בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

הגבעות שלנו

נוריתE
לפני 16 שנים • 15 בנוב׳ 2007
נוריתE • 15 בנוב׳ 2007
ממש,שאלה לעיניין.
אדון האש
לפני 16 שנים • 15 בנוב׳ 2007
אדון האש • 15 בנוב׳ 2007
Buttercupe כתב/ה:
ממש,שאלה לעיניין.

איזו שאלה?
*מנגינה*{התווים שלו}
לפני 16 שנים • 16 בנוב׳ 2007

איזו תשובה

*מנגינה*{התווים שלו} • 16 בנוב׳ 2007
אדון האש כתב/ה:
Buttercupe כתב/ה:
ממש,שאלה לעיניין.

איזו שאלה?

השאלה על הגבעות כמובן....
מה אתה אומר על זה ?
היילני
לפני 16 שנים • 17 בנוב׳ 2007

Re: לי חשוב ש..

היילני • 17 בנוב׳ 2007
רנסנס כתב/ה:
לפחות יהיה קצת, שהבחורה לא תהיה שטוחה לגמרה. כמובן שגדול עדיף, עד נגיד DD.

אבל מה שהכי חשוב לי זה עור לבן וישבן וירכיים יחסית גדולים וכתפיים יחסית צרות או לא רחבות מדי. העור ויחס הגדלים בין הישבן כתפיים זה מה שאני קודם מסתכל עליו.

בנשים, אני מסיבה תשומת לב לאזור הואגינלי. חשוב לי שיהיה זה משולש "זהב", לכן אני דואגת לסרגל ומד זוית (לא בפגישה הראשונה). אם זה לא 90, 60, 30, סביר להניח שלא תהיה משיכה. בגברים, לעומת זאת, חשוב לי רדיוס כיפת הפין, והיחס בינו לבין רדיוס הנחיר. אם היחס אינו פי, היינו 1.6180339887, שוב, לא תהיה משיכה. מומלץ להצטייד במחוגה. פיגמנטציה זה נחמד, אבל לא חיוני.
סתמית
לפני 14 שנים • 8 בספט׳ 2009

Re: יש גבול לשתיקה

סתמית • 8 בספט׳ 2009
אושה כתב/ה:
סתמית כתב/ה:
אושה כתב/ה:
תמיד היתה לי הרגשה, אולי מוטעת, שגבר ששואל אותי מה גודל הקאפ שלי בעצם מבקש לדעת אם אני דבה.

אוי אושה, את כל כך סתומה שהביטוי פרה מקבל משמעות חדשה...

כששואלים אותך למידת הקטאפ שלך, שואלים
כדי לדעת את גודל הגבעה, עד כמה אפשר לקשור אותה או לדקור אותה או להתיחס אלי כמו פרה (בגלל גודל העטין).

כששואלים אותך לגבי המשקל - מתענינים עד כמה את דבה, ולא האם יהיה לך מקום בבלון פורח.
ככשואלים אותך למספר המכנסים - שואלים אותך האם את דבה, ולא מתוך כוונה לקנות לך מכנס חדש.

תתעוררי,

כששואלים אותך על הקאפ לא רוצים לדעת אם את דבה אלא עד כמה אפשר לנצל את העטין שלך.

זהו

זה ברור?

אם עוד פעם את (אתה?) תקראי לי סתומה או תזלזלי בי, אני שולחת אליך עדר של שוורים.

הבטחת לי עדר של שוורים ולא קיימת

לא יפה

אני ממתינה כבר שנה ואפילו עגל לא בא

אז מה גודל הCAP שלך , אושה
walking dead
walking dead • 8 בספט׳ 2009
וחיכית שנתיים רק כדי להעלות את זה מהאוב...?

אנשים משועממים, בחיי crazzzy.gif
קליבר​(שולט)

לא קבעו עונש מוות ?

קליבר​(שולט) • 8 בספט׳ 2009
free spirit כתב/ה:
וחיכית שנתיים רק כדי להעלות את זה מהאוב...?

אנשים משועממים, בחיי crazzzy.gif

על העלאת שרשורים מהאוב ?
אחותופל

ראו הוזהרתן!

אחותופל • 8 בספט׳ 2009
אם כבר העלו את השרשור הזה מהאוב, אני חשה כי חובתי האזרחית היא להזהיר קוראות טועות מפני השטויות והעצות לאמהות(!) שכתב ראובן (כרגיל) על הנקה, תינוקות ושדיים. לצורך כך הוא משתמש (כרגיל) בשיטותיו ה"כאילו מדעיות" כדי לפרוש את משנתו הפרימיטיבית, הצרה והמוגבלת לגבי נשים (הפתיעו אותי גם כל הנשים שהסכימו איתו ואף אמרו לו תודה... זוועה. וזה רק מדגים לנו עד כמה רטוריקה ושפה גבוהה יכולים להכניס לנו הבלים גמורים מתחת לרדאר).

מדובר בפוסט שלו מעמוד 5. אם לא קראתן, דלגו הלאה! זה עדיף!

וחבל - כי תחילת ההודעה שלו היתה די מוצלחת - ואז הוא התדרדר לחומר שהוא לא מבין בו - למשל ויניקוט אכן דיבר על חפצי מעבר - אבל חפץ מעבר זה לא מה שראובן חושב וכותב שזה. אבל נחמד לעשות ניים-דרופינג של מונחים פסיכולוגיים, אז למה לא?
זה נהיה חמור יותר אח"כ עם העצות הזוועתיות להנקה (הבאמת עדיפה אמא כואבת, מדממת ומתייסרת שסובלת להניק - והרגש הזה עובר לתינוקת - מאשר הנקה בבקבוק? זה מה שיעשה טוב לתינוקת ולאמה? או רק ירע את מצבן ויחסיהן?)

יכולתי להמשיך ולפרט עוד הבלים, אבל המסר כבר די ברור...
Morticia

Re: ראו הוזהרתן!

Morticia • 8 בספט׳ 2009
אחותופל כתב/ה:
אם כבר העלו את השרשור הזה מהאוב, אני חשה כי חובתי האזרחית היא להזהיר קוראות טועות מפני השטויות והעצות לאמהות(!) שכתב ראובן (כרגיל) על הנקה, תינוקות ושדיים. לצורך כך הוא משתמש (כרגיל) בשיטותיו ה"כאילו מדעיות" כדי לפרוש את משנתו הפרימיטיבית, הצרה והמוגבלת לגבי נשים (הפתיעו אותי גם כל הנשים שהסכימו איתו ואף אמרו לו תודה... זוועה. וזה רק מדגים לנו עד כמה רטוריקה ושפה גבוהה יכולים להכניס לנו הבלים גמורים מתחת לרדאר).

מדובר בפוסט שלו מעמוד 5. אם לא קראתן, דלגו הלאה! זה עדיף!

וחבל - כי תחילת ההודעה שלו היתה די מוצלחת - ואז הוא התדרדר לחומר שהוא לא מבין בו - למשל ויניקוט אכן דיבר על חפצי מעבר - אבל חפץ מעבר זה לא מה שראובן חושב וכותב שזה. אבל נחמד לעשות ניים-דרופינג של מונחים פסיכולוגיים, אז למה לא?
זה נהיה חמור יותר אח"כ עם העצות הזוועתיות להנקה (הבאמת עדיפה אמא כואבת, מדממת ומתייסרת שסובלת להניק - והרגש הזה עובר לתינוקת - מאשר הנקה בבקבוק? זה מה שיעשה טוב לתינוקת ולאמה? או רק ירע את מצבן ויחסיהן?)

יכולתי להמשיך ולפרט עוד הבלים, אבל המסר כבר די ברור...

icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif

אין לי אלא להסכים אתך ולקוות תקווה גדולה שהמסר ברור דיו

מעניין אם ראובן מוחה על כך שאמו לא הניקה אותו שכן הוא בהחלט מסתמן כבעל נכויות רבות, ברמה הרגשית לפחות
ותמיד נוח כשיש מישהו חיצוני להאשים
icon_cool.gif

ובאמת שיש משפט לאנשים שכמותו:
מילים לועזיות הן לגמרי עניין של מזל

ובמתנה ממני הנה עוד משפט יפה:
די לחכימא ברמיזא...

בברכת המשך יום נפלא ובחירה אוהבת, חופשית ובטוחה לכל אם יהודייה ותינוקה
icon_smile.gif