סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

למה חשוב לשים דאודורנט כשמגיעים למועדון?

Venus in Furs
לפני 17 שנים • 4 באפר׳ 2007
Venus in Furs • 4 באפר׳ 2007
למה?
אושה{אוש}
אושה{אוש} • 4 באפר׳ 2007
כי אתה מוצא זמן לאתר שירשורים מימי טרפפוולהגיב באותיות צבעוניות

לא צודקת?

(גם אני משועממת)
Madame T​(שולטת)
Madame T​(שולטת) • 4 באפר׳ 2007
Venus in Furs כתב/ה:
למה?

ונוס יקירי, קושיות רק בפסח icon_exclaim.gif אה בעצם פסח עכשיו icon_lol.gif אבל האמת שזו סוגיה באמת ראויה לדיון מעמיק ומסתבר שעדין לא נס ליחה למרות שהשרשור המקורי נפתח לפני מספר שנים...
כלבלב אימתני{אירנה}
כלבלב אימתני{אירנה} • 4 באפר׳ 2007
Madame T כתב/ה:
Venus in Furs כתב/ה:
למה?

ונוס יקירי, קושיות רק בפסח icon_exclaim.gif אה בעצם פסח עכשיו icon_lol.gif אבל האמת שזו סוגיה באמת ראויה לדיון מעמיק ומסתבר שעדין לא נס ליחה למרות שהשרשור המקורי נפתח לפני מספר שנים...

לא נס ריחה icon_smile.gif בלי כל קשר לליחה!
Madame T​(שולטת)
Madame T​(שולטת) • 4 באפר׳ 2007
כלבלב אימתני כתב/ה:
Madame T כתב/ה:
Venus in Furs כתב/ה:
למה?

לא נס ריחה icon_smile.gif בלי כל קשר לליחה!

icon_smile.gif icon_smile.gif icon_smile.gif צודק בהחלט. אכן סוגיה ריחנית שלא נסה עדין....
Venus in Furs
אושה כתב/ה:
כי אתה מוצא זמן לאתר שירשורים מימי טרפפוולהגיב באותיות צבעוניות

לא צודקת?

(גם אני משועממת)

ה'למה?' היה בתגובה לאושה, לא למה צריך לשים דיאודורנט.

אז אושה, זה ממש לא לקח הרבה זמן למצוא את השרשור הקלאסי הזה. החיפוש בכלוב עובד ממש טוב, ומסתבר שהמילה דיאודורנט לא מרבה להופיע בפורומים השונים... ואת האותיות הצבעוניות אני עושה בצ'יק.

מה שכן, היות ורשמתי שני מפגעי ריח שונים בביקורי האחרון בגנון (והס מלהזכיר שמות) חשבתי שמן הראוי לרענן את הנהלים... (:
אושה{אוש}
אושה{אוש} • 4 באפר׳ 2007
זה עדין לא אומר שאתה לא משועמם
Venus in Furs
המכשפה כתב/ה:
טוב תראו, צר לי שאנחנו מגיעים לזה אבל נראה לי שהמצב התדרדר בשנית. אמש 19.8.2004 ביום חמישי במועדון, שמתי לב שקרו שני דברים. כאלו שהשתפרו והתחילו לשים כנראה שכחו ולא הפנימו שדאודורנט זה מוצר שצריך לשים כל יום ולא פעם בשלושה חודשים. ואם אתם שמים פעם בשבוע אז תדאגו שזה יהיה ביום שאתם באים למועדון.
יתרה מכך, כמה חדשים שכנראה יצאו מאחורי מסך המחשב והגיעו למועדון, כנראה לא מבינים שבעוד מאחורי המסך אפשר לא לשים דאודורנט, הרי כשבאים למועדון כן צריך לשים.

לתשומת לבכן לתשומת לבכם !!!!

devilwitch.gif