בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

שאלה שאלתית

Mary Jane
לפני 10 שנים • 17 בנוב׳ 2013
Mary Jane • 17 בנוב׳ 2013
פור גוד כתב/ה:
...........

וגם, אני חושב שמצב הפאמדום בכלוב, ובעניין הזה אני עם אלימלך, או עם המלט, הוא בשלוש מילים: 'כללית, לא טוב'.
וזו לשון המעטה.

אתה מצחיק, כבר אמרתי ? (:
בכוח המוח{Aion}
לפני 10 שנים • 18 בנוב׳ 2013
בכוח המוח{Aion} • 18 בנוב׳ 2013
אלימלך כתב/ה:
בכוח המוח כתב/ה:
אלימלך כתב/ה:
בכוח המוח כתב/ה:
אלימלך כתב/ה:
בכוח המוח כתב/ה:
אלימלך כתב/ה:
עצובה התמונה שמצטיירת מהפוסטים האלו לגבי הפמדום.
את הנשים הוא בכלל לא מעניין והן תספקנה אותו בכייף לכל מי שישלם עליו.
והגברים הם בכלל השולטים פה, ועל פי הם ועל פי כיסייהם יישק דבר.
בכלל אני לא מבין למה הדיון הזה נערך בפורום שליטה נשית, הרי הקשר ביניהם מקרי בהחלט.
כנראה עדיף שאני אשאר בבועה הפמדומית שלי הקטנה לבד בחושך..

זה לא לגבי הפמדום, אלימלך. בין זה ובין פמדום אין ולא כלום.
אבל כשגבר רוצה לממש את הפנטזיות שלו, ולא מוצא פרטנרית, כנראה שהוא צריך להתבונן שוב על מה שהוא דורש מול מה שהוא מציע, ואולי ללמוד מכך משהו.
יש פמדום, ויש שליטה נשית, והיא יכולה להיות גם מאוד עמוקה ועוצמתית.

בכח, מה? את צוחקת עלי? female domination = femdom = שליטה נשית icon_biggrin.gif
ועל מה שאת מדברת את יכולה לקרוא איך שאת רוצה אבל זה לא שליטה נשית ולא פמדום שהם בעצם אותו הדבר.
לא הבנתי מה הגבר צריך ללמוד.
האם הוא צריך ללמוד שהוא צריך לשלם על הפנטזיות שלו?

אלימלך, פשוט לך לקרוא אותי שוב. ברור לי שעל מה שדיברתי זה מילוי פנטזיות ולא מערכת יחסים פמדומית...
אתם פשוט מושכים לי בצמה מרוב געגועים, או שיש לכם יום-הבנת-הנקרא-רע-רע?

בכוח, אני קראתי אותך טוב מאד, וזה מה שטענתי שכל הדיון הזה לא קשור לפמדום.
אגב, בכוח, אולי בעולם הפנטזיות שלך, גבר יכול לדרוש, בעולם הפנטזיות שלי אין מושג כזה icon_smile.gif

זה הרי בדיוק העניין, אלימלך. גם הנשלטים האלה לא מפנטזים שהם דורשים.
ההיפך, בפנטזיה הרבה פעמים אפילו מכריחים אותם לעשות (את מה שהכי מגרה אותם), והם עושים את זה רק כי היא ממש רוצה את זה. אבל כמו שפור גוד אמר, כבר עדיף לשים את הדברים על השולחן וגמרנו. (:

בכוח, אני לא בטוח שלזה התכוון פורגוד, אבל יכול להיות שהבעיה היא אצלי, ואני לא הבנתי אותו.
בכוח , זה לא משנה על מה הגבר מפנטז, ברגע שהוא בא בדרישה לאשה שתממש לו את הפנטזיה, אז הוא לא נשלט, וזה לא פמדום או שליטה נשית.
הוא יכול לרצות או גם לבקש מהאשה שתממש לו את הפנטזיה והיא יכולה להסכים או שלא להסכים, ואם היא מסכימה כי זה מה שמתאים לה אז אחלה.
אבל ברגע שהוא עובר לדרישה, מבחינתי המשחק נגמר ואין כל קשר בין זה לפמדום או שליטה נשית.
גם כשאשה ממשת לגבר את הפנטזיות שלו רק בגלל שהוא משלם לה, השליטה היא שליטה של הגבר בעזרת הכסף וגם פה אין לזה שום קשר לפמדום או שליטה נשית.

אלימלך, אם לרגע הובן מדברי שאני באופן אישי בעד לקחת כסף בתמורה לסשן, אז אני רק אבהיר שזה לא מה שהתכוונתי אליו. אני באופן אישי לא מוצאת עניין ולא לקחתי מעולם תשלום, כמו שלא ביקשתי מעולם טובות הנאה כלכליות, היה נדמה לי שזה מיותר אפילו לומר את זה.

כל מה שאמרתי שכשנשלטים מבקשים אינסטנט כזה, אין לו באמת ביקוש כי הוא לא ממש אטרקציה. במקום הזה נפתח פתח למשהו אלטרנטיבי ע"י נשים שמוכנות לממש פנטזיות כאלה בעבור תשלום, זה הכל. אני אישית חושבת שזה שירות מצוין להמון גברים עם פנטזיות נשלטות, אבל למזוכיסטים לא באמת אכפת לירוק לבאר ממנה הם שותים. מה זה קצת רוק בשבילם?
אלימלך
לפני 10 שנים • 18 בנוב׳ 2013
אלימלך • 18 בנוב׳ 2013
בכוח המוח כתב/ה:
אלימלך כתב/ה:
בכוח המוח כתב/ה:
אלימלך כתב/ה:
בכוח המוח כתב/ה:
אלימלך כתב/ה:
בכוח המוח כתב/ה:
אלימלך כתב/ה:
עצובה התמונה שמצטיירת מהפוסטים האלו לגבי הפמדום.
את הנשים הוא בכלל לא מעניין והן תספקנה אותו בכייף לכל מי שישלם עליו.
והגברים הם בכלל השולטים פה, ועל פי הם ועל פי כיסייהם יישק דבר.
בכלל אני לא מבין למה הדיון הזה נערך בפורום שליטה נשית, הרי הקשר ביניהם מקרי בהחלט.
כנראה עדיף שאני אשאר בבועה הפמדומית שלי הקטנה לבד בחושך..

זה לא לגבי הפמדום, אלימלך. בין זה ובין פמדום אין ולא כלום.
אבל כשגבר רוצה לממש את הפנטזיות שלו, ולא מוצא פרטנרית, כנראה שהוא צריך להתבונן שוב על מה שהוא דורש מול מה שהוא מציע, ואולי ללמוד מכך משהו.
יש פמדום, ויש שליטה נשית, והיא יכולה להיות גם מאוד עמוקה ועוצמתית.

בכח, מה? את צוחקת עלי? female domination = femdom = שליטה נשית icon_biggrin.gif
ועל מה שאת מדברת את יכולה לקרוא איך שאת רוצה אבל זה לא שליטה נשית ולא פמדום שהם בעצם אותו הדבר.
לא הבנתי מה הגבר צריך ללמוד.
האם הוא צריך ללמוד שהוא צריך לשלם על הפנטזיות שלו?

אלימלך, פשוט לך לקרוא אותי שוב. ברור לי שעל מה שדיברתי זה מילוי פנטזיות ולא מערכת יחסים פמדומית...
אתם פשוט מושכים לי בצמה מרוב געגועים, או שיש לכם יום-הבנת-הנקרא-רע-רע?

בכוח, אני קראתי אותך טוב מאד, וזה מה שטענתי שכל הדיון הזה לא קשור לפמדום.
אגב, בכוח, אולי בעולם הפנטזיות שלך, גבר יכול לדרוש, בעולם הפנטזיות שלי אין מושג כזה icon_smile.gif

זה הרי בדיוק העניין, אלימלך. גם הנשלטים האלה לא מפנטזים שהם דורשים.
ההיפך, בפנטזיה הרבה פעמים אפילו מכריחים אותם לעשות (את מה שהכי מגרה אותם), והם עושים את זה רק כי היא ממש רוצה את זה. אבל כמו שפור גוד אמר, כבר עדיף לשים את הדברים על השולחן וגמרנו. (:

בכוח, אני לא בטוח שלזה התכוון פורגוד, אבל יכול להיות שהבעיה היא אצלי, ואני לא הבנתי אותו.
בכוח , זה לא משנה על מה הגבר מפנטז, ברגע שהוא בא בדרישה לאשה שתממש לו את הפנטזיה, אז הוא לא נשלט, וזה לא פמדום או שליטה נשית.
הוא יכול לרצות או גם לבקש מהאשה שתממש לו את הפנטזיה והיא יכולה להסכים או שלא להסכים, ואם היא מסכימה כי זה מה שמתאים לה אז אחלה.
אבל ברגע שהוא עובר לדרישה, מבחינתי המשחק נגמר ואין כל קשר בין זה לפמדום או שליטה נשית.
גם כשאשה ממשת לגבר את הפנטזיות שלו רק בגלל שהוא משלם לה, השליטה היא שליטה של הגבר בעזרת הכסף וגם פה אין לזה שום קשר לפמדום או שליטה נשית.

אלימלך, אם לרגע הובן מדברי שאני באופן אישי בעד לקחת כסף בתמורה לסשן, אז אני רק אבהיר שזה לא מה שהתכוונתי אליו. אני באופן אישי לא מוצאת עניין ולא לקחתי מעולם תשלום, כמו שלא ביקשתי מעולם טובות הנאה כלכליות, היה נדמה לי שזה מיותר אפילו לומר את זה.

כל מה שאמרתי שכשנשלטים מבקשים אינסטנט כזה, אין לו באמת ביקוש כי הוא לא ממש אטרקציה. במקום הזה נפתח פתח למשהו אלטרנטיבי ע"י נשים שמוכנות לממש פנטזיות כאלה בעבור תשלום, זה הכל. אני אישית חושבת שזה שירות מצוין להמון גברים עם פנטזיות נשלטות, אבל למזוכיסטים לא באמת אכפת לירוק לבאר ממנה הם שותים. מה זה קצת רוק בשבילם?

אני זורם איתך, בכוח.
ובא לציון גואל, והפועל ימלוך בישראל. icon_smile.gif