שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

בא לי לבכות......

venus in our blood​(שולטת)
לפני 16 שנים • 5 בנוב׳ 2007

.

venus in our blood​(שולטת) • 5 בנוב׳ 2007
melody כתב/ה:
קליבר כתב/ה:
ואם היה כאן שפורום סאביות סגור

אמנם לא כאן, אבל יש פורום סאביות סגור.

אכן, יש.והוא מתפקד לא רע .. icon_wink.gif

אבל, כאמור, לא כאן.

מלודי, לעניות דעתי, אין כל פסול בהקמת פורום סאביות נוסף, כאן.

כלובי,

אשמח אם תשקול את הנושא באופן רציני.

מנגינה,

לא מדובר בילדותיות\ חוסר רגישות,

כמדומני שמטרתם של רוב המגיבים כאן ( נא לתקן אותי, בבקשה, אם אני טועה), הייתה לגרום לך לקחת את הדברים בפרופורציות הנכונות.
כל התחושות שלך- הן לגיטימיות, וכפי שציינתי כבר, מבחינת הגינות, את כמובן צודקת- היה על הבחור ליידע אותך, בעיקר לאור העובדה שהוא הבין שפיתחת רמת ציפיות מסויימת כלפיו.
יחד עם זאת, קורה לא אחת, שבשלבי הגישוש הראשוניים, בעיקר בקשר שעדיין לא התפתח דיו, מחליט אחד הצדדים שלא מתאים לו.
ושוב, מנגינה, בטוחני שקרה גם לך בעבר (בונילה או כאן ), שהיית במצב בו שינית את דעתך . זה קורה.ו זה לגיטימי לגמרי.
אופן התנהלותם של בני אדם אינה תמיד דומה. האיש היה צריך להיות פתוח וכן עמך. הוא לא היה. האם להעניש ולהלקות את עצמך על התנהגותו יהיה הפיתרון?
ראי בזה עוד שיעור (מבאס, אבל שיעור ) והמשיכי הלאה, בטוחני שיש לא מעט שולטים הניחנו בפתיחות, ישירות וכנות.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שני נוב' 05, 2007 9:06 am, סך-הכל נערך פעם אחת
DanaDomme​(שולטת)

בכח המח...

DanaDomme​(שולטת) • 5 בנוב׳ 2007
אכן בילבלתי אותך עם מישהי אחרת, הייתי צריכה לבדוק קודם, אין לי לינק מין הסתם אז במקום
[B]קבלי את התנצלותי! [/B]

לגבי שעורי הבית - לא בבית ספרי, מעולם לא הייתי תלמידה שקדנית ובכל מקרה שאר הדברים שכתבתי כוונו לרוח השרשור ולא למשהו שאת כתבת ספציפית.

זהו, אנחנו בסדר עכשיו?
קליבר​(שולט)

Re: לא מאמינה

קליבר​(שולט) • 5 בנוב׳ 2007
*מנגינה* כתב/ה:
וכנראה שהכלבים נובחים והשיירה עוברת וכך זה נראה פה, כי נוח לכולם לשתוק על עוולות
(מסטיחה לכם שבעקבות הפיתגם שכתבתי כאן יתחילו גם לקרא לי כלבה נו זה חלק מהכייפ של אנשים פה) icon_smile.gif

אז זהו שאת עוד לא ראויה שיקראו לך כלבה , את צריכה להוכיח שאת ראויה להיות כלבה .. ואת לא עומדת בזה בינתיים . icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif :evil:evil: icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif : icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif evil: : icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif : icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif : icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif
Diz
Diz

אני בטוחה..

Diz • 5 בנוב׳ 2007
שאת יפה כשאת בוכה!
וזה שווה הרבה.... icon_lol.gif icon_twisted.gif
*מנגינה*{התווים שלו}

Re: לא מאמינה

*מנגינה*{התווים שלו} • 5 בנוב׳ 2007
קליבר כתב/ה:
*מנגינה* כתב/ה:
וכנראה שהכלבים נובחים והשיירה עוברת וכך זה נראה פה, כי נוח לכולם לשתוק על עוולות
(מסטיחה לכם שבעקבות הפיתגם שכתבתי כאן יתחילו גם לקרא לי כלבה נו זה חלק מהכייפ של אנשים פה) icon_smile.gif

אז זהו שאת עוד לא ראויה שיקראו לך כלבה , את צריכה להוכיח שאת ראויה להיות כלבה .. ואת לא עומדת בזה בינתיים . icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif :evil:evil: icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif : icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif evil: : icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif : icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif : icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif

קליבר
מזה כייפ לקרא אותך על הבוקר
תודה שגרמת לי לצחוק בתחילתו של יום חדש
המשך ככה ...
*מנגינה*{התווים שלו}

Re: אני בטוחה..

Rabinya כתב/ה:
שאת יפה כשאת בוכה!
וזה שווה הרבה.... icon_lol.gif icon_twisted.gif

את רוצה תמונה מתוקה?
לא אתן לך את התענוג הזה!
דובדבן

אלקטרו בייבי

דובדבן • 5 בנוב׳ 2007
electro-z כתב/ה:
*מנגינה* כתב/ה:
Rabinya כתב/ה:
eden1 כתב/ה:
קליבר כתב/ה:
די לשפחות בכייניות !!!
עוד מעט הן יבכו כי הצליפו בהן , עד לאן נתדרדר ?

icon_lol.gif icon_lol.gif rffl.gif rffl.gif rffl.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

אני כל כך מצתרפת לצחוק הזה! סלח לי אלוהים.... icon_evil.gif

המשיכי לצחוק
הצחוק בריא לבריאות זיכרי זאת
ובמקרה הזה אם אני סולחת לך על התגובה הצינית הזו אלוהים ודאי שיסלח

סלחי לי הבוטות, אבל לפעמים אי אפשר בלעדיה..

את חיה בסרט! (סביר להניח שמצוייר)
הבן אדם התנדנד לגביך ולבסוף החליט לאמר לך לא.
לא זה לא, לא משנה אם זה בא מגבר או אישה. לאמר לא זה תמיד לגיטימי. גם אם כבר היית עומדת מולו עירומה ונוטפת עסיס ופתאום הוא התחרט וסגר את הבסטה. לא זה לא. נקודה.

כל ההתבכיינות הזו לא מעידה על בגרות יתרה.
להתעורר, אינך בת 16.
לפעמים מוצר מסויים אוזל גם בסופר, לא נשענים על הקופאית ומזילים דמעות.

ואגב, הריגשי המיותר הזה לא עושה עימך חסד כפי שאת היית עשויה להבין מהשירשור הזה לולא חשיבותך העצמית מרקיעת השחקים.

למעשה ניתן לך אוצר, אבל את מעדיפה לבזבז אותו ברחמים עצמאיים במקום לעשות בו שימוש מועיל להמעטת חשיבותך העצמית וחסכון משמעותי באנרגית החיות שלך.

Just a little Warmth and compassion would do you so good
icon_chickkiss.gif
aka BODYGUARD

אלוהי הסשנים....

aka BODYGUARD • 5 בנוב׳ 2007
העובדות:

1.קשר וירטואלי.
2.הודעה כי זה לא יעבור פאזה.
3.ניתוק קשר.

מסקנות:

1.הבחורה לא קראה אלפוני.
2.אולי עדיף לה שתמתין לפני כניסתה לעולם ה-BDSM מאחר ורגישה מדי
3. 7 עמודים??? תחליפו כדורים ומהר..

כעת ברצינות:

מנגינה יקרה,

עולם אכזר ללא ספק אבל מציאותי. לא תמיד דברים מסתדרים,לא תמיד הרצוי הופך למצוי..

צריך לחיות עם זה.

מה שקרה כעת, מתוך הנחה שאת אישה רצינית ,המחפשת לה דום רציני, הוא שהצמדת

לעצמך תווית של בכיינית, של מחסלת חשבונות על שטויות.

כן..אלה שטויות שקורות בכל עולם תיקשורתי בין נשים לגברים..

אני במקומך הייתי מבקש מכלובי להעלים את השירשור הזה, לנשום עמוק ולהתרכז בעיקר-

מציאת הדום שמתאים לך באמת (מתוך הנחת בסיס שזו כוונתך המקורית.)

דבריי לא נועדו לפגוע ו/או להעליב חלילה, אני באמת חושב שזה נופח מעבר לכל

פרופורציה וכעת זה פוגע בך ולא במישהו אחר.

בהצלחה רבה לך !
*מנגינה*{התווים שלו}

להעלים את השרשור?

להעלים? זה הפיתרון המוצא למצב שבו יש פגיעה בסאבית ואני בטוחה שאני לא היחידה שזה קורה לה
כבר אמרתי כל הנושא איבד פרופורציה
תקראו מה קרה בעמודים הראשונים
תקראו על מה אני מלינה ותבינו שזו לא התבכיינות גרידא אלא העלאה של מצב שבוא ניפגעתי ורצון לדיון האם זה ראוי איך שאותו אדון התנהג איתי<?
אל תגרמו לי לחשוב שזה אכן ראוי לטעת בסאבית רגשות של התקשרות תוך רמיזות שוב ושוב שאני רוצה להפגש איתך לממש איתך
תוך שליחת מסרים מאוד מגרים על הקשר ביננו\
ובסוף בבת אחת לנתק הכל
מה אתם חושבים שזו התנהגות נורמלית?
כך צריך אדון להתנהג?
אם זה כך אתם מביישים את כל הכבוד של האדונים ולא מאמינה שזה באמת כך?
גם בסיום קשר גם בפרידה יש דרך ראויה לעשות זאת
בטח לא בדרך שאותו אדון נהג בי
הוא השלה אותי הוא מתח את הקשר אבל בלב הוא כבר ידע שאין לזה סיכוי ( הוא אפילו כתב לי את זה שהוריד פרופיל בכוונה() אז לצה הוא לא אמר לי את זה בכנות וזהו?
מוזר מאוד כל התגובות שעולות פה
אני עוד אחשוב שהכל בסדר ואני אולי הלא נורמלית שפה
אני עוד אבין שזה בסדר לזרוק ככה את הסאבית ( ובכלל את בן הזוג) סתם כי בא לזרוק
אתם חותמים על כל זה?
*מנגינה*{התווים שלו}

התדמית שלי

תודה מעומק לב לכל הדואגים לתדמית שלי
והוו הצטיירתי פה בתור בכיינית, תמימה, איומה , אחת שלא כדאי ליצור קשר איתה,
אחת שלא ראויה להיות סאבית בכלל ... לא זוכרת איזה עוד תארים נתנו לי פה
תודה לכולם אתם נחמדים מאוד
אבל בכל זאת יש כאלו שמאמינים בי למרות הכל
יש כאלו שלא קונים את השטויות האלו ופנו אלי בפרטי ואני ממש מעריכה את זה
אני לא צריכה להוכיח לאף אחד מי אני או מה אני
מנגינה תמשיך לנגן פה בקהילה למורת רוחם של חלק מהחברים
וכשסוף סוף באים ואומרים משהו אמיתי מהלב בכנות אז במקום להקשיב ולעשות בדק בית לעצמינו בוחרים לרדת עלי להטיח בי דברים וליצור לי תדמית שלילית כדי לסתום לי את הפה
לפני שהצטרפתי לקהילה הזו אמרו לי להזהר
אמרו לי שהרבה 'דברים רקובים פה
לא רציתי להאמין אמרתי שאילו השמצןות שוא
לצערי אני מתחילה לחשוב שצדקו אילו שהזהירו אותי.