לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

חוק איסור העישון במקומות ציבוריים כולל מקומות בילוי

Bloody Mary
לפני 16 שנים • 8 בנוב׳ 2007
Bloody Mary • 8 בנוב׳ 2007
- בלי סיגריה ? smoking21.gif
ללא גבולות'
ללא גבולות' • 8 בנוב׳ 2007
never כתב/ה:
ללא גבולות כתב/ה:

...אבל אני לא צריכה להעלות את הסיכוי שלי לסרטן או לחילופין לחטוף בגלל זה .
כל מקומות הבילוי צריכים להיות ללא עישון ואם יש מקום שמעשנים הוא צריך להיות תחום וסגור.
הזכות שלי לבריאות חשובה יותר מהזכות שלכם למחלות.

הזכות שלך לבריאות אכן חשובה יותר, קל וחומר כשעלייך מדוברicon_smile.gif. אבל! האפשרות לקיים בתי עסק למעשנים ובתי עסק ללא מעשנים *אינה פוגעת בזכות זו*.

ראית? אפילו לא מרגישה שיש לי אפילו על מה.
}{

הגבתי כבר על קונספט החלוקה....icon_smile.gif
(אצטט דברי חכמים ...."הבקשה לעשות מקומות שלמים למעשנים שומטת את הקרקע מתחת לקונספט של הזכות ללא מעשנים לצאת לאן שהם בוחרים ונבחרי הציבור שלך , באקט נדיר ונכון, החליטו שהיא לא לגיטימית")

בקיצור, אני צריכה לקחת על עצמי יעד חדש וחסר סיכוי , לגמול אותך !

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך חמישי נוב' 08, 2007 4:43 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
ללא גבולות'
Cornflake Girl כתב/ה:

אולי בגלל שאני לא שותה לא חסרה לי הסיגרייה?

icon_smile.gificon_smile.gif
מביט לרגע
מביט לרגע • 8 בנוב׳ 2007
never כתב/ה:
ערן 1 כתב/ה:
never כתב/ה:

ההבדל הקטן הוא שיש המון אנשים שמעשנים שכן מתחשבים. אז נכון, בפאבים מעשנים וזה לא כזה נעים. לעומת זאת, יש מקומות (יש כבר שנים) שבהם העישון אסור לחלוטין (ללא איזורי עישון) בהם אני מנועה מלבקר. אז אנחנו די תיקו בקטע.

זהו , שאנחנו ממש לא תיקו .
המעשנים מונעים מאנשים להגיע למקומות בילוי ולא מדובר רק על נשים בהריון אלא גם על "סתם" אנשים שמתעוררים בבוקר עם כאבי ראש ובחילות (שלא לדבר על כל הבגדים המסריחים כמו אחרי מדורת ל"ג בעומר) ולא יכולים לבלות במועדונים מהסיבה הזו .
הלא מעשנים לעומת זאת , לא מונעים מאף אחד להגיע . תגיעו , רק אל תפגעו באחרים שמבקשים גם לבלות וגם לנשום . לא בקשה גדולה מדיי לא ?

גם לא בקשה גדולה מידי לאפשר מקומות בילוי למעשנים ומקומות בילוי ללא מעשנים, לא?

בעיקרון את צודקת לגמרי .
נראה לי שהבעיה היא שאלה שחוקקו את החוק הניחו שבמצב כזה כל המקומות יוגדרו באופן אוטומטי כמקומות למעשנים בלבד וכך יעקפו בקלות את החוק והמצב הנוכחי יימשך .
ברור שהפתרון הטוב ביותר היה שאנשים פשוט יתחשבו אחד בשני ללא התערבות חיצונית אבל
בפועל , כמו שאת יודעת , אנשים פשוט לא יכולים לצאת למועדונים (או יוצאים וממש סובלים )
ותסכימי איתי שזה מצב בהחלט לא הוגן , מה גם שאיך שלא תסתכלי על המספרים , מדובר ברוב האוכלוסיה .
Bloody Mary
Bloody Mary • 8 בנוב׳ 2007
ללא גבולות כתב/ה:
Cornflake Girl כתב/ה:

אולי בגלל שאני לא שותה לא חסרה לי הסיגרייה?

icon_smile.gificon_smile.gif

אני גם לא אלכוהוליסטית אבל אין כמו להתפנק מדי פעם עם כוס שתייה איכותית וסיגריה [url=http://www.glitter-graphics.com][/ur
never
never • 8 בנוב׳ 2007
[quote="ללא גבולות"][quote="never"]
ערן 1 כתב/ה:
never כתב/ה:

ממש לא!. כפי שצויין, אם יהיה מקום למעשנים אז הלא מעשנים לא יוכלו להגיע ולא להיפך .
החליטו ובצדק שמקומות ציבוריים יהיו מקומות שכל אחד יוכל להגיע אליהם ללא סיכוי לקבל סרטן ושאר הבעיות שקיימות עם עישון.
החלטה לגיטימית ונכונה.
הבקשה לעשות מקומות שלמים למעשנים שומטת את הקרקע מתחת לקונספט של הזכות ללא מעשנים לצאת לאן שהם בוחרים ונבחרי הציבור שלך , באקט נדיר ונכון, החליטו שהיא לא לגיטימית .

בטח שתוכלו להגיע, אם תבואו מידי פעם לא תנזקו ברמה הבריאותית. באופן דומה אפשר לאסור הפעלת מסעדות שמוכרות זבל. מי שיזין עצמו בג'יפה במינון מוגזם ינזק בריאותית בצורה משמעותית מאוד. למרות זאת, אני מאמינה שאת לא תומכת בהצעה כזו (אם תתעלמי ממהעובדה שתצילי כך הרבה בע"חicon_smile.gif)

אגב, אין שום בעיה. מעוניינת שלכל המקומות תוכלי להגיע? גם לזה יש פתרון. לדאוג לחציצה הולמת ולשטח מכובד למעשנים. לא אקווריום, לא חדר מדרגות, ולא חדר באיזור שכוח אל שנראה כמו אתר בניה.

ובאופן כללי, אני לא בקיאה בחוק היבש. אם קיים חוק שמחייב לאפשר גישה לכל מקום ציבורי אז ראשית, יש מקרים יוצאי דופן ומותר להסתייג לגביהם (כמו שנוהגים לעשות ללא הרף).
למקומות מסוג זה יש מטרה לספק צורך מסויים ובהפרדה לא נמנעת ממך האפשרות לעשות זאת.
חוקים נוסחו באופן שיתאים לצרכים שעלו. אז כעת הצרכים מתחדדים ומתחזקים וניתן לשנות את החוק בהתאם..
never
never • 8 בנוב׳ 2007
[quote="ללא גבולות"]
never כתב/ה:
ללא גבולות כתב/ה:

}{

בקיצור, אני צריכה לקחת על עצמי יעד חדש וחסר סיכוי , לגמול אותך !

בשמחה.
והוא לא חסר סיכוי!
tongue.gif
never
never • 8 בנוב׳ 2007
ערן 1 כתב/ה:
never כתב/ה:
ערן 1 כתב/ה:
never כתב/ה:

גם לא בקשה גדולה מידי לאפשר מקומות בילוי למעשנים ומקומות בילוי ללא מעשנים, לא?

בעיקרון את צודקת לגמרי .
נראה לי שהבעיה היא שאלה שחוקקו את החוק הניחו שבמצב כזה כל המקומות יוגדרו באופן אוטומטי כמקומות למעשנים בלבד וכך יעקפו בקלות את החוק והמצב הנוכחי יימשך .
ברור שהפתרון הטוב ביותר היה שאנשים פשוט יתחשבו אחד בשני ללא התערבות חיצונית אבל
בפועל , כמו שאת יודעת , אנשים פשוט לא יכולים לצאת למועדונים (או יוצאים וממש סובלים )
ותסכימי איתי שזה מצב בהחלט לא הוגן , מה גם שאיך שלא תסתכלי על המספרים , מדובר ברוב האוכלוסיה .

מסכימה איתך שהמצב לא הוגן. אבל עכשיו הוא יהיה לא הוגן לצד השני באופן משמעותי יותר - מאחר וחוק זה יחול על כל מקומות הבילוי ולא רק על פאבים ומועדונים.
אם יש קונפליקט - לא חכמה לפתור בעיה רק לאחד הצדדים.
לא חכמה וגם לא הוגן.
ללא גבולות'
[quote="never"][quote="ללא גבולות"]
never כתב/ה:
ערן 1 כתב/ה:
never כתב/ה:

ממש לא!. כפי שצויין, אם יהיה מקום למעשנים אז הלא מעשנים לא יוכלו להגיע ולא להיפך .
החליטו ובצדק שמקומות ציבוריים יהיו מקומות שכל אחד יוכל להגיע אליהם ללא סיכוי לקבל סרטן ושאר הבעיות שקיימות עם עישון.
החלטה לגיטימית ונכונה.
הבקשה לעשות מקומות שלמים למעשנים שומטת את הקרקע מתחת לקונספט של הזכות ללא מעשנים לצאת לאן שהם בוחרים ונבחרי הציבור שלך , באקט נדיר ונכון, החליטו שהיא לא לגיטימית .

בטח שתוכלו להגיע, אם תבואו מידי פעם לא תנזקו ברמה הבריאותית. באופן דומה אפשר לאסור הפעלת מסעדות שמוכרות זבל. מי שיזין עצמו בג'יפה במינון מוגזם ינזק בריאותית בצורה משמעותית מאוד. למרות זאת, אני מאמינה שאת לא תומכת בהצעה כזו (אם תתעלמי ממהעובדה שתצילי כך הרבה בע"חicon_smile.gif)

אגב, אין שום בעיה. מעוניינת שלכל המקומות תוכלי להגיע? גם לזה יש פתרון. לדאוג לחציצה הולמת ולשטח מכובד למעשנים. לא אקווריום, לא חדר מדרגות, ולא חדר באיזור שכוח אל שנראה כמו אתר בניה.

ובאופן כללי, אני לא בקיאה בחוק היבש. אם קיים חוק שמחייב לאפשר גישה לכל מקום ציבורי אז ראשית, יש מקרים יוצאי דופן ומותר להסתייג לגביהם (כמו שנוהגים לעשות ללא הרף).
למקומות מסוג זה יש מטרה לספק צורך מסויים ובהפרדה לא נמנעת ממך האפשרות לעשות זאת.
חוקים נוסחו באופן שיתאים לצרכים שעלו. אז כעת הצרכים מתחדדים ומתחזקים וניתן לשנות את החוק בהתאם..

אם מישהו אוכל זבל , זה לא פוגע בי אבל כשאת מעשנת את פוגעת בי .
ולגבי חציצה אם זה לא חוצץ עשן , אז מה הטעם ???
אנחנו נמשיך את השיחה הזאת ב4 עיניים כשאת קשורה למיטה אולי אז אני אצליח להסביר את עצמי טוב יותר. icon_evil.gif icon_twisted.gif icon_evil.gif icon_twisted.gif icon_evil.gif icon_twisted.gif icon_evil.gif icon_twisted.gif
never
never • 8 בנוב׳ 2007
[quote="ללא גבולות"][quote="never"]
ללא גבולות כתב/ה:
never כתב/ה:
ערן 1 כתב/ה:
never כתב/ה:

החלטה לגיטימית ונכונה.

אם מישהו אוכל זבל , זה לא פוגע בי אבל כשאת מעשנת את פוגעת בי .
ולגבי חציצה אם זה לא חוצץ עשן , אז מה הטעם ???
אנחנו נמשיך את השיחה הזאת ב4 עיניים כשאת קשורה למיטה אולי אז אני אצליח להסביר את עצמי טוב יותר. icon_evil.gif icon_twisted.gif icon_evil.gif icon_twisted.gif icon_evil.gif icon_twisted.gif icon_evil.gif icon_twisted.gif

icon_smile.gif)))))))))))
ואין ספק שבעבודה ישמחו שאפסיק עם זה עכשיו.
הנושא הזה הסית אותי מהעבודה לכמה שעות!!