שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

עמוק בגרון

electro-z
לפני 17 שנים • 9 במאי 2007

Re: שיאו... איזה מין בחילה יש לי :)))

electro-z • 9 במאי 2007
godisafemale כתב/ה:

גרון עמוק.."אוכפים לוהטים" מה נהיה?! מזזזה הדבר הזה?!!

שכל אחד ייקח את ה 12 CC שלו לתוך היד שלו ויזרוק מהחלון של הרכב ..(נגד כיוון הרוח)

אוי ואבוי לכן בנות! שכך אתן מקלקלות את הבנים הרעיון הזה של להתחככך לכן בשקדים!

חמור מאוד! תופעה שיש לגדוע אותה באיבה!

icon_razz.gif

האמת ששנים לא הייתי בפורומים ואחרי שלושה שירשורים אקראיים שהכילו רק ריב ומדון, ויכוחים ריקים ומשהו שדומה יותר לקרב חתולי רחוב מאשר רב שיח תרבותי (למעט פגוש כמובן, אבל מי סופר אותו), הרגשתי שאני פשוט חייב לאמר משהו הנוגע למה שמצוטט פה ממש מעלי.

גולדי - את מוצצת לטנטית!
Uranus
Uranus • 9 במאי 2007
דרדס, כתבת פה וכתבת שם... אני תוהה אם אתה מבין בעצמך מה שכתבת...

בכול מקרה אם כולך לשון סגי נהור אז מוריד אני כובעי לפניך ומודה לך המון תודות כי זו פעם הראשונה שאני סוף סוף זוכה להגשים משאלה והיא שאהיה טיפש מספיק כדי לא להבין כול כוונה עקיפה או אפילו ישירה מאחורי כול תגובה שנכתבת.
בורות היא גן עדן, תודה.

אם תוכל להבהיר ולדבר אליי ואל רמת הכתה א שלי (טיפולית כמובן...) אודה לך.

"אורשמנוס" שואל - מה דה פאק אתה רוצה ?
Brave Dwarf
Brave Dwarf • 9 במאי 2007
חה חה חה...

אני מסביר את עצמי למאותגרי פלג בפרק הבא "מהללי אסלה מטונפת בתחנת דלק מסריחה" ובנשימה עצורה ממתין לתגובתך שם.

ונא לא ללעוג לגובהי. כי זה מעליב להחריד. לולא האקונומיקה שעיוורה את צבעיה של פלג היתי גבוה בעוד סנטימטר אחד.
icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

שתי בדיחות על חשבונו של הננס.
זיקית
לפני 17 שנים • 10 במאי 2007

אויש נו כבר

זיקית • 10 במאי 2007
כמה אתם חופרים בשכל!

אז הבחורה קיבלה קצת שפריץ לפנים, אפשר לחשוב שוניליות לא עושות את זה. אפשר לחשוב שבכל סרט פורנו מצוי אין פעולת אס טו מאות' (אני מתעצלת להעביר לאנגלית, אקסקיוז מי) וחוזר חלילה. טוב נו, אולי רק באלה שאני רואה.

כל פעם קם איזה צדיק/ה תורן'/ית ומפגין דאגה מזויפת לשלומה של פלג, שאין לי ספק שהיא בחורה עם שכל ומודעות וילדה גדולה שיכולה לדאוג לעצמה.

אי אפשר לכתוב פה פוסט בדסמי בלי כל תהליך הפגנת העליונות הטריטוריאלית הגברית, קרי הכאה כל החזה השעיר ופליטת קולות אוואואואואו כמו איזה סילבר בק. גם נשים עושות את זה.

לא, אין לי פואנטה. סתם רציתי להיות כמו כולם ולאונן טקסטואלית תוך הפגנת שנינות (מסויימת) בשרשור של פלג. אולי הייתי צריכה לבחור את זה עם האסלה של השירותים בתחנת דלק. נראה לי שהוא יהיה יותר סנסציוני.
Uranus
לפני 17 שנים • 10 במאי 2007
Uranus • 10 במאי 2007
Brave Dwarf כתב/ה:
חה חה חה...

אני מסביר את עצמי למאותגרי פלג בפרק הבא "מהללי אסלה מטונפת בתחנת דלק מסריחה" ובנשימה עצורה ממתין לתגובתך שם.

ונא לא ללעוג לגובהי. כי זה מעליב להחריד. לולא האקונומיקה שעיוורה את צבעיה של פלג היתי גבוה בעוד סנטימטר אחד.
icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

שתי בדיחות על חשבונו של הננס.

אני מאוכזב קשות כי כנראה שאני בסוף לא טיפש כמו שקיוויתי שאהיה...
ואומץ כמו שאומרים הוא נחלתם של טיפשים.....

ננס מציע שתבדוק שוב את התגובה שלי שציטטת והוצאת אותה מהקשרה
(יעזור לך להבין אותה אם תקרא את התגובה שהיתה לפניה בכחול...)

זיקית תודה על שאת משקפת לנו (וזה ממש לא בציניות אשה יקרה) את הפרימיטיביות שלנו,למעשה את צודקת ואין ספק שחלק גדול מהתגובות שלנו כאן הוא צורך מייל אלפא מטופש שלנו, גם אני כנראה לוקה בו.

ואולי אסיים סוף סוף בלומר :
פלג אני חולה עלייך (והמבינה תבין)

אורנוס המאותגר פלגית...