שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

איך תקבלו את זה אם תגלו שהבן/בת שלכם בדס''מי/ת?

Nati9342​(שולט)
לפני חודש • 18 באוג׳ 2024
Nati9342​(שולט) • 18 באוג׳ 2024
זוג פלוס כתב/ה:
אני עדיין מנסה להבין את השאלה.
מה הכוונה ב ''תגלו''?
לרגע זה נראה כאילו מדובר בדבר רע.
בכל אופן...
אם הילד/ה לא שיתפו את זה איתי אז אין סיבה שאתערב, אעיר או אשיא להם אי אלו עצות. למה?!

אם הם כן בחרו לשתף אני אשמח ואהיה גאה שהם מרגישים בנח כדי לדבר איתי על זה. אתרום את השנקל שלי לעניין ואציע להם לברור את המעשים והאנשים ותמיד לבחור במה שהם מרגישים שטוב עבורם ואומר שאם יש להם שאלות או צורך להתייעץ, אהיה תמיד פה עבורם.

אם זו הבחירה שלהם, זו הדרך שלהם, אני אתמוך.
כבני אדם בוגרים, שמקבלים החלטות בחיים שלהם עבור עצמם, את ההשלכות של הבחירות שלהם הם יצטרכו לשאת, להסיק מסקנות וגם אם צריך, ללמוד לקחים לעתיד.
וזה ממש לא משנה אם זה בדסמ או הגירה לקנדה למשל.

תגלו זה נגיד נכנסת לדאנג'ן וראית את הבת שלך מוצלפת (דוגמא קיצונית בכוונה)
שלגי
שלגי • 18 באוג׳ 2024
למה שתהיה לי דעה על ההעדפות המיניות של הילדים שלי?

מה אנחנו ב 1950?
זוג פלוס​(שולטת)
זוג פלוס​(שולטת) • 18 באוג׳ 2024
Nati9342 כתב/ה:
זוג פלוס כתב/ה:
אני עדיין מנסה להבין את השאלה.
מה הכוונה ב ''תגלו''?
לרגע זה נראה כאילו מדובר בדבר רע.
בכל אופן...
אם הילד/ה לא שיתפו את זה איתי אז אין סיבה שאתערב, אעיר או אשיא להם אי אלו עצות. למה?!

אם הם כן בחרו לשתף אני אשמח ואהיה גאה שהם מרגישים בנח כדי לדבר איתי על זה. אתרום את השנקל שלי לעניין ואציע להם לברור את המעשים והאנשים ותמיד לבחור במה שהם מרגישים שטוב עבורם ואומר שאם יש להם שאלות או צורך להתייעץ, אהיה תמיד פה עבורם.

אם זו הבחירה שלהם, זו הדרך שלהם, אני אתמוך.
כבני אדם בוגרים, שמקבלים החלטות בחיים שלהם עבור עצמם, את ההשלכות של הבחירות שלהם הם יצטרכו לשאת, להסיק מסקנות וגם אם צריך, ללמוד לקחים לעתיד.
וזה ממש לא משנה אם זה בדסמ או הגירה לקנדה למשל.

תגלו זה נגיד נכנסת לדאנג'ן וראית את הבת שלך מוצלפת (דוגמא קיצונית בכוונה)

לא ימצאו אותי בדאנג'ן אף פעם, אבל נניח ו...
זו סיטואציה בה בחרו לא לשתף אותי.
עניתי על זה.
Purple Phoenix​(נשלטת){Loki the t}
ArchAngel כתב/ה:
באף אחת מהתגובות שלי לא כתבתי שצריך לחשוף ילדים לסקס של ההורים שלהם.
פתיחות היא להבין שמיניות היא חלק מהחיים, והיא לא רק המין עצמו אלא אוסף של תחושות ורגשות שמלווים אותנו, ובמילא ילדים קולטים גם סאבטקסטים שאנחנו מנסים ***להצניע****

ובדיוק כמו שזו האחריות שלך להסביר לנער על אמצעי מניעה כדי שלא יסכן את עצמו, גם אם זה ממש מביך, זאת גם האחריות שלך להסביר לו על קווים אדומים בקשר, כל סוג של קשר.
ובשני המקרים זה לא דורש ממך לתאר לו את חיי המין האישיים שלך.
אחרי כל מה שכתבתי, להגיד שהתכוונתי שאתה צריך לאונן מולו זאת ההגדרה לפליטת שטויות מן המקלדת.

כשהשתתפתי בדיון הזה לא הנחתי שלכתוב "תשמרו על תקשורת פתוחה עם הילדים שלכם, עדיף שידעו שאפשר לדבר איתכם מאשר שינצלו אותם", יוביל לכך שישלפו פנטזיות מהבלוג שלי בצורה מבזה בשביל לנסות להשפיל אותי.

כל כולי תקווה שאתה כאבא לא תגרום לילדים שלך להרגיש רע על מי שהם, כמו שעכשיו גרמת לי להרגיש.
אני עוד מעט אשכח מה זר מהאינטרנט כתב לי, אבל אם זה היה מגיע מדמות קרובה אלי זה היה שורט אותי משמעותית.

אני לא יודעת אם יש לך ילדים או לא אבל אם יש לך או אם את רוצה ויהיו לך אז שתדעי שהם.ן יהיו ברי מזל כי יש (או תהיה) להם.ן אמא כמוך.
Purple Phoenix​(נשלטת){Loki the t}

Re: איך תקבלו את זה אם תגלו שהבן/בת שלכם בדס''מי/ת

Nati9342 כתב/ה:
איך תגיבו בתור אנשים בדסמים בעצמכם?
זה יפריע לכם?
תשמחו?

אז ככה, אני אל-הורית מבחירות מאוד אנוכיות למרות שאני מטורפת על ילדים
אם היה לי ילדים אז זה לא היה מפריע לי
הייתי רוצה שהם ירגישו מספיק בנוח בשביל לבוא ולהתייעץ בקטע של לקבל דגשים בנושא ואזהרות של דגלים אדומים
אני לא חושבת שזה דבר רע להיות בדס"מי, אני לא חושבת שזה אסון ואני דווקא אוהבת את זה אצלי
וכמו שאני לא הייתי רוצה שישפטו אותי אז ככה לא הייתי רוצה לשפוט את הילדים שלי ולגרום להם להרגיש רע לגבי משהו שקיים בתוכם
אני מאמינה שאם מביאים ילדים לעולם אז צריכים לאהוב אותם, לקבל אותם ולתמוך בהם
לדעת להציב גבולות כמובן אבל גם לדעת לתת להם את המקום הבטוח של לבוא ולהתייעץ בדילמות השונות שיש להם
הלוואי ואני יכולתי בגיל 19 לסמוך על ההורים שלי בנושא, יכול להיות שהייתי נמנעת מהרבה טעויות שעשיתי
Master Bruce
Master Bruce • 18 באוג׳ 2024
הייתי הרבה יותר מוטרד אם הייתי מגלה שהם ונילים משעממים