שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

לא תישאי שם אדונך לשווא

flashback{ג"ו}
לפני 16 שנים • 19 במרץ 2008

לא נראה לי.

flashback{ג"ו} • 19 במרץ 2008
אדון שי כתב/ה:

תקציר

זאלופון תתבגר .

נ.ב

גם דון קיחוטה משתמש לעיתים בתקציר בסוף ההודעות שלו ...
זה לא מדליק אצלך נורה אדומה שאני אולי כינוי כפול שלו ?

רציתי לסתום את הפה, בחיי. זה הרי אובווייס (ברור, כאילו.)לכל שהתעסקות בשרשורים מהסוג הנ"ל לא רק שלא יסירו את החלודה ממוחי הקודח והמשווע למעט בידור אינטליגנטי, אך נתקל פה, איך לומר, בהצגה יומית של סרט ישראלי סוג ז' משנות השבעים בתקציב שהיום לא תוכל לקנות בו כפתור אצל דנה בנוקס. [(או סביח, שני מטר ליד.) או - מי אמר ארנון צדוק ולא קיבל?]
אז אני יושבת, ומעבירה את ימי ולילותי, מקליקה 'דף הבא' עד נקע באצבע, ובמסירות של תלמיד אמנויות לחימה יפני (ג'פניז?), מעריצה את זאלו בסתר, ומודה בפה מלא שלוטוס היא העניין היחיד שמונע ממני לשים על השולחן כמה הצעות שלא יוכל לסרב להן, כמו לעשות לו ילד או שניים. כמובן שיש גם את העניין הפעוט של 'אנחנו לא מכירים' , את 'מעולם לא החלפנו אפילו חצי מילה' חסר החשיבות, ואת 'מה לעזאזל אני אעשה עכשיו עם ילד?!' הזניח, אבל אני זורמת, אחים שלו, זורמת.
אז אני יושבת ומקליקה, מקליקה ויושבת, הימים חולפים, עונה עוברת, שיערי מאפיר ואני מזקינה. (ט'נקס אלוט, פרלין!)
והנה, היום, חזרתי מעמל יומי ואני רואה את זה. יש לי רק דבר אחד לומר -
נו, ב'מת.
בתור בוגרת שיעור היסטוריה פה, אני יודעת לומר שלא קיחוט משתמש בתקציר כמוך, אלא להיפך, ואם כבר, זה לא ניק כפול, זה וונאבי. (איפה זעקה אילמת לתרגום סימולטני?)
בלי שום קשר, לגבי השאלה של זאלופון (הצבעתי יפה עד נקעה נפשי, ועל כן כעת אני מתפרצת.) - הכתיבה של קיחוט שנונה, קולחת, חריפה, ומצחיקה עד כאב בטן, ובעיקר - מכילה פואנטה.
איש אחד, די חשוב, ציטט לי לא מזמן - " מה שאפשר לומר בארבע מילים, למה לומר בחמש?"
זה נכון.
מקרה קיחוט יוצא דופן. ככל שהוא מאריך, ההנאה שלי גדלה.
בלי שום קשר הוא גם עושה הגהה, או לפחות כותב מלכתחילה בלי שגיאות כתיב והקלדה.

אדון שי, החזית הזו שפתחת כנגד כל מי שמגיב למשהו שאתה כותב (וראבאק, בנאדם. אתה כ-ו-ת-ב) לא מסבה לך חן.
אתה מתעסק עם אנשים שצריכים טיזינג עדין (אם כבר מדברים על שליטה, ויוצאים מנקודת הנחה שזו דרך התנהגות, ולא דרך להרגיש גבר מול סאבית שמשתטחת לרגליך כך או כך) ונותן להם פורנו. (גם זה גנוב.)

מושכת בעט ובמחבט, והולכת להכניס בחזרה את הלשון לפה,
בידידות,
צ'ארלס (פלאשי בדימוס)
לא קשורה
לפני 16 שנים • 20 במרץ 2008
לא קשורה • 20 במרץ 2008
זעקה אילמת כתב/ה:
אדון ( ? ) זאלופון...

... אני מייעצת לך לשנן את המשפט :

" לעולם אל תלעג לדרקונים חיים " .

אה?

מחככת בפדחת.

קוראת שוב.

ושוב.
ושוב.

ועם כל הכבוד שיש לי לטולקין (ואני מודה, ביום נתון, זה לא בהכרח הרבה),
המשפט הזה בסיום הפוסט, מזכיר לי מישהי שחוטפת ספנק ומבקשת עוד.
Lakshmi​(נשלטת)
Lakshmi​(נשלטת) • 20 במרץ 2008
חח איזה קטע,חשבתי שעוף מוזר ומעצבן כמו זעקה אילמת יש רק אחד...מסתבר שיש 2

icon_eek.gif
IvoryDom

שלא יגמר לעולם

IvoryDom • 20 במרץ 2008
אחד השירשורים המענגים ביותר שנראו בכלוב מזה המון זמן

אם לא היה אדון שי או זעקה מיוט

היו חייבים להמציא אותם.

נ.ב.

יוחזר עוזרד לאלתר.
מקבי​(מתחלף)
מקבי​(מתחלף) • 20 במרץ 2008
ציטוט: מוסר השכל: מי שגר בבית מגלאס, שלא יזרוק סטונס.

icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

זה היה פאני מאוד.
icon_biggrin.gif

ציטוט: אני מוסיף להחזיק בדעתי שהניק הכפול היחיד של קיחוט הוא "אוכל חרה נזלת שפיך"

היי - זה הניק הכפול *שלי*! קיחוטה העתיק ממני, ועשה לעצמו 'אוכל נזלת, חרא ושפיך', כי הוא לא יכול לסבול טעויות כתיב ודקדוק. icon_razz.gif

בקיצור, אחלה שרשור, ותודה להוריי שהביאוני עד הלום. באשר לפוסט המקורי - אני לא חושב ששם של מישהו זו מילת-ביטחון טובה. בשביל מילות ביטחון טובות וקליטות, יש לבדוק בפרופיל שלי (זה למטה, אחרי כל הברברת). icon_razz.gif
amy​(נשלטת){מבטלעיניים}
וואו... הגדלתם לעשות חבריקוס. איך, איך הגעתם לכל כך הרבה עמודים??? icon_eek.gif

תוספת קטנה, למרות שזאלוטוסים יכולים להוסיף את זה בעצמם: זעקה אילמת, לוטוס היא "מתחלפת", ולא שולטת, כפי שכתבת. לכן היא יכולה גם לשלוט וגם להשלט. במערכת שלה עם זאלופון- היא נשלטת.
Mooooon
Mooooon • 20 במרץ 2008
amy כתב/ה:
לוטוס היא "מתחלפת", ולא שולטת, כפי שכתבת. לכן היא יכולה גם לשלוט וגם להשלט. במערכת שלה עם זאלופון- היא נשלטת.

בדוגמה שנתת מתחלפת היא נשלטת.
ואצלי הנשלטות כל הזמן מתחלפות. מה זה אומר מבחינתי ?
amy​(נשלטת){מבטלעיניים}
IO moon כתב/ה:
amy כתב/ה:
לוטוס היא "מתחלפת", ולא שולטת, כפי שכתבת. לכן היא יכולה גם לשלוט וגם להשלט. במערכת שלה עם זאלופון- היא נשלטת.

שאתה מזמין התעללות? icon_twisted.gif
dragon fly
dragon fly • 20 במרץ 2008
IO moon כתב/ה:
amy כתב/ה:

שהגיע הזמן לעבור לסנדלים

ככה לא תצטרך גרביים חדשות כל הזמן icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
morgause​(מתחלפת){מ}
morgause​(מתחלפת){מ} • 20 במרץ 2008
IO moon כתב/ה:
amy כתב/ה:

שכדאי שנקרא למשטרה כי ריח מוזר מתחיל לעלות מהמרתף שלך? icon_rolleyes.gif