בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

התראה לכל הבנות באשר הן - נשלט מתחזה!

המלט
לפני 11 שנים • 26 בפבר׳ 2013
המלט • 26 בפבר׳ 2013
פייה כתב/ה:
the rain song כתב/ה:
נשים, קחו אחריות על הבחירות שלכן. גם אם טעיתן
זה מבאס תתחת אבל זה חלק מהעניין

די, יש גבול כמה אפשר להפיל על הגברים

אני לא מבינה איך האחריות שאנחנו צריכות לקחת קשורה לדיון הזה, ולמה את מתכוונת ב׳יש גבול לכמה אפשר להפיל על הגברים׳.

זה נטל כבד מידי לצפות לכנות והגינות בסיסית?

כמובן שנטל הציפיה אינו נטל כבד מדי. כולנו מצפים להגינות וכנות בסיסית, כל אחת ואחד בהתאם לערכיה ואמונותיו. אולי התכוונה שיר-גשם לכך שיחד עם הזכות הקנויה להגינות וכנות, רצוי שיהיה גם איזה יסוד של זהירות ופכחון - במיוחד באתרים כמו הכלוב ואטרף ואחרים מסוגם. בואי נודה על האמת - לא תמיד נרקמים כאן מפגשים שרמתם המוסרית דומה למפגשים של החברה להגנת הטבע שמטרתם להציל אירוסים בגלבוע. אנשים רוצים להשיג סקס, והם ישקרו בשביל זה. מה עוד חדש? אז לבוא ולסמן כאן מטרה במרכז השכונה, זה קצת נראה כמו תגובת-יתר. ואני מדגיש שאיני מזלזל ברגשותיה הכנים של הכותבת -- היא צעירה אולי, חסרת נסיון אולי, נדהמה מאד מהחוצפה, אבל מכאן ועד לצטט כאן חוקים שהשורה התחתונה שלהם היא 16 שנים בבית הסוהר, בהתחשב בסביבה בה אנו פועלים כאן - זה נראה לי קצת מוגזם.
Brave Dwarf
לפני 11 שנים • 27 בפבר׳ 2013

Re: שאלה לגמד האמיץ

Brave Dwarf • 27 בפבר׳ 2013
הכריש הפטיש כתב/ה:

האם יתכן ופותחת השרשור בעצם מודה באונס?(או מעשי סדום או מעשים מגונים יען אישה היא)
הכל כמובן לכאורה ולצורך הדיון, אם עשתה איתו מעשה הרי לא סביר שאמרה לו לפני כן שהיא עושה זאת בשל היותו "אמיד ונדיב" ואיש עסקים משגשג, האין זאת מרמה?

בשום פנים ואופן לא, כי:
א. היא לא גבר וחוקים אלה תקפים רק לגבי גברים.
ב. זה סותר את חוקי הפמיניזם שאומרים בפירוש: גבר שרואה באישה שק ביציות להולדת ילדיו הוא בן זונה ואישה שרואה בגבר ארנק, פרקטית. ולכן, כיוון שמצבו הכלכלי של הגבר נכלל במאפיינים קריטיים בעיניה של אישה סבירה, אישה שרומתה ע"י גבר שטען שהוא אמיד, תתבע אותו על אינוס במרמה (ולא להפך).

לא למדת דבר מהשרשור הזה, עיניים שלי?
Sugar Cane​(לא בעסק)

וווואוווו..........

Sugar Cane​(לא בעסק) • 27 בפבר׳ 2013
אוקי, שניה... זהו.

תקשיבו, כולם, גם אלו שלצידי וגם אלו שמסתייגים מהכתוב (ותודה לכולכם, למדתי מכם המון לרע ולטוב, זה רק מוכיח לי על האיכות הטובה של האנשים פה ולא מצטערת לרגע שנרשמתי לכאן).
לא ציפיתי שהעניין יעמיק ויגדל כל כך. בכנות - בסך הכל רציתי להזהיר בנות שנמצאות באתר "אטרף" (אגב, גם שמה העניין טופל) שנתקלות בפרופיל המדובר וימנעו ממנו כיוון שהוא באמת שקרן ונוכל.

לגבי העניין הכספי - זה מה שהוא רושם שמה, לכל אלו שחשבו שהלכתי איתו מתוך אינטרס כלכלי יש לכם טעות. העיקרון היה אך ורק למען זה שהוא סיפר לי על מלכה שהיתה לו במשך 4 שנים וכמו שאמרתי הוא סיפר לי על דברים שעשו יחד (כמו "רומי" , "אדום" , "ועוד כל מיני מושגים מתחום הביזאר הקשה) שאמרתי לו כמובן שאני לא בתחום, אבל כן היתה לי התרשמות מאוד גבוהה ממנו לגבי הניסיון שלו. לצערי, כאשר בפועל נפגשנו, הוא החל להסתייג מדבריו, וכבר הבנתי לאן הוא חותר.

הוא הציע לי בנוסף כל מיני הצעות מגונות למינהן (לא אשתף אותכם בזה כי אז תבינו כמה הוא חולה נפש) אבל כמובן שסירבתי. בתמורה[U][B] לכל אלו הוא הציע לי גם תגמול כספי על האקטים הביזאריים. וכאן הבנתי לעמוק את מרמתו, עצם העובדה ששיקר מלכתחילה (גם בפרטים בפרופיל ב"אטרף" וגם בהקשר לסיפוריו הדימיוניים) והבנתי עם מי יש לי עסק.

לכן מצאתי לנכון להזהיר מפניו. זה הכל.
אגב, גם ב"אטרף" הוא טופל, ואפילו קיבלתי תגובה מהנהלת האתר. זה מה שרשמו לי:

"שלום (השם שלי),

ראשית אנחנו מודים לך שפנית אלינו. אנחנו רואים בחומרה שימוש באתר למטרת הולכת שולל ופגיעה בגולשים אחרים.

כיוון שאין לנו אפשרות לבדוק את ההאשמות החמורות שהעלית בפנייתך, אנחנו יכולים לחסום פרופילים רק לאחר שמתקבלות תלונות גולשים מרובות לגביהם, באמצעות מערכת הדיווח האוטומטית (הקישור "נפגעת מפרופיל זה המופיע בתחתית דפי הפרופילים באתר).
עם זאת - הונאה, התחזות וניצול מיני הן עבירות שניתן לפנות בעינן למשטרה לצורך הגשת תלונה. המשטרה היא הגוף היחיד שיכול לאתר את האדם שמאחורי הפרופיל, ולהעמידו לדין במידת הצורך.

אינך צריכה לדעת את פרטיו האישיים של בעל הפרופיל. בפניה למשטרה צייני את פרטי הפרופיל כפי שהם מוצגים באתר (מספר פרופיל, כתובת דף אישי וכינוי נוכחי). חוקרי המשטרה ייפנו להנהלת האתר על פי נוהל מקובל, ויקבלו פרטים נוספים השמורים במערת האתר ויעזרו להם לאתר את בעל הפרופיל.

אנחנו מבינים שפניה למשטרה עלולה להוות טרחה מסוימת, אולם מניסיוננו מדובר באפשרות היעילה ביותר לטיפול במקרים מסוג זה.

שוב תודה שפנית אלינו והמשך שבוע נעים."

אני לא יודעת אם אפנה למשטרה להתלונן עליו, אני מודה. אבל כן היה חשוב לי להזהיר בנות אחרות כדי שמצב כזה לא יקרה. ושוב, אין פה עניין של הכללה על הגברים שבכלוב, יש פה פשוט עניין של פקיחת עיניים מה שלצערי הרב לא קרה לי לפני כן איתו. ברור לי שבסופו של יום אם אחד מכיר את השני (שולטים/ות או נשלטים/ות), הרי שהעניין צריך להיות כמובן בהסכמה של שני הצדדים.
יחד עם זאת - אמון זה דבר חשוב! וברגע שמשקרים לכם (ושוב, לא שקר לבן אם הוא בן 40 ורשם 35) אלא שקר גדול ומניפולטיבי ובכוונת תחילה לגבי מי ומה שהוא. האמון נשבר בין שני הצדדים ואז זו עילה להונאה, התחזות וניצול מיני. פשוט תזהרו מנוכלים. זה הכל.

ובאשר ל"מתחסדים והמתייפיפים" למיניהם, שחושבים ש"לקחתי את זה רחוק" - בוא נסכם שאשמח לשמוע מכם על גבר / אישה שנתקלתם בהם במרמה מאוד חדה וכואבת (כמו שאמרתי, לא שקר לבן וקטן אלא שקר שפגע בכם אישית שהרעיד לכם את אמות הסיפים וערער את אמונתכם בבני אדם) ואז תדברו איתי. כשתהיו בנעליים האלה - אז תפנו אליי.

שיהיה לנו שבת שלום חברים.
Sugar Cane​(לא בעסק)

וווואוווו..........

אוקי, שניה... זהו.

תקשיבו, כולם, גם אלו שלצידי וגם אלו שמסתייגים מהכתוב (ותודה לכולכם, למדתי מכם המון לרע ולטוב, זה רק מוכיח לי על האיכות הטובה של האנשים פה ולא מצטערת לרגע שנרשמתי לכאן).
לא ציפיתי שהעניין יעמיק ויגדל כל כך. בכנות - בסך הכל רציתי להזהיר בנות שנמצאות באתר "אטרף" (אגב, גם שמה העניין טופל) שנתקלות בפרופיל המדובר וימנעו ממנו כיוון שהוא באמת שקרן ונוכל.

לגבי העניין הכספי - זה מה שהוא רושם שמה, לכל אלו שחשבו שהלכתי איתו מתוך אינטרס כלכלי יש לכם טעות. העיקרון היה אך ורק למען זה שהוא סיפר לי על מלכה שהיתה לו במשך 4 שנים וכמו שאמרתי הוא סיפר לי על דברים שעשו יחד (כמו "רומי" , "אדום" , "ועוד כל מיני מושגים מתחום הביזאר הקשה) שאמרתי לו כמובן שאני לא בתחום, אבל כן היתה לי התרשמות מאוד גבוהה ממנו לגבי הניסיון שלו. לצערי, כאשר בפועל נפגשנו, הוא החל להסתייג מדבריו, וכבר הבנתי לאן הוא חותר.

הוא הציע לי בנוסף כל מיני הצעות מגונות למינהן (לא אשתף אותכם בזה כי אז תבינו כמה הוא חולה נפש) אבל כמובן שסירבתי. בתמורה[U][B] לכל אלו הוא הציע לי גם תגמול כספי על האקטים הביזאריים (אגב, הכוונה כאן לדברים שגם אתם לא מוכנים לעשות. אתן לכם רמז: זה קשור לחיות ולגילוי עריות עם בת שלו). וכאן הבנתי לעמוק את מרמתו, עצם העובדה ששיקר מלכתחילה (גם בפרטים בפרופיל ב"אטרף" וגם בהקשר לסיפוריו הדימיוניים) והבנתי עם מי יש לי עסק.

"שלום (השם שלי),

ראשית אנחנו מודים לך שפנית אלינו. אנחנו רואים בחומרה שימוש באתר למטרת הולכת שולל ופגיעה בגולשים אחרים.

כיוון שאין לנו אפשרות לבדוק את ההאשמות החמורות שהעלית בפנייתך, אנחנו יכולים לחסום פרופילים רק לאחר שמתקבלות תלונות גולשים מרובות לגביהם, באמצעות מערכת הדיווח האוטומטית (הקישור "נפגעת מפרופיל זה המופיע בתחתית דפי הפרופילים באתר).
עם זאת - הונאה, התחזות וניצול מיני הן עבירות שניתן לפנות בעינן למשטרה לצורך הגשת תלונה. המשטרה היא הגוף היחיד שיכול לאתר את האדם שמאחורי הפרופיל, ולהעמידו לדין במידת הצורך.

אינך צריכה לדעת את פרטיו האישיים של בעל הפרופיל. בפניה למשטרה צייני את פרטי הפרופיל כפי שהם מוצגים באתר (מספר פרופיל, כתובת דף אישי וכינוי נוכחי). חוקרי המשטרה ייפנו להנהלת האתר על פי נוהל מקובל, ויקבלו פרטים נוספים השמורים במערת האתר ויעזרו להם לאתר את בעל הפרופיל.

אנחנו מבינים שפניה למשטרה עלולה להוות טרחה מסוימת, אולם מניסיוננו מדובר באפשרות היעילה ביותר לטיפול במקרים מסוג זה.

אני לא יודעת אם אפנה למשטרה להתלונן עליו, אני מודה. אבל כן היה חשוב לי להזהיר בנות אחרות כדי שמצב כזה לא יקרה. ושוב, אין פה עניין של הכללה על הגברים שבכלוב, יש פה פשוט עניין של פקיחת עיניים מה שלצערי הרב לא קרה לי לפני כן איתו. ברור לי שבסופו של יום אם אחד מכיר את השני (שולטים/ות או נשלטים/ות), הרי שהעניין צריך להיות כמובן בהסכמה של שני הצדדים.
יחד עם זאת - אמון זה דבר חשוב! וברגע שמשקרים לכם (ושוב, לא שקר לבן אם הוא בן 40 ורשם 35) אלא שקר גדול ומניפולטיבי ובכוונת תחילה לגבי מי ומה שהוא. האמון נשבר בין שני הצדדים ואז זו עילה להונאה, התחזות וניצול מיני. פשוט תזהרו מנוכלים. זה הכל.

ובאשר ל"מתחסדים והמתייפיפים" למיניהם, שחושבים ש"לקחתי את זה רחוק" - בוא נסכם שאשמח לשמוע מכם על גבר / אישה שנתקלתם בהם במרמה מאוד חדה וכואבת (כמו שאמרתי, לא שקר לבן וקטן אלא שקר שפגע בכם אישית שהרעיד לכם את אמות הסיפים וערער את אמונתכם בבני אדם) ואז תדברו איתי. כשתהיו בנעליים האלה - אז תפנו אליי.

[B][U]
Sugar Cane​(לא בעסק)

וווואוווו..........

אוקי, שניה... זהו.

הוא הציע לי בנוסף כל מיני הצעות מגונות למינהן אבל כמובן שסירבתי. בתמורה[U][B] לכל אלו הוא הציע לי גם תגמול כספי על האקטים הביזאריים (אגב, הכוונה כאן לדברים שגם אתם לא מוכנים לעשות. אתן לכם רמז: זה קשור לחיות ולגילוי עריות עם בת שלו). וכאן הבנתי לעמוק את מרמתו, עצם העובדה ששיקר מלכתחילה (גם בפרטים בפרופיל ב"אטרף" וגם בהקשר לסיפוריו הדימיוניים) והבנתי עם מי יש לי עסק.

"שלום (השם שלי),

[B][U]
Sugar Cane​(לא בעסק)

וווואוווו..........

אוקי, שניה... זהו.

כשהסברתי לו שלא נראה לי כל העניין ועדיף שנפרד כידידים, הוא התחיל להציע לי תגמול כספי על כל מיני הצעות מגונות למיניהן. אגב, הכוונה כאן לדברים שגם אתם לא מוכנים לעשות (אתן לכם רמז: זה קשור לחיות ולגילוי עריות עם הבת שלו). כמובן שלא הסכמתי. והמשפט הבא שסינן מבין שיניו הוא "איך ידעתי שאסור לי להיפגש איתך". מה לעשות, לא קיבל מה שרצה המנוול.
אז תארו לכם מה יקרה אם בחורה אחרת, יותר צעירה ותמימה מגילי תיפול אצלו?
וכאן הבנתי לעמוק את מרמתו, עצם העובדה ששיקר מלכתחילה (גם בפרטים בפרופיל ב"אטרף" וגם בהקשר לסיפוריו הדמיוניים) והבנתי עם מי יש לי עסק.

"שלום (השם שלי),

[B][U]
פייה{O}
פייה{O} • 27 בפבר׳ 2013
המלט כתב/ה:
אנשים רוצים להשיג סקס, והם ישקרו בשביל זה. מה עוד חדש? אז לבוא ולסמן כאן מטרה במרכז השכונה, זה קצת נראה כמו תגובת-יתר.

חשבתי על עוד משהו, בהקשר לטריוויאליות שמיוחסת כאן להשגת סקס במרמה.

פעם הטרדה מינית במקומות עבודה או בצבא הייתה עניין טריוויאלי.
אם מישהי הייתה מעיזה לצייץ התגובה הסבירה הייתה ׳מה את עושה עניין, קחי את זה כמחמאה מיידלע׳, או שהיו מאשימים את האישה בטיזריות או פשוט מתעלמים כי ׳זו דרכו של עולם׳.

הודות לכמה שהעזו לקום ולמחות ולהגיד שלא, זו לו גזירת גורל, זה לא חוק טבע, אישה היא לא אובייקט מיני ומי שיתייחס אליה כך ישלם מחיר - המצב היום שונה.

לכן אני חושבת שאנחנו חייבים דווקא לעודד פוסטים כאלו במקום להשתיק אותם ב׳עוד אחת שמתבכיינת׳,
בתקווה שזה יפסיק להיות טריוויאלי שגבר משקר בגסות בשביל לזיין,
אלא זה יתחיל להיות מה שזה באמת - התנהגות נפשעת שיש לתת עליה את הדין.
Brave Dwarf
פייה כתב/ה:

לכן אני חושבת שאנחנו חייבים דווקא לעודד פוסטים כאלו במקום להשתיק אותם ב׳עוד אחת שמתבכיינת׳,

למה את חושבת שהאדם הסביר חושב שזאת התנהגות טריוויאלית? מנין הסקת את המסקנה הזאת? זאת מסקנה שגויה ולא נכונה, מסקנה שאולי מאפיינת את ההוא שטעה בהקלדה וכתב "שרמוטה" לאישה הלא נכונה בגלל ש"היא חייבת לו הרבה מאוד כסף שהוא צריך אותו", אבל זאת אינה מסקנה של אדם (אם תרצי גבר, למרות שאני לא מבדיל) ממוצע. כל השרשורים הללו זוכים לנפנוף לא כי הם מגנים משהו שבעיניי אחרים נחשב לטריוויאלי, אלא כי הגינוי עצמו הוא טריוויאלי. ואני אצרף לכאן את הרשימה שהכין רפאל שלאחרונה מצליח לבלבל אותי כהוגן:

רפאל כתב/ה:

בואו להכיר, אבל תיזהרו כי אולי מדובר בפסיכופת.
בואו להכיר, אבל תיזהרו כי אולי מדובר במשהי שתסחוט ממכם כספים.
בואו להכיר, אבל תיזהרו כי אולי מדובר בגבר נשוי שמתחזה לרווק.
בואו להכיר, אבל תיזהרו כי אולי מדובר אישה שתגיש נגדכם תלונה שקרית על אונס.
בואו להכיר, אבל תיזהרו כי אולי מדובר במישהו שרוצה להדביק אותם באיידס.
בואו להכיר, אבל תיזהרו כי אולי מדובר בדום מסוכן.
בואו להכיר, אבל תיזהרו כי אולי מדובר במישהי שתעשה לכם אווטינג.
בואו להכיר, אבל תיזהרו כי אולי מדובר במישהי שאינה מכבדת מילת ביטחון.
בואו להכיר, אבל תיזהרו כי אולי מדובר במישהו שמסרב להשתמש בקונדום.
בואו להכיר, אבל תיזהרו כי אולי מדובר במישהו שיפיץ תמונות שלכם.
בואו להכיר, אבל תיזהרו כי אולי מדובר באנשים שילכלכו עליכם.
בואו להכיר, אבל תיזהרו כי אולי מדובר באישה נצלנית.
בואו להכיר, אבל תיזהרו כי אולי מדובר במישהי שהיא בכלל מישהו.

מה את אומרת rapunzel, להדביק את זה באלפוני?

אני רואה את הרשימה הזאת בתור רשימה שכוללת הזהרות טריוויאליות מפני מקרים שכיחים שכולם יודעים שהם גרועים ונוראיים ושצריך להיזהר מהם. אז אולי באמת כדאי שהוא יכלול את הרשימה הזאת באלפוני ושם כל אחת שתרצה להוסיף משהו נוסף, תוסיף כי:

רפאל כתב/ה:
bbqueen,

גם אני לא אוהב את השרשור שלך. זה לא שאמרת משהו רע. זה פשוט המקום לפסוטים מן הסוג הזה. אינך מרתיעה מפני סכנה מפורשת. זה לא שמישהי קוראת את דבריך ובזכותך לוחצת על הבלמים. מדי יום אפשר לפרסם לפחות 5 הזהרות והרתעות ערטילאיות מן הסוג הזה. אבל זה לא אתר להזהרות והתרעות ערטילאיות, אלא אתר לסאדו-מזוכיזם.

פתחת את דבריך ב"אני לא יודעת אם נעשה פוסט כזה בעבר". אז אני אומר לך שדבר כזה נעשה. לא פעם ולא פעמיים וגם במקביל לפוסט שלך. בעיני זה לא תורם כמעט, אבל בהחלט מעכיר את האווירה.
Brave Dwarf
ואני אוסיף עוד משהו לשרשור הזה. לא לשווא לאורך כל התגובות שלי כאן לא התייחסתי להודעתה המקורית של לוסיל והתמקדתי בהיבט המשפטי של הרעיון המטורף לכלוא את השקרנים (הרעים והנצלנים וגו') לשש עשרה שנים ולהכניסם לקטגוריה של אנסים. התעלמתי מהודעתה של לוסיל כי אני מסרב לשתף פעולה עם לשון הרע ואאוטינג. כן כן... מה שהיא עשתה כאן אולי מהווה אזהרה מוצדקת בעיניי אנשים מסוימים, אבל בעיניי הודעתה עוברת על כל החוקים המוסריים והקהילתיים האפשריים.

היא פרסמה פרטים מזהים של אדם כולל גובה, צבע עיניים ומצב משפחתי. היא אף לא שכחה לציין שמדובר באדם דתי, הנוהג להסתובב עם כיפה וציציות. <= זה אאוטינג מובהק ולדעתי גם אחד המובהקים שנעשו כאן אי פעם.

היא פרסמה את הפרטים של האדם מאתר אחר, מה שאומר שאם אינו כאן, ואינו חבר בכלוב, אין לו אפשרות להתגונן. כמה מכם מוכנים לצאת לרחוב ולראות שלטים עם התמונה שלכם + תיאור של לוסיל המתאר את מה שקרה בינכם, אולי באמת ואולי סתם הכפשה? <= לשון הרע.

ואלה הם ה"פוסטים שאנחנו צריכים לעודד"? אלו הפוסטים שאנחנו מחויבים מוסרית לסגור ולאטום ולהזהיר מפניהם. מה עוד שאני חושב שבגלל שהאדם אינו חבר בכלוב, כלובי כלל אינו יודע שהפוסט הזה קיים ואם ידע, ימחק אותו באופן מידי.
המלט
המלט • 27 בפבר׳ 2013
פייה כתב/ה:
המלט כתב/ה:
אנשים רוצים להשיג סקס, והם ישקרו בשביל זה. מה עוד חדש? אז לבוא ולסמן כאן מטרה במרכז השכונה, זה קצת נראה כמו תגובת-יתר.

חשבתי על עוד משהו, בהקשר לטריוויאליות שמיוחסת כאן להשגת סקס במרמה.

פעם הטרדה מינית במקומות עבודה או בצבא הייתה עניין טריוויאלי.
אם מישהי הייתה מעיזה לצייץ התגובה הסבירה הייתה ׳מה את עושה עניין, קחי את זה כמחמאה מיידלע׳, או שהיו מאשימים את האישה בטיזריות או פשוט מתעלמים כי ׳זו דרכו של עולם׳.

הודות לכמה שהעזו לקום ולמחות ולהגיד שלא, זו לו גזירת גורל, זה לא חוק טבע, אישה היא לא אובייקט מיני ומי שיתייחס אליה כך ישלם מחיר - המצב היום שונה.

אני לא מסכים שצריך לעודד פוסטים כאלה, אבל גם לא הייתי קורא לו 'מתבכיין'. פוסטים כאלה הם חלק מהחיים, ובדרך כלל העמדה שלי היא להתעלם מהם. במקרה הזה נוצרה לדעתי הטיה, ולכן הגבתי כפי שהגבתי.

דבר אחד קצת מפריע לי בגישה שלך לסקס שמושג במרמה. את רואה בזה באופן טבעי, במכוון או שלא, נחלתם של גברים בלבד. כאילו שרק גברים משקרים בשביל סקס. זה ממש לא ככה. נשים משקרות כל הזמן בשביל להשיג סקס, לדעתי לא פחות מגברים, אם לא יותר. נשים מתחזות לשולטות כדי להשיג סקס מנשלטים; נשים מתחזות לנשלטות כדי להשיג סקס משולטים. ויש המתחזות למתחלפות כדי להשיג סקס מכולם. הן משקרות באשר להעדפותיהן המיניות, באשר למצבן האישי, באשר למקום מגוריהן, משפחתן וכו. אני חושב שהסיבה שאנחנו לא רואים פוסטים מתלוננים על נשים שמתחזות, קשורה במפלס הבושה: גברים מתביישים להודות שהם נפלו בפח. זה כל כך לא גברי.