לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

גברים בני 1000 מתחילים עם פרגיות צעירות- איכככככס !

מקבי​(מתחלף)
לפני 19 שנים • 25 ביוני 2005
מקבי​(מתחלף) • 25 ביוני 2005
ציטוט: שיתחיל - ובכיף - עם בחורות מהשנתון שלו

אם כיף היא מילת המפתח כאן, אזי שעל אותו אדם להתחיל עם מי או מה שלעזאזל בא לו. בנות, בנים, זקנים, צעירים, יפים, מכוערים... לא חייבים לקבל את הפנייה או ההצעה, אולם אין לבטל את הלגיטימציה לה.

ציטוט: כי אני רוצה לקבל יחס של בנאדם ולא של כוס מהלך.

ולפי מה שאת וכריסטין תיארתן, אכן קיבלתן יחס של שמגיע לאדם, ואפילו לאדם אהוד. זקנות אוהבות חיילים, גברים אוהבים נשים צעירות, ועוד רבים הצירופים... אם איזו זקנה קורצת לי ברחוב, אז לא, אני לא אנתר עליה, אבל גם לא אפטור אותה עם דבר פרט לחיוך. אני לא רואה סיבה למרמור או רגשי אנטי. אם מישהו נוגע או מציע הצעה מגונה, יהיה עליו לתת את הדין (בדרך כלל צרור קללות עסיסיות או בעיטה לתכשיטי המלוכה), אולם במקרה בו הותחלה שיחה (וגם בצורה מגושמת), אין להסיק מסקנות לגבי כוונותיו של יוזם השיחה, שכן את לא רואה נסתרות ולתוך מוחם של אחרים - רוב הסיכויים שאותו 'חטיאר' כלל לא מצפה או רוצה זיון, אלא סתם חיוך, צחקוק, או שיחה קלילה, שיוכל לחזור לחברים מהשש-בש ולספר להם איזה מעלל קטן. לא יותר. לדעתי, לחפש בכך יותר מזה, יהיה משום הריסת מעט התום שעוד נשאר בעולם...
ורה
ורה • 25 ביוני 2005
הממ.

ובכל זאת - נראה אותך.
"איזו זקנה מחייכת אלי ברחוב..." - כבר מראה כמה מעט אתה בקיא במה שאנחנו מדברות עליו. תמים זה בדרך כלל לא.
Tame
Tame • 25 ביוני 2005
השרשור הזה הופך יותר ויותר לשרשור שעוסק בריקנות שלנו כחברה וכתרבות (בעצם תמחקו את התרבות היה לי רגע אופטימי).

והאמת שנושא השרשור מוצא חן בעיני עכשיו יותר מקודםicon_smile.gif

אז מה? מצד אחד אנחנו רוצים את היפה והשווה (בנים ובנות) ומצד שני אנחנו מוחים על היחס הריקני של החברה שלנו?
אנחנו חלק מהחברה, בחברה הסוגדת (כן סוגדת) ליופי ולצעירות היפים והצעירים הופכים לסטריאוטיפים.
מצד אחד הם מקבלים כוח עצום (נעשה מחקר שהראה שלאנשים יפים יש יותר סיכוי להצליח - אפילו בצבא. הם מתקבלים לעבודה בקלות רבה יותר, ננזפים פחות ובכלל אנשים נוטים יותר לעזור להם בצורה אלטרואיסטית שכזו - ניסוי מעניין היה לקחת בחורה לא יפה לשים אותה ברחוב ושבכוונה תפיל שטרות כסף ותתנהג כאילו לא שמה לב. לאחר מכן אותו הסיפור באותו הרחוב עם בחורה יפה בלבוש חושפני.. אתם יכולים לתאר לכם את מה היה היחס בין אנשים שהחזירו את הכסף למכוערת לבין אלו שהחזירו ליפה... ).
מצד שני אותו כוח עצום מגיע עם מלכוד שכזה. אנשים נוטים פחות לראות את הבנאדם שמעבר לסטריאוטיפ, את השכל שמאחורי הפנים היפות, את הלב שמאחורי החזה..
לרוב אנשים יפים עוברים גם משברים בגיל בו היופי מתחיל להיעלם וביחד איתו גם כל ה"חברים" וההצלחה שלהם. הם משבר מחריף במיוחד לאלו שעשו מהיופי שלהם מקצוע כמו דוגמנים שמרגישים לפתע פתאום מחסור עצום בערך עצמי. היופי שלהם היה הכל ועכשיו כשהוא נעלם הם מרגישים שהם לא שווים כלום.

אומרים שזה גנטי (במחקר שעשו ראו שהמוח הגברי "נדלק" בכימיקלים מענגים ברגע שהוא תופש פני אישה יפה באופן שגורם אפילו לסמים להחויר.. חבל שזה רק לרגע קט..), שאנחנו נמשכים ליפים מתוך איזושהי התפתחות אבולוציונית.. יתכן...
אבל זה עדיין לא אומר שאנחנו צריכים להתנהג איך שאנחנו מתנהגים - אנחנו צריכים להפסיק לראות ביפה אובייקט לסיפוק יצרינו - ואנחנו צריכים גם להפסיק להשתמש במראה החיצוני שלנו כבנשק להשגת רצונותינו.
בתור חלק מהחברה, כל מי שהתלונן עד כה על היחס שהוא מקבל, האם אתם חושבים שאתם יכולים לשנות את ההתנהגות שלכם?
אולי אם יותר ויותר אנשים יתנהגו אחרת נצליח לשנות משהו. וגם אם לא נשנה, לפחות נדע ששיחררנו עוד חלק קטן מעצמנו שהוחזק כבן ערובה של החברה.
עינב​(אחרת)
עינב​(אחרת) • 25 ביוני 2005
אגב, Tame , בהמשך למה שכתבת - פסיכולוגיה אבולוציונית.
ענף שבין היתר בודק מהי הסיבה האבולוציונית, ההתפתחותית,
שעומדת מאחורי נושאים רבים, ביניהם המשיכה.
ואכן, גברים נמשכים לנשים בעלי פנים וגוף בריאים, ויחסי חזה- מותניים-ירכיים
קבועים, כי הם מעידים על פוריות אצל האישה, כלומר שבבוא העת תהיה
מסוגלת להביא צאצאים רבים.
ואילו נשים, נמשכות לגברים חזקים, גבוהים, שמשדרים כריזמטיות,
עוצמה וחוזק, כיוון שרמזים אלה מלמדים אותן על יכולתו של הגבר להגן
עליהן ועל הילדים, ולדאוג לרווחתם.
ויופי הוא רמז כזה. כי מלבד היותו מושך, הוא רמז לבריאות ,
ואת זה שני הצדדים מחפשים בבני זוגם.