לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

גם אתם פה בעל כורחיכם?

L איה
לפני 13 שנים • 12 בספט׳ 2010
L איה • 12 בספט׳ 2010
פוטנציאלית יקרה
על מנת להבין את מקור רגשות האשם העצומים שאת מפגינה, ברשותך כמה שאלות:
פתחת חברה לניקיון צ'קים בעלת אופי "משפחתי"?
את עובדת משרד ממשלתי בעל מדיניות לעיכוב קצבאות לניצולי שואה עד שיעזבו לעולם שכולו טוב?
נטשת תינוקות בפעתי שוק הכרמל?
שמת רגל לעגלת נכה?
אנסת ילדים? נערים? קשישות/ים מבית האבות הסמוך לביתך?

מה זאת אומרת לא? אבל את סוטה! רחמנן ליצלן!
רגשות אשם הם תופעה טבעית באשר לכל מה שנתפש כחריג, אך תרשי לי לעדכן אותך
אינך חריגה כלל , חריג הוא מי שיכול להגדיר את תשוקתו רק על פי הנורמה החברתית תרבותית
ראי ערך דיכוי מיני דתי , סצינות סקס בעלות 3 תנוחות בלבד בקומדיות רומנטיות הליוודיות ועוד כהנה וכהנה..
עם שובי ל'שוק' הפנויים פנויות לפני למעלה מארבע שנים גיבשתי שיטה לייצר פתיחות והדדיות ואיתור סטיות מתקדמות אצל המועומדים הפוטנציאלים. אני סוחרת איתם בפטישים , על כל פטיש שיתנו לי אשתף אותם בפטיש באותו קנה המידה, ואני יש לי פטישים בלי עין הרע... אי לכך ובהתאם לזאת הסתבר לי כי כמעט כולם בקלילות ובכיף היו נכנסים להגדרה 'סוטים' במובנים קלינים. ואת מאגר הסטיות הביזאריות שיצא לי לפגוש מאת אנשים סופר נורמטיבים אני אפרט בפוסט שיוקדש לכל המתקנאים 'בתקינים' ביום אחר. לבנתיים הקיפי את עצמך בחברה מאפשרת
ובראה כזו שתוכלי להיות בה את עצמך ללא צורך להתנצל. בררי עם עצמך בזמן ובקצב שלך על מהות הכמיהה שלך לסאדו מאזו בלי הפרעות של אנשי מערות שמגדירים את תפישת עולמם על פי ספר עצות של אודטה שוורץ, עם כל הכבוד לד"ר פיל , אם למישהו נראה שלהגיע למשקל 160 ק"ג זה סביר ומעיד על תקינות נפשית יותר מאשר להינות מיחסי שליטה ,אז כן- מותק זה העולם שהשתגע.. השבעי עצמך על ידי מימוש תשוקותייך תמיד . שלא תעזי לנסות "להרפא" התסכול הוא מחיר הרבה יותר גבוה.
לי באופן אישי מעולם לא הייתה בחירה בנטיות, עוד בהיותי פצפונת הייתי מאוננת ומקשרת זאת לשליטה בלי לדעת מהי שליטה ומה היא אוננות.. אבל הייתה לי בחירה אם לחיות בהכשה או במימוש. והמימוש -אל חמד אללה נותן פריו .. כאשר המודעות העצמית בצמיחה קל יותר ליישם ולהגשים כל אתגר שעומד בפנייך . שיהיה לך רק בתענוגות mia
Matok​(שולט)
לפני 13 שנים • 13 בספט׳ 2010
Matok​(שולט) • 13 בספט׳ 2010
קישקוש בלבוש.

ואולי אני סתם מעוצבן בגלל סעיף ג'...

mia walles כתב/ה:
פוטנציאלית יקרה
על מנת להבין את מקור רגשות האשם העצומים שאת מפגינה, ברשותך כמה שאלות:
פתחת חברה לניקיון צ'קים בעלת אופי "משפחתי"?
את עובדת משרד ממשלתי בעל מדיניות לעיכוב קצבאות לניצולי שואה עד שיעזבו לעולם שכולו טוב?
נטשת תינוקות בפעתי שוק הכרמל?
שמת רגל לעגלת נכה?
אנסת ילדים? נערים? קשישות/ים מבית האבות הסמוך לביתך?

מה זאת אומרת לא? אבל את סוטה! רחמנן ליצלן!
רגשות אשם הם תופעה טבעית באשר לכל מה שנתפש כחריג, אך תרשי לי לעדכן אותך
אינך חריגה כלל , חריג הוא מי שיכול להגדיר את תשוקתו רק על פי הנורמה החברתית תרבותית
ראי ערך דיכוי מיני דתי , סצינות סקס בעלות 3 תנוחות בלבד בקומדיות רומנטיות הליוודיות ועוד כהנה וכהנה..
עם שובי ל'שוק' הפנויים פנויות לפני למעלה מארבע שנים גיבשתי שיטה לייצר פתיחות והדדיות ואיתור סטיות מתקדמות אצל המועומדים הפוטנציאלים. אני סוחרת איתם בפטישים , על כל פטיש שיתנו לי אשתף אותם בפטיש באותו קנה המידה, ואני יש לי פטישים בלי עין הרע... אי לכך ובהתאם לזאת הסתבר לי כי כמעט כולם בקלילות ובכיף היו נכנסים להגדרה 'סוטים' במובנים קלינים. ואת מאגר הסטיות הביזאריות שיצא לי לפגוש מאת אנשים סופר נורמטיבים אני אפרט בפוסט שיוקדש לכל המתקנאים 'בתקינים' ביום אחר. לבנתיים הקיפי את עצמך בחברה מאפשרת
ובראה כזו שתוכלי להיות בה את עצמך ללא צורך להתנצל. בררי עם עצמך בזמן ובקצב שלך על מהות הכמיהה שלך לסאדו מאזו בלי הפרעות של אנשי מערות שמגדירים את תפישת עולמם על פי ספר עצות של אודטה שוורץ, עם כל הכבוד לד"ר פיל , אם למישהו נראה שלהגיע למשקל 160 ק"ג זה סביר ומעיד על תקינות נפשית יותר מאשר להינות מיחסי שליטה ,אז כן- מותק זה העולם שהשתגע.. השבעי עצמך על ידי מימוש תשוקותייך תמיד . שלא תעזי לנסות "להרפא" התסכול הוא מחיר הרבה יותר גבוה.
לי באופן אישי מעולם לא הייתה בחירה בנטיות, עוד בהיותי פצפונת הייתי מאוננת ומקשרת זאת לשליטה בלי לדעת מהי שליטה ומה היא אוננות.. אבל הייתה לי בחירה אם לחיות בהכשה או במימוש. והמימוש -אל חמד אללה נותן פריו .. כאשר המודעות העצמית בצמיחה קל יותר ליישם ולהגשים כל אתגר שעומד בפנייך . שיהיה לך רק בתענוגות mia
קיפופיף​(מתחלפת)
קיפופיף​(מתחלפת) • 13 בספט׳ 2010
אושה כתב/ה:
זונת סושי כתב/ה:
אותי זה מעניין,אפילו מאוד.

השרשור הזה הוא ממש פרהיסטורי עבורי. כל כך הרבה התרחש מאז, כל כך הרבה שינויים.
אני קוראת את שכתבתי אז ואני נבוכה, בעיקר מרמת החשיפה המוגזמת. בשביל זה יש בלוג לא? icon_biggrin.gif
קשה לי לפרוש ולתמצת את שעברנו לכן אעדכן בשלושה משפטים קצרים:

הוא בקטע- [color=#8B0000]א
יי ריסט מיי קייס. שמחה לשמוע.אני נרגעתי וחזרתי למציאות- אבל מקווה בשבילך שאת יודעת עדיין איך לצאת מהמציאות לפעמים...התברכנו בשני קטנטנים מופלאים-

יאאאללללה!!!!-עוד תגובות כאלו. פרגון ,תקשורת בריאה וזוגיות שצולחת משברים עושה לי טוב לעור הפנים.

שנה טובה.[/color]
אושה{אוש}
אושה{אוש} • 13 בספט׳ 2010
אוויר לנשימה כתב/ה:
אושה כתב/ה:
זונת סושי כתב/ה:
אותי זה מעניין,אפילו מאוד.

השרשור הזה הוא ממש פרהיסטורי עבורי. כל כך הרבה התרחש מאז, כל כך הרבה שינויים.
אני קוראת את שכתבתי אז ואני נבוכה, בעיקר מרמת החשיפה המוגזמת. בשביל זה יש בלוג לא? icon_biggrin.gif
קשה לי לפרוש ולתמצת את שעברנו לכן אעדכן בשלושה משפטים קצרים:

הוא בקטע- [color=#8B0000]א
יי ריסט מיי קייס. שמחה לשמוע.אני נרגעתי וחזרתי למציאות- אבל מקווה בשבילך שאת יודעת עדיין איך לצאת מהמציאות לפעמים...התברכנו בשני קטנטנים מופלאים-

יאאאללללה!!!!-עוד תגובות כאלו. פרגון ,תקשורת בריאה וזוגיות שצולחת משברים עושה לי טוב לעור הפנים.

שנה טובה.[/color]

לפרוש=לפרוס
קצר רגעי במח

וכן, אני עדין יודעת לצאת מהמציאות ולפנטז וכשהקטנטנים מאפשרים אז גם לממש.

ולענינינו - מי שבוגד הוא בוגד
ואין לכך קשר לבדס"מ או לחיות אחרות. חידושים והרפתקאות מוצאים גם במיסיונרית וגם כשתלויים על חבל. בסופו של יום זה אותו ריגוש של משהו חדש וכל מי שיכול לחיות עם זה שיחיה.
אני מעדיפה לא להיות בין המהללים.
Morticia
Morticia • 13 בספט׳ 2010
וואו, נראה לי אפשר פחות להסתבך עם זה
לא?

בגידה זה משהו מאוד תחושתי והוא משתנה מאדם לאדם.
כן, יש איזה קונצנזוס חברתי מסויים
אבל בפועל זה נורא אישי

אותי אישית הרבה יותר מרתיע שלגבר יש אנטי אנשים שמאכילים ברחוב חתולים
מה זה אומר עליי?
ומה זה אומר עליו?
את מי שואלים?

אנחנו שופטים אחרים?
אנחנו כולנו קצת נכים רגשית ולא תמיד מתבטאים בדרכים הכי ברורות
אנחנו כולנו במקום מסויים פגיעים.

יכול מאוד להיות שדבר שיפגע בי עד עמקי נשמתי לא יזיז לאחרת
אבל לא ארצה לעשות לחברי את השנוא עלי
ומבחינתי זה מספיק

לא אשפוט אתכם ואל תשפטו אותי

כשעולות פנטזיות מיניות או אחרות בצורה מאסיבית תמיד שווה לרדת כך או אחרת לחקר תופעתן.
זה כולל גם למה אני בתוך מערכת יחסים שלא מאפשרת לי את מה שאני רוצה ו/או למה אני רוצה את מה שאני לא מוצא

או ועוד הרבה...

סערות אפשר למצוא בהרבה כוסות תה...
Matok​(שולט)
Matok​(שולט) • 13 בספט׳ 2010
Morticia כתב/ה:
וואו, נראה לי אפשר פחות להסתבך עם זה
לא?

בגידה זה משהו מאוד תחושתי והוא משתנה מאדם לאדם.
כן, יש איזה קונצנזוס חברתי מסויים
אבל בפועל זה נורא אישי

אותי אישית הרבה יותר מרתיע שלגבר יש אנטי אנשים שמאכילים ברחוב חתולים
מה זה אומר עליי?
ומה זה אומר עליו?
את מי שואלים?

אנחנו שופטים אחרים?
אנחנו כולנו קצת נכים רגשית ולא תמיד מתבטאים בדרכים הכי ברורות
אנחנו כולנו במקום מסויים פגיעים.

יכול מאוד להיות שדבר שיפגע בי עד עמקי נשמתי לא יזיז לאחרת
אבל לא ארצה לעשות לחברי את השנוא עלי
ומבחינתי זה מספיק

לא אשפוט אתכם ואל תשפטו אותי

כשעולות פנטזיות מיניות או אחרות בצורה מאסיבית תמיד שווה לרדת כך או אחרת לחקר תופעתן.
זה כולל גם למה אני בתוך מערכת יחסים שלא מאפשרת לי את מה שאני רוצה ו/או למה אני רוצה את מה שאני לא מוצא

או ועוד הרבה...

סערות אפשר למצוא בהרבה כוסות תה...

אז ככה, נניח שיש לאדם אופציה לתור לנצח אחר האישה המושלמת מבחינתו. בעיקרון הפארדוקס הוא שאם משהו הוא מושלם הרי שהוא אינו המושלם שכן אל האידיאה לא ניתן להגיע אחרת היא אינה אידיאה.

בלי הבולשיט, כל אחד בוחר לפי ראות עיניו ומחליט אם ועל מה הוא מוכן להתפשר. יש כאלו שאומרים שלא יתפשרו על אישה שלא יודעת להכין להם את האוכל "של אמא", יש כאלה שלא יתפשרו על אישה שהיא חברה טובה ושותפה לדרך ולהקמת משפחה ויש כאלו שיאמרו שלא יתפשרו על אישה אשר נטיותיה המיניות זהות \ קרובות לאלו שלהם. בכל מקרה מועטים אם בכלל הם המקרים שנמצאת התאמה מלאה בכל המישורים.
קיפופיף​(מתחלפת)

נכון, matok

קיפופיף​(מתחלפת) • 13 בספט׳ 2010
אין מושלם, יש בחירות.
השאלה היא מה אתה עושה אחרי שבחרת.
אני לא מקבלת את "זה יותר חזק ממני".
cתור מי שמתעסקת באמנות אני שומעת הרבה סביבי "אני לאט בחרתי את האמנות-היא זאת שבחרה אותי"- ונחש מה? אילו דווקא הם האמנים הפחות מוצלחים.
האמנים הטובים באמת הם אילו ששם למרות שיכלו לבחור אחרת. הם אילו השולטים בחייהם ובאמנותם.
האם באמת יכול להיות שהנטיות או הפנטזיות המיניות יותר חזקות מימך עד כדי פגיעה ביקרים לך?
כי אז ,למעשה-גם אתה לא בר הסכמה. אלא לא משנה כמה פעמים תכתוב "שולט" לייד הניק שלך-אתה בס"הכ אדם שנשלט על ידי היצרים שלו.
אישית-לא הייתי שמה את גופי נפשי בידי שולט כזה. נשוי או רווק.
הכוח האנושי הוא קודם כל במודעות ובשליטה העצמית- זה מה שמבדיל אותנו מהחיות.
Matok​(שולט)
לפני 13 שנים • 14 בספט׳ 2010

Re: נכון, matok

Matok​(שולט) • 14 בספט׳ 2010
אוויר לנשימה כתב/ה:
אין מושלם, יש בחירות.
cתור מי שמתעסקת באמנות אני שומעת הרבה סביבי "אני לאט בחרתי את האמנות-היא זאת שבחרה אותי"- ונחש מה? אילו דווקא הם האמנים הפחות מוצלחים.
האמנים הטובים באמת הם אילו ששם למרות שיכלו לבחור אחרת. הם אילו השולטים בחייהם ובאמנותם.
האם באמת יכול להיות שהנטיות או הפנטזיות המיניות יותר חזקות מימך עד כדי פגיעה ביקרים לך?
כי אז ,למעשה-גם אתה לא בר הסכמה. אלא לא משנה כמה פעמים תכתוב "שולט" לייד הניק שלך-אתה בס"הכ אדם שנשלט על ידי היצרים שלו.

וואלה עלית עלי.
אני חיה.
לילה לבן
לפני 13 שנים • 14 בספט׳ 2010

לילה לבן • 14 בספט׳ 2010
אוויר לנשימה כתב/ה:
אין מושלם, יש בחירות.

למה לעזאזל אין פה כפתור לייק???

yes.gif
Matok​(שולט)
לפני 13 שנים • 16 בספט׳ 2010

Matok​(שולט) • 16 בספט׳ 2010
לילה לבן כתב/ה:
אוויר לנשימה כתב/ה:
אין מושלם, יש בחירות.

למה לעזאזל אין פה כפתור לייק???

yes.gif

בדיוק כמו שבאיראן במהלך סקילה אין כפתור "לייק"

פשוט תקפצי פנימה "ותהני מהנסיעה".

לחילופין תנסי להצטרף לילדים מקסיקנים כשהם מפרקים "פיניאטה".

בכלוב העניין הזה היה נכנס חזק.