בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

רק המתחבר למיצי הזוועה הגופנית

Artdeco
לפני 18 שנים • 21 בפבר׳ 2006

ציטוט: דוםחרא טיפוסי לא מבין ולא מכיל הוא רק תוקע גרפסים

Artdeco • 21 בפבר׳ 2006
חדשה מאד כתבה: "אני חותמת על החצי השני.
הם לא יפים ולא מביני נפש, הם סתם חארות נרקסיסטים ונצלנים.
מוכרים קוליות מאוסה ומחורבנת ושחצנות מלוקקת לשפחות נאיביות..."

הם פשוט מבוהלים, יקירתי.
חסרי אונים מול הכעס שלך/של אמא ולכן כל הפלוצים והגרעפסים הנ"ל.
חדשה מאוד​(נשלטת)

מציאות ראי פורנוגרפית במדינת הגמדים

חדשה מאוד​(נשלטת) • 21 בפבר׳ 2006
היא וולגארית מדיי
שפת הביבים שלה רדודה
בטח גבר
בטח כועסת
בוודאי מרירה
לא ברמה ראויה

חחחחחח
סמרטוטים של ממש הדוםחראים האלה
תראו איזה פתרונות להבנת השפה הוולגארית
הננסים האלה נותנים
רק מעיד שמיץ כוסאחתק מטריד אותם
שמיץ כוסאחתק לא מופנם בהם בהרמוניה
מי שבורח מהצד האפל החלש הנשי הלפלפי שלו
מזלזל במיצכוסאחתק
Artdeco

דרך אגב

Artdeco • 21 בפבר׳ 2006
גם אותי הם מגעילים.
נהייתה לי בחילה מכל התגובות המופלצות האלה, בעיקר מיצורים המכנים עצמם שולטים.
פויה.
Yosefus​(שולט)

מי אמר עמוד 4 ולא קיבל 5 ?

Yosefus​(שולט) • 21 בפבר׳ 2006
...
זאלופון​(שולט)

Re: ציטוט: דוםחרא טיפוסי לא מבין ולא מכיל הוא רק תוקע גרפסים

זאלופון​(שולט) • 21 בפבר׳ 2006
daffna כתב/ה:
חדשה מאד כתבה: "אני חותמת על החצי השני.
הם לא יפים ולא מביני נפש, הם סתם חארות נרקסיסטים ונצלנים.
מוכרים קוליות מאוסה ומחורבנת ושחצנות מלוקקת לשפחות נאיביות..."

הם פשוט מבוהלים, יקירתי.
חסרי אונים מול הכעס שלך/של אמא ולכן כל הפלוצים והגרעפסים הנ"ל.

צודקת בהחלט. עד עכשיו אני עדיין לא מעז לצאת ממתחת למיטה מרוב פחד מ... המממ... *מגרד בפדחת*... ממה בעצם הייתי אמור להבהל? icon_rolleyes.gif
ואנא ממך, אל תגידי לי שמה שהיה אמור לבעת אותי עד מוות הוא "סאבית בועטת שמאתגרת ולא נכנעת בקלות" או משהו בסגנון.
ראשית - משום שסביר שכלל לא מדובר בסאבית. שנית - משום שאלו לא בעיטות אלא הטלת צואה, או במילים אחרות: אין שום דבר מאתגר בקללות ריקות מתוכן, ורוב הנשים המאתגרות שהכרתי היו הרבה יותר מתוחכמות ומשום כך גם מאתגרות. שלישית - משום שאם יצא לך להיות דום פעם (אני מניח שלא) או לדבר עם דומים או גברים או אנשים שעושים בדסמ, את ודאי יודעת שזה לא בדיוק הולך כמו שניוביז חושבים: לא כל מי שקוראת לעצמה נשלטת תתרפס במיידי מול כל מי שקורא לעצמו אדון. רביעית - הסאבית האישית שלי היא סוויצ'ית ואחת הנשים היותר דומיננטיות בקהילה הזו, דומיננטיות שבאה מבפנים ואינה מתמצה ביכולת רדודה לקלל דומים.

אם יש לך הסבר אחר מדוע אמורים היינו להבהל כל כך ומה בדיוק הופך אותנו לחסרי אונים, את מוזמנת לשתף. רק זכרי שלא בעיה להפליץ (הא! תראי איזו מילה יצאה לי) הסברים פסיכולוגיים בגרוש לגבי מניעים של אחרים, וגם אנחנו יכולים להיות ילדותיים ולכתוב שהתגובות שלך נובעות מתסכול מיני ומרירות כלפי דומים והמין הגברי בכללותו.
מUחדת
מUחדת • 21 בפבר׳ 2006
זאלופון כתב/ה:
...וגם אנחנו יכולים להיות ילדותיים ולכתוב שהתגובות שלך נובעות מתסכול מיני ומרירות כלפי דומים והמין הגברי בכללותו.

מה שמשעשע זה שמי שבוחר למצוא כאן לוחמנות פמיניסטית { icon_lol.gif } מוצא.
כן כן..כל הדומים זונות נצלניים חארות זובים מאנייקים.
כן כן...זו סאבית קשת חינוך, בועטת, מרדנית לאללה וסוררת. ברור.
קשה לגברים להתמודד איתה. ברור.

מרב מיכאלי- הגירסה הבדס"מית. icon_rolleyes.gif
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 21 בפבר׳ 2006
מיוחדת. כתב/ה:
זאלופון כתב/ה:
...וגם אנחנו יכולים להיות ילדותיים ולכתוב שהתגובות שלך נובעות מתסכול מיני ומרירות כלפי דומים והמין הגברי בכללותו.

מה שמשעשע זה שמי שבוחר למצוא כאן לוחמנות פמיניסטית { icon_lol.gif } מוצא.
כן כן..כל הדומים זונות נצלניים חארות זובים מאנייקים.
כן כן...זו סאבית קשת חינוך, בועטת, מרדנית לאללה וסוררת. ברור.
קשה לגברים להתמודד איתה. ברור.

מרב מיכאלי- הגירסה הבדס"מית. icon_rolleyes.gif

icon_biggrin.gif
את רומזת שכל הפמיניסטיות הלוחמניות מתוסכלות מינית ושונאות גברים? אותך לקתרין מקינון! icon_twisted.gif
hulego

מניפסט החזירים השחוטים

hulego • 21 בפבר׳ 2006
עברתי על כל התגובות לפוסט הזה וגיליתי משהו מדהים. יש חוט מקשר ברור בין כל אלו שלקחו להם למשימה לנסות ולגמד את "חדשה מאד" (עשיתי אפילו רשימה). הם כולם, בלי יוצא מין הכלל, נטולי קול אישי. לאף אחד מהם אין משהו ייחודי ומקורי משלו לומר. כנסו לפרופילים שלהם וכל מה שתראו שם זה ערימות של ציטוטים מאנשים אחרים והרים מצחינים של פילוסופיה בגרוש ואהבה עצמית מופרכת מיסודה. מאחר ואין להם באמת מה לומר הם מתעטפים באינטלקטואליזם מדומה. מין פסיאודו-תחכום מחליא. שימו לב שאפילו נוצר ביניהם שיח פנימי. הם מזינים זה את זה. כיסאות בית שימוש מוזיקליים. מנסים באופן פתטי להראות שהם בכלל לא מוטרדים ממנה, אלא סתם "משועשעים". התנשאות מדהימה. ממש חולנית בהתחשב בכך שאין להם שום דבר ייחודי לומר. בנאליות מוחלטת. שוב ושוב חוזרים על כך שאין בדברים שלה מאום. שהם לא שווים כלום "ספרותית". שכל אחד יכול לקלל. אפילו מנסים לחקות אותה. היא פשוט משגעת אותם כי היא חושפת ברבים את עובדת היותם נרקיסיסטים מטורפים וחדלי אישים מתנשאים. הם פשוט לא יכולים לשאת את זה כי בעיני עצמם הם אלים. לדידם היה עליה ליפול למרגלותיהם עם מנוש פתוח לשימושם רק מעצם כך שפנו אליה. הם ממש הופתעו שבמקום זאת הפליצה עליהם נוד עסיסי ורטוב ישר לפנים וכיסיתה אותם בחרא המרהיב שלה. הם מנסים להתנער ממנו, אך ככל שהם מתפתלים יותר כמו חזירים שחוטים, כך החרא נדבק יותר.

הרי מה היא אומרת בעצם? שמראש כדי להגדיר עצמך כשולט (אלא אם כן אתה מבין שהכל זה משחק מיני ותו לא) אתה חייב להיות מנותק מכל מציאות ולהאמין בכל מאודך שהשמש זורחת לך מהתחת ושאתה מתת האל למין הנשי. לעומת זאת כדי להיות נשלטת את חייבת לאכול את כל החרא הזה מכל השולטים דמיקולו בחיתולים שחושבים שבשתי מילים וכמה התפלפלויות עלובות הם ישעבדו אותך. והקטע הוא שרובן אכן שותות את החרא הזה עם קש. ואז באה חדשה ושופכת את המעיים שלה כפי שהם. אפילו לא מחרבנת עליהם, פשוט חותכת את הבטן ונותנת למעיים ליפול החוצה עם כל הדם, החרא ומיצי הכוס. הכל פתאום התמלא בסירחון אצילי ובגווני קשת על גבי שלולית מזוהמת. והם רגילים לריחות של מטהר אוויר. הנה היא באה ואמרה להם, הלו, לא רוצה שתזיין לי את השכל עם כל מיני התחכמויות, רוצה שתאכל את החרא שלי. כדי לשלוט בי אתה צריך להכיל אותי, את כולי. לא רוצה שתתן לי עצות כאילו חכמות ותנסה לשפר אותי, רוצה שתקח מזלג וסכין ותתחיל לאכול אותי בחתיכות קטנות. היא פשוט הפכה את היוצרות והם התבלבלו מאחר והם לא מבינים שהקו המפריד בין שולט לנשלט הוא דק כחוט השערה.
מUחדת
מUחדת • 21 בפבר׳ 2006
בקיצור- אתה מקלר אותה?
galia​(לא בעסק)
galia​(לא בעסק) • 21 בפבר׳ 2006
הולגו , הצלחת להסביר את חדשה מאוד עד כדי שאני אבין מה "היא" רוצה. דקה לפני זה רציתי לבקש ממנה הסבר. על פניו נראה כאילו אתם ממש נפש תאומה. אתה מכיר אותה כאת כף ידך . (אגב, אני נוטה להסכים איתכם).
אגב נוסף, הבלוג שלך יותר מעניין משלה.