לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

סשן או סקס בזמן מחזור

Here And There​(נשלטת)
לפני 14 שנים • 18 במאי 2010

Re: בקשר לאופציה הרביעית...

Here And There​(נשלטת) • 18 במאי 2010
[quote="L-I-R"]
היפיפיה המתעוררת כתב/ה:
" שתהיי לי בריאה, עם טמפון ???? ולאן את חושבת שהוא נדחף שם בפנים ? ואיך תוציאי אותו משם ? המממ, אולי פשוט תקטיני ראש ותחכי שהוא יצא משם לבד."

נו לאן הוא "נדחף שם בפנים" בדיוק? למה מה יש לנו שם? בור ללא תחתית?
מה זה השטויות האלו?
מתקלחים לפני - מכניסים טמפון נקי- ואחרי הולכים ומתקלחי. אם משום מה מישהי " מאבדת" אותו בפנים - דבר שלא יכול לקרות כי אין לאן-הוא לא יכול להכנס לרחם!

עליתי על הבעיה.
לא יכול להיכנס לרחם? לא יכול להיכנס לרחם ?!
איך הגעת למסקנה המפליאה הזו ? על סמך מה ?

ספרי את זה לכל הנשים שהגיעו באמצע הלילה למיון נשים עם כאבי בטן לא מוסברים וגילו באולטרהסאונד שהן בהריון.
עם טמפון. ברחם. איפה שהוא לא יכול להיכנס (וחבל שלא סיפרו לו כי אני בטוחה
שלפחות חצי מהטמפונים תקועי הרחם היו שמחים לבלות את הזמן שלהם במקום
אחר.איך זה שלא כתוב שום דבר על האיסור הזה בספרי ההדרכה לטמפון המתחיל ?!)
שאלוהים תעזור.פעם שניה.

לפי מה שידוע לי, טמפון לא יכול להיכנס לרחם כי הפתח צר מידי.

לגבי היציאה של הטמפון, אחות פעם אמרה לי שבמידה ולא מוציאים את הטמפון הוא יוצא לבד, זה גם הגיוני כי הוא סופג נוזלים עם הזמן ומהכובד הוא יורד למטה.
אבל מאוד לא מומלץ לחכות כי כשהטמפון נמצא הרבה זמן בגוף יש סכנה לזיהום שנקרא TSS
נוריתE
לפני 14 שנים • 19 במאי 2010
נוריתE • 19 במאי 2010
ישנם גברים, לווא דווקא שולטים
שדם המחזור, כניראה מפחיד אותם בצורה קמאית כמעט ופרימיטיבית

מחזיר אותנו לחברות והתרבויות שבהן מנודות ומורחקות הנשים במחזור מהשבט והחברה.

לדעתי, אם לקים יחסי מין או לבצע סשן במחזור, זאת החלטה שלנו,
על פי איך שאנחנו מרגישות,
כמו למשל, שאם את חולה בשפעת או הצטננות,אז הוא לא יכול להכריח אותך לבצע סשן כשאת לא מרגישה טוב ולא במייטבך,

ברמה העקרונית, אם לך זה לא מפריע,אין שום מניעה.
מUחדת

על בנים ועל בנות.

מUחדת • 19 במאי 2010
(מתוך אתר אינפומד) ד"ר גיל טאובר בתשובה לשאלה אם אפשר לקיים סקס עם טמפון:

"מאוד לא מומלץ לקיים יחסי מין עם טמפון! הדבר יכול לגרום לזיהום המקום, לפגיעה באיברים הפנימיים, ואף להביא לעקרות ולסיבוכים במקרים שאינם מטופלים בזמן.
יש דרך לדחות מחזור על ידי טיפול הורמונלי מתאים, אך לא מומלץ "לשחק" בשעון הביולוגי של הגוף שלא למטרות רפואיות. אין בעייה בריאותית לקיים יחסי מין בזמן מחזור. זה תלוי לחלוטין בפתיחות שקיימת בין בני הזוג."

וגם: ד"ר קרן גלרון עונה לשאלה על טמפון תקוע-
"טמפון שנשכח זמן רב מידי בנרתיק יכול לגרום לגירוי, לדלקת מקומית, ובמקרים קשים יותר לדלקת חריפה של הרחם, היכולה להתפשט לכל הגוף. הדרך היחידה לוודא כי אין כלום בפנים היא לפנות לבדיקת גינקולוג"

**
אני לא יודעת מי הייתה אותה אחות שסיפרה לפט שטמפון תקוע יצא עם הזמן והכובד.
טמפון הוא פקק עשוי כותנה או חומר סופג אחר.
כמו שכתבה ליר, אי שם בשלהי 2008, שימו טמפון בכוס מים ותיראו מה קורה. הוא מתנפח ומתחיל בהתפרקות טבעית של החומרים ממנו הוא עשוי, לכן יש זמן מירבי בו הטמפון יכול להישאר בפנים מבלי לעשות נזקים וכל חברת טמפונים מחוייבת ומציינת זו בבירור.
הטמפון לא צריך להגיע עד לרחם כדי שיווצר זיהום, וכל אחות בחדר מיון תספר לכן על זה, צוואר הרחם מתרחב מספיק כדי שראש של תינוק יצא ממנו, כך שטמפון יכול, לא בקלות אבל יכול בהחלט לחדור אותו .
נורא מוזר לי שנשים לא יודעות את זה. זה הגוף שלכן וזה ניראה לי מידע בסיסי מאוד.

לעניין השאלה המקורית-
חלק מהנשים התפלצו מכך שאחרות מזדיינות במחזור, ונדמה לי שלא מדובר בנשים דתיות שעצם הרעיון מזעזע את בסיס אמונתן. נשים כמוני וכמוך. חלקן סוטות אמת!
ניראה לי משונה שדווקא נשים מזועזעות מזה. מילא גברים.
הרי ברור שחלק מאיתנו סובלות כאבים פיזיים חריפים בזמן הוסת (ותודה לטיש על התיקון) בעוד שלאחרות הגודש בחזה עושה נעים. לחלקנו דימום כבד ולחלקנו קל מאוד, ולפעמים זה משתנה בין וסת לוסת.
לא כולנו סובלות מתסמינים קדם ויסתיים בעוד אחרות מתפוצצות הורמונאלית, חלקנו חרמן מאוד וחלק מאיתנו לא רוצה ששום דבר פרט לתחבושת מיקרית יתקרבו להן לואגינה. חלק אפילו ניגעלות מהדם של עצמן וחלק אחר מתבונן בנייר הטואלט אחרי הניגוב באופן הכי טבעי ונינוח.
הצחיק אותי שחלק מאיתנו חושבות שיותר נקי לעשות מין אנאלי מאשר מין ואגינאלי. הדם הזה הוא הנקי ביותר שיש
ובוודאי ביחס לפי טבעת בכל יום ממוצע.

לי לא הייתה בעיה להזדיין אף פעם בזמן מחזור בעיקר כי כבר עם הפרטנר הראשון שלי, אי שם בשלהי המאה העשרים, הייתה פתיחות פיזית מעולה ואפס אחוז גועל.
הפרטנרים שחלקתי איתם רגעים מדממים שכאלו נהנו מכל רגע, אבל בהחלט כיבדתי את אלו שלא רצו, שלא היה להם נעים בסיטואציה הסמיכה הזו. גם הכרתי מישהו שריח של מחזור עשה לו זיכרונות קשים ממקום וזמן אחר.
לענייני סשן- סף הרגישות הפיזית, לרובנו, עולה מאוד בימים האלו. אני זוכרת שפעם אחת, ולמרות שחשבתי שאני נורא בעניין של לספוג כאב באותו היום, הגוף שלי הגיב באופן רע מאוד. סף הרגישות שלי היה נמוך כל כך עד שכל מכה הרגישה כמו מכת ברק משתקת. מצד שני זכור לי סשן מדהים דווקא בזמן הוסת.
סימן כחול​(מתחלף)
סימן כחול​(מתחלף) • 19 במאי 2010
סקס בזמן מחזור, יצא לי לעשות הרבה פעמים, בחיים לא עם הטמפון בפנים! להישאר בקו השפיות בבקשה

בשורה תחתונה, תמיד במקלחת כשאי שוטף מעצמי את הדם אני מרגיש כאילו עשיתי משהו לא נכון, הפרתי את הסדר התקין של הטבע אם תרצו.

ומכאן גם מוסר השכל, אם אתם מאוד אוהבים סקס תתמודדו עם זה או יותר טוב, תמצאו מישהי שאוהבת אנאלי
Here And There​(נשלטת)

Re: על בנים ועל בנות.

Here And There​(נשלטת) • 19 במאי 2010
מיiחדת כתב/ה:
(מתוך אתר אינפומד)
כמו שכתבה ליר, אי שם בשלהי 2008, שימו טמפון בכוס מים ותיראו מה קורה. הוא מתנפח ומתחיל בהתפרקות טבעית של החומרים ממנו הוא עשוי, לכן יש זמן מירבי בו הטמפון יכול להישאר בפנים מבלי לעשות נזקים וכל חברת טמפונים מחוייבת ומציינת זו בבירור.
הטמפון לא צריך להגיע עד לרחם כדי שיווצר זיהום, וכל אחות בחדר מיון תספר לכן על זה, צוואר הרחם מתרחב מספיק כדי שראש של תינוק יצא ממנו, כך שטמפון יכול, לא בקלות אבל יכול בהחלט לחדור אותו .

מיוחדת, נכון, טמפון הוא דמוי פקק סופג, אבל כל ילד שלמד פיזיקה ביסודי יודע שלספוג אין יכולת ספיגה אין סופית, ולאחר שהוא מתמלא הוא מתחיל לנזול, ובמידה והוא נמצא במים או כל חומר נוזלי אחר, כמו כל דבר בעל כובד, הוא מושך כלפי מטה.

לגבי היכולות של טמפון להיכנס לרחם.
את משווה תינוק במשקל של 3 קילו + שיוצא מהרחם בעזרת הרבה מאוד שרירי אגן ולחיצות של האישה לחפץ בעל משקל כמעט 0 שצף?
לי קצת מוזר שאת עושה את ההשואה הזו.
אני לא זוכרת מי סיפר לי את זה, אני מניחה שזה היה גורם מוסמך, ככה שאני סומכת על מהימנות מקור המידע.
אלא אם, את גם מוסמכת בעניין?
או שאם יש לך לינק לסיפורים על טמפונים שחדרו לרחם, אני אשמח לקרוא, כי אני אף פעם לא שמעתי על זה.
electro-z
electro-z • 19 במאי 2010
לגבי שטיפה ואגינאלית תכופה במים ברמה של פעם ביום, ושמעתי את זה מפי גניקולוג בכיר - זה אסון לרמת החומציות הטבעית של הנרתיק והעדר שלה הוא פתח להתפתחות של פטריות ולא מהסוג הפסיכאדלי...
במחזור
לפני 11 שנים • 30 בנוב׳ 2012

היי

במחזור • 30 בנוב׳ 2012
אני אוהב מאוד לרדת לנשים בזמן מחזור ואוהב דווקה ללקק את הדם ובלי טמפון ואוהב גם חדירה בלי טמפון icon_smile.gif
בלוסום​(לא בעסק)

Re: על בנים ועל בנות.

בלוסום​(לא בעסק) • 30 בנוב׳ 2012
pet כתב/ה:
מיiחדת כתב/ה:
(מתוך אתר אינפומד)

מיוחדת, נכון, טמפון הוא דמוי פקק סופג, אבל כל ילד שלמד פיזיקה ביסודי יודע שלספוג אין יכולת ספיגה אין סופית, ולאחר שהוא מתמלא הוא מתחיל לנזול, ובמידה והוא נמצא במים או כל חומר נוזלי אחר, כמו כל דבר בעל כובד, הוא מושך כלפי מטה.

לגבי היכולות של טמפון להיכנס לרחם.
את משווה תינוק במשקל של 3 קילו + שיוצא מהרחם בעזרת הרבה מאוד שרירי אגן ולחיצות של האישה לחפץ בעל משקל כמעט 0 שצף?
לי קצת מוזר שאת עושה את ההשואה הזו.
אני לא זוכרת מי סיפר לי את זה, אני מניחה שזה היה גורם מוסמך, ככה שאני סומכת על מהימנות מקור המידע.
אלא אם, את גם מוסמכת בעניין?
או שאם יש לך לינק לסיפורים על טמפונים שחדרו לרחם, אני אשמח לקרוא, כי אני אף פעם לא שמעתי על זה.

לא צריך לינק... הזין של חבר שלי עשה את זה בצבא... icon_rolleyes.gif
עוֹלָם

Re: אין בעיה

עוֹלָם • 30 בנוב׳ 2012
דורון גונן כתב/ה:
אין בעיה.
כל כיוון כל מצב.

הגועל נמצא בראש. אני לא נגעל משום דבר.

אם יש מאכל כלשהוא שמגעיל אתכם, רבים הסיכויים שגם סקס במחזור יגעיל אתכם....
icon_lol.gif

זה. בדיוק.