צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

הפוסל במומו פוסל

זאלופון​(שולט)
לפני 19 שנים • 19 ביוני 2005

עכשיו כשנרגעו קצת הרוחות

זאלופון​(שולט) • 19 ביוני 2005
ודברים מתחילים לחזור לגודל הטבעי שלהם, נראה לי שזה זמן טוב להגיב.

אי שם לפני שנים רבות ומעבר להררי החושך, בסוף תקופת התיכון שלי, נהיה לי פתאום אינטרנט ומירק (למי שזוכר מה זה) ונורא התלהבתי. בהתחלה התלהבתי מזה שאפשר לדבר עם אנשים מחוצלארץ ואחר כך מזה שאני יכול להיות מי שבא לי.
כמה חודשים לתוך תקופת המירק שלי קרה לי מקרה דומה לנוכחי. מישהי פתאום נורא רצתה אותי, הזמינה אותי אליה, והדבר היחיד שהפריד ביני לבין לילה של סקס פרוע היה שלא הייתי אשה כפי שהצגתי את עצמי.
אז נכון, כשהתחלתי לבנות לי דמות נשית ביסקסואלית בכלל לא חשבתי על הונאה אלא סתם על הזדמנות להיות קצת מישהו אחר, כי זה רק אינטרנט וזה מה שיפה בו. ונכון שזו בכלל היא שפנתה אליי והיא שחיזרה אחריי והיא שפתאום החליטה שבא לה להתנסות ביחסים לסביים. בשבילי זה היה רק שעשוע בלתי מזיק, עד שפתאום - הוא הזיק. פתאום יש לי הזמנה ואני כמובן נאלץ לדחות אותה והבחורה נפגעת. פתאום אני מרגיש איום ונורא עם עצמי וקולט מה עשיתי. כמובן שמאז כל מי שגרמתי לה להתאהב בי ידעה שהיא מתאהבת בגבר, וכל הפרטים שסופקו על הגבר הזה היו נכונים.

יש הבדל בין המקרים. אצלי לא היו תמונות וטלפונים והיא לא הכירה אותי בניק אחר והייתי הרבה יותר תמים וכו', אבל עקרון אחד נראה לי שמאד דומה - מדובר בסך הכל במשהו תמים שהלך הרבה יותר רחוק וכואב משמישהו התכוון. זה נשמע נורא כשאומרים "בדיחה" כאשר יש מי שכל כך נפגע מהבדיחה הזו, אבל צריך להבין שזה באמת מה שזה. בדיחה טיפשית, חמורה, פוגעת. בדיחה שהצחיקה את המתבדחת רק עד לאותה נקודה שבה היא קלטה כמה הבדיחה שלה היתה פוגעת (והאשמות בדבר חוש ההומור החולני ראוי שיתנו על כך את הדעת).

בהתחלה כשקראתי את מה שפלאג כתב, היתה לי לא מעט אמפתיה אליו. עם הביקורות הענייניות שכתבו חלק מיושבי הפורום על המעשה הסכמתי. אבל זה נהפך ללינץ' ולרצח אופי מעבר לכל פרופורציות.
מישהו מכל הפסיכולוגים פה בכלל דיבר פעם עם אנה? מאיפה היומרנות הזו לקרוא לה חולת נפש , פסיכופאטית, מופרעת? מילא כשזה נעשה כהטחת עלבון, אבל זה נאמר בנימה רצינית. קצת ענווה! פסיכולוגים מוסמכים זקוקים לקצת יותר מאשר שניים וחצי פוסטים כדי לחלק אבחנות.
ועל סמך מה הוחלט שמדובר באשה מניפולטיבית וערמומית שאין לקבל את התנצלויותיה הטקטיות? אני עצמי בכלל לא ראיתי את זה. להיפך - אשה מניפולטיבית לא היתה נפגעת מהתגובות ותוקפת חזרה אלא מלכתחילה נוקטת בדרכים פתלתלות שיביאו אותה אל מטרותיה. אשה שתגובותיה מתגוננות ותוקפניות למרות שברור שהדבר יזיק לה היא לא מניפולטיבית אלא להיפך - מדברת מהבטן ומהרגש, הכי אמיתי שיש.

אז כן, היה מקום לביקורת והמעשה ראוי לגינוי, אבל רצח האופי הזה מוגזם לגמרי. אנה כבר הביעה חרטה על המעשה והכרה בטעותה ואף התנצלה. לא צריך אולי לפרוש שטיח אדום ולהריע בחצוצרות, אבל מה עוד אפשר לדרוש ממנה? טעתה, פגעה, התנצלה. זכותו של פלאג לקבל או לדחות את ההתנצלות, אבל מה הטעם להמשיך לרקוד על הדם?

למי שתוהה: לא פגשתי את אנה מעולם.
baby(expired)​(לא בעסק)
baby(expired)​(לא בעסק) • 19 ביוני 2005
ניסיון להכפיש את 34

לא יהפוך את אנה לשה תמים יקירתי...

ומה שהכי חבל, שאת מכניסה את השם שלך, ואותך למשהו לא לך.

אל תתלכלכי בדברים האלה, זה מגעיל. חבל...

נמוך רדוד, ולא הולם אף אדם. אז די. מספיק ג'יפה אחת לשרשור, לא צריך להוסיף עוד כמה.
galia​(לא בעסק)
galia​(לא בעסק) • 19 ביוני 2005
קיחוט, אולי כדאי לעשות משהו קצת יותר יצירתי. אולי נקרא לנערה ונשאל את פיה.

נשאל אותה אם היא רוצה טיפול, אם כן, אולי באמת יש לה סיכוי למרות שאני סקפטית מאוד
אם תאמר שאין לה צורך בטיפול ותשלח את כולנו לקיבינימאט, הרי שגם אם היא לא פסיכופאטית , לא תוכל להעזר אם היא לא מעוניינת בעזרה.
קייל​(לא בעסק)
קייל​(לא בעסק) • 19 ביוני 2005
מייפל כתב/ה:
איכס. איזה גועל ואיזו אלימות.
בא לי לברוח מכאן.
נדמה כאילו פעם היה כאן נחמד..אולי זו סתם אשליה, אבל מה שבטוח- עכשיו ממש מפחיד ולא נעים כאן.
ופלאג-אני איתך.

כל מילה של מייפל מדוייקת

נמאס הסיפור הזה כבר
כלובי, אנא תנעל את הפוסטים האלה.
מיצינו
HotQueen​(שולטת){תחת השמש}
זה שאחת עם כמה ניקים טובעת
לא אומר שכולם צריכים להיות באותה הסירה!!!

הסיפור עם דום 34 נגמר. ההתנצלות שלו התקבלה.
ועובדה היא שנותרנו ידידים גם לאחר המקרה.
הוא לא עשה דברים במתכוון, לעומת גברת בעלת
הניקים המרובים.
יחי ההבדל "הקטן".
.
הנסיון להשתלח בכל אחד שמגיב ולנסות לדלות
דברים מעברו ולהכפיש את שמו,
גם אם הדבר דורש חיפוש ארוך וממושך
לא מעלה את רמתה של המתגוננת
אלא מראה בדיוק את רמתה אם אפשר לקרא
לתחתית - רמה...

יום טוב.

H.Q
Tainted​(לא בעסק)
לפני 19 שנים • 28 ביוני 2005

אין גבול לחוצפה

Tainted​(לא בעסק) • 28 ביוני 2005
הגברת בעלת הפיצול/ניקים מרובים או אנה דוט קום במילים אחרות,
כניראה שאין גבול לחוצפה,
לאחר שמחקתי את המסנג'ר המטופש של PROSTITUTE1@IOL.CO.IL שלה, אותו המסנג'ר שהיא עבדה על כולם איתו, היא מעיזה היום בבוקר לשלוח לי הודעה, כניראה שהמחיקה שלה מאצלי לא הספיקה, ולפנישהיא התחילה לזיין את המוח כבר איגנרתי את המסנג'ר של המטומטמת.
היא גם הספיקה לומר לי שהיא שוב החליפה ניק,
כמה מקסים.

כלובי, לתשומת ליבך, כניראה שהשרשור של פלאג והשרשור המלא שקרים הזה, לא הספיק,
כי הכלבה ממשיכה לשכפל את עצמה כמו בקטריה.

אין גבול לחוצפה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
אלון ב​(נשלט)

ההיכרות שלי עם אנה

אלון ב​(נשלט) • 28 ביוני 2005
טוב אני לא רציתי להגיב לכול מה שקרה אבל אני מרגיש שאני חייב אנה היא בחורה לא יציבה מצטער לאחר הקרות קצרה שלי איתה בלג בעומר הבנתי שהבחורה מאוד ילדותית לא בוגרת ואייך להגיד את זה די טיפשה שבן אדם ניכנס לרכב וקורא לה לבוא לרכב כי נוסעים אז מקבל סטירה בלי שהוא מכיר אותה ולא סתם סטירה מכול הלב איפה הכבוד של אותה בחורה איפה הכבוד של הבחור מה לי ולך וסליחה רגע שיכורה לא מקובל עלי עם את לא יודעת לשלוט על המעשיים שלך ולקחת אחריות על כול מה שאת עושה ומה שעשית אז פשוט את ילדה קטנההההההההההההההההההההה לא בוגרת ולדעתי אנשים בוגרים אין להם מה לעשות בקהילה יום טוב לך אנה
אלון ב​(נשלט)

Re: ההיכרות שלי עם אנה

אלון ב​(נשלט) • 28 ביוני 2005
אלון ב כתב/ה:
טוב אני לא רציתי להגיב לכול מה שקרה אבל אני מרגיש שאני חייב אנה היא בחורה לא יציבה מצטער לאחר הקרות קצרה שלי איתה בלג בעומר הבנתי שהבחורה מאוד ילדותית לא בוגרת ואייך להגיד את זה די טיפשה שבן אדם ניכנס לרכב וקורא לה לבוא לרכב כי נוסעים אז מקבל סטירה בלי שהוא מכיר אותה ולא סתם סטירה מכול הלב איפה הכבוד של אותה בחורה איפה הכבוד של הבחור מה לי ולך וסליחה רגע שיכורה לא מקובל עלי עם את לא יודעת לשלוט על המעשיים שלך ולקחת אחריות על כול מה שאת עושה ומה שעשית אז פשוט את ילדה קטנההההההההההההההההההההה לא בוגרת ולדעתי אנשים לאבוגרים אין להם מה לעשות בקהילה יום טוב לך אנה
Tainted​(לא בעסק)
Tainted​(לא בעסק) • 28 ביוני 2005
כן מקרה הסטירה היה באמת לא מעניין.

מעבר לזה, אנשים יבואו ואנשים ילכו,

אנחנו עם הזמן נלמד איך לסנן את כל הדפוקים.

אני מתחילה בזה שאני אקשיב לאינטואיציות שלי ופחות לנחמדות שלי.