בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

יש פה הרבה יותר נשלטים ושולטות מאשר נשלטות ושולטים

WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 11 באוק׳ 2022
WitchFuneral​(שולט) • 11 באוק׳ 2022
פרלין כתב/ה:
50 גוונים דווקא מתחיל בדסמי לחלוטין. עם חוזה שיש בו סעיפי שליטה מאוד מפורטים, קשירה והצלפות. כמובן שהגיבור חייב לעבור תיקון, עכשיו כשהוא מצא אהבה, אבל מה שסקסי שם זה לא התיקון.

פנטזיה נשית טיפיקלית - לתקן בחור שהוא אוגה בוגה. אגב, לאו דווקא בחור, מסתבר שנשים ממש אוהבות לאונן על ערפדים ואנשי זאב.
פרלין​(נשלטת){ש}
לפני שנה • 11 באוק׳ 2022
פרלין​(נשלטת){ש} • 11 באוק׳ 2022
WitchFuneral כתב/ה:
Blue eyed bender כתב/ה:
WitchFuneral כתב/ה:
אגב, בלו אייד בנדר, באותה מידה אני רוצה לשאול אותך את הדבר הבא -
אישה נמשכת לחספוס, גבר מחוספס, שניהם מקיימים אינטרקציה של סקס אגרסיבי, קצת כאפות פה ושם, קצת נשיכות בצוואר, תפיסות בצוואר, משיכות בשיער (ברמה המיינסטרימית, זה קיים גם בפורנו מיינסטרימי בהנחה שהתעשייה לא השתנתה משמעותית מאז שהפסקתי לצפות בפורנו), הסיבה שהיא נהנית זה החספוס, כנל לגבר, האם זה בדסמ לדעתך?

קצת לא סגור לי מה ההגדרה שלך ל״חיספוס״. אבל אתייחס לדברים הספציפים בדוגמה שהבאת.
קודם כל, כן, רק המינוח ״קצת כאפות״ מספיק מבחינתי. אם הוא אוהב להכאיב ע״י ״כאפות״ והיא נהנת לקבל את הכאב שלהם זה סאדו-מזוכיזם לכל דבר. זה מאוד ״בסיסי״ וזה משהו שעבורי ממש לא היה מספיק אבל זה הבדסמ שלהם.

אבל משהו אחר עולה מהמילים שלך. אתה רומז שאקט מסויים הוא לא בדסמי אם הוא נוכח במיינסטרים. אני מרגיש שזה באמת מה שמפריע לך. הבדסמ היה משהו ששייך רק לקצוות ועכשיו הוא באמת יותר מיינסטרימי ומדובר ונגיש לאנשים - זה בהכרח משהו רע?
אולי אתה כועס על אותה אחת שאוהבת ״רק״ לקבל סטירות ושקצת חונקים אותה שקוראת לעצמה בדסמית כי אתה מרגיש שזה מוריד מהמיוחדות שלך כבדסמי?

אמרתי לך, היא לא נהנית מהכאב, הכאב זה רמז לחספוס. כמו שנשים לא באמת נמשכות מינית לכסף, הכסף זה רמז לקאפאביליטי. אם אישה תגלה שאדם קיבל ירושה והוא טיפש לא יוצלח היא לא תימשך אליו. זאת הסיבה המיינסטרימית ללמה נשים אוהבות סקס אגרסיבי, זה יכל להיות גם הפוך (שבדסמ יהיה מיינסטרים ווניל לא, זה פשוט לא המצב). מיוחדות זה לא משהו שאחפש, אני מחפש התאמה. ושוב - אין לי גם בעיה שיהיו באתר, כתבתי על זה לפני שנייה בתגובות.

הרגשתי שמה שחסר לי זה עוד שרשור שבו כולם מדברים על מה נשים אוהבות ולמה הן נמשכות.
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 11 באוק׳ 2022
WitchFuneral​(שולט) • 11 באוק׳ 2022
פרלין כתב/ה:
WitchFuneral כתב/ה:
Blue eyed bender כתב/ה:
WitchFuneral כתב/ה:
אגב, בלו אייד בנדר, באותה מידה אני רוצה לשאול אותך את הדבר הבא -
אישה נמשכת לחספוס, גבר מחוספס, שניהם מקיימים אינטרקציה של סקס אגרסיבי, קצת כאפות פה ושם, קצת נשיכות בצוואר, תפיסות בצוואר, משיכות בשיער (ברמה המיינסטרימית, זה קיים גם בפורנו מיינסטרימי בהנחה שהתעשייה לא השתנתה משמעותית מאז שהפסקתי לצפות בפורנו), הסיבה שהיא נהנית זה החספוס, כנל לגבר, האם זה בדסמ לדעתך?

קצת לא סגור לי מה ההגדרה שלך ל״חיספוס״. אבל אתייחס לדברים הספציפים בדוגמה שהבאת.
קודם כל, כן, רק המינוח ״קצת כאפות״ מספיק מבחינתי. אם הוא אוהב להכאיב ע״י ״כאפות״ והיא נהנת לקבל את הכאב שלהם זה סאדו-מזוכיזם לכל דבר. זה מאוד ״בסיסי״ וזה משהו שעבורי ממש לא היה מספיק אבל זה הבדסמ שלהם.

אבל משהו אחר עולה מהמילים שלך. אתה רומז שאקט מסויים הוא לא בדסמי אם הוא נוכח במיינסטרים. אני מרגיש שזה באמת מה שמפריע לך. הבדסמ היה משהו ששייך רק לקצוות ועכשיו הוא באמת יותר מיינסטרימי ומדובר ונגיש לאנשים - זה בהכרח משהו רע?
אולי אתה כועס על אותה אחת שאוהבת ״רק״ לקבל סטירות ושקצת חונקים אותה שקוראת לעצמה בדסמית כי אתה מרגיש שזה מוריד מהמיוחדות שלך כבדסמי?

אמרתי לך, היא לא נהנית מהכאב, הכאב זה רמז לחספוס. כמו שנשים לא באמת נמשכות מינית לכסף, הכסף זה רמז לקאפאביליטי. אם אישה תגלה שאדם קיבל ירושה והוא טיפש לא יוצלח היא לא תימשך אליו. זאת הסיבה המיינסטרימית ללמה נשים אוהבות סקס אגרסיבי, זה יכל להיות גם הפוך (שבדסמ יהיה מיינסטרים ווניל לא, זה פשוט לא המצב). מיוחדות זה לא משהו שאחפש, אני מחפש התאמה. ושוב - אין לי גם בעיה שיהיו באתר, כתבתי על זה לפני שנייה בתגובות.

הרגשתי שמה שחסר לי זה עוד שרשור שבו כולם מדברים על מה נשים אוהבות ולמה הן נמשכות.

כמו שאמרתי בעבר - בני אדם מורכבים מפונקציות קרות, וברגע שאת מכירה בפונקציות הללו את מסוגלת להבין מה מתרחש במוח שלהם. האמת שהכנתי אשכול (מדהים ביעילותו) ממש על זה - https://thecage.co.il/blog/userblog.php?blog_id=146261&postid=1352162
את יכולה להגיד ש-"כל אדם מיוחד בלה בלה". אני לא קונה את החרטוט הרומנטי הזה. בסופו של דבר בני אדם מתוכנתים לחשוב כמו בני אדם ובנויים בצורה די מובנת במובנים מסוימים. כאילו, לא שאין שונות, אבל זה מתנקז לאותה נקודה בסופו של דבר - capability. באופן כללי, אני מניח שאת מבססת את דעותייך על דברים כמו היגיון, רגש, שיחות, ניסיון או התבוננות במציאות, אני בספק שבאמת עשית פעם מחקר פרקטי ומקיף בנושא (ותכל'ס זאת הבעיה אולי העיקרית שלי עם בני אדם)
פרלין​(נשלטת){ש}
לפני שנה • 11 באוק׳ 2022
פרלין​(נשלטת){ש} • 11 באוק׳ 2022
פרלינה כתב/ה:
לא קראתי עדיין את השרשור וכבר התעייפתי...

לאמלק לך?
יש פה מלא ונילים בהסוואה כי בעצם רוב הנשים מעדיפות מין מחוספס (מה זה מחוספס עוד נתון לדיון) והן לא באמת נשלטות ורוב השולטים פה סתם מחפשים זיון קל.
לעומת זאת, נראה שהנשלטים והשולטות הם דווקא על אמת ועברו את מבחן טוהר הבדסמ שאותו מבין רק וויטצ׳ כי זאת לוגיקה פשוטה ומה, אין לך שכל?

כמו כן, הנשים הישראליות והפוריטניות לא מספיק אוהבות ביזאר ולהשפיל עד עפר, אבל יוצאות ברית המועצות לשעבר, כן. מזל שיש אותן. הן גם נראות יותר טוב.

בנוסף, נשים אוהבות לאונן על ערפדים ואנשי זאב ונמשכות לכסף ולעוד משהו שאני לא זוכרת.

שכחתי משהו?
Shish​(שולטת)
לפני שנה • 11 באוק׳ 2022

יאפ. שכחת את הגיימריות...

Shish​(שולטת) • 11 באוק׳ 2022
פרלין כתב/ה:
פרלינה כתב/ה:

לאמלק לך?
יש פה מלא ונילים בהסוואה כי בעצם רוב הנשים מעדיפות מין מחוספס (מה זה מחוספס עוד נתון לדיון) והן לא באמת נשלטות ורוב השולטים פה סתם מחפשים זיון קל.
לעומת זאת, נראה שהנשלטים והשולטות הם דווקא על אמת ועברו את מבחן טוהר הבדסמ שאותו מבין רק וויטצ׳ כי זאת לוגיקה פשוטה ומה, אין לך שכל?

כמו כן, הנשים הישראליות והפוריטניות לא מספיק אוהבות ביזאר ולהשפיל עד עפר, אבל יוצאות ברית המועצות לשעבר, כן. מזל שיש אותן. הן גם נראות יותר טוב.

בנוסף, נשים אוהבות לאונן על ערפדים ואנשי זאב ונמשכות לכסף ולעוד משהו שאני לא זוכרת.

שכחתי משהו?

היה כאן גם דיון מאד סוער בין שניים מה"בנים" כמה הגיימריות הישראליות בלאי, ולא מוציאות שבעת'לפים שקל על מחשב עם כרטיס מסך רציני "אמיתי".

חשבתי להציע על זה תיאוריה שסוגרת מעגל עם הקאפאביליטיות של גברים עשירים (חננות הייטק אבל יותר מאגניבים מוויטצ' אולי?): אולי הגיימריות הרציניות בוחרות את הבנים עם הקאפאביליטי כדי שיהיה להן מחשב ששוה 15 אלף בלי שהן יוציאו עליו? אולי אותן זה יותר מושך אפילו מחיספוס* קל עד בינוני?
*לעוד מישהו כל החיספוס הזה עושה אסוציאציה של שפשפת? או שזה רק אצלי כי אני לא מספיק נורמ(טיב)ית?
כלבונת סקרנית​(נשלטת){תומר ההוא}
לפני שנה • 11 באוק׳ 2022

Re: יאפ. שכחת את הגיימריות...

Shish כתב/ה:
פרלין כתב/ה:
פרלינה כתב/ה:

לאמלק לך?

שכחתי משהו?

היה כאן גם דיון מאד סוער בין שניים מה"בנים" כמה הגיימריות הישראליות בלאי, ולא מוציאות שבעת'לפים שקל על מחשב עם כרטיס מסך רציני "אמיתי".

חשבתי להציע על זה תיאוריה שסוגרת מעגל עם הקאפאביליטיות של גברים עשירים (חננות הייטק אבל יותר מאגניבים מוויטצ' אולי?): אולי הגיימריות הרציניות בוחרות את הבנים עם הקאפאביליטי כדי שיהיה להן מחשב ששוה 15 אלף בלי שהן יוציאו עליו? אולי אותן זה יותר מושך אפילו מחיספוס* קל עד בינוני?
*לעוד מישהו כל החיספוס הזה עושה אסוציאציה של שפשפת? או שזה רק אצלי כי אני לא מספיק נורמ(טיב)ית?

את צוחקת אבל ככה השגתי את המחשב העל חלל שלי חחח
Shish​(שולטת)
לפני שנה • 11 באוק׳ 2022

שיט, את הזהב הזה ששפכת פיספסתי נראה לי. עשיתי לייק, על כל מק

Shish​(שולטת) • 11 באוק׳ 2022
WitchFuneral כתב/ה:
Shish כתב/ה:
WitchFuneral כתב/ה:
Shish כתב/ה:
WitchFuneral כתב/ה:
Shish כתב/ה:
WitchFuneral כתב/ה:
Shish כתב/ה:
WitchFuneral כתב/ה:
Blue eyed bender כתב/ה:
WitchFuneral כתב/ה:
Follow me down כתב/ה:
הממ אני חושבת שיכול להיות שאתה צודק לגבי העניין שזה אפילו לא מתקרב לבדסמ. אבל, אני לא ממש מבינה למה זה מפריע לך?

כלומר, יש דברים שאני קוראת שגורמים לי לגלגל עיניים ולהמשיך הלאה.

ובאשר לווניליים/ קינקיים וכו' - אני חושבת שכל אחד יכול להיות כאן כל עוד הוא חש שזה משרת אצלו משהו. למשל, אני הרגשתי שזה נותן ביטוי לחלק גדול שלא ידעתי לבטא בעצמי עד אותה נקודה, אחר ירגיש דברים אחרים, אבל אני לא רואה בכך שום דבר פסול.
כמובן שזכותך לחשוב מה שאתה רוצה או לא לבוא עם אנשים כאלה באינטראקציה, אבל על פניו, מה הבעיה בזה? באמת שואלת מתוך סקרנות טהורה.

יש עוד מקומות שקשורים לסקס ופנטזיות מיניות. לכלוב אני מגיע כדי למצוא אנשים עם עניין משותף ברמה הבדסמית. ויודע מה? לא אכפת לי שיהיו פה, אבל שיסמנו ליד השם שלהם לכל הפחות "ונילי" או "קינקי" ושיפסיקו לרדוף אחרי התארים של "שולט" / "נשלטת", כאילו זה באמת אומר יותר מדי, כאילו להיות בדסמי זאת גאווה ולהיות ונילי זאת בושה, זה ממש הלך מחשבה של ילד קטן ולא מפותח. כל ההתעסקות הזאת במשהו שאתה לא מעוררת רחמים מבחינתי. לפני יום קראתי למישהי "ונילית" (מודה, קצת נהניתי לעקוץ אותה אבל לא חשבתי על זה יותר מדי, בטח שלא חשבתי על לפגוע בה) והיא עשתה לי סטוק, ליכלכה, השמיצה אפילו מחוץ לפרטי, קיללה, ירדה לפסים אישיים בקטע מטריד ומדאיג ביותר. וכששאלתי אותה מה היא עושה שהוא בדסמ"י היא פשוט התחילה לדבר על זה שאני לא שולט, ושאני ככה וככה וככה, בקיצור - היא בעצמה יודעת שהיא ונילית והיא מכחישה את זה, משמע - חשוב לה להתנגד לאמת כי התואר "נשלטת" חשוב לה, משום מה. אני לא יודע לגמרי מה הסיבות ללמה זה ככה, אני רק יודע שאני לא רוצה להיות במקום עם הרבה אנשים כאלה. מילא זה היה מצחיק (כמו שקורה לפעמים), אבל זה לא, זה סתם רעיל.

וואי, אתה מדבר כמו הרבנים החרדים שקוראים לרפורמים לא יהודים.
ה״בדסמ״ או לא שלך ולא שלי ולא של אף אחד. אנשים כמוך שבאים עם תפיסה של ״מי הם שולט אמיתי ונשלטת אמיתית״ חוטאים לאמת. כל אחד יעשה מה שטוב לו ויגדיר את עצמו איך שהוא רוצה.
ואם כל מה שאתה מוצא פה באתר זה מרמור כבר 10 שנים אז אולי אתה במקום הלא נכון? 🤷🏻‍♂️

אחי, אני מדבר איתך על ההגדרות הבסיסיות של סדיזם ומזוכיזם, בלי זה אין בדסמ.

סמ זה לא בדסמ, בדסמ זה המכלול. והן לא עונות גם על הסמ.

אבל אולי הן עונות על הבד.
אתה מפספס את הנקודה. שוב. (ושוב ושוב אבל מי סופר...)
מישהו כבר שאל אותך פה "מי שמך?". לא ענית לו.
אתה כותב עוד פעם ועוד פעם על שולטים "לא אמיתיים". אני יכולה להסיק מזה שאתה שולט "אמיתי"? ואם כך, מה הופך אותך לכזה?

לי אתה בעיקר נשמע ממורמר שאתה כבר לא מספיק ייחודי ומאגניב, ויש לי חדשות בשבילך - מעולם גם לא היית. אנחנו לא מאגניבים. אנחנו אנשים, עם העדפות, שמשתנות ומתרחבות ומעמיקות עם הלמידה שלנו את הסביבה ואת עצמינו. אז די. שחרר.

אלא אם כן אתה טרול, או ניג'ס, או גם וגם, שזה גם מיוחד וגם מאגניב וחסרים פה כאלה, ואז אתה כמובן מוזמן לענות לי icon_smile.gif

מי שמך להחליט שהמספר האטומי של חמצן הוא 8 והסמל שלו הוא O? מי שמך להחליט שהשמש צהובה? (לפחות ע"פ הצבע שמשתקף בעיניי רוב בני האדם)
ביום שיהיה לך מוח את תביני שמה שאני כתבתי כרגע ומה שהוא כתב זה היינו הך, אותה לוגיקה. לדברים יש הגדרות, וברגע שאדם עונה על ההגדרות הוא לוקח בזה חלק. אני כלל וכלל לא רלוונטי בנוגע למה שנחשב בדסמ ומה שלא, אני בסה"כ מסוגל להצביע על ההגדרות של אותה מילה.

טרול, ניג'ס, או "שולט" "אמיתי" (תזכיר לי את הפרמטרים שעל פיהם מדדת את עצמך?). אני רק אשאיר את זה פה, לשיקול דעת הקהל (שברובו לא בדס"מי "אמיתי" מספיק לדעתך) אז מי שמם וכו'.

אני למסקנות שלי הגעתי, אבל מי שמי וזה icon_smile.gif

מועדים לשמחה, יא גבר מחוספס שכמוך! נשיקות.

וכשאין להם מילים הם עוברים לאד־הומינם. פשוט מביך. יאללה, תמציאי לי עוד טיעון מטופש ללמה הפסקת להגיב לגוף הטענה, אלא לגוף הטוען. צפויה יותר מתינוק שלוקחים לו את הסוף של הסוכריה (כשכבר הגעת למסטיק).

נחסך ממני, כי במקרה הנ"ל גוף הטוען הוא-הוא ההוכחה לתוכנה חסר הפואנטה. אתה לא מביא טיעון שאפשר או שווה להתייחס אליו ולפתח דיון על פי כללי הדיון האהובים שלמדנו כולנו מניצן וחבריה. אתה אפילו לא מסביר בצורה קוהרנטית מה הופך אותך ל"אמיתי", שזה אחד הדברים הראשונים שבאנו לבסס, עוד לפני שננסה לענות להטרלה המנג'סת.

את מוכנה להיתמם כמה שאת רוצה, את יודעת טוב מאוד מה הטענות שלי כי כבר טענתי אותן (אלא אם כן את סובלת מלקות קשה ביותר בהבנת הנקרא). בכ"מ, אני אעשה את זה קצר ואשים את הטענות שלי בשני משפטים. וכן, אני ארגיש מביך כי אני עומד להסביר כמו שמסבירים לילד מפגר (בחיי שאין לי מושג למה אני צריך בכלל להסביר את זה):

1 - כדי להגדיר משהו את צריכה לקיים מספר תנאים כדי שההגדרה תהיה תקפה. למשל, "קפה" - לא כל נוזל הוא "קפה", יש לו הגדרה שמכילה מס' קריטריונים, שברגע שעונים על מס' הקריטריונים הללו את יכולה להגדיר קפה. אז במקרה של קפה יש לו מס' קריטריונים - משקה, הוא חייב להיות מורכב מהרתחה / חליטה, ולא סתם הרתחה / חליטה - אלא הרתחה / חליטה של פולי קפה. אותו דבר בנוגע לבדס"מ - לבדס"מ יש ארבע אותויות שברגע שאת עונה על אחת מהן, בין אם תרצי או לא - את בדסמ"ית - bondage, discipline, domination, submission. האם אני המצאתי את ההגדרה הזאת? לא. האם יש לי זכות לשנות את ההגדרה הזאת? לא. האם יקחו אותי ברצינות אם אשנה את ההגדרה הזאת? כמובן שלא. מה שכן, כיצור בעל תבונה, כבן־אדם, ניחנתי ביכולת לבדוק ולאמת נתונים, או במילים אחרות - אני מסוגל לראות מי עונה על הקריטריונים של BDSM ומי לא. מישהי נהנית מינית מכאב פיזי? אחלה, מזוכיסטית, בדסמית. מישהי נהנית מלהשתיל בולבול ולדחוף אותו לאדמה? אני לא יודע מה היא, אבל בדסמית היא לא. אז לזה "לא שווה להתייחס"? זה טיעון שהייתי מחשיב כלא פחות מאקסיומה - בשביל להגדיר דברים צריך לענות על הקריטריונים של ההגדרה.

2 - אין באמת דבר כזה שולט "אמיתי" ושולט "לא אמיתי", יש שולט ולא שולט. כשאני אומר שמישהו הוא שולט אמיתי אני פשוט אומר שהוא שולט (בהנחה שהוא עונה על הקריטריונים של ההגדרה של שולט), ומי שהוא שולט "לא אמיתי" הוא פשוט לא שולט, דהיינו מתחזה.