה לא לטעמך\ מתנהלת שלא בכבוד הראוי, מחקי!
אם על המסר הראשון הוא מבקש או שולח מייל\טלפון, מחקי!
בדקי האם האדם פעיל וכותב (ולא רק פרופיל יפה).
קראי חלק מדבריו, ראי עם דעותיו (על התחום) מתאימות לשלך.

פגישות:
בררי עם חברים וחברות באתר לגבי אדם מסויים לפני הסכמה לפגישה איתו, (אך זכרי: אין מידע=מידע רע, ועל כל אחד פה יש שמועות שמתרוצצות, יש לוודא אמיתות של שמועות לפני שרצים למחוק או להעביר הלאה)
פגישה ראשונה במקום נטרלי עם המון אנשים (ורצוי וניליים).
(יש דברים שיראו נורמליים לחברי הקהילה, גם אם הם לא נעימים (בצורה שלילית) לך, וימנעו בדורה מוחלטת במקום וונילי)
לא, את לא הולכת אליו, והוא לא בא אלייך, ואתם לא הולכים למלון\סטודיו\פינה חשוכה בסמטה, בפגישה הראשונה. (כבר קרו מקרים, ולא מעט, של כאלו שנראו נורמליים לחלוטין אך בהגעה למקום פגישה בודד\דירה של מי מהנוגעים בדבר, הוא התהפך והפך לאנס פוטנציאלי).
פגישה שנייה רצוי במועדון העוסק בתחום (מאד חשוב,הגעה עצמאית ויכולת לחזרה עצמאית), לבדיקת הרוחות, וצורת ההתנהגות, במידה ומשהו הכי קטן לא מריח לך טוב, חתכי.

במידה והכל התנהל כראוי:
מזל טוב... הגעת לפגשה 1O1 עם בר המזל!
אם זה אחרי הבילוי במועדון או בפגישה נפרדת בלבד.
1. דעי מהי הכתובת המדויקת אליה אתם נוסעים.
2. ידעי חבר\ה על פרטי המפגש (כולל מספר טלפון של האדם איתו נפגשים).
3. קבעי זמני יצירת קשר קבועים לצורך Keep alive אם מתפספסת שיחה זה אמור להדליק נורה אדומה, ולשלוח את החבר\ה להתקשר לשולט, לבקש לדבר איתך, ואם זה לא מתאפשר (הוא מונע) אז הטלפון הבא הוא למשטרה.

אם הכל עבר בסדר עד כה, מצאת נסיך, שמרי עליו מכל משמר.

גילוי נאות:
1. הדברים שרשמתי פה, הם דברים שאגיד לביתי (במידה ותהיה לי כזאת, והיא תבחר להיכנס לתחום).
2. הדברים הללו יקשו לי את החיים יותר ממה שהם קשים היום, (להכיר נשלטות איכותיות זה גם ככה קשה).
ובטח חברי השולטים ירצו לרצוח אותי...
אך אם משהי תציב תנאים אלו לצורך הכרות, לא אסרב.
אני אישית אשמח, אם נשים באתר ירגישו יותר בטוחות.

3. אבל, וזה אבל גדול!
יש שולטים ונשלטים שפועלים כמו בעלים מכים, מאד... מאד... נחמדים בהתחלה, אחר כך זה כבר הופך לזוועת עולם. אז, בכל מצב בו דברים לא מרגישים לך בסדר, חתכי!.
מלכתא

מלכתא • 24 בפבר׳ 2013
Brave Dwarf כתב/ה:
מלכתא כתב/ה:
אם יש אנשים שמוכנים לעבור לשיחת טלפון אחרי שתי אדומות- שלא יופתעו שהקשרים שלהם זולים בדיוק כמוהם.

אני לא מבין על מה יש פה להתווכח. זאת תגובה שיפוטית וחוטאת לאמת. לא כל מי שהתחיל מערכת יחסים אחרי אדומה ושליש הוא אדם "זול" ולא כל מי שנזהר הוא מכובד. וטיבה של מערכת יחסים אינה תלויה במספר אדומות. כולנו לוקים בשיפוטיות ולכולנו קיימת נטייה להכליל וכולנו מחליקים על הקליפה הזאת מפעם לפעם וזה בסדר כשמעירים לנו על כך. לא כל הערה מהצד או אי הסכמה, צריכות להיגמר במריבה בהשתתפותה של רפונזל.

אליפל, "שלא יופתעו"...
זה לא מה שתמיד קורה. אבל בעיני יש קשר בין הדברים.
דעה אישית ... יציאת חוצץ נגד דברים שמפריעים לי....וכו'

ממך לא ציפיתי לחזור על המילים של הממורמרת ההיא.
מלכתא
מלכתא • 24 בפבר׳ 2013
free spirit כתב/ה:
תמשיכי, רפונזל. תמשיכי להטיף לכולם את מה שאת צריכה קודם להטיף לעצמך.

מלכתא, מי שהחלה כאן בשרשור בשימוש בהשמצות והכפשות היא את. וגישת ילד בכיתה טיפולית שזורק בוץ ואז אומר "זה לא אני!" ודאי שלא תפתור לך את הבעיות. את לא מקבלת את השונה ממך, את כן שופטת ומכלילה ואת - יקירתי הלוחמת עבור חופש הביטוי לכל - אפילו חוטאת בסתימת פיות כשנוח לך.

עכשיו גם רפונזל הטיפה למשהו? חשבתי שרק אני.... ממ מעניין..... העלילה מתפתחת.
ועכשיו גם גיליתי דבר חדש, כל דעה שמנוגדת לדעתך היא "הכשפות והשמצות"....
ובטח שאני דוגלת בסתימת פיות, במיוחד עם גאג או עם גרביונים. מחזה מרהיב.

ואני יצאתי, הלכתי לשפוט אנשים אחרים ולא לקבל את השונה.... כי בתור בנאדם "רגיל" כל כך קשה לי לראות שיש אנשים שונים. yeah right....
פורים שמח icon_smile.gif
Brave Dwarf

Brave Dwarf • 24 בפבר׳ 2013
מלכתא כתב/ה:
Brave Dwarf כתב/ה:
מלכתא כתב/ה:

אליפל, "שלא יופתעו"...
זה לא מה שתמיד קורה. אבל בעיני יש קשר בין הדברים.
דעה אישית ... יציאת חוצץ נגד דברים שמפריעים לי....וכו'

ממך לא ציפיתי לחזור על המילים של הממורמרת ההיא.

א. אני לא חושב שמישהו כאן ממורמר. כולם כאן אנשים מאושרים ומלאי שמחת חיים ומחופשים לדובי אכפת לי. נשבע לך.

ב. כל דעה היא לגיטימית, לא כן לגבי שיפוטיות: אנשים שעוברים לשיחת טלפון אחרי שתי אדומות מנהלים מערכות יחסים זולות כי הם בעצמם זולים <= זאת הכללה ושיפוטיות ויותר מכך גם לא נכון. הנכון הוא שגם בין אנשים שעוברים לשיחת טלפון אחרי שתי אדומות יש לא מעט אנשים מכובדים ונבונים ולא אחת קרה שדווקא מערכות יחסים שהתחילו כך, המשיכו עד קפריסין. נכון גם שאם מערכת יחסים של מישהו התחילה כך ונכשלה אין זה אומר שהוא זול (בהפתעה או שלא בהפתעה). נכון ללא ספק שמניסיונה של מלכתא, מערכות יחסים שהתחילו כך, ברובן הובילו לחוסר רצינות ולכן היא משתדלת להימנע מהן.

אבל הכי חשוב (וזאת הסיבה מפאתה התערבתי) שיש לי תחושה שמדובר בסמנטיקה ושהכוונה שלך שונה לחלוטין מאיך שהיא נקראה, גם על-ידי כמו שאת רואה, מתוך שורותיך. והעובדה שאי-ההבנה הזאת הובילה לכזאת מריבה מיותרת בין שתי נשים שאני מעריך, חורה לי.
מלכתא

מלכתא • 24 בפבר׳ 2013
Brave Dwarf כתב/ה:

אבל הכי חשוב (וזאת הסיבה מפאתה התערבתי) שיש לי תחושה שמדובר בסמנטיקה ושהכוונה שלך שונה לחלוטין מאיך שהיא נקראה, גם על-ידי כמו שאת רואה, מתוך שורותיך. והעובדה שאי-ההבנה הזאת הובילה לכזאת מריבה מיותרת בין שתי נשים שאני מעריך, חורה לי.

משום מה יש לי תחושה, שאם אי ההבנה היתה נוצרת עם מי מכותבי הפורומים האחרים,
התגובה היתה שונה לגמרי.
אבל זה רק מוכיח את טענתי שלמדוברת יש אישיו נגדי, ולכן הצעתי לה לפתור אותו בצד ולא בפומבי- הצעה שגם עליה, למרבה הנוחות, היא ירקה.
אבל אתה- כפרה עליך icon_lol.gif