שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

הודעות הזויות ,הכי הזויות....

Afroditi
לפני 17 שנים • 15 ביוני 2007

אז אני אענה לך.

Afroditi • 15 ביוני 2007
ראשית, יש בכלוב, כמו בכל חברה אנושית, אנשים מכל סוג ורמה ויש כאלו שזו רמתם. אתה יכול גם

לקרוא תגובות והודעות בפורמים השונים, הודעות שהן מעידות שכותביהן אינו "חכם" במיוחד, הן

לפי הניסוח והן לפי שגיאות הכתיב הרבות. אין מה לעשות, יש כאלו אנשים בכל חברה.

שנית, יש פה רבים בניקים כפולים (ויש במרובי ניקים ), כך שלא אכפת להם פשוט לקשקש על[

המקלדת .

שלישית, יש שסתם שולחים הודעות ולא מצפים לתשובה, אלא שולחים הודעות מעליבות ומטופשות

סתם, כי הם אנשים משועממים ואידיוטים.

בכל אופן, באמתחתי המון המון הודעות הזויות, שממש לא יאומן. ותאמין לי ולכל המגיבים פה.
מייקל ג'קסון​(לא בעסק)
אם את שופטת אנשים לפי תוכן הדברים הנאמרים ,זה בסדר
אך אם את שופטת אנשים לפי שגיעות כתיב זה מראה שאת אטומה כי יש אנשים שאני בינהם עם לקויי למידה ותאמיני לי מה שרואים במקלדת זה לא מבטא את הפונטצאיל שלי או לקויים אחרים.

אני טוב במתמטיקה ואין לי דרך להרשים פה בכלוב מישפטים בחדווה.אז לפי מה שאת אומרת אנשים כמוני פסולים אף על פי שאני טוחן לא מעט אנשים בהרבה תחומים כולל זה שעשיתי איבחון ואני מעל האינטילגנציה הרגילה במקצועות ראלים.

אין לי דרך ליפתור משוואות דיפרנצאליות או פונקציות מרוכבות פה כדי להרשים.

יכול לבוא אחד שיודע לכתוב יפה אך סתם ואין בו כלום.
Afroditi

אני עצמי בכלל לא שופטת אנשים

Afroditi • 15 ביוני 2007
ומה שהתכוונתי זה שיש אנשים שרואים מתגובותיהם שהם בעלי "סגנון אחר" ולכן יש גם

הודעות הזויות.
לאסי​(מתחלף){עע}
לפני 17 שנים • 18 ביולי 2007
לאסי​(מתחלף){עע} • 18 ביולי 2007
אני מחזיר את השרשור המעולה הזה לראש הרשימה

חשוב שכל הגברים באתר יקראו אותו טוב טוב
כתובה כאן הרשימה ה(כמעט)מלאה של איך לא לפנות למישהי באתר icon_eek.gif

תקראו ותפנימו icon_idea.gif
ותחסכו לעצמכם ולעולם זמן אנרגיה ומבוכה icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif
עגיל בפטמה​(שולטת)
לפני 17 שנים • 18 ביולי 2007
עגיל בפטמה​(שולטת) • 18 ביולי 2007
כחולית כתב/ה:
אנאבל, ההודעות שלך נורמליות לגמרי וסבירות...

אתם חייבים לקרוא תגובה טרייה מהיום.... מאתר אחר... זה עובד בכלל על מישהי? icon_rolleyes.gif

היי בולעתicon_smile.gif)
בא לך לדסקס במסנגר?
יש לי כלי מגודל עם כיפה שמתחילה להתנפח ...ובא לי לדחוף לך אותו בכח לפה ולדפוק לך את הראש כמו כלבה.. ואז לקשור אותך ולהתעלל בך יש לי שוט ואני אוהב לחבר לשרמוטות כמוך רסן עם כדור שנדחף לך לפה אני משפיך המון זרע סמיך בא לי למלא לך את כל הפנים ולהחטיף לך כאפות
בא לי לשים את הראש שלך על הרצפה ולדחוף לך את העקב של הרגל שלי לפה שלך ולהרגיש את הגרון שלך עם העקב שלי ולצבוט לך בפיטמות עד שיאדימו אוףף כלבה בא לי לשבור אותך שיפחה מלוכלכת
תשלחי מייל וט"ל אני מאוד דיסקרטי ותמונות יש לי מצלמה

מי אמר רומנטיקה ולא קיבל ???