שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

משטרת המחשבות

היודע איך
לפני 16 שנים • 7 בפבר׳ 2008

ואני חושב

היודע איך • 7 בפבר׳ 2008
שאפילו אחד כמו חואן לא צריך להחסם.
לא שאי פעם הסכמתי עם משהו מהלקקנות המוסרנית שלו...
לא שמעולם לא השתמשתי בתוכנות לפענוח צפנים על מנת להבין את השגיאות שלו...
לא שלא תהיתי בליבי לא אחת, מדוע מישהו שכותב רק שטויות, צריך גם לכתוב אותן כל כך באריכות מייגעת...
אבל, בתפיסת עולמי, חברה שרוצה לקיים דיון אמיתי, מפרה ומעניין, חייבת לגלות סובלנות גם כלפי תופעות מהסוג הנוראי הזה.
כל זאת, על אף שמדי פעם בפעם, מתגנב לליבי החשש, שמא מצטרפים חדשים לכלוב יקבלו רעיונות מוטעים לגבי סגנון הכתיבה הרצוי, ויתחילו גם הם למלא דפים שלמים בחומר מהסוג הזה...
amy​(נשלטת){מבטלעיניים}

Re: ואני חושב

היודע איך כתב/ה:
כל זאת, על אף שמדי פעם בפעם, מתגנב לליבי החשש, שמא מצטרפים חדשים לכלוב יקבלו רעיונות מוטעים לגבי סגנון הכתיבה הרצוי, ויתחילו גם הם למלא דפים שלמים בחומר מהסוג הזה...

חחח! אתה חתיכת... *צונזר*
huan
huan • 7 בפבר׳ 2008
כשאדם נלעב מזה שנותנים לו להריח את החרא של עצמו ומוכיחים לו שאכן מדבור בחרא ולא שושנים (כפי שחשב תחילה) והוא איננו חכם או יצרתי ספיק בשביל להשתמש באמצעים רטוריים אחרים - הרי שעקיצות ותקיפות אישיות יהיו ברירת המחדל שלו.
Queeny​(מתחלפת){being}

בעיה פשוטה אך מבלבלת

Queeny​(מתחלפת){being} • 7 בפבר׳ 2008

כן, באתי לחפש פנטזיות. לגלוש עם היד בתחתונים, ותו לא.
בינתיים, מצאתי אהבה, כמה חברים, הגדרה עצמית טובה יותר מזו שהיתה לי קודמת, וחוויתי סוג של שחרור. תודה לכלוב ולמקימיו.
אחר כך אנשים הלכו, דיונים דעכו, סיפורי פנטזיות התמעטו. וגם נהיה לי יותר מבלבל לקרוא אותם: זה לא פשוט לקרוא פנטזיה של מישהו שאני מכירה - תמיד אני שואלת את עצמי, זה אמיתי או לא?

יורת קל לפרסם פנטזיות, גם "בעייתיות", במקומות שמיועדים רק לכך, כמו סוכנות אירוטיקה.
הכלוב אתר מורכב, כי הוא גם מקום לפנטזיות וגם לאמת, והרבה אנשים נוטים לבלבל בין השתיים.

פרסמתי פעם סיפור במגזין שאחריו אנשים פנו אלי וביקשו לדעת יותר פרטים על מה שקרה שם. כאב לי הלב לאכזב אותם ולהודיע שזה קרה רק בדמיוני. וחשבתי - בחייאת! זה סיפור! תסתפקו בזה!

בגדול, כשמתחילים לצנזר ולהחליט מה לגיטימי ומה לא, לוקחים אחריות על התוצאות. אני אישית ממליצה לכלובי וללירז לא לקחת את האחריות הזו בכלל. להסתפק בדיסקליימר כמו "התכנים המתפרסמים באתר זה הינם פנטזיות ואינם בגדר המלצה לניסוי ביתי", או כל נוסח יותר מדויק אחר.

אנשים מבוגרים אחראיים על עצמם, ומתדייני הפורום לא צריכים להוקיע פנטזיות של אחרים בשביל להגן על כמה אידיוטים שלא יודעים להבין את הנקרא ולהבדיל בין בדיה למציאות.
שרפית​(שולטת)

פנטזיות

שרפית​(שולטת) • 7 בפבר׳ 2008
BrutallDom כתב/ה:
.

כן כן זאלופון, תודה.
אני יודע איך יוצרים את המקום הזה, ואת האפקט שיש לקבוצה,
וגם את עקרון ההדדיות אני יודע.
רק שזה לגמרי לא העניין.
זה לא באיך יוצרים את זה זאלפון.

אף אחד לא רוצה להחשף להתפשט ולשתף במקום שיסקלו אותו באבנים.
אף אחד לא רוצה לשים את הכי עדין רגיש חושפני ופגיע שלו במקום
שבו ישפטו אותו ויטיפו לו.

אז אתה צודק בקשר לטכניקה איך עושים את זה זאלופון.
אבל לא בטכניקה הבעיה.

ואגב, איזה חומרים רגישים ואקסטרימים שלי אתה רואה פה מהשנה האחרונה ?
ולא שאני לא יכול לכתוב, או שאין לי מה לכתוב.
ולא שאני לא יכול להתמודד עם הביקורת השיפוטית מתחסדת צבועה וצדקנית.

זה שזה מעביר את החשק לכתוב.

.

אני חושבת שהכלוב הוא המקום לפרסום פנטזיות, אקסטרימיות ככל שיהיו, דומות למציאות ולא דומות למציאות, וכאשר יש בעיה עם המציאות ההנחה הראשונית שלי ושל אחרים היא שהחומר הוא פנטזיה והיא תתקבל בפרגון ובהערכה.

גם חומרים אמיתיים וקשים מתקבלים טוב כי יש צנזורה עצמית של הכותבים. התגובות המפרגנות מתפרסמות והאחרים מצנזרים את עצמם. אני חושבת שבגלל כמה פוסטים שנכוו ברותחין אנשים נכנסו למיגננה לא מוצדקת.

זאלופון צדק. נסו ותראו שהשד לא נורא ויש פרגון.

הדוגמאות שהועלו לא היו של פוסט, שבו היתה תהיה אם הוא היה במציאות או הוא פנטזיה.

הכותב בעצמו כתב שהסיפורים אמיתיים והוא מבקש מאנשים, שיכולים להבין אותו יותר מהסביבה הרגילה, לתת לו שיקוף אמיתי.
הוא ביקש שיקוף אמיתי ולא התיפיפות של "מחרמן" ו"נהדר".
הבעיה היתה שכאשר הקוראים הבינו שהפוסטים מתארים סיפורים אמיתיים לא כל התגובות היו עדינות, והכותב והמגיבים החלו ב"קרבות רחוב" מילוליים.

"אדון שי" הזכיר בשרשור המפורסם בלוג נוסף שנמחק. היה בלוג על ישראליות שנחטפו ע"י היאקוזה כדי להיות שפחות המין בתשלום של היאקוזה.

הכותבת התעקשה שהסיפורים אמיתיים והיו תגובות מבוהלות של סאביות מהכלוב, ששאלו מה הסיכוי של ישראלית, שבאה כתיירת תמימה ליפן, להחטף לכמה שנים ע"י היאקוזה. icon_smile.gif

בתקופה שאני גולשת פה אני לא זוכרת חוסר פרגון או תגובות זועמות כלפי פנטזיות או חומרים אחרים.

השאלה האם זה אמיתי icon_smile.gif לא צריכה להרגיז כותבי פנטזיות. הם יכולים לא לענות על השאלה כמו הרבה סופרים שאומרים שהם לא רוצים לספר מה מתוך הספר שלהם אוטוביוגרפי ומה דמיון.

אני חושבת שחבל שיש פחות שיתוף והתשובה היא לנסות ולראות.
Queeny​(מתחלפת){being}

Re: פנטזיות

Queeny​(מתחלפת){being} • 7 בפבר׳ 2008
שרפית כתב/ה:

"אדון שי" הזכיר בשרשור המפורסם בלוג נוסף שנמחק. היה בלוג על ישראליות שנחטפו ע"י היאקוזה כדי להיות שפחות המין בתשלום של היאקוזה.

הכותבת התעקשה שהסיפורים אמיתיים והיו תגובות מבוהלות של סאביות מהכלוב, ששאלו מה הסיכוי של ישראלית, שבאה כתיירת תמימה ליפן, להחטף לכמה שנים ע"י היאקוזה. icon_smile.gif

די! הבלוג הזה נמחק?
אלוהים אדירה, למה?
עכשיו אני באמת מזועזעת.
OMG.
שרפית​(שולטת)
שרפית​(שולטת) • 7 בפבר׳ 2008
אין לי מושג למה היא מחקה את הבלוג.

אני ראיתי בו פנטזיה ואני לא מאמינה לרגע שהיאקוזה המהוללת חוטפת דווקא בחורות מישראל לצורך תעשית שפחות המין ביפן. icon_smile.gif

אנשים לפעמים מוחקים מסיבות מוזרות את מה שהם כותבים. אולי היא נעלבה שכמה אנשים הרגיעו את הסאביות המבוהלות וכתבו שהסיפור הוא פנטזיה.
שלגי

שלגי • 7 בפבר׳ 2008
Queeny כתב/ה:
שרפית כתב/ה:

די! הבלוג הזה נמחק?
אלוהים אדירה, למה?
עכשיו אני באמת מזועזעת.
OMG.

זה בדיוק העניין, הזליגה האיטית הזאת.
ואח"כ לא מבינים מדוע אנשים אינם כותבים יותר.

בסוף כל מה שישאר כאן אלו שרשורי ברכות היומולדת.
dragon fly

dragon fly • 7 בפבר׳ 2008
שלגי כתב/ה:
Queeny כתב/ה:
שרפית כתב/ה:

די! הבלוג הזה נמחק?
אלוהים אדירה, למה?
עכשיו אני באמת מזועזעת.
OMG.

זה בדיוק העניין, הזליגה האיטית הזאת.
ואח"כ לא מבינים מדוע אנשים אינם כותבים יותר.

בסוף כל מה שישאר כאן אלו שרשורי ברכות היומולדת.

והמסיבות המדהימות כל פעם מחדש שאנשים עוד לא חזרו מהמועדון רצים לספר כמה מדהים היה
האמת אין לי בעיה עם זה לגמרי,אבל כמה אפשר?אותו ניגון וניגון.
חופש הביטוי מותר להם icon_wink.gif icon_lol.gif
נוריתE

Re: כן יפה לי

נוריתE • 7 בפבר׳ 2008
gilsherr כתב/ה:
למעלה מ-400 קוראים בממוצע היו לכל רשומה שפרסמתי,רובם אהבו, את יודעת למה?
מסיבה פשוטה, הבלוג עסק בחומרים קשים ולא מקובלים תוך תיאור אמיתי של תהליכים נפשיים בהם אני מנסה להבין את מעשיי הנוראיים לכאורה.
קצת שונה מתיאורי ה"קמתי,אכלתי,חירבנתי,ישנתי" המטומטמים שלך לא?
אני מתאר לעצמי את התשובה שלך: משהו בסיגנון של "הוקעת המעשים האיומים שלי" , תחסכי את זה ממני.

מכנים את זה "נקרופיליה תקשורתית"
אנשים נכנסים לראות מה הרעש שעשו בנושא שלך
שהועלה כבר כמה פעמים.
ואתה לא היחידי באתר ובקהילה שקוראים את הפוסטים שלו
רק בכדי להבין במה מדובר ולמה צריך להתרחק.

אני לא קוראת לצינזור
אני רק מדברת על שיקול דעת בכתיבה ובקריאה,
ברגע שלא יהיה לך קהל אתה תעלם מהשטח,
אבל קהל תמיד יהיה לכאלו שכמותך
והסברתי למעלה, למה.