לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מה הוא עשה לי ומה זה עושה לי

יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
לפני 14 שנים • 3 בנוב׳ 2009
פוקסיה, כמה כח שיש לך. אני קוראת את מה שכתבת, ושומעת אשה שלא הצליחו לשבור. שלא הצליחו לעבוד עליה שמותר להתייחס אליה ככה.

החמור הזה, אני לא מכירה אותו ולא יודעת מה עבר לו בראש. אבל ברור הרי, כמו שכבר נאמר פה רבות, שזה לא קשור לבדס"מ. והנסיון שלו להשתמש בזה כתירוץ הוא עלוב ושפל.
כשזה מגיע למילה "לא" - אם יש ספק אין ספק! וכל מי ששוכח את זה - אסור לתת לו להתקרב לאנשים. זה לא ייאמן שאדם קרוב ונבטח יכול להתנהג ככה, ואני מקווה בשבילו שהוא עדיין דופק את הראש בקיר ומשנן לעצמו "לא זה לא".

אני לא רואה שום טעם לתת לך עצות - ממה שכתבת עולה שאת יודעת טוב מאד מה טוב בשבילך.
כל הכבוד על הגישה שלך ועל החוכמה ועל החוזק. מחזקת את ידייך ומצטרפת לכל מי שהבטיח לעמוד לצידך אם תצטרכי.

אם תחליטי לעשות שירות לחברה ולהתלונן עליו, זכרי שיש לך גב. לא רק וירטואלי.
בעצם לא רק שירות לחברה - זה גם מגיע לו. וכל הכבוד לך. המון כבוד.
מישלי

סליחה רגע...

מישלי • 3 בנוב׳ 2009
אתם מבינים שהפוסט הזה מלפני 4 שנים ???

ואכן, פוקסיה היא אשה מיוחדת ומקסימה,
אני אפילו לא יודעת אם היא עדיין פה, או שמא החליפה ניק icon_wink.gif

הערה נוספת, הנושא הזה תמיד חם ותמיד רלוונטי !!
עם זאת, אני לא רואה סיבה טובה להעלות פוסטים כאלה מלפני שנים,
שיש בהם מטען לא פשוט עבור הכותבת ועבור המתייחסים.
להעלות פוסט ישן בעיני, יש סיבה, רק אם אותו אדם, חזר על מעשיו ורוצים להראות דפוס.
אחרת זה סתם לחטט בפצעים ישנים.
זו רק דעתי...
shaydav​(שולט){TomahDav}

חיבוק גדול עם הרבה אהבה

shaydav​(שולט){TomahDav} • 3 בנוב׳ 2009
פוקסיה יקירתי.
עברנו גם אנו הרבה,
למרות שלא יצא לנו לדבר בשנתיים שלוש האחרונות יותר מדי.
אני יכול בודאות לומר שזאת הפעם הראשונה שאני שומע עלייך במצב שכזה.
פעם היה לקהילה קו חם שטיפל בדיוק בדברים שכאלו.
והיו פורומים סגורים לנשלטות שיכלו ללבן שם דברים שכאלו.
אייני מעודכן בקהילה עד כדי כך בכדי לדעת האם הם עדיין פעילים ועובדים אבל הייתי שמח אילו סיפרת שם את סיפורך (ושם מותר לנקוב בשמות ולו בכדי שאחרות לא יפגעו).
אין בי רחמים לאדם שכזה.
לאדם שמשחק את המשחק בתוך ראשו ולא ביחד עם זוגותו לסשן.
לאדם שכביכול מכיר אותך אך לא טורח לברר (עם עצמו קודם לכל) האם הוא מכיר את מילת הביטחון שלך.

אדם שכזה צריך להוקיע מקרבנו.
ולו לתקופה לגלות קצרה בעולם הקר של הונילים, שם יבין וילמד שקודם לכל אנו בני אדם, ורק אחרי זה שולט, נשלט, מתחלף וכו'.
אסיים בחיבוק חם לדרך....
ובברכת היי חזקה, אני פה (את יודעת איך למצוא אותי) אם את רוצה לדבר.
שי.
shaydav​(שולט){TomahDav}

ואלה לא שמתי לב

shaydav​(שולט){TomahDav} • 3 בנוב׳ 2009
ענתיקה בן ענתיקה הפוסט הזה.
אך רלוונטי מתמיד.
יש עדיין קו חם לקהילה ?
אם לא.... מי מרים את הכפפה ומארגן פרויקט שכזה ?
שי
Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ}

Re: ..

Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ} • 3 בנוב׳ 2009
ציטוט: הגוף שלי רעד מלשמוע את זה.
ככל שאני יותר נחשפת אני רואה כמה העולם הזה רק נותן להם לגיטימציה לנצל ולקחת דברים שלא מתכננים לתת להם.
זה נוראי.
ההרגשה בבטן שלי נוראית
אני מקווה שהזמן עזר.
ושהצלחת להרפא מזה.

הם קיימים בכל סוג של אתרים ברשת, בלי קשר לבדסמ, דברי עם אנשים מדה-מארקר או מאתרי פנויים-פנויות ותגלי דפוסים די דומים - כל ההבדל הוא שחלק מהם למדו לדבר "בדסמית" במקום "פנויים=פנויותית".

עצם העובדה שמישהו כותב באתר בדסמי, נחשב לאדם ותיק או אפילו למונח השיווקי "אושיה" לא הופכת אותו/ה למשהו בטוח, שפוי או מישהו/י שמכבדים ומבינים מהי הסכמה הדדית.

לאט, לאט אבל בטוח - היא גישה שמאפשרת לסנן חלק לא קטן מהם, כי מרביתם מחפשים מקסימום תוצאה למינימום השקעה.
ע"ע "תמתיני לי בחדר מלון, על ארבע, ערומה ועמם כיסוי עיניים" כתסריט לפגישה הראשונה או "על ארבע, כלבה!" בצ'אט עוד לפני שהוא יודע שאת בכלל מסכימה להיות הכלבה שלו.

תוכלי למצוא בפורום אלפוני עוד מידע לגבי צעדים ראשונים בתחום...
בת אדם

Re: סליחה רגע...

בת אדם • 3 בנוב׳ 2009
מישלי כתב/ה:
אתם מבינים שהפוסט הזה מלפני 4 שנים ???

ואכן, פוקסיה היא אשה מיוחדת ומקסימה,
אני אפילו לא יודעת אם היא עדיין פה, או שמא החליפה ניק icon_wink.gif

הערה נוספת, הנושא הזה תמיד חם ותמיד רלוונטי !!
עם זאת, אני לא רואה סיבה טובה להעלות פוסטים כאלה מלפני שנים,
שיש בהם מטען לא פשוט עבור הכותבת ועבור המתייחסים.
להעלות פוסט ישן בעיני, יש סיבה, רק אם אותו אדם, חזר על מעשיו ורוצים להראות דפוס.
אחרת זה סתם לחטט בפצעים ישנים.
זו רק דעתי...

אני בהחלט לא התכוונתי לחטט בפצעים ישנים.
במקרה ייצא לי להגיע להודעה הזאת כי אני באמת מתעניינת במקרים כאלה,כי אני חוששת מהם.
העלתי את זה כי זה מטריד אותי בימים האחרונים.
ואם זה ב\פגע במישהו אני ממש מצטערת
Morticia

Morticia • 3 בנוב׳ 2009
Dan_Kap כתב/ה:
ככל שאני יותר נחשפת אני רואה כמה העולם הזה רק נותן להם לגיטימציה לנצל ולקחת דברים שלא מתכננים לתת להם.
זה נוראי.
ההרגשה בבטן שלי נוראית
אני מקווה שהזמן עזר.
ושהצלחת להרפא מזה.

הם קיימים בכל סוג של אתרים ברשת, בלי קשר לבדסמ, דברי עם אנשים מדה-מארקר או מאתרי פנויים-פנויות ותגלי דפוסים די דומים - כל ההבדל הוא שחלק מהם למדו לדבר "בדסמית" במקום "פנויים=פנויותית".

עצם העובדה שמישהו כותב באתר בדסמי, נחשב לאדם ותיק או אפילו למונח השיווקי "אושיה" לא הופכת אותו/ה למשהו בטוח, שפוי או מישהו/י שמכבדים ומבינים מהי הסכמה הדדית.

לאט, לאט אבל בטוח - היא גישה שמאפשרת לסנן חלק לא קטן מהם, כי מרביתם מחפשים מקסימום תוצאה למינימום השקעה.
ע"ע "תמתיני לי בחדר מלון, על ארבע, ערומה ועמם כיסוי עיניים" כתסריט לפגישה הראשונה או "על ארבע, כלבה!" בצ'אט עוד לפני שהוא יודע שאת בכלל מסכימה להיות הכלבה שלו.

פסיכופת אמיתי ממש לא בהכרח ידבר ככה

הוא יפעיל את כל הצ'ארם שבעולם אם יבוא לו

הוא יכול להיות סופר מתוחכם ולשחק אותה הכי אמין בעולם

הוא לא פראייר

ואין לו מצפון
בת אדם

בת אדם • 3 בנוב׳ 2009
Dan_Kap כתב/ה:
זה נוראי.
ההרגשה בבטן שלי נוראית
אני מקווה שהזמן עזר.
ושהצלחת להרפא מזה.

תודה על העזרה,ואני בהחלט אהיה זהירה.
אבל בכל זאת זה מפחיד ואי אפשר אף פעם לדעת מה יהיה.