בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

חברים, אתם כוכבי קולנוע

דום-34​(שולט)
לפני 17 שנים • 29 בנוב׳ 2006
דום-34​(שולט) • 29 בנוב׳ 2006
צייטה תגיד יש נושא או מלחמה שאתה

לא כותב מגילות ?

אז היו צלמים צלמו בטעות נשלחו התמונות לפרסום

מה לעשות טעות טועים עכשיו צריך מלחמה

לך תחפש את סלע תרוויח כסף ויהיה פחות מלחמה

תסגרו עניין משועממים
AIR​(נשלט)

Re: בואו רגע נחזור לנושא המקורי

AIR​(נשלט) • 29 בנוב׳ 2006
Nymphaea כתב/ה:
פרסום תמונות עם קהל באינטרנט (לא רק בכלוב) של באי המועדון.
המצלמות המשמשות לאבטחה לא היו הענין לחלוטין. יש הבדל בין צילום לצרכי אבטחה לבין צילום לצרכי פירסום על גבי האינטרנט. תפסיקו להיות תמימים.
אני בשמחה באתי למועדון גם מתוך ידיעה שמידי פעם מצלמים שם אחרי שקבלתי לפני מספר חודשים הבטחה מעמוס שהצלם שמצלם במועדון מצלם אך ורק את האירועים הספציפיים אותם הוזמן לצלם, לא את הקהל ולא מפרסם את התמונות ברבים.
את ***** (הצלם) אני מכירה אישית מספר לא מבוטל של שנים. לפני מספר שבועות הסתבר לי שהוא מראה את התמונות שמצלם לחבריו. באופן אישי אני עלולה להפגע מכך לא מעט. מי מכם שאין לו בעיה עם הדבר אשרי הוא וטוב לו.
בשירשור זה התגובה של המועדון היתה לבחור את המועדונים בהם אנחנו מבקרים. אני שומעת בכך זלזול בקהל היעד של המבקרים במועדון. אז אני שומעת לעצה שנתנה ובוחרת.
לא קשור לשום תחרות. מצידי ככל שתגדל התחרות וירבו האפשרויות כך יטב. אם אייר יבחר למקם את מסיבותיו במקום אחר, אני אשמח להגיע גם למסיבות שלו.
גם בתגובות "המצדדות" במועדון ו"נגד" המסיבות האחרות הרי יש מן הנסיון להטייה.

ולך קטסטרופה: תגובתך צפויה עד מאוד - לא לענין, מתלהמת, ומנסה לפגוע מתחת לחגורה. לא ציפיתי ממך ליותר.

אה , תודה רבה על הפירגון , רק שאני נשאר לבאנג'ן icon_smile.gif
בלי קשר , אצלי במסיבות הסגורות אף מצלמה לא ניכנסת ( לא לצורך צילום הופעה , לא לצורך פינת צילום ולא בשביל שום דבר ) ככה שאת יכולה להרגיש באמת בטוחה , כמו כן גם לא תפגשי בונילים icon_smile.gif .
כבודו ,אביס יעיד על כך שלא נכנסות אליי מצלמות , הייתה פעם אחת שצילמו קילור ומאז ויתרתי על התענוג וכמו שויתרתי על התענוג של צילום ההופעה של טרי פוייזן , מי שנתפס אצלי מצלם ,מועף והמצלמה מוחרמת או נשברת (אפילו אם זה טלפון) .
אז שוב , שלא תגידו שלא אמרתי לכם , אני מציב לשם כך סמויים במועדון .
קטסטרופה{Adonai}

סמויים?

קטסטרופה{Adonai} • 29 בנוב׳ 2006
ואם הסמויים עצמם יראו ויצלמו את הנ"ל חושפת דדיים ושרה את התקווה?
מסיבה סגורה בתחת שלי.
זה דנג'ן ודנג'ן מקום בטוח מאוד ולא בגללך.

תנו להם לנבוח אבל השיירה תעבור בכל מקרה.

זהו, מציתי אתכם.
מביט לרגע
מביט לרגע • 29 בנוב׳ 2006
רק עכשיו אני "מגלה" את השרשור הזה וחבל שבינתייים הוא הספיק לרדת לפסים אישיים.
אם אישיים רק אציין שהייתי מספר פעמים בדאנג'ן וככלל ברמה האישית לא הייתי רוצה שיפרסמו אותי אך זה מבחינתי גם לא סוף העולם.
כל זה כמובן כלל לא רלוונטי לעניין .
גם במעט הזמן שאני מבלה בפורומים השונים נתקלתי לא אחת בנושא הצילומים במועדון .
התשובה היתה אחידה : אין צילומים , למעט ארועים מיוחדים וגם בהם יש פיקוח מלא של ההנהלה שחומר שאסור שיתפרסם (תמונות של מבלים במועדון) לא יתפרסם.
לכן כאשר קורה הדבר הזה זה רע/גרוע/חמור מאד .
מעבר לאאוטינג כמובן שזה חמור מאד בפני עצמו , יש כאן שאלה של אמינות המועדון והבטחות שבפועל , למרות הרצון הטוב אולי , לא מתקיימות.
כי עם כל הכבוד לצלם ששמו הוזכר כאן , הוא לא רלוונטי מבחינתי.
מבחינתי יש "בעל בית" ,עמוס, והוא זה שאחראי לשמור על הדיסקרטיות שכל-כך חשובה לאנשים.
עמוס , אינני מבין מה הבעייה שכאשר מצלמים במועדון (וזה לא קורה כל כך הרבה פעמים) תיקח אחריות , תעבור אתה או מישהו מטעמך לפני פרסום התמונות באתר ותמחוק את מה שצריך למחוק. זה אולי 1/4 שעה עבודה שתחסוך ממך ומאיתנו כל כך הרבה עגמת נפש אח"כ . אז למה הדבר הפשוט הזה לא נעשה ובפרט שהובטח פעם אחר פעם שתמונות "אסורות" לא יפורסמו ?
חבל. ארוע מיותר לחלוטין וגם התגובות בשרשור (המצלמה בולטת , יש פלאש חזק , אפשר להתחבא , אינן תגובות ראויות לטעמי) לא היו מספיק נחרצות כדי להבהיר שזו באמת , אבל באמת , פעם אחרונה.
בכל מקרה אני מקווה שיופקו הלקחים מהטעות הנ"ל וכך נוכל כולנו להמשיך ולהנות מהמועדון .
Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ}

כמה תזכורות, ושאלה חוזרת

Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ} • 29 בנוב׳ 2006
אני מודה לכל האנשים שמנתחים אותי ואת המניעים שלי - ברצוני להציע להם לחפש תגובות שלי לחריגות בנושא הפרטיות במועדון באירועים קודמים שהתרחשו בדאנג'ן, הרבה לפני שהיה מועדון מתחרה.

אולי אז יהיה להם ברור שהציפיות שלי ליחס לאנשים המגיעים לכל מקום שרוצה לשרת את הקהילה הבדסמית הן ציפיות זהות.

אשמח אם עמוס, בכינוי Dungeon יענה על השאלות ששאלתי, במקום אוסף של אנשים שמעידים על עצמם שהדאנג'ן הוא ביתם ומולדתם.

לנוחותו, אני חוזר על השאלות ששאלתי קודם:
עמוס, כמה שאלות, מאחר ובחרת לפנות כאן אלי אישית:-

- האם אנשים יודעו מראש שיהיו צילומים באירוע?
אם כן, האם הודעה זו היתה חלק מההודעה על האירוע בכלוב?

- האם בעל המועדון מודע לזכותו להגדיר את כללי ההתנהגות במוסד פרטי בבעלותו, כולל האם השטח שבין כותלי המועדון הוא פרטי או ציבורי?

- האם בעל המועדון מודע לחוקי פרטיות חמורים יותר הנהוגים במועדוני בדסמ ברחבי העולם?

- האם מההצהרה על היות המועדון מקום ציבורי אנחנו אמורים להסיק שבעל המועדון מודיע כי מי שנכנסים בין כתליו ויתרו על זכותם לפרטיות על פי חוק הגנת הפרטיות שצוטט לעיל?
AIR​(נשלט)

Re: כמה תזכורות, ושאלה חוזרת

AIR​(נשלט) • 29 בנוב׳ 2006
Dan_Kap כתב/ה:
אני מודה לכל האנשים שמנתחים אותי ואת המניעים שלי - ברצוני להציע להם לחפש תגובות שלי לחריגות בנושא הפרטיות במועדון באירועים קודמים שהתרחשו בדאנג'ן, הרבה לפני שהיה מועדון מתחרה.

אולי אז יהיה להם ברור שהציפיות שלי ליחס לאנשים המגיעים לכל מקום שרוצה לשרת את הקהילה הבדסמית הן ציפיות זהות.

אשמח אם עמוס, בכינוי Dungeon יענה על השאלות ששאלתי, במקום אוסף של אנשים שמעידים על עצמם שהדאנג'ן הוא ביתם ומולדתם.

לנוחותו, אני חוזר על השאלות ששאלתי קודם:
עמוס, כמה שאלות, מאחר ובחרת לפנות כאן אלי אישית:-

- האם אנשים יודעו מראש שיהיו צילומים באירוע?
אם כן, האם הודעה זו היתה חלק מההודעה על האירוע בכלוב?

- האם בעל המועדון מודע לזכותו להגדיר את כללי ההתנהגות במוסד פרטי בבעלותו, כולל האם השטח שבין כותלי המועדון הוא פרטי או ציבורי?

- האם בעל המועדון מודע לחוקי פרטיות חמורים יותר הנהוגים במועדוני בדסמ ברחבי העולם?

- האם מההצהרה על היות המועדון מקום ציבורי אנחנו אמורים להסיק שבעל המועדון מודיע כי מי שנכנסים בין כתליו ויתרו על זכותם לפרטיות על פי חוק הגנת הפרטיות שצוטט לעיל?

דן קאפ , האם טרחת לקרוא את שאר התגובות בשירשור או שאתה נעול במחשבה שלך ? כי כבר ענו על זה ..
צ'יטה​(שולט)
צ'יטה​(שולט) • 29 בנוב׳ 2006
לא סתם עוד עבד, האג'נדה היחידה שיש לי, זה הפרטיות שלי במקרה הזה.
הריני להבטיח לך, איש יקר, שמשום מה בוחר להטיח בי דברים לא מבוססים כלל, שאיני מכיר כמעט בכלל את מנהלי הפאמיליה. חוץ משלום שלום, בכניסתי למועדון. בטח שאין לי איתם יחסים אישיים. אגב, חבל שכך, הם נראים לי פשוט מקסימים שניהם. חוץ מאשר אני מבקר תכופות במועדון שלהם, כמו גם בשל אייר, ובכלל לא פחות, שהוא גם מקצוען בעיני.

הריני, מרים ידי הימנית, בשבועת צופים ידועה, ומבטיח לך, שאין לי שום כוונה לנגח את הדאנג'ן בכלל. עמוס, למרות שלא פגשתי אותו מעולם. למיטב ידיעתי, ויש לי ידיעה, ולא מועטה כלל, איש יקר בכלל. חבל רק שבמקום שהוא יכתוב פה, באים כל מיני אנשים בשמו, כביכול, וגורמים לכל הסאגה הזו, לרדת, עד כדי צחנת ביבים. לא מוצא בכך טעם בכלל.

אני גם לא זקוק להתנצלות בכלל. כל שאני שואף אליו, הוא הודעה מעמוס, איש ראוי לכל הדעות, ולכל רוחב הקהילה, {בניגוד מוחלט למגנים עליו, בשפת ביבים}. בהודעה הזו, עמוס יגיד, שהבין את חשיבות העניין, ושזה לא יקרה יותר לעולם, במילת כבודו, המכובד מאד בעיני.

ממש פשוט, פשוט נורא.

אבל תירוצים ודמגוגיה, ותוקפנות אישית נמוכה, לא עושים עלי רושם כלל. אני משוכנע לחלוטין, שלא רק עלי.

מאחל לכולם, הרבה מאד מועדונים, ומסיבות מקסימות, וכמובן עם מארגנים עירניים, לרצונו של הקהל האיכותי שפוקד אותם.
המלט

Re: המלט

המלט • 29 בנוב׳ 2006
Venus in Furs כתב/ה:
סליחה, אני אמור להיות פה צד ב'?

אולי אתה לא יודע, אבל אני אב מסור לילד בן 9. וגרוש. וגרושתי בהחלט איימה להשתמש במידע ה'בדסמי' עלי כנגדי, ואף זומנתי לפגישה לא מזמן אצל פקידת הסעד לחוק הנוער לשיחת בירור בנושא הבלוג שלי.

כך שאני ממש לא איזה ילד שלא מבין על מה הוא מדבר כמו שמנסים להציג אותי כאן, אני פשוט לא בארון, ולא בוגד בבנות זוגי.

ונוס, טעיתי בך להיות צד ב'. מתנצל. מקווה שיסתדרו הדברים עם הגרושה.