בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

"נשלטת אמיתית"

בלוסום​(לא בעסק)
לפני 10 שנים • 25 באוג׳ 2013
בלוסום​(לא בעסק) • 25 באוג׳ 2013
שלגי כתב/ה:
'פוליאנה' כתב/ה:
שלגי כתב/ה:
'פוליאנה' כתב/ה:
לילית חדשה כתב/ה:
MustHer כתב/ה:
"נשלטת אמיתית" זו מי שנשלטת בקשר עצמו ולא רק במשחק.
מי שנשלטת רק במשחק, משחקת, שזה סבבה, אבל משחק זה משחק. זה "בכאילו", כי זה לא באמת.
אבל אני לא מבין למה חלק לקחו את זה כ"כ קשה... אם אתן לא עונות על התאור זה גם בסדר. אף אחד לא אמר לאותן בנות מה לעשות. אוהבות רק לשחק? אחלה תשחקו (לא ציני, באמת).

לדעתי אנשים לקחו את זה אישי בגלל הקביעות שלך-
1. את לא נשלטת מחוץ למיטה- את לא נשלטת אמיתית
2. את נשלטת רק במיטה= את משחקת

למה מי שנשלטת רק במיטה משחקת?
הויתור על השליטה פחות אמיתי כי הוא מתרחש בתחום ספציפי ורק בו?

ויתור על שליטה הוא ויתור על שליטה
זה לא משנה אם אני קובעת רק במהלך הסשן/ במיטה וזהו
או שאני מחליטה על הכל- מה תלבש ואיך תתנהג ועל מה אסור לך לדבר ואתה חייב/ צריך לבקש רשות כדי לעשות דברים

יש כאלה שזה מתאים להם-לוותר על השליטה ועל ההחלטות האלה ולתת לאחר להחליט עבורם
יש כאלה שמתאים להם וחלק ממה שהם רוצים זה את השליטה המוחלטת
ויש כאלה שלא.
זה לא אומר שהשליטה שלהם היא משחק או לא אמיתית
זה רק אומר שזה לא מה שאתה רוצה או מחפש.

עם כל זאת שאני סולדת מההגדרה "נשלטת אמיתית" אני מבקשת שתסתכלי שניה על המונח שפחה.
בעיני יש הבדל מהותי ביותר בין כאלה שנשלטות רק במיטה, לבין כאלה שנותנות שליטה מלאה וטוטאלית בחיהן לשולט שלהן.
ההבדל הוא, ותסלחי לי מראש, שהראשונה לא באמת נותנת שליטה מלאה. היא שומרת לעצמה רזרבות. וזה בסדר למי שזה מתאים לה, אבל להגיד שמי שמתמסרת בכל מאודה וכל חייה ובכל תחום בהם היא שווה למישהי שתוחמת את השליטה רק למיטה, זה לחטוא להן ולחטוא להן ביג טיים.

כל אחד עושה את מה שנכון וטוב לו
מה עניין חטאים לפה?

מי שנוהגת כ:"שפחה"- עושה את זה כי זה מה שנכון לה, לא?
היא לא סובלת יותר חלילה, אלא זו דרכה בקשר.

האם את טוענת כי מגיע לה כבוד יתר או משהו? לא הבנתי...

בעיני יש ערך מוסף לשליטה, היא לא מסתכמת רק בסקס או בחדר המטות. בעיני שליטה פרופר היא מנטלית.
זכותה של כל מי שרוצה לתחום את השליטה רק לחדר המטות, לא מכריחים פה אף אחת, אבל אני מכבדת הרבה יותר את זו שתבחר בדרך המנטלית, דווקא בגלל שהיא הרבה יותר מאתגרת וקשה.

לא הבנתי,
את מכבדת מישהי יותר משום שדרכה דומה לשלך?
אם מה ש"עושה לך את זה", זו שליטה בכל אורחות חייך -
זה אמור להיות יותר מספק וממלא עבורך ולמי שזו דרכה. מקור לאושר והנאה - דבר שאינו סותר קושי ואתגרים - כמו בתחומים רבים אחרים בחיים.

מעבר לכבוד הבסיסי המגיע לכל אחד, מה יש כאן לכבד יותר?

את האומץ והיכולת לתת למישהו אחר שליטה וכניסה לא רק לתחתונים שלך אלא לעוד חלקים בחייך.
כמו שאת טוענת שמותר לכבד ולקבל גם בנות ובנים שעושים בדסמ במיטה, רצוי ומותר לכבד גם כאלה שמעזים ללכת צעד אחד רחוק יותר, ואשכרה לתת לאדם אחר חלון נרחב יותר בחייהם, ולא רק מה שנוח ומוכר ולא מפחיד.
בלוסום​(לא בעסק)
לילית חדשה כתב/ה:
פוליאנה,
אין שווה יותר ושווה פחות
יש מתאים או לא מתאים.

כל אחת והבחירה שלה וכל אחד והבחירה שלו.

אני לא חושבת שמי שמוציאה תחומים מסויימים מהשליטה של אדונה נשלטת פחות או שווה פחות כנשלטת מאשר זו שנותנת לאדונה לשלוט בכל תחומי החיים ולהחליט עבורה הכל.
בין היתר כי לכל אחת יש את החיים שלה.

יש נשלטת שהיא גם אמא.
היא פחות נשלטת כי היא לא יכולה לתת לאדונה לשלוט ב-100% (אם בכלל) במערכת היחסים שלה עם הילדים?
יש נשלטת שהיא לא פומבית ולא מוכנה לפומביות.
האם היא פחות נשלטת כי היא לא מעוניינת שאנשים ברחוב ידעו שהיא נשלטת של אדונה?

וגם- לא בכל דבר אפשר לתת למישהו אחר להחליט-
למשל מה קורה כשנכנסים להיריון לא רצוי?
או כשיש התנגשות בין אמונות?

החלוקה היא לא מי שפומבית היא נשלטת יותר (אם כבר - פחות.. למה צריכה להחצין את הבדסמ שלה כלפי חוץ ולהטיח אותו בפני כולם? לא מספיק בטוחה בעצמה לעשות את זה לבד?)
החלוקה שלי היא מישהי שמתיחסת לבדסמ כדרך חיים לעומת מישהי שהשליטה בה רק במקומות מסוימים ובזמנים מסוימים. יש גם לי תקופות או מצבים פחות טוטאלים, אבל תאמיני לי שיש פה נשלטות ושפחות שהן אמהות, והן טוטאליות.
Brave Dwarf
Brave Dwarf • 25 באוג׳ 2013
מסקנה (נא לפתוח מחברות):
נשלטת שנהנית מפומביות ומגבילה את השליטה למיטה => נשלטת פארש.
נשלטת שלא נהנית מפומביות ומגבילה את השליטה למיטה => נשלטת סוג ב'.
נשלטת שנהנית מפומביות ואינה מגבילה את השליטה למיטה (ותקרא: טוטלית שצריכה להחצין ולהטיח את ה BDsM שלה) => נשלטת ככה ככה.
נשלטת שלא נהנית מפומביות ואינה מגבילה את השליטה למיטה (ותקרא: טוטלית שלא מפחדת לעשות את זה לבד) => מגה נשלטת.

הכבוד שיינתן לכל אחת יהיה בהתאם.
בלוסום​(לא בעסק)

קודם כל

צר לי על הבקורת על נשלטות פומביות, בסהכ חוויתי את דעתי האישית ולא מתימרת להפוך אותה לנחלת הכלל.
אבל יהיה נחמד אם נשאר און טופיק ונבין שכמו שיש זכות קיום לנשלטות במטה בלבד,
יש מקום גם לשפחות.
רק מבקשת לשמור על ראש פתוח וכבוד הדדי, מבטיחה לזכור זאת גם עבור תגובותי שלי.
נוריתE
נוריתE • 25 באוג׳ 2013
Brave Dwarf כתב/ה:
מסקנה (נא לפתוח מחברות):
נשלטת שנהנית מפומביות ומגבילה את השליטה למיטה => נשלטת פארש.
נשלטת שלא נהנית מפומביות ומגבילה את השליטה למיטה => נשלטת סוג ב'.
נשלטת שנהנית מפומביות ואינה מגבילה את השליטה למיטה (ותקרא: טוטלית שצריכה להחצין ולהטיח את ה BDsM שלה) => נשלטת ככה ככה.
נשלטת שלא נהנית מפומביות ואינה מגבילה את השליטה למיטה (ותקרא: טוטלית שלא מפחדת לעשות את זה לבד) => מגה נשלטת.

הכבוד שיינתן לכל אחת יהיה בהתאם.

רצת עם זה ממש רחוק גמד

אני מבינה שאתה פה מנסה להיות ציני לגבי הדיון הקטן של פוליאנה ואני עם אחרות
ולהמעיט בערכו
אבל ,קח כמה צעדים אחורה
גם על זה מותר לנו לדבר.
יהלום לב הזהב​(לא בעסק)

לא נעלבתי

Cucumber כתב/ה:
'פוליאנה' כתב/ה:
רוב הבעיה דווקא לרוב אצל השולטים.
רובם לא באמת שולטים אלא יותר גברים מתוסכלים שמחפשים זיונים קלים במסווה.
ולכי תבני עם זה חומה... (או קשר אמיתי ורציני וארוך טווח)

יש מצב.

לפי דעתי דווקא,
רוב הבעיה דווקא אצל הנשים, באתר!
רוב הנשים באתר מלאות בחארטות, שטויות, מבלבלות את המוח, נראות כמו הצרות שלי ודיי סתומות. (אני באמת מתנצל בפני כל מי שפגעתי בו עכשיו. המטרה האחרונה שלי עכשיו זה להעליב מישהו ואני לא אומר את זה בציניות. סליחה. אשמח אם לא תקחו את זה אישית, זאת פשוט דעתי. כמו כן, אשמח אם לא תקללו אותי עכשיו).
נשלטות, יש בשפע, בחוץ. בעולם האמיתי, במציאות. ותאמין לי שהן מציאות גדולות - אם הן נשלטות הארדקור, או "אמיתיות" - לא יודע. כל אחד וההגדרה שלו, לא?
(עכשיו אנשים יחשבו, אבל אותן נשים שכאן נמצאות גם במציאות - נכון, סבבה. אבל זה לא אותו הדבר. נשים שנחשפו לאתר הזה, מרשות לעצמן יותר מדי(לא שאני אחראי על מה מותר ולמי), ואולי זאת גם אשמתנו, של הגברים).

[I] אותי זה נורא הצחיק חחחח
וזה תמיד השמתכם icon_razz.gif icon_lol.gif
מאלפת בשוט ומבט​(שולטת)
לפני 10 שנים • 18 בספט׳ 2013

Re: "נשלטת אמיתית"

MustHer כתב/ה:
הנושא הזה של "נשלטת אמיתית" כבר דוסקס אינספור פעמים.
השאלה שלי היא אם יצא למישהו כאן אי פעם להכיר נשלטת לקשר רציני והיא היתה נשלטת לא רק במיטה?
אני כאן מ2004 ובמילים יש הרבה שמעידות על עצמן שהן ככה אבל במציאות אתה שם לב שהן נשלטות מחירמון רק (וכנראה כשהן העידו על עצמן שהן כאלה הן היו חרמניות פשוט).
מצידי שכל אחת תעשה מה שטוב לה. אבל השאלה היא - האם מישהו נתקל במישהי כחלק מקשר רציני שהיא נשלטת תמיד כלפי בן הזוג?

התשובה היא כן
הכרתי מספר נשים שהיו נשלטות רציניות גם מחוץ למיטה

זה כנראה תלוי גם בשולט icon_twisted.gif

Q
הולך בשדות
לפני 10 שנים • 18 בספט׳ 2013

מניפולציה זולה

הולך בשדות • 18 בספט׳ 2013
אני משתדל להמנע מתגובות בפורומים,
אבל הרגשתי צורך לכתוב את התשובה הפשוטה והמתבקשת..
(ואם איזו נשלטת צעירה וחסרת ניסיון תקרא וזה יפקח לה את העיניים, מה טוב)

זו בכלל לא שאלה של נשלטת מחוץ למיטה או לא.

השימוש ב "את לא נשלטת אמיתית" או בכלל בביטוי "נשלטת אמיתית" הוא שימוש מניפולטיבי שבא להוריד את ההגנות והגבולות של הנשלטת. לגרום לה לרצות שלא יתאכזבו ממנה.. לרצות להוכיח את עצמה, להיות "מספיק טובה".

בקיצור, שולט או שולטת שמשתמשים בביטוי "אמיתי/ת" הם לטעמי סתם מניפולטורים, ותו לא.
המוזה
לפני 10 שנים • 19 בספט׳ 2013

אחרי כמעט שנה בזוגיות בדסמית צמודה להלן מסקנותי:

המוזה • 19 בספט׳ 2013
בודאי שמדובר בשליטה בכל רובדי החיים, אין בכך כדי להעיד על התבטלותי, כלל וכלל. אם זאת הבחירה המודעת היא לקבל את מרותו תמיד. כמובן שבזוגיות ישנה אהבה ומכאן בודאי שאין רצון להרע ולו במעט.
אני צוחקת לעיתים וקוראת ליחסים ביננו 24/7 בדקה.
ה״סשנים״ אינם רנדומלים והחינוך/ טיפוח/ גינון הם אינסופיים. ללא ספק עבודה לא קלה לשולט.
בודאי שלא כל אחד מסוגל לרמת הקרבה כזו בטיפוח הנשלטת שלצידו.
אישית, אני זכיתי לאדם טוב ומיטיב שאושרי ובנייתי כאדם חזק, יפה ומנומס בראש מעייניו.
אני מצידי בוחרת לקבל את נתיביו עבורי מתוך אמונה כי הדברים נעשים מנקודת ראות אוהבת ומטפחת.
קל? בודאי שלא.
מחייב מאד? בהחלט!
מתאים לכולם? אין סיכוי.
מאחלת לכולנו למצוא את הסטייה המתאימה למסלול חיינו ולהנות ולהתענות ממנה כאוות נפשינו.
Master and man
לפני 10 שנים • 20 בספט׳ 2013

קורס הסמכה לנשלטות

Master and man • 20 בספט׳ 2013
אני חושב שהפרון היחיד שיכול להיות למצב - ע"מ שניתן יהיה לאבחן נשלטת אמיתית, הוא לחייב את כל הנשלטות ללכת לקורס הסמכה לנשלטות. הקורס יהיה בפיקוח משרד העבודה והרווחה ובסיומו תוענק תעודת הסמכה למסיימות.
הקורס לנשלטות מתחילות יקרא "קורס סמארט אבוק" והקורס למתקדמות יקרא "קורס סמארט אבוק ארס".
הרשמה לקורס אצלי בפרטי. ינתנו גם מילגות למתאימות!
בהצלחה לכולכן!