לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

רדיו הכלוב - הסוף?

שמנמונת סקסית​(אחרת)
לפני 18 שנים • 4 ביולי 2006
חח..
ומה בדיוק נכתוב שם?
שזו אפליה על רקע העדפות מיניות?
שזה דווקא כבוד להשמיע כאן מוזיקה, ויש כאן אנשים מעולים?
סטודנטים ואנשי רוח ואנשים בעמדות מפתח וכו'?
אז יופי, נתנסח בלשון רהוטה, נגיב בחריפות,
ובסוף נחתום בניקים שלנו...

בכבוד רב שמנמונת סקסית
בברכה, המכשפה
לתגובתכם המהירה אודה, מכורה לפינוקים
וכו...

rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif
מנטרה​(שולט)
מנטרה​(שולט) • 4 ביולי 2006
כלובי,

אני משוכנע שאתה שוקל את צעדיך בזהירות ובנחישות. לדעתי חשוב מאוד שחברי האתר ידעו בדיוק מה נכתב במכתב שנשלח אליך ואולי תחליט לסרוק אותו לכאן בכדי שכולנו נוכל לקרוא היטב את הדברים שנכתבו.

מעבר לזה פניה לעו"ד מתמחה בתחום (למשל עו"ד אלי נחום) שמופיע בכתבה הזו על אקו"ם http://www.ofir-cohen.co.il/index.php?option=com_content&task=view&id=60&Itemid=53
תעזור לך ולנו להבין מה הסטטוס המשפטי ואז נוכל לדעת האם יש לנו קייס ומה עלינו לעשות.

בהצלחה לכולנו,
מנטרה.
מיסטר גון​(שולט)

מציאות קיימת

מיסטר גון​(שולט) • 4 ביולי 2006
מה הספור מה הקטע, בואו ונהייה מציאותיים, לו אני הייתי אומן יוצר לא הייתי רוצה שהמוזיקה שלי תשמע ברדיו ספציפי כמו הכלוב אלא בתחנה איזורית,אז מה כל האנטי הזה והעליהום הזה ,יש מציאות קיימת וצריך לחיות על פי הקיים, בסך הכל אנו חבורה של סוטים שאוהבים דברים חריגים ש-99 אחוז מהאוכלוסיה לא אוהבת או דוחה בלשון המעטה ,אז למה לא להודות בזה ולהתכחש לעובדות ולמציאות האמיתית,,,אז ידידי הנחמדים יש מצב נתון ונקבל אותו ובלי פוזות ובלי סיסמאות ,,,,,,,,,,,,,עדין מחפש שפחה אמיתית מכל הלב,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
נוריתE

זה לא עיניין לתביעת פיצויים כמו..

נוריתE • 4 ביולי 2006
bill_tipesh כתב/ה:
אמנם מעולם לא הקשבתי לרדיו, אך אין זה רלוונטי. במידה ותהיה עצומה כלשהי, או כל דבר אחר, אשמח לחתום עליה. אני באמת מאמין שיש מקום לתביעת פיצויים, למרות ששופטיה המהוללים של מדינת ישראל עלולים עוד להצדיקם.

בנוסף, פניתי לחבר אשר כותב בוואלה, וכולי תקווה שיהיה על כך אייטם בקרוב.

אגב, למרות שאין זה מקומי לתת עצות, אני חושב שזה יכול להיות מאתגר לנסות לנהל רדיו כך, באמצעות מציאת שירים ממיני מקומות חופשיים באינטרנט, של אמנים אשר מפרסמים את שיריהם בחינם. יש לא מעט כאלו, הן ישראלים והן לועזיים. זה מצריך חיפוש, אך במידה ויהיה צורך, אני מניח שתהיה היענות להירתם לפרוייקט כזה.

בהצלחה.

תביעה אזרחית על אפליה גרידא
ושלילת זכויות בסיסיות

כשמותר לכל אחד במדינה
לפתוח רדיו ולשדר.(אלא אם כן אולי ,זה למטרות הסתה נגד המדינה או ציבור שבה)

מה גם שכמעט שנתיים לא היתה להם כניראה בעיה עם זה
ורק עכשיו פתאום?
מה זה העיניין של "השמעת יצירות במקום כזה (אתר בידסמ ) מבזה את היוצרים" ?
איזו מין החלטה זאת או סיבה להפסיק?

איזה שופט בארץ יאשר את ההחלטה הזאת ,ה"נימוק" הזה,
שאורינטציה מינית של בנאדם/קהילה פוסלת אותו/ם מלשדר ברדיו. או להחזיק רדיו
כי זה "מבזה את היצירות והיוצרים"
שלא לדבר על האגדוה לזכויות האזרח.
מה הלאה
ייאסר עלינו לשמוע או להשמיע מוזיקה במועדונים ובמסיבות?

פסילה מאקו"ם צריכה לבוא אך ורק
אם מופרות זכויות יוצרים כי לא מדווחים להם על רשימות שירים.

כאילו ,תקראו את זה שוב ותודו כמה זה מגוחך ,מופרך מעיקרו ובכלל, לא חוקי.

השמעת היצירות באתר הכלוב -
"מבזה את היוצרים חברי אקו"ם" ו "יש בה משום הפחתת ערך היצירה".

ומה לגבי היוצרים מח''ול ,זה, לא מפריע להם? מעניין.
Lilu-FemdoM{Pon}
Lilu-FemdoM{Pon} • 4 ביולי 2006
ציטוט מהכתבה :

"ynet נודע כי אקו"ם ביטלה את הסכם הרישיון לרדיו הכלוב בנימוק כי למרות פניות חוזרות ונשנות, האתר לא מסר מעולם דיווחים על השמעת השירים ברדיו ולא שילם דמי רישיון עבור פעילותו.

על פי הטענה, רדיו הכלוב נותר חייב דיווחים ותשלומים עבור כל שנת 2005 ומחצית 2006. בכך הוא הפר את הסכם הרישיון
בהפרה יסודית. נוסף על כך, נטען כי כאשר האתר פנה לקבל רישיון הוא הטעה את אקו"ם ביחס לתכני האתר ובחר לתארו בכתב כ"אתר היכרויות למבוגרים" במקום לגלות שהוא מיועד לפרסום תכנים של מין סאדו-מזוכיסטי.

על יסוד ההטעיה הזו קיבל רישיון גורף לשימוש בכל תכני אקו"ם. באקו"ם מותחים ביקורת חריפה על כך שבתואנה של פגיעה בחופש הביטוי מבקש האתר חסינות מפני הפרה נמשכת של זכויות יוצרים והטעיה במשא-ומתן להתקשרות בחוזה. התגובה הרשמית של אקו"ם טרם התקבלה. ":

מקווה שזו טענה שיקרית.
ריפרף

ריפרף לynet

ריפרף • 4 ביולי 2006
(בהנחה שיודעתם על החלטת אקו"ם לאסור שידור שהיה מורשה ושילם דמי תמלוגים, על בסיס של ביקורת על העדפות מיניות סאדו מזוכיסטיות שלא הולמות את הארגון)

בקשר לשערוריה הזאת ברדיו הכלוב
ביזיון חסר תקדים
נא לפרסם בהקדם ע"מ שנוכל להגיב.
אחריות התקשורת לתת במה לשני הצדדים.
הכללה כזאת ,הדבקת תויות ואי קבלת השונה עוד לא ראיתי. שום דבר לא פסול בבדס"מ , המוסר והכבוד לאדם הם יסודות בולטים באתר, אתם מוזמנים להתרשם מהרמה האינטלקטואלית המופגנת שם, כתיבת המאמרים, ניתוחים, כתיבה יוצרת ועוד. כן, גם תכנים של סקס או אלימות מינית אך דגש על הסכמה הדדית בין מבוגרים ועל העובדה שמדובר במשחק תפקידים. רבים מהחברים הם יוצרים, אמנים ומוזיקאים בעצמם. כולם מזועזעים. נושא הגוואה המינית רלוונטי יותר מתמיד, לקראת שבוע הגאווה ,
קשה להבין את גישת אקו"ם המעלה חשדות להתערבות פוליטית/ דתית.
אוכלוסיה שלמה, קהילה למעשה הופלתה לרעה על בסיס של נון קונפורמיות מינית, החלטת אקו"ם שרירותית ופוגעת, הביקורת שנמתחת כאילו יש בהוויה הסאדו מזיכסטית זילות האומנות מעוררת גיחוך. מהות האומנות היא התבטאות וחדשנות החלטת אקו"ם מפלה על רקע מיני, פוגעת בזכויות אדם ובחריות בסיסיות. מצב חסר תקדים וייחודי ביותר. הביקורת שאקו"ם מותחת היא לא עיניית ופשוט חשוכה, קשה להאמין שאנשים עוד מחזיקים בדעות אלו, ועוד מחזיקים בתפקידים כאלה שמאפשרים להם לעצב ולהשפיע על התרבות בארץ.
בקרב 16,740 החברים ניכרת נכונות גורפת לחתום בשמם על עצומה הקוראת לתיקון העוול
שתופץ למשרד התקשורת ובכלי התקשורת.

בכבוד רב
ריפרף. ואין בזה כל רע
venus in our blood​(שולטת)
venus in our blood​(שולטת) • 4 ביולי 2006
חבר'ה, רגע,
מצד אחד, זה באמת נשמע כמו ביזיון ומאוד מעליב , כל צורת ההתייחסות הזו כאל מיעוט לא רצוי.

מצד שני, היוצרים מקבלים תמלוגים בכל פעם ששיר שלהם מושמע בתחנות הרדיו הרגילות. דבר כזה, אולי לא קורה ברדיו של האתר ( אני משערת . ) ואני מניחה שבכל זאת , יש לכבד זכויות יוצרים, וחלק מזה אומר, בפשטות, שאם אמן כותב ומלחין שירים, זכותו המלאה לקבל תמלוגים על אותו שיר שלו .

לנושא הזה יש 2 צדדים. אני לא לגמרי בטוחה שמדובר רק בנושא הנטיות המיניות, אלא בשל ההפסד של היוצרים עצמם.

ייתכן ואק''ום היו צריכים קצת ''להגדיל ראש '', ולאפשר להשמיע שירים בכל תחנות הרדיו, גם פרטיות, כמו באתרים השונים מבלי לפגוע ביוצרים עצמם ( קבלת התמלוגים ) .

כך, ניראה לי, איש בעצם לא היה נפגע.
השאלה היא אם יש תקציב לכל זה, ועד כמה באקו''ם יהיו מסוגלים להפגין פתיחות מחשבתית.
venus in our blood​(שולטת)

זה , למשל, רעיון מקדם וחיובי.

venus in our blood​(שולטת) • 4 ביולי 2006
[quote="פטרוניוס"][color=olive]שלום לכולם,

קראתי כעת בעיון את תוכנו המלא של אתר אקו"ם, ואפשר שאחד הסעיפים בו מצביע על דרך אפשרית לקיצור משך הדממה.

באתר נכתב כך:

המיקום בו מתבצעת פעילותו הכלכלית המרכזית של בעל אתר ,יקבע מאיזו אגודה לניהול זכויות יוצרים יקבל את הרישיון .במידה שמקום המושב הכלכלי הוא בישראל ,יש לפנות לאקו"ם להסדרת הרישיון .במידה שהפעילות הכלכלית אינה מתבצעת בישראל ,יש לפנות לאגודה במדינה בה מתנהלת פעילותו הכלכלית המרכזית של בעל האתר .את רשימת האגודות בעולם ופרטיהן ניתן למצוא באתר האינטרנט של אקו"ם.

[size=18]
במלים אחרות, אם באתר הכלוב יהיה לינק לאתר אחר, שפעילותו הכלכלית מתבצעת בארץ אחרת והמשלם תמלוגים למקבילה המקומית של אקו"ם, אין לאקו"ם כל סמכות עוד ביחס לשידור זה. יש להקפיד כי מפעילי האתר הזר ישלמו תמלוגים עבור השימוש ביצירות במדינה הזרה
, כי ייתכן ובהפניה לאתר שאינו נוהג כך, גם אם הוא פועל בחו"ל, ניתן לראות הפרה של חוק זכויות יוצרים הישראלי.

מהלך כזה יאפשר אולי להשיב את הרדיו לאוויר במהירות.

נוריתE • 4 ביולי 2006
נוגה כתב/ה:
חבר'ה, רגע,
מצד אחד, זה באמת נשמע כמו ביזיון ומאוד מעליב , כל צורת ההתייחסות הזו כאל מיעוט לא רצוי.

מצד שני, היוצרים מקבלים תמלוגים בכל פעם ששיר שלהם מושמע בתחנות הרדיו הרגילות. דבר כזה, אולי לא קורה ברדיו של האתר ( אני משערת . ) ואני מניחה שבכל זאת , יש לכבד זכויות יוצרים, וחלק מזה אומר, בפשטות, שאם אמן כותב ומלחין שירים, זכותו המלאה לקבל תמלוגים על אותו שיר שלו .

לנושא הזה יש 2 צדדים. אני לא לגמרי בטוחה שמדובר רק בנושא הנטיות המיניות, אלא בשל ההפסד של היוצרים עצמם.

ייתכן ואק''ום היו צריכים קצת ''להגדיל ראש '', ולאפשר להשמיע שירים בכל תחנות הרדיו, גם פרטיות, כמו באתרים השונים מבלי לפגוע ביוצרים עצמם ( קבלת התמלוגים ) .

כך, ניראה לי, איש בעצם לא היה נפגע.
השאלה היא אם יש תקציב לכל זה, ועד כמה באקו''ם יהיו מסוגלים להפגין פתיחות מחשבתית.

הרדיו פעל בחסות אק''ום
מי שלא שם לב כשעלה העמוד שידור או מי שלא הקשיב מעולם.
חוקי לכל דבר ועם רשיון שידור מטעמם
וזה כלל גם העברת רשימות שירים לשם שמירת זכויות יוצרים ותמלוגים
כמו כל רדיו רגיל /אחר.

היוצרים מקבלים סכומים קטנים מאוד זה ידוע
בח''ול ,אני לא יודעת איך מעבירים להם את הכספים.
אבל שימו לב שמדובר רק ביוצרים ישראלים
כאילו שאלו מח''ול לא איכפת לאק''ום שהם "מבוזים" כביכול.

וזכרו שהרדיו פעול כבר קרוב לשנתים ומישום מה
עד כה לאק''ום לא היו בעיות.מה גם שוב שזו לא סיבה לא לגטימית ולא חוקית
לשלול רשיון שידור.ולא משנה מה דעתו האישית של מנכ''ל אקום" או של העוזר החמישי שלו על בידיסמ. אם לא היה להם נוח עם אתר בידיסמי,הרי שמלכתחילה לא היו צריכים לתת רשיון.
אבל שוב ,זאת לא סיבה לא לגטימית ולא חוקית .