סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

הכלה

Bluecollar​(שולטת)
לפני חודשיים • 22 ביולי 2024
Bluecollar​(שולטת) • 22 ביולי 2024
Master Bruce כתב/ה:
בלת"ק, מגיב רק על ההודעה הראשונה בשרשור:

כל עוד כולם כנים לגבי מה שהם רוצים, והכל נעשה בהסכמה ורצון הדדים, שיהיה בכיף.
אישית? אני חושב שהפוסט הזה מעיד על סוג של מחלת נפש או תסביך קשה, ואדם שכותב משהו כזה הייתי מתרחק ממנו כמו מאש, לא רק בקטע של מערכת יחסים, אלא גם בקטע חברתי.
אבל מצד שני, גם לאנשים עם מחלות נפש ותסביכים קשים מגיע להיות מאושרים, ואם יש מי שזה מתאים לו, מי אני שאשפוט?

באופן כללי, אני חושב שאנחנו צריכים להתעסק יותר בשאלות מי אנחנו, מה טוב לנו ולפרטנרים שלנו, ומה אנחנו רוצים מהפרטנרים שלנו ומהאנשים סביבנו, והרבה פחות בשאלה מה טוב לאנשים זרים באינטרנט ומה הם מחפשים.

מה עבר עלי כשכתבתי את השאילתא הזו 🤦🤦🤦🤦

איזה רצון לעורר דיון....
Ofan
לפני חודשיים • 24 ביולי 2024
Ofan • 24 ביולי 2024
ברור, את צודקת. תמיד צודקת ...

אבל מה הבעיה עם זה שבתור אישה מכילים אותה יותר ?

הוואנט דה ג׳ויש פיפול סאפארד אינאפ?

ArchAngel כתב/ה:
Bluecollar כתב/ה:
ArchAngel כתב/ה:
אני חושבת, בדיוק כמו שכתב הברון, שאם שולט היה כותב ככה היו יוצאים עליו באלף קמ"ש, ואף אחד לא היה מצדיק אותו בשם איזשהי גבריות.
דווקא כי היא אישה מתנהל פה דיון של "בעד ונגד",
מגיבים אליה בסלחנות יחסית כי כשמדובר בנשים הקו המנחה הוא "זכותן ומי שלא רוצה שלא יפנה".
יש פה הכלה דווקא כי היא אישה, גבר מזמן היה מתוייג כאלים על אותו הטקסט בדיוק, וכנראה גם מדווח ונחסם.
לדעתי, הבעיתיות בטקסט שלה לא נובעת מהיותה אישה שמישהו ציפה שהיא תכיל ותעטוף אלא כי שולט/ת שמכריז/ה שמה שמניע אותו/ה זאת מרירות ותסכולים זה מפעיל לרוב הקוראים נורה אדומה.

אני לא בטוחה שהקריאה שלי היא שם מרמור ומרירות.
יש אולי הרבה גינוי בפוסט והיא קשוחה מאוד. אבל לא מרגיש לי מרמור....
באמת שאלה שאלתית מה שהברון העלה...
מממ... לא יודעת. מעורר מחשבה

לאף אחד לא היה אכפת אם היא הייתה מתארת את הקינק שהיא רוצה בלי כל התוקפנות הזו.
באמת שלא חסרות פה שולטות שאוהבות "שליטה מרוחקת" אבל הן כותבות על זה ממקום שמתענג ממנה, שמתרגש ממנה.
אצלה זה נקרא כאילו היא נפגעה בעבר ועכשיו זאת הדרך שלה להוכיח שהיא שולטת אמיתית, לעומתינו, הסמרטוטות הוניליות.
אני קוראת שם הרבה כעס ומרירות כלפי נשלטים, כלפי שולטות אחרות, ופחות ריגוש קינקי כלשהו.
במיוחד אם היא טוענת שזו ההנאה שלה, למה בכל הטקסט היא לא הפגינה לרגע שמץ של הנאה? הכל בנגטיביות.
השולט האחרון שכתב כמוה בבוז כזה כלפי נשים נשלטות וכלפי שולטים אחרים "הסמרטוטים לעומתו" עף מפה בבעיטה, כולם זוכרים את הכינוי ההוא של המגלניסט.
להגיד שבגלל שהיא אישה שופטים אותה זה לא נכון, בגלל שהיא אישה מכילים אותה כמו שלא היו מכילים גבר.
אבישג הבולבוליט​(נשלט)
לפני חודשיים • 24 ביולי 2024
אתרום את השנקל שלי.

אני מסוג האנשים שפועלים על פי מצווה של ההוא שם למטה לעיתים, אם אגיד לא, זה שקר.
חרף זאת, 90% מהזמן אני פועלת לפי הרגש, לפי הבטן וזה לא תמיד קל.

אולי זה סוג הנשים שפגשתי, כי טרם יצא לי לפגוש מישהי שרוצה ממני גם סוג של קשר לדבר.
אני אוהבת לדבר, קשה לי להיפתח אבל כאשר מרגישה טוב, אני אוהבת להיפתח ולרוב הצד השני לא מעניין אותו, רוצים שירות, פינוק נטו.

זה בהחלט קשור לכך שאני בודדת ולכן, אם כבר מגיעה מישהי אני כל כך רוצה לדבר, לברוח קצת מהשקט.

סוג הקשר שאני נמצאת כיום, זו מישהי שבהחלט מנצלת אותי (לא לשכוח שזה תמיד ניצול הדדי, מי פחות ומי יותר) וזה מעצבן לעיתים, שאני לא יכולה לדבר איתה, להיפגש איתה.
אבל אחרי הכל, זה משהו שאני בחרתי לטוב ולרע.

You can't always get what you want

אני חושבת שקצת הלכתי לאיבוד במה שניסיתי להעביר ומקווה שהובנתי נכונה.
אליפסה​(שולטת)
לפני חודשיים • 25 ביולי 2024
אליפסה​(שולטת) • 25 ביולי 2024
בעיני זה נושא חשוב ומעניין, וכשולטת הוא מעסיק אותי לא מעט.

זה מבאס למצוא פה כל כך הרבה תגובות שיפוטיות, צדקניות ומתנשאות. אנשים כותבים בבלוגים את אשר על ליבם, לרוב אלו אינן תיאוריות מקיפות על משמעות החיים, החלל ובדס"מ, אלא אספקטים בלתי מצונזרים של תחושות ומחשבות שמבליחות. זו לא הזמנה לניתוחים לא מכבדים בשני שקל.

לגופו של עניין, אני יודעת להגיד שהבדס"מ שלי אינו מקובע. אין לי צורך מוגדר ויציב שאותו אני מגשימה. יש דברים שאני ממש רוצה, יש דברים שאני לא מוכנה להם, ויש טווח גדול למדי של דברים שיכולים להתאים לי. אני יכולה לדמיין את עצמי בתוך דינמיקה רכה יותר וגם היררכית יותר. בתוך הטווח הזה, מה בדיוק יתגשם? זה תלוי מאוד בשותף שלי, זה תלוי מאוד בדינמיקה הזוגית אבל זה גם תלוי מאוד בבחירה שלי. כך שלא אחת אני שואלת את עצמי אם אני צריכה להגביר או להנמיך את השליטה.

אני מאמינה שאין שום קשר זוגי אמיתי שבו יחסי השליטה חלים על כל רגע או אספקט של החיים. תמיד יש תחום כלשהו שבו רוצים את השליטה. יש כאלו שאצלם השליטה מתחילה ומסתיימת במיטה, ויש כאלו שמרחיבים את התחום הזה. גם בקשר לכאורה טוטאלי לא הכל שליטה. זה לא תמיד עניין של גבולות, כמו שהשליטה לא עושה לנו את בכל דבר ועניין.

אבל אני בהחלט מאמינה שבתוך המרחב הבדס"מי לא צריכים להיות שווים זה לזה. אני גם מאמינה שזה בדיוק מה שחלק גדול (אולי לא כולם) מהשולטות והנשלטים מחפשים.

בהחלט קרה לי שהבנתי שאני נחמדה מדי, והקשחה מסויימת של הדינמיקה הטיבה עם שנינו. בין לשחק בכוח דמות שאת לא, לבין לרמוס ולהרוס את בן זוגך, יש טווח גדול של אפשרויות. ושם, זה לפעמים הכי נכון להתייחס לעבד כאל עבד, ולא להתנצל על זה.
-wintermute-​(נשלט)
-wintermute-​(נשלט) • 25 ביולי 2024
אנשים רוצים את מה שבלתי מושג, והדיסטנס הזה זו פנטזיה מדליקה, אבל בסוף מדובר בקשר בין בני אדם.
אם אני לא אהיה משוכנע שמישהי רואה אותי כבן אדם ומחויבת לי, ורואה את עצמה כבן אדם שמסוגל לטעות, להתבלבל וכו', אני לא אוכל לתת בה אמון ולשים את עצמי במקום שבו היא איזשהו יצור נעלה ואני נכנע בחוסר אונים.
יש לי יופי של מנגנוני הגנה פסיכולוגיים שיפוצצו את העסק אפילו אם אנסה בטפשותי לזרום.
אליפסה​(שולטת)
אליפסה​(שולטת) • 25 ביולי 2024
-wintermute- כתב/ה:

ורואה את עצמה כבן אדם שמסוגל לטעות, להתבלבל וכו'

כן, זה דיון באפשרות שיותר מדי רכות ויותר מדי שוויון זו אולי טעות. 🙂