לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מה עושים כשהנשלט/ת מתאהבים בכם?

Drizztpool​(שולט){קושקה שלי}
לפני שנה • 4 בספט׳ 2022

Re: מה עושים כשהנשלט/ת מתאהבים בכם?

ארגמןן כתב/ה:
פרלין כתב/ה:
זוג פלוס כתב/ה:
פרלין כתב/ה:

איזה מין דבר זה לא לחתוך?
יש שם בן אדם בצד השני, לא בובה.

הבן אדם בצד השני לא בובה אבל גם לא טיפש.
היא אשה בוגרת, חכמה ומשכילה.
לא צריך להתייחס אליה כתמימה או מסכנה.
ההחלטה שלה להמשיך בקשר במצב הנוכחי היא מודעת ומבחירה שלה לגמרי.

לשיטתך, הוא אמור להחליט בשבילה ולחתוך, גם אם היא לא תרצה בכך..וזה מה? לא יפגע בה?
כנראה שכן ואולי אפילו יותר.

לו אני הייתי במקומה, לא הייתי רוצה וגם לא צריכה שיחליטו בשבילי.
אני הייתי זו שחותכת ולא ממשיכה.
אבל אני לא היא.

כמו שחלק מהתגובות פה הסבירו נראה שהמצב הנוכחי גם אם הוא לא ''אידיאלי'', מסתדר ומתאים לשניהם אם הם ממשיכים ככה.

נו. אז מה השאלה בכלל?

אין שאלה. היא רוצה לשמוע שהיא צודקת. זאת הבעיה בפורום המעפן הזה.. 80% מהכותבים לא באמת שואלים משהו ולא באמת באים להקשיב. זה יותר פריקה או רצון בתמיכה 'כן, את צודקת.. הוא באמת זבל'. או קיטור במסווה של שאלה.
אין לי כוחותת
הרצון בתמיכה הוא אחלה. תלוננו כאוות נפשכם, הכל בסדר. אבל לעזאזל תהיו קצת יותר כנים עם עצמכם ואיתנו. תגידו-'תגידו לי אם אני צודק..', תגידו- 'מפריע לי ש..'. חלאס עם השאלות במסווה.
ואני לא באמת מפילה הכל על כותבת הפוסט הנוכחי.. אבל יש פה דוגמא טובה.

יש בשביל זה סאב-רדיט נהדר שנקרא r/AmITheAsshole.
ממש מומלץ לנסות לפרסם שם את הפוסטים בסגנון הזה, או לפחות להתחיל אותם באותו סגנון (קרי: "האם אני השמוק כשאני עושה X?", או באופו ספציפי יותר, למשל: "האם אני הכלבה כי נפרדתי מבחור בגלל שהקשר איתו חונק?")
זוג פלוס​(שולטת)
לפני שנה • 4 בספט׳ 2022
זוג פלוס​(שולטת) • 4 בספט׳ 2022
יולי Yuli כתב/ה:
את שואלת מה עושים כשנשלטת מתאהבת בנו, או מה עושים כשנשלטת מתאהבת בבן הזוג שלנו?
או במילים אחרות - את שואלת על הסיטואציה של עצמך או של בעלך? מי מבקש פה עצה?

נשמע שהבעיה שלך היא בכלל לא עם הנשלטת אלא עם ההתנהגות של בעלך. הסכמתם לא להתערב זה לזה אבל הוא הרי מערב אותך - הוא ביקש את עצתך? נשמע שאתם צריכים לחדד מחדש את הגבולות. סבבה להסכים על הפרדה אבל אתם הרי חיים ביחד ומשפיעים זה על זה.

אני מתארת לעצמי שאת מרגישה לא טוב עם מה שקורה ביניהם ולא בטוחה עד כמה יש לך מקום להשפיע. מצד אחד זה שלו, מצד שני זה משפיע גם עלייך. זה אמור להפריע לו.

בהצלחה. היצמדי לעובדות, זה מאד עוזר.

לגמרי נצמדתי לעובדות.
הבעיה, שאנשים קפצו למסקנות שגויות.
לא התלוננתי, לא שפטתי, אין לי שום בעיה עם הסיטואציה והיא גם לא מקרינה עליי בשום צורה.

בסה''כ שאלתי שאלה פשוטה:
מה אתם הייתם עושים?
ציינתי שאני הייתי נוהגת באופן מסויים...זה הכל.
אנשים החליטו לעשות ניתוח פסיכולוגי וטיפול זוגי...שייערב להם, אבל זה לא ענה על השאלה.
Obsessive​(נשלטת)
לפני שנה • 15 בספט׳ 2022
Obsessive​(נשלטת) • 15 בספט׳ 2022
הוא לא בעניין?

לי זה נשמע שהוא מאד נהנה מהמשחק.
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
לפני שנה • 16 בספט׳ 2022
זוג פלוס כתב/ה:
יולי Yuli כתב/ה:
את שואלת מה עושים כשנשלטת מתאהבת בנו, או מה עושים כשנשלטת מתאהבת בבן הזוג שלנו?
או במילים אחרות - את שואלת על הסיטואציה של עצמך או של בעלך? מי מבקש פה עצה?

נשמע שהבעיה שלך היא בכלל לא עם הנשלטת אלא עם ההתנהגות של בעלך. הסכמתם לא להתערב זה לזה אבל הוא הרי מערב אותך - הוא ביקש את עצתך? נשמע שאתם צריכים לחדד מחדש את הגבולות. סבבה להסכים על הפרדה אבל אתם הרי חיים ביחד ומשפיעים זה על זה.

אני מתארת לעצמי שאת מרגישה לא טוב עם מה שקורה ביניהם ולא בטוחה עד כמה יש לך מקום להשפיע. מצד אחד זה שלו, מצד שני זה משפיע גם עלייך. זה אמור להפריע לו.

בהצלחה. היצמדי לעובדות, זה מאד עוזר.

לגמרי נצמדתי לעובדות.
הבעיה, שאנשים קפצו למסקנות שגויות.
לא התלוננתי, לא שפטתי, אין לי שום בעיה עם הסיטואציה והיא גם לא מקרינה עליי בשום צורה.

בסה''כ שאלתי שאלה פשוטה:
מה אתם הייתם עושים?
ציינתי שאני הייתי נוהגת באופן מסויים...זה הכל.
אנשים החליטו לעשות ניתוח פסיכולוגי וטיפול זוגי...שייערב להם, אבל זה לא ענה על השאלה.

התכוונתי לכך שכדאי להיצמד לעובדות *כשאת מדברת על זה איתו*, במובן של לא לגלוש לספקולציות, זה עוזר לנהל את השיחה מבלי שהיא תהפוך לריב.
לא ביקרתי את השאלה שלך אלא כתבתי מה לדעתי יכול לעזור לך.

אין לי מה לומר על תגובות של אחרים. שאלת שאלה בפורום, מן הסתם לא כל התגובות יהיו לטעמך.
טלי35​(שולטת)
לפני שנה • 16 בספט׳ 2022
טלי35​(שולטת) • 16 בספט׳ 2022
מתה ממש שהנשלטת תגיב פה 😈

ושנפתח הכלל 😈😈😈
הוא​(שולט)
לפני שנה • 16 בספט׳ 2022
הוא​(שולט) • 16 בספט׳ 2022
זה מקרה קשה שמחייב אינסטלטור
ו4 ביצים קשות