שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

"נשואים" זו לא מילה גסה (האמנם?)

Inside your head
לפני 16 שנים • 29 בנוב׳ 2007
Inside your head • 29 בנוב׳ 2007
יודע איך..

אני לא יודעת למה אתה זקוק לי, אתה מנהל את הפוסט שלי (?) יופי.
אם זה ממש נחוץ..
אני יושבת בפוסט שלי (?) ולא זזה מכאן כל עוד המהומה (שאתה יצרת) נמשכת.
היודע איך

הבטחתי ואקיים

היודע איך • 29 בנוב׳ 2007
אני כמעט לעולם לא שוטף ידיים לאחר שאני משתין.
אני לא רואה באיבר שלי משהו מלוכלך. בטח לא לעומת הדברים שנמצאים מחוץ למכנסיים שלי ולכן לא רואה צורך בשטיפת הידיים לאחר המגע בו.
מקסימום זה יכול לקרות אם מישהו שחשוב לי אבל שלא בא לי להתחיל להסביר לו את תפיסת עולמי בקשר לכך רואה אותי כשאני יוצא מהשרותים.
במקרה הזה אני פותח את הברז ומחכה עד שהוא יסיט את המבט על מנת להרגיע אותו.
אם כבר לשטוף ידיים אז זה לפני ההשתנה.
כך אני שומר על הגיינת האיברים החשובים...
היודע איך

כל הכבוד

ברווזת גומי כתב/ה:
יודע איך..

אני לא יודעת למה אתה זקוק לי, אתה מנהל את הפוסט שלי (?) יופי.
אם זה ממש נחוץ..
אני יושבת בפוסט שלי (?) ולא זזה מכאן כל עוד המהומה (שאתה יצרת) נמשכת.

ילדה טובה.
רק תשתדלי לאיית את שמי נכון...
אני טיפונת רגיש לזה...
huan
huan • 29 בנוב׳ 2007
יפה, אחרי שהראתי לך את שלי ואתה הראת לי את שלך (אקט שתרומתו לרפוטציה של שנינו נתונה בספק) אתה מוזמן גם לפרט את שניסית להשיג בתרגיל הזה.
היודע איך

באמת לא הבנת?

ניסיתי להראות להיא שהיתה לפניך, זו שהיא והחברות שלה לא עושות סמים, לא יוצאות עם נשואים, לא מפנטזות על ביזאר ולא שותות נס קפה (רק תה ירוק) ולטיש, שכשעורכים סקרים על דברים שאנשים מעדיפים להצניע, התשובות בדרך כלל מוטות לצד ה"יפה" של העניין.
מכושפת
מכושפת • 29 בנוב׳ 2007
הא? קשה לך להאמין שיש אנשים שלא מפנטזים על ביזאר, לא היו עם נשואים ולא רואים צורך לשקר כי הם לא מאשימים את אלה שהיו עם נשואים או רוצים להיות עם נשואים?

אני לא רואה בושה בלנסות פעם או פעמיים גראס. ד"ר יואב בן דור כתב שניסה גראס. אני לא רוצה. לא מתביישת. לא בא לי.

יש סיבה שאתה חושב שכולם שקרנים?

מסבירים לך שהשאלה המקורית של הברווזה היתה לכל אחד אישית.
ברווזת גומי כתב/ה:
תתעלמי מכל הניסוח הצולע שלי של שעה ומשהו בבוקר.

ותעני על זה.

היית עושה נשוי/נשואה?
אם התשובה על כך היא "לא" - תסבירי.
זאלופון​(שולט)

Re: באמת לא הבנת?

זאלופון​(שולט) • 29 בנוב׳ 2007
היודע איך כתב/ה:
ניסיתי להראות להיא שהיתה לפניך, זו שהיא והחברות שלה לא עושות סמים, לא יוצאות עם נשואים, לא מפנטזות על ביזאר ולא שותות נס קפה (רק תה ירוק) ולטיש, שכשעורכים סקרים על דברים שאנשים מעדיפים להצניע, התשובות בדרך כלל מוטות לצד ה"יפה" של העניין.

תיאוריה מהפכנית. מזל שהדגמת אותה באופן כה משכנע ואף מדעי, אחרת אף אחד לא היה מעלה על דעתו שזה יתכן בכלל.

עכשיו אם תסלחו לי, אני הולך לבחון את התיאוריה שלי לפיה כשמרביצים לאנשים זרים סתם ככה, התגובות בדרך כלל מוטות לצד העצבני של העניין. אשוב עם תוצאות בהקדם.
היודע איך

אנחנו לא באותו הדף

כבר אמרתי לך קודם לכן, אין לי בעיה עם מי שהעניין לא מתאים לה מאחר וזה לא סוג היחסים שהיא מחפשת.
יש לי בעיה עם ההתחסדות שבהצגת היחסים עם נשואים כמשהו פסול מבחינה מוסרית למרות שחלק מהצווחים/ות "לעולם לא" עושים או עשו זאת בעצמם.
עכשיו תגידי... אחרי שכבר שלוש פעמים אמרת לילה טוב וחזרת... את תמיד שוטפת ידיים לאחר שאת עושה פיפי?...
רק מהר כי אני על סף שינה
היודע איך

זאלופון

הזהר שלא תבדוק את זה בטעות על הפיצול שלך.
לא שאיכפת לי, פשוט לא יהיה מי שיספר לנו על תוצאות המחקר...
אל תענה לי כי אני איאלץ לענות לך וזה לא יגמר. אני כבר באמת חייב ללכת לישון.
huan
huan • 29 בנוב׳ 2007
נחשתי,צפיתי אך ציפיתי למשהו קצת יותר מתוחכם וחדשני.

העובדה שיש דבילים/מתחסדים/הכנס שם תואר התומכים בעמדה או עובדה מסויימת לא הופכת את העמדה או העובדה לשגויה, וגם עם הדרך מעוותת ורצופת חורים ובעיות אין זה אומר שהתשובה איננה נכונה.
במקום להיטפל לדגי הרקק אתה מוזמן לנסות את מזלך על הדגים הקצת יותר בגודל שלך, במידה כמובן והאופטימיות שלי לא משלה אותי שוב וגודלך לא נופל משלהם בהרבה.