בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

יש מאסטרים ששווים ל...

שוטרת*
לפני 16 שנים • 13 באוק׳ 2007

להיות אדם..

שוטרת* • 13 באוק׳ 2007
לפי הגדרת ויקיפדיה:

"אדם או אדם מודרני הוא מין או תת-מין של יונקים השייך למשפחת ההומינידים, והיחיד מהסוג Homo ששרד עד ימינו; לפי חלוקה אחת הוא שייך לתת-המין אדם נבון מודרני (Homo sapiens sapiens), ולפי חלוקה אחרת הוא מהווה מין הקרוי אדם נבון (Homo sapiens). האדם נמצא כיום בכל היבשות, והוא חי דרך קבע בכולן למעט אנטארקטיקה.האדם נחשב למין מהנדס סביבה שמשנה את סביבתו ואת אזור מחייתו כך שיתאימו לצרכיו.

את האדם מכנים גם "בן-אדם" או "בן-אנוש", ועל מנת לאפיין את תכונותיו אומרים שיש לו תכונות "אנושיות". "

אז לפי מה שאני רואה כאן , בחלק הראשון , במיוחד לאור מה שהדגשתי עבור מוגבל מנטלית שכמוך , לינור היא הרבה יותר אדם מאשר ערימת הגנים הדפוקים ומקבץ התאים הדוחים שאתה קורא לה "אני", והחלק השני שמבליט כל כך יפה את מה שבעיקר חסר לך (חוסר אחד מיני רבים שקיים בך ככל הנראה), מסביר לכולנו , למה *אתה* לא ממש עונה להגדרת "אדם".
דביל.
j2fxx

Re: להיות אדם..

j2fxx • 13 באוק׳ 2007
שוטרת* כתב/ה:
לפי הגדרת ויקיפדיה:

"אדם או אדם מודרני הוא מין או תת-מין של יונקים השייך למשפחת ההומינידים, והיחיד מהסוג Homo ששרד עד ימינו; לפי חלוקה אחת הוא שייך לתת-המין אדם נבון מודרני (Homo sapiens sapiens), ולפי חלוקה אחרת הוא מהווה מין הקרוי אדם נבון (Homo sapiens). האדם נמצא כיום בכל היבשות, והוא חי דרך קבע בכולן למעט אנטארקטיקה. האדם נחשב למין מהנדס סביבה שמשנה את סביבתו ואת אזור מחייתו כך שיתאימו לצרכיו.

את האדם מכנים גם "בן-אדם" או "בן-אנוש", ועל מנת לאפיין את תכונותיו אומרים שיש לו תכונות "אנושיות". "

אז לפי מה שאני רואה כאן , בחלק הראשון , במיוחד לאור מה שהדגשתי עבור מוגבל מנטלית שכמוך , לינור היא הרבה יותר אדם מאשר ערימת הגנים הדפוקים ומקבץ התאים הדוחים שאתה קורא לה "אני", והחלק השני שמבליט כל כך יפה את מה שבעיקר חסר לך (חוסר אחד מיני רבים שקיים בך ככל הנראה), מסביר לכולנו , למה *אתה* לא ממש עונה להגדרת "אדם".
דביל.

ראשית הצעתי לך היא ללמוד ביולוגיה או רפואה ולא מוויקי-פיקי ואש לבחון את דברי בשנית.

תכונות "אנושיות" רבות, כולל יצירת כלים, הנחלת שפה לאחר ואפילו חריזה נמצאו גם במחקרים של קופי בונו-בו, טרם ראיתי שהם הוכרו כבני אדם מבחינה ביולוגית וזאת למרות שפעילי זכויות קופים כבר אתרו לבית משפט בארה"ב ובדרום אפריקה בשם קופים מסויימים ודרשו להם זכות עמידה. אפילו הם לא חשבו לרגע לומר שהקופים הינם בני אדם מבחינה ביולוגית.

"ערימת הגנים הדפוקים" שלי עשו יותר תארים במדעים ממך ומשפחתך גם יחד ואף השיגו יותר הישגים בשטחי חיים אחרים ממה שתוכלי לחלום.

הרושם הכללי שלי הוא שהשכלתך ויכולתך הקוגנטיבית הינה בערך ברמה של לוסי. היות וברור לי שאין לך צל צילו של מושג למי כוונתי, חפשי בוויקי-פיקי את הערך Australopithecus afarensis ואת lucy . את טובה לחלוקת ציונים ולא בידע... מותר האדם זר לך (למרות שאת חושבת גבוהה על עצמך).

האם יש לך תואר בפסיכיטריה? "דביל" הינה הגדרה לאבחנה קלינית שאינך מוסמכת לעשות. לידיעתך, פרשום קביעה קלינית על ידי מי שלא הוסמך לכך (התחזות לרופא), הינה עבירה פלילית מסוג פשע (פשע = עבירה שעונשה המירבי עולה על שלוש שנות מאסר).

הבדיחה גורסת כי שוטרים הולכים בזוגות משום ש"אחד קורא ואחד כותב"... בהמשך ליכולותיך המרשימות בכתיבה, לא פלא איפה שבחרת בכינוי רב זה.

חחחחח
J
שוטרת*
שוטרת* • 13 באוק׳ 2007
לא לרמתי להיכנס לוויכוח עם אדם מוכה גורל שכמוך. אני גם לא נוהגת לבעוט באנשים או יצורים כמוך כשהם על הריצפה, אז אני רק אסכם כמה נקודות.
1. אני לא צריכה להיות רופאה כדי לראות שהאדם שמולי נכה. כשאני קוראת את השטויות שאתה מקשקש, אני בהחלט רואה נכות ומוגבלות מנטלית מסויימת.

2. מכיוון שלפי דבריך כבר התחזיתי לרופאה , אז אני הולכת להתחזות גם לפסיכולוגית עכשיו , ולקבוע שכנראה אתה מבין עד כמה ריק אתה מבפנים , כמה חסר תועלת וערך אתה, ולכן אתה מנסה לכפר על כך ע"י כל מיני תעודות חתומות שאולי ירימו לך את הערך העצמי שלך.

קח טיפ: אל תחפש כל כך הרבה אחר דבר שאינו קיים ושאין לו שום בסיס להתקיים.
היות וברור לי שאין לך צל צילו של מושג למה כוונתי, ע"ע "ערך עצמי".

דביל.
j2fxx
j2fxx • 13 באוק׳ 2007
שוטרת* כתב/ה:
לא לרמתי להיכנס לוויכוח עם אדם מוכה גורל שכמוך. אני גם לא נוהגת לבעוט באנשים או יצורים כמוך כשהם על הריצפה, אז אני רק אסכם כמה נקודות.
1. אני לא צריכה להיות רופאה כדי לראות שהאדם שמולי נכה. כשאני קוראת את השטויות שאתה מקשקש, אני בהחלט רואה נכות ומוגבלות מנטלית מסויימת.

2. מכיוון שלפי דבריך כבר התחזיתי לרופאה , אז אני הולכת להתחזות גם לפסיכולוגית עכשיו , ולקבוע שכנראה אתה מבין עד כמה ריק אתה מבפנים , כמה חסר תועלת וערך אתה, ולכן אתה מנסה לכפר על כך ע"י כל מיני תעודות חתומות שאולי ירימו לך את הערך העצמי שלך.

קח טיפ: אל תחפש כל כך הרבה אחר דבר שאינו קיים ושאין לו שום בסיס להתקיים.
היות וברור לי שאין לך צל צילו של מושג למה כוונתי, ע"ע "ערך עצמי".

דביל.

חחחחחחח.....
את ממש פרודיה מהלכת על ארבע.
אני על הריצפה.... ROTFL

(1) הנכות המנטלית כולה שלך, בבחינת הפוסל במומו פוסל.
(2) האבחנה שלך עלובה כמו הכותבת
(3) "ערך עצמי" את מתכוונת ל eigen value ? בוודאי שלא פוסטמה. בכל מקרה, במקרה שלך המילה ערך היא void ולפיכך אין לכל שאמרת כל משמעות.

תמשיכי... שעשעי אותי בגרוטסקה של קוף המנסה לחכות אדם. אם קראת את האקסליי (far fetch) אז על תשלי את עצמך לגבי מקומך ומעמדך.

J
j2fxx

Errata

j2fxx • 13 באוק׳ 2007
לחקות

Sorry. I am typing on an English only keyboard
פסיכו לוג​(שולט)
פסיכו לוג​(שולט) • 13 באוק׳ 2007
שוטרת! את צריכה סיוע בזיוף דרכון ובריחה למדינה אחרת? גם אותך מאשימים בהתחזות לפסיכולוג? בואי הצטרפי למחתרת הסודית שלנו: פסיכולוגים אנונימוס.

למה את טורחת להגיב למישהו כל כך נואש?
שוטרת*
שוטרת* • 13 באוק׳ 2007
פסיכולוג משעשע שכמוך.. הייתי באה איתך בכיף , אבל יש לי לתפוס אחד שמזייף דרכונים.. copper.gif

ולגבי הדביל, אני הפסקתי לטרוח , אחרת הייתי עושה רשימה של תיקוני "על / אל" , אבל מכיוון שהמקלדת שלו עקומה.. אז זה בטח לא אשמתו..icon_wink.gif
פסיכו לוג​(שולט)
לפני 16 שנים • 14 באוק׳ 2007
פסיכו לוג​(שולט) • 14 באוק׳ 2007
ארר תראי גברת שוטרת... בקשר לדרכון? זה היה בצחוק, כן? אני מכחיש כל קשר. טוען לאי שפיות זמנית. הייתי מדוכא מהפסד הנבחרת והטבעתי את יגוני בהסנפת האבקה של הסופגניה icon_cry.gif
j2fxx
j2fxx • 14 באוק׳ 2007
שוטרת* כתב/ה:
פסיכולוג משעשע שכמוך.. הייתי באה איתך בכיף , אבל יש לי לתפוס אחד שמזייף דרכונים.. copper.gif

ולגבי הדביל, אני הפסקתי לטרוח , אחרת הייתי עושה רשימה של תיקוני "על / אל" , אבל מכיוון שהמקלדת שלו עקומה.. אז זה בטח לא אשמתו..icon_wink.gif

You would have been funny, if it was not that sad knowing you really that retarded. Are you a relative of the soccer play Alon Mizrahi? You sound that way…

You can shove all the El Al fleet up your sorry ass and it would have had no influence on your sub-zero intelligence level, non what so ever… You have redefined the absolute zero.

As for your passport, chase and catch – the only thing you have to catch is the balls of the TG freak pet of a friend you have and pass the both of you to the port – preferably under water.

Did you have the capacity you would have make a logical argument, which you proved to be totally incapable of. So, as any primitive being, you curse, talk dirty, spit and throw sterile venom… what else can lousy serpent like you do… Well, actually what one may ever expect from someone who voluntarily takes the nick “policewoman”?! When one’s emblem and model figure is a cup, what expectation one may have from “it”!
פסיכו לוג​(שולט)
פסיכו לוג​(שולט) • 14 באוק׳ 2007
j2fxx כתב/ה:
שוטרת* כתב/ה:

You would have been funny, if it was not that sad knowing you really that retarded. Are you a relative of the soccer play Alon Mizrahi? You sound that way…

You can shove all the El Al fleet up your sorry ass and it would have had no influence on your sub-zero intelligence level, non what so ever… You have redefined the absolute zero.

As for your passport, chase and catch – the only thing you have to catch is the balls of the TG freak pet of a friend you have and pass the both of you to the port – preferably under water.

Did you have the capacity you would have make a logical argument, which you proved to be totally incapable of. So, as any primitive being, you curse, talk dirty, spit and throw sterile venom… what else can lousy serpent like you do… Well, actually what one may ever expect from someone who voluntarily takes the nick “policewoman”?! When one’s emblem and model figure is a cup, what expectation one may have from “it”!

ועל זה נאמר: אם אתה לא יודע אנגלית, אל תשתמש בה icon_rolleyes.gif