בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

כשהמלכה משתינה על העבד

בטי בום​(שולטת)
לפני 9 שנים • 23 ביוני 2015
בטי בום​(שולטת) • 23 ביוני 2015
רגע. עכשיו אני לא הבנתי אותך נכון. ככה כשקוראים חלקי דברים.
לרגע אני לא חושבת שמישהו צריך לבקש ממני אישור לענות. וזאת ממש לא הייתה הכוונה. אני ממש אשמח להבין איך הבנת את זה?
הדבר היחיד שעיצבן אותי היה פור גוד שניסה להסביר לי שהגישה שלי היא שליטה גברית.
קילינג אינסטינקט​(אחרת)
[quote="בטי בום"]רגע. עכשיו אני לא הבנתי אותך נכון. ככה כשקוראים חלקי דברים.
לרגע אני לא חושבת שמישהו צריך לבקש ממני אישור לענות. וזאת ממש לא הייתה הכוונה. אני ממש אשמח להבין איך הבנת את זה?
הדבר היחיד שעיצבן אותי היה פור גוד שניסה להסביר לי שהגישה שלי היא שליטה גברית.[/quote

תודה רבה על ההבהרה בטי ושוב סליחה עם טעיתי בהבנה של דברייך, את בסדר את (: כתבת כל מיני דברים שגרמו לי להרגיש את זה, ובנימה שגרמה לי להרגיש את זה, כמו שהשאלה המקורית הופנתה ל"מלכות" בלבד וכביכול רק הן רשאיות לענות עליה, ואולי היא נוסחה ככה במקור, אבל שליטה-נשית היא קשר בין נשים לגברים או בין נשים לנשים. ויש בה שני צדדים שמאפשרים אותה. וכתבת גם שבמקום שה"מלכות" יענו על השאלה יש פה כרגע חבורה של גברים שרבים למי יש יותר גדול, ואני לא ראיתי את זה ככה אלא חשבתי שהדיון מעניין ואינטילגנטי, ושאנשים משקיעים מחשבה ורגש בתגובות שהם כותבים, גם אם מתגלעות בו חילוקי דייעות. אני לא הסנגורית של פור גוד. אבל מה שהוא אמר בסך הכול הוא שהשתנה כאקט של סימון טריטורייה היא עניין זכרי. כי זה מה שזכרים בטבע עושים, מסמנים טריטורייה באמצעות השתנה. והוא כמובן צודק. אז אני לא ממש מבינה מה בדיוק עיצבן אותך. ושלכן שליטה נשית שבאה ממקום כזה היא "שליטה-נשית-בסגנון-גברי ". אבל למען האמת, אני כבר אמרתי את זה לפניו בשרשור. אז אני מרשה להתעצבן עלי. אבל אחר כך תביאי נשיקה וחיבוק icon_smile.gif
גולוסקלפרה​(נשלט)
גולוסקלפרה​(נשלט) • 23 ביוני 2015
אם יורשה לי, זה די מבאס שמתוך 6 עמודים בשרשור שנושאו שאלה, שהופנתה ל*נשים*, בפורום שנושאו שליטה *נשית*, רק 4 נשים הגיבו.
וזה למרות שמותר, כמובן, לכל מי שרוצה להגיב. גם מותר לענות על שאלה שלא נשאלה בכלל. הכל מותר : )

אישית, דוקא היה לי חשק לענות כבר בתחילת השרשור אבל העדפתי לחכות לראות מה נשות הפורום תכתובנה, ובמקום זה גיליתי בעיקר מה עבדי הכלוב מרגישים כשמשתינים עליהם.
אם זה היה מעניין מישהי, אני מנחש שהיא היתה פותחת שרשור בנושא, או דואגת שעבד יפתח עבורה. משהו בסגנון "מה אתם מרגישים כשאישה משתינה עליכם?".

ואם זה יעניין מישהי, אשמח לחלוק מה אני מרגיש בנושא : )
קילינג אינסטינקט​(אחרת)
שפחון כתב/ה:
אם יורשה לי, זה די מבאס שמתוך 6 עמודים בשרשור שנושאו שאלה, שהופנתה ל*נשים*, בפורום שנושאו שליטה *נשית*, רק 4 נשים הגיבו.
וזה למרות שמותר, כמובן, לכל מי שרוצה להגיב. גם מותר לענות על שאלה שלא נשאלה בכלל. הכל מותר : )

אישית, דוקא היה לי חשק לענות כבר בתחילת השרשור אבל העדפתי לחכות לראות מה נשות הפורום תכתובנה, ובמקום זה גיליתי בעיקר מה עבדי הכלוב מרגישים כשמשתינים עליהם.
אם זה היה מעניין מישהי, אני מנחש שהיא היתה פותחת שרשור בנושא, או דואגת שעבד יפתח עבורה. משהו בסגנון "מה אתם מרגישים כשאישה משתינה עליכם?".

אני ממש ממש לא ממסכימה איתך שפחון. זה אולי מבאס אבל אף אחד לא מפריע לאף אחת להגיב בכול רגע ולכתוב מה דעתה. ואם נשים אינן עושות את זה זה לא מפני שאתה התאפקת מלהגיב עד כה, ברוב חסדך וסבלנותך הרבה. מעט אנשים משתתפים באופן פעיל בדיונים האלו ממילא. בשבילי הדיון היה בינתיים מעניין. ויש איזה משהו קצת ילדותי וואפילו חנפני בעיני ברוח התגובה שלך. אבל אתה חמוד בלי קשר icon_wink.gif
קילינג אינסטינקט​(אחרת)
ובניגוד אליך אני נוטה להאמין שאם המלט לא היה משקיע זמן בכתיבת התגובות שלו ואם פור גוד לא היה משקיע בהן זמן הדיון היה נמשך חצי עמוד ונעצר. אבל אני מזמינה את כול הנשים חברות הכלוב להגיב. גם אני אשמח לשמוע את נקודת המבט שלהן
גולוסקלפרה​(נשלט)
קילינג אינסטינקט כתב/ה:
שפחון כתב/ה:

אני ממש ממש לא ממסכימה איתך שפחון. זה אולי מבאס אבל אף אחד לא מפריע לאף אחת להגיב בכול רגע ולכתוב מה דעתה. ואם נשים אינן עושות את זה זה לא מפני שאתה התאפקת מלהגיב עד כה, ברוב חסדך וסבלנותך הרבה. מעט אנשים משתתפים באופן פעיל בדיונים האלו ממילא. בשבילי הדיון היה בינתיים מעניין. ויש איזה משהו קצת ילדותי וואפילו חנפני בעיני ברוח התגובה שלך. אבל אתה חמוד בלי קשר icon_wink.gif

כמו שכתבתי, לא התאפקתי מתוך חסד אלא מתוך העדפה לקרוא מה יש לנשים כאן לכתוב בנושא.
וגם לדעתי, יש משהו חסר ענווה (בלשון עדינה) בתגובות של הגברים כאן (אלא אם מדובר בחוסר הבנת הנקרא).

ותודה, גם את : )
קילינג אינסטינקט​(אחרת)
יופי שקיבלת קצת "חוסר ענווה" והצטרפת לדיון שפחון, ברוך הבא ! (: אתה רוצה לנסות להסביר לי באיזה מובן אתה חושב שהגברים שהגיבו העד-כה היו "חסרי ענווה" ( ואיך לעומתם אתה נורא עניו ) ? icon_biggrin.gif
גולוסקלפרה​(נשלט)
קילינג אינסטינקט כתב/ה:
יופי שקיבלת קצת "חוסר ענווה" והצטרפת לדיון שפחון, ברוך הבא ! (: אתה רוצה לנסות להסביר לי באיזה מובן אתה חושב שהגברים שהגיבו העד-כה היו "חסרי ענווה" ( ואיך לעומתם אתה נורא עניו ) ? icon_biggrin.gif

אין לי רצון להכנס לדיון מהסוג הזה, אבל אענה על השאלות שלך, כי שאלת, ואשתדל לראות את העניין סגור מבחינתי. וסליחה מראש : )

1. חוסר הענוה ברור, בעיניי (עבור חלק מהדיון כאן, ראי הסבר בתשובתי הבאה) - מתן תשובה לשאלה שונה מזו שנשאלה תוך התעלמות מהאחרונה, כמוה כמו לומר שדעתו של העונה חשובה מדעתו של השואל, ומדעתם של מי שהיו מעוניינים אולי לשמוע תשובות לשאלה שנשאלה. או במילים פשוטות "עזוב אותך מה הנשים חושבות , בוא אני אגיד לך מה אני חושב".

2. מאחר והדיון פה כבר מזמן לא נסוב סביב השאלה המקורית, אני מרגיש שהטיעון הקודם שלי כבר אינו רלוונטי (מאמצע העמוד השני בערך), ושזה בסדר להשתתף מבלי להיחשב חסר ענוה.

המשך דיון נעים למשתתפות ולמשתתפים : )
קילינג אינסטינקט​(אחרת)
מותר לנו לא להסכים, שפחון. זו מהותו של דיון. זה לא הופך את זה לריב בינינו. וזו לא סיבה בשבילך לברוח מהדיון. אלא אם כן אתה ממש רוצה לברוח ממנו icon_biggrin.gif אנחנו לא עושים עכשיו סקס אנחנו לא מאוננים עכשיו, יחד,ואנחנו לא בעיצומו של סשן. אנחנו רק חושבים ומשוחחים על הדברים. זה הכול. בסשן, אתה תהיה עם גאג. אם רק תרצה, ואז תלמד ענווה מהי (: אתה מבין שאני צוחקת עכשיו. אבל אני חושבת שלא ממש הבנת עד הסוף את כול הפואנטה והפאנצ' של הדיון עד-כה בקשר לכך שתקשורת סמלית (שהביטוי שלה הוא השתנה של מישהיי אחת על מישהו אחר בדיון הזה ) יש בה תמיד שני צדדים, ומה ש"המלכות" מרגישות היה לגמרי לא מעניין ולא חשוב בלי מה שה"נשלטים" מרגישים. ולהפך. קוראים לקשר כזה "דיאלקטי", כי זה מטבע עם שני צדדים שיש בינהם יחסי גומלין . ואני שוב מזמינה כול אישה להביע את דעתה ואת זווית הראיה שלה
וגם מזמינה אותך במיוחד להישאר בדיון ולא לברוח. אם כי אני בעצמי צריכה תכף ללכת לעיסוקיי האחרים. אז שלא ייראה בסוף כאילו אני בורחת icon_biggrin.gif