שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

חוויה נוראית

Sm Art{☆Sm}
לפני 17 שנים • 4 בדצמ׳ 2006
Sm Art{☆Sm} • 4 בדצמ׳ 2006
חברים יקרים
ודר' שטן ניכבד
צר לי ,להיכן שדברים מגיעים ,ולאיזה טונים הכותבים מגיעים
תמוהה בעיני ,המילה נקמה בדבריו של דר' שטן ... icon_mad.gif
כאחד שמכיר את הדומית הנל' ,היא ידועה כבחורה מקסימה ,וידידותית מאוד .
מה שקרה שמה בסשן ,זה חריג .מה שהיא כותבת בפרופיל שלה ,זה גם חריג .
אבל ,רבותי בל נישכח שמדובר בנערה רכה בשנים ,ודי חדשה בתחום ,ובמועדון עצמו .
אנא מכם ,מתנו תגובותיכם ,אין זה נאה ,ואין זה יאה ,העליהום התיקשורתי ,שבו נוהגים ונוהגות חלק מהחברות כאן ,בתגובותיהם .
לעיתים ,בסשנים ,יש הישתלהבות יצרים ורוחות ,אין אני מצדיק את זה כלל וכלל .
אבל ,דברים כאילו ,קורים ואפי' הרבה .לא הכל מיתפרסם ....
כמו שצינתי בתגובה הקודמת ,תמוה הדבר בעיני ,שכן הדר' ,ידוע כבעל סף גבוה ,
כך עודכנתי במייל ,מידיד נפש שמכירו ברמת היכרות ראשונית .
סשן יכול להיגמר ברגע שקם צד אחד ,ועוזב הבמה .פה ניגמר הסשן .
ראיתי מצב כזה לא פעם ולא פעמיים .גם מעל במות מועדונים ,אל מול קהל .
ידוע לי על סוויצ'ית שבסשן אל מול קהל ,דומית הלומת אלכוהול ,הגזימה ואיבדה שליטה
מבלי לציין שימות ,השניים הנל' ,מוערכות מאוד בקהילה ,והדברים לא יצאו מעג' התיקשורת .
ידוע לכולכם על מיקרה שאירע במועדון בצפון לפני כמה שנים .
והנל' דומית משכמה ומעלה ,עתירת ידע וניסיון .גם עבדכם הנאמן כאשר הופיע מעל במה ,דומית בעלת שם .מכובדת ונערצה ,היתה הלומת אלכוהול ,והעבירה לי סשן ,תחת השפעת אלכוהול .
לא כולן ,שומרות על כללי הבטיחות ,במיוחד מעג' במה או ביזמן הופעה פומבית ....זה לא סוד ...
אתם כולכם מכירים התמונות מה owk ישבני העבדים נוטפי הדם ......
icon_razz.gif כולכם רואים סרטים אנגליים שבהם נערות מוספנקות עד זוב דם ........ icon_razz.gif
מי שהוא מהצד השולט ,בהיתלהבות יצרים מנסה לעיתים לימשוך הסשן ,למקומות אקסטרמיים .
זה אמור להיות פאן הדדי ,במיוחד כלפי הצד השולט .
כך ,שיש דברים בגו' ,המיקרה הזה קרוב לליבינו ,אך אינו יוצא דופן ,דברים כאילו קורים השכם לבקרים .
אני מבין שהמיקרה עם דר' שטן ,הוא חריג בעוצמותיו .
אך מאחר ,ויצא לי להכיר הנשמות הפועלות מהמיני ומהמועדון ,אני חושב ,שאין זה נאה ,ואין זה יאה ,שיצא הקצף על כל העדה .
קרה מה שקרה ,כולם מיצירים על כך ,סמוכני ובטוחני שהמסר הועבר לדומית הנל' ,ושלהבא ,אירועים מעין אילו לא ישנו ..

שאו ברכה .
נשמות טובות . icon_mad.gif

כאן שטיינברגר ,עבדכם הנאמן
שד' הגעתון 16 נהריה .
ניצול ושורד למיתקפת חסאן ושות'
huan
huan • 4 בדצמ׳ 2006
דוכיפת עזוב אותי שנייה...אתה...אתה חושב שבדסמ זה מצב שבו אין חוקים ומגבלות וכל הישר בעיניו יעשה?...האם הבדסמ כפי שאתה רואה אותו מותיר איבוד שליטה טוטאלי מצד השולט? האם בבדסמ שלך לגבולות מוסכמים מראש אין כל משמעות כי לשולטת בא להפר אותם?

הSSC הRAC וכל שאר הדברים הם ממש לא המצאה שלי...עזוב אפילו את הקהילה ופנה לתקנון הכלוב שבו כל הנוכחים מתחייבים לא להפר את הגבולות של הצד השני.

אני יודע מה הם דעותיך פירסמת אותם לא פעם...ואתה כבר יודע או שלמדת עכשיו מה דעתי על דעות אליה,אבל לא מדובר בך....לא מדובר פה בדעותיך או בדעותי אלה באדם שפאקינג נפגע והוא הקורבן בכל המצב ולא עובר העבירה וה"פושע" אותו צריך להאשים ולגנות.

מדובר פה ב"דומית" שתקפה את דוקטור שטן ואשר במידה והיא היתה גבר היו מכתירים אוהת כדום מסוכן ומעודדים את שטן להתלונן במשטרה שלא לדבר על הנידוי שהיו עושים לה...אני בניגוד לכמה אנשים אל מתכוון לנהוג בצביעות ואתבטא נגד כל מי שפוגע באנשים אחרים בין עם הוא גבר,אישה,חברי,בת זוגתי או סוס יאור מזורגג...

שטינברג...לא פעם התבעתי פה נגד ה"שיבטיות" בכלוב...אני מכיר את האדם והוא ממי ולכן הוא אל יכול לעשות שום דבר רע ואולי סתם הגזים קצת לא בכוונה...קורה....הכל בקטנה וצריך לקחת דברים בקלות.
אז זהו שלא...אני אל מכיר את אותה דומית מדוברת...במקרה אני מכיר את דוקטור שטן ואני גם יכול לקרוא את תיאור המקרה (כפי שתיאר דוקטור שטן) ואת תגובת הדאנגן (השעייה עד לבירור הדברים!)....במקומות אחרים תקיפה כזאת שלא בהסכמה היתה מובילה את אותה גברת צעירה ישירות למשטרה+תיק פלילי......להגן על חברים ומכירים זה הכי סבבה שבעולם אבל לפעמים צריך גם להשתמש בהיגיון ולבוא ממקום אוביקטיבי.
דוכיפת​(נשלט)
דוכיפת​(נשלט) • 4 בדצמ׳ 2006
חואן
כל מה שאמרתי הוא שלדעתי היא דומית אמיתית ובודאי סאדיסטית אמיתית.
אני בהחלט חושב שכאשר צדדים מסכימים,יש לכבד את ההסכם.
אבל,כשסאב נכנס לסשן אם דומית שאומרת חד וחלק שאצלה אין גבולות,שהיא תעשה כרצונה,שיזהר.
ולעתים,אם הסאב ימסור עצמו טוטאלית לדומית,ולא יתנגד גם כשהיא עוברת מעבר למוסכם ,מעבר לגבולות שהוא הכתיב,הוא עשוי למצוא עצמו במקומות מופלאים .
ותאמין לי,אני אומר זאת מנסיוני
huan
huan • 4 בדצמ׳ 2006
תשמע...תנסה להגיד את זה לדוקטור שטן ולגופו המחלים מפגיעות...מעניין מה לו יש להגיד בנושא.

דעתך מפחידה,מדאיגה ומזעזעת אותי...כי מה שאתה מדבר עליו הוא אלימות...ואני מקווה שאני לא היחיד...לא הכל אפשר לתרץ באותיות קטנות וראש קטן.

הא הפרה את הגבולות שלו...כאשר הם סיכמו אותם מראש ואתה מדבר על זה שאצלה אין גבולות?..אכן סתירה עצמית קשה ביותר יש לך פה.
או שאולי עצם היותה אישה עושה את מעשיה בסדר כי היא העליונה והגברים נחותים ונולדו לשרת?
סלח לי עם לא פירשתי נכון את הכתוב בפרופיל שלך,לדעתי גם זו גישה די חולנית אך אני מקבל אותה ואין לי בעיה עם המחזיקים בה וזאת בניגוד מוחלט לגיבוי האלימות והפגיעה באחר שאתה מציג פה
dragon fly
dragon fly • 4 בדצמ׳ 2006
huan כתב/ה:
דוכיפת עזוב אותי שנייה...אתה...אתה חושב שבדסמ זה מצב שבו אין חוקים ומגבלות וכל הישר בעיניו יעשה?...האם הבדסמ כפי שאתה רואה אותו מותיר איבוד שליטה טוטאלי מצד השולט? האם בבדסמ שלך לגבולות מוסכמים מראש אין כל משמעות כי לשולטת בא להפר אותם?

הSSC הRAC וכל שאר הדברים הם ממש לא המצאה שלי...עזוב אפילו את הקהילה ופנה לתקנון הכלוב שבו כל הנוכחים מתחייבים לא להפר את הגבולות של הצד השני.

אני יודע מה הם דעותיך פירסמת אותם לא פעם...ואתה כבר יודע או שלמדת עכשיו מה דעתי על דעות אליה,אבל לא מדובר בך....לא מדובר פה בדעותיך או בדעותי אלה באדם שפאקינג נפגע והוא הקורבן בכל המצב ולא עובר העבירה וה"פושע" אותו צריך להאשים ולגנות.

מדובר פה ב"דומית" שתקפה את דוקטור שטן ואשר במידה והיא היתה גבר היו מכתירים אוהת כדום מסוכן ומעודדים את שטן להתלונן במשטרה שלא לדבר על הנידוי שהיו עושים לה...אני בניגוד לכמה אנשים אל מתכוון לנהוג בצביעות ואתבטא נגד כל מי שפוגע באנשים אחרים בין עם הוא גבר,אישה,חברי,בת זוגתי או סוס יאור מזורגג...

שטינברג...לא פעם התבעתי פה נגד ה"שיבטיות" בכלוב...אני מכיר את האדם והוא ממי ולכן הוא אל יכול לעשות שום דבר רע ואולי סתם הגזים קצת לא בכוונה...קורה....הכל בקטנה וצריך לקחת דברים בקלות.
אז זהו שלא...אני אל מכיר את אותה דומית מדוברת...במקרה אני מכיר את דוקטור שטן ואני גם יכול לקרוא את תיאור המקרה (כפי שתיאר דוקטור שטן) ואת תגובת הדאנגן (השעייה עד לבירור הדברים!)....במקומות אחרים תקיפה כזאת שלא בהסכמה היתה מובילה את אותה גברת צעירה ישירות למשטרה+תיק פלילי......להגן על חברים ומכירים זה הכי סבבה שבעולם אבל לפעמים צריך גם להשתמש בהיגיון ולבוא ממקום אוביקטיבי.

מדובר פה לא רק בדומית אלא מדובר בדומית המקבלת לגיטימציה בדמות מועדון "מכובד" שעומד מאחוריה שמפרסם אותה באמצעותו וכו.
אני לא יודע כמה אנשים באים ביום לסשן במלכה אבל תנסו לתאר כמה יכלו להפגע ביום ממוצע של עצבים שלה או שקיבלה מחזור באותו שבוע אללה יוסטור icon_lol.gif ?
ומרגיז אותי שאומרים אז היא הייתה שיכורה אולי תסלחו לה,היא נשמה טובה.מה זה הפאטתיות הזאת?בחייאת מאיפה נפלתם?הכל כסף בחיים האלה?מה היה קורה אם ה"דר היה נפגע לתמיד?
לכל חייו?
אני חושב על זה שמישהו בא לניתוח ומגלה שהמנתח שלו על אלכוהול או על לבן כי הוא הרופא מותר לו הכל.
יאללה אנשים תפתחו תעיניים ותבינו לא יכול להיות מצב שמלכה בתשלום שמשרתת את הלקוח כצרכן תבוא בגישה אין לי גבולות,אז למה את צריכה תנשלט??למה הוא צריך אותך?סתם נעביר לכם תמסר בצורה של סאטירה ..............
אני רופא חברים אבל תדעו אין לי אלוהים כן?אם אני ירצה לגרום לכם להבריא אני יעשה מה שבא לי
אז מה אם צריכים להרדים?אז מה אם יש לכם רגישות לתרופות אז מה?
אני הרופא ואני יותר חכם ממכם!
למה אני יותר חכם?כי אני הרופא אין לי גבולות! מותר לי הכל!
אהה?ואתם ?אתם סתם גוף אדם שבא לחפש תרופה אצל הרופא!
ואתם יודעים איזה רופא אני?אונברסיטת ציפופו.כן כן יש אונברסיטה כזאת .
הכשירו אותי שם להיות רופא אמרתי להם שיש לי לב טוב ואני מה זה אוהב לעשות טוב אז נתנו לי חלוק מזרק כדורים ועוד ציוד רפואי אהה ושכחתי מיטת חולים שיראה שאני באמת רופא.
אחריות מקצועית יש בכל תחום.
רשלנות מקצועית יש בכל תחום.
ובמקרה הזה היא פשוט חוגגת בגדול.
אהה כן שכחתי היא שולטת בתשלום מותר לה הכל ,מי אתה הצרכן?סתם אפס שבא לקבל שירות.
אז מה אם שילמת אתה סתם בא לממש תיצר שלך את הפנטזית "סאדו שלך.
Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ}

מקומות מופלאים או מקומות פוגעניים

Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ} • 4 בדצמ׳ 2006
דוכיפת כתב/ה:
חואן
כל מה שאמרתי הוא שלדעתי היא דומית אמיתית ובודאי סאדיסטית אמיתית.
אני בהחלט חושב שכאשר צדדים מסכימים,יש לכבד את ההסכם.
אבל,כשסאב נכנס לסשן אם דומית שאומרת חד וחלק שאצלה אין גבולות,שהיא תעשה כרצונה,שיזהר.
ולעתים,אם הסאב ימסור עצמו טוטאלית לדומית,ולא יתנגד גם כשהיא עוברת מעבר למוסכם ,מעבר לגבולות שהוא הכתיב,הוא עשוי למצוא עצמו במקומות מופלאים .
ותאמין לי,אני אומר זאת מנסיוני

דוכיפת, אני מאמין שיש לך ניסיון חיובי ולכן אתה ממליץ על כך.

אני גם חושב שהיה לך הרבה מזל או הרבה מאד יכולת לתאם עם השולטת שלך (בצורה ישרה או עקיפה) - מרבית האנשים שאני מכיר שנפגעו במסגרת בדסמית, נפגעו בתסריטים שכאלו.

יש הרבה הבדלים בין פנטזיה למציאות - בפנטזיה למשל רואים את הגוף קשור במעוינים יפהיפיים מחבל.

במציאות מגלים שכדי להגיע למצב הזה נדרש די הרבה זמן, די הרבה סבלנות, ואחרי הקשירה האדם שקשור חשוף לסכנת נפילה. שולט/ת מנוסים גם ידעו לתכנן את הקשירה כך שתהיה חלק מטקס הכניסה לסשן, ידעו למקם את הנקשר/ת ליד המקום שבו הם יהיו בהמשך הסשן ויכונן מזרון לשחרור והרפיית השריירם שאחרי.

בפנטזיות של טוטאליות מתחבא הרבה פעמים הרצון שיבינו אותנו בלי מילים, שיקראו אתה המחשבות והתשוקות שלנו.
ומתחבא גם חוסר היכולת שלנו לדבר על מה שאנחנו רוצים, חולמים, טוב לנו, רע לנו.

במציאות - יש צורך בהמון אמון ותקשורת כדי להגיע לעומקים, לעוצמות ולקצוות.

ולגבי האירוע שהתחיל את השרשור - יש אנשים שמשליכים את הצרכים והחוסרים שלהם על אחרים.
יש שולטים שעבורם השליטה נתפשת כדבר כל כך שביר שעצם האפשרות שהנשלט/ת יכולים לעצור את הסשן במקרה הצורך מאיים עליהם.
יש נשלטים שעבורם הכניעה וההתמסרות כל כך שבירים או שהמחשבה על סיכונים ותקלות מפחידה כ כך, שהם מעדיפים שלא תהיה להם דרך לעצור סשן.

בואו נזכור משהו שקצת מנתץ את האשליה לטווח קצר - אך חיוני כדי להישאר בתחום הבדסמ וליהנות ממנו: בדסמ דורש אמון ותקשורת והרבה מהם. תקשורת טובה חיונית לבדסמ מהנה. והעובדה שהשותפים לבדסמ הם בני אדם ולא יצורים מיתולוגיים, דורשת את מנגנון התקשורת בחרום שנקרא מילת ביטחון.

אני חי במערכת יחסים בדסמית במשך שבע שנים עם פלאפ - ןעדיין יש לנו מילת ביטחון...

בדסמ מיועד להנאה של כל השותפים לו, לא כדי שאדם אחד ייהנה על חשבון פגיעה בלתי הפיכה באחר.
דוכיפת​(נשלט)
חואן
נראה לי שאתה לא בדיוק מבין מה אני מציג פה.
ואכן,כשאני נמצא בעולם הפמדום,זו אומנם דעתי.בדיוק מה שכתוב בפרופיל.ותתפלא,אני מאמין שגם בעולם ה"נורמלי" זה המצב.אולי לא בהקצנה לעולמנו החולני,אך השנוי הולך ומתרחש.
העליונות הפטריאכלית,השליטה הפאטריכאלית מאבדת את כוחה בן אלפי שנים.
חולני?שאל כל ואנילי מצוי מה דעתו על כל אחד מאתנו,ועל הפורום הזה ועל הדאנג'ן ובכלל.
לפחות הייתי מצפה מממשתף פעיל כמוך שיתן כבוד לסטיתו של האחר וימנע מכנויים מסוג אלה.
דוכיפת​(נשלט)
דאן קאפ
מה לעשות,גם בעולמנו הבדסמי אנחנו נתפשים למוסכמות.
אכן,דומיות שלא "כיבדו"את הגבולות שהכתבתי הובילו אותי למקומות מופלאים,כפי שאמרתי.
בגלל ה-TRUST שהיה לי בהן ובעיקר בעצמי.
והביאו אותי למצבים שלא האמנתי שאגיע אליהם,והגעתי.ומענין,שכשתארתי סשן או שניים בפורום אחר הותקפה בדומית ההיא,איך העיזה לעולל לי את מה שקרה...
ומעולם לא היתה "מילת בטחון".שוב,לדעתי יצירת המערכת.
נבנה כאן בנין של מוסכמות וזו לא פעם ראשונה שבפורום הזה נפתחת מיתקפה על דעותי,ושיערתי שגם הפעם זה יגיע.כי כאן מאד אוהבים את החוקים והמוסכמות הבדסמיות.מענין שבשני פורומים אחרים שהתפרסם השירשור לא הותקפה דעתי,מלבד חואן,שהתקיף גם שם.
אז אומר שוב:
הנסיכה אליס נשמעת לי דומית ובעיקר סאדיסטית אמיתית ואוטנטית.בלי כללים,בלי מוסכמות.
ומי שמפחד מזה,שיתרחק ממנה.וזה מה שאני אעשה,כי הכאב מבחינתי הוא לא העיקר,רק הכלי.
ואצלה,כך התרשמתי,הכאב הוא העיקר.
אשר לקטע שלה עם דוקטור,חבל שהוא לא ידע מראש מי העלמה,שאז,אולי,לא היה נכנס לעסק.
ואגב,את גירסתה עדיין לא שמענו,משום מה וחבל.
huan
huan • 4 בדצמ׳ 2006
דוכיפת לחשוב שהכל מתקבל על הדעת והכל סבבה אגוזים זו גישה פוסט מודרניסטית שאני למזלי לא חוטא בא.
אני חושב שלא מעט דברים הם חולניים,אני חושב שלא מעט דברים הם ממש לא בסדר...יש מעט מאוד דברים שאני שולל,לא מוכן לקבל ואנסה להילחם כנגדם ופה מצוי ההבדל הגדול כך שהפליאה שלך תמוהה בעיני.

אני גם לא אוהב את המניפולציה שאתה עושה באומרך ש"אני התקפתי" ואני היחיד שעשתי זאת...תסתכל סביב ותראה כמה אנשים סולדים מהמקרה ומביאים את דעתם....אולי אני היותר חריף ובוטא שבהם אך ממש לא היחיד...לא שלהימצא בדעת מיעוט אי פעם הפריע לי.

לעניינו של דבר....ניסיון אישי של אנשים אינו אינדקטור למצב ואסור להשליך מנסיונו של אדם אחד על כלל החברה...עם לא גנבו לי את האוטו למה צריך חוקים שיאסרו זאת? אני לא חושב שלטפוח על ישבן זו הטרדה מינית אז למה צריך להכניס את זה לחוק?
רבים עושים את הטעות הזאת של הסתכלות צרה וסובייקטיבית על מצב מסויים,אני פוגש אותם כל יום באוניברסיטה,בבית ובטלויזיה.