צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

הדאנגן

Tish Adams
לפני 16 שנים • 31 במרץ 2008
Tish Adams • 31 במרץ 2008
בוא נחשוב בהגיון.
היום סוף החודש. נראה לך שתוך שבועיים יצליחו לשפץ מקום שהיה במצב של הדאנג'ן?
009​(אחר)
009​(אחר) • 31 במרץ 2008
סבלנות סבלנות סבלנות...........ובקשר לטיש אז ככה............היקב הזה משובח מאין כמוהו והכל מזנים איכותיים ומהבציר של 2007 ...........המלצות והרשמה אצל בפרטי..............וזה הרגע להגיד את המשפט הנדוש.............הפתעות הפתעות הפתעות ושוב הפתעות הפתעות הפתעות ושוב הפתעות .............
נאכטגייסט​(שולט)
נאכטגייסט​(שולט) • 31 במרץ 2008
Tish Adams כתב/ה:
בוא נחשוב בהגיון.

אני לא יודע מתי התחילו לשפץ שם. אולי התחילו לפני הרבה זמן ואף אחד לא אמר?

חוץ מזה, תמיד אפשר לקוות, וחוץ מזה, נסי רק לדמיין את הפוטנציאל של הדאנג'ן לסשנים בתור אתר בניה. רק כדי להבהיר על מה אני מדבר - סולמות - יש, חבלים - יש, מערבל בטון - יש, קרשים - יש, והכי חשוב - יצירתיות - יש!!!

beatstang.gif

icon_spank.gif

icon_whipper.gif icon_moon.gif
קטסטרופה{Adonai}

אתם יורים לעצמכם.

קטסטרופה{Adonai} • 31 במרץ 2008
לא ברגל.
בראש.

עם הדוברים/ות האלה.

איך דווקא לקוחות של הנולימיט יודעים כל כך הרבה על הדנג'ן?

מוזר.
Tish Adams
Tish Adams • 31 במרץ 2008
Nachtgeist כתב/ה:
Tish Adams כתב/ה:
בוא נחשוב בהגיון.

אני לא יודע מתי התחילו לשפץ שם. אולי התחילו לפני הרבה זמן ואף אחד לא אמר?

חוץ מזה, תמיד אפשר לקוות, וחוץ מזה, נסי רק לדמיין את הפוטנציאל של הדאנג'ן לסשנים בתור אתר בניה. רק כדי להבהיר על מה אני מדבר - סולמות - יש, חבלים - יש, מערבל בטון - יש, קרשים - יש, והכי חשוב - יצירתיות - יש!!!

beatstang.gif

icon_spank.gif

icon_whipper.gif icon_moon.gif

לא רע, אהבתי. בפרט את המערבל בטון.
וקטה, מקסימום יורים באוויר.
אולי תיפול יונה. אחת עם עלה של זית בפה.
בטח תצא הודעה רשמית מטעם המועדון.
בינתיים, תמזוג איזה דרינק, נעשה לחיים.
Venus in Furs​(מתחלף)

יאללה, הורדוס (: ושיהיה במזל...

Venus in Furs​(מתחלף) • 31 במרץ 2008
Tish Adams כתב/ה:
בוא נחשוב בהגיון.

לתפריט פורומים חיפוש: חיפוש מתקדם לנושאי החקר עירנו פתח תקווה ...כמה זמן לקח לבנות את היכל התרבות? א.5 שנים ב.שנה ג.7 שנים ד.6 שנים 4.מתי נוסד בית ספר פיק"א? א.תרל"ח ב.תרס"ז ג.תרמ"ה ...
www.tik-tak.co.il/web/forum/shownose.asp?codeClient=1517&CodeSubWeb=0&id=797877&kod=7058 - 60k - עותק שמור - דפים דומים

המרכז הישראלי לחקר עבמיםשל אותה תקופה בזמן אשר לקח לבנות אותה ובכוח אדם קטן בצורה משמעותית. ובכך מוריד את הצורך באיזושהי "התערבות חיצונית", אני מניח שגם זו הבעיה שלכם ...
community.msn.co.il/comm_display_topic_threads.asp?ForumID=17112&TopicID=593433&PagePosition=1... - 134k - עותק שמור - דפים דומים

הצגת חברה לבניית אתרים - עמוד 3 - הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול ...איך המערכת בנויה, כמה זמן לקח לבנות אותה..זה לא משהו שאני יכול לראות בעיניים. הוא הציג את האתר, מה שאני יכול לראות באתר, זה את הקידוד שלו, את העיצוב שלו. ...
www.hosts.co.il/forums/showthread.php?p=572562 - 85k - עותק שמור - דפים דומים

Ynet אקדמיק סופיה רוצה את מוריליו דה רוסה ממכבי ת"א - ספורטההרגל הזה גרם לאנשים לשכוח כמה זמן לקח לבנות את הקבוצה שהשיגה את כל התארים האלה". ביינום הוסיף: "לוקח זמן לבנות את הכימיה ואת היחידה הקבוצתית שיש לה את ...
www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3459229,00.html - 52k - עותק שמור - דפים דומים

ציטוטים, ציטוט, פתגמים - תהילהכמה זמן לקח לבנות את מגדל פיזה? תשובה לשאלת טריוויה. כ-200 שנה. במאגר 695 שאלות. " אני חושב שאני אוכל אנשים והורס אותם. יש משהו הרסני בתהילה, ...
www.pitgam.net/cats/84/1/0/ - 31k - עותק שמור - דפים דומים

תיירות nrg - פריז באופנייםאין ספק שהמגדל מצדיק את המוניטין שלו, שנתיים לקח לבנות את המפלצת, ואכן היא הולמת את כל מילות הלל שנכתבו עליה. אחרי תרגילי תמרון (מבריקים, אני מוכרח לציין), ...
hot.nrg.co.il/online/46/ART1/635/131.html - 60k - עותק שמור - דפים דומים

www.logi.tv - לוגיכמה זמן לקח לבנות את החומה הסינית? מהיום תוכלו לענות תשובות מתוחכמות ואפילו מצחיקות לכל מי ששואל... אתר לוגי מזמין אתכם לצפות בפרקים נבחרים. ...
www.logi.tv/logikon_loby.asp - 27k - עותק שמור - דפים דומים

ליום ירושלים , חלום השולטן, שער האריות - מספרי סיפורים - פורומים ...7 שנים לקח לבנות את החומה. כשנגמרה הבנים ציווה לחקוק בשער שני זוגות אריות כמו אלה שראה בחלום. מאז, השער המזרחי נקרא ,- שער האריות , לזכר חלום הסולטן. ...
sf.tapuz.co.il/shirshur-657-98809988.htm - 14k - עותק שמור - דפים דומים

פארק המסתורין Mysterypark נסגר 2007 הגעה- מאינטרלקן- אי אפשר לפספס ...המסתורין האופף אותן, כיצד נבנו, איך נעשו חישובי המידות , יחסי הגודל האסטרונומיים, מה הייתה מטרת בנייתן, כמה זמן לקח לבנות אותן, וכיצד ידעו אותם קדמונים ידע ...
www.yonitour.co.il/swiss/swiss/Mysterypark/Mysterypark.html - 18k - עותק שמור - דפים דומים

הקינה שהמסה את החומה הסינית - חדשות -הארץהוא מחווה בידו על המבנה הלא-יתואר הזה, המשתרע מאופק לאופק, מתפתל על ההרים ונבלע בתוך ענן ביום ערפילי וגשום: "2000 שנה לקח לבנות אותה, ואין-ספור בני אדם ...
www.haaretz.co.il/hasite/spages/916277.html - 59k - עותק שמור - דפים דומים
ברברה

האם יבנו בדאנג'ן חדרים כמו ב NOLIMIT..?

ברברה • 31 במרץ 2008
האם ה NOLIMIT ימשיך לפעול כרגיל ?
נאכטגייסט​(שולט)

לונוס

ונוס, סחתיין על ההשקעה!!! מרוב שזה ארוך אי אפשר לצטט את זה

אני רק רוצה להסב את תשומת לב כולם לזה ש009 עדיין נושא בגאווה את הכיתוב "מאסטר הבית של מועדון הדאנג'ן". ככה שיש מקום לתקווה שאני אחגוג שם יום הולדת. (עם מערבל בטון). offtopic.gif

אה, ועוד משהו אחד - למי ששאל ולא זיהה אותי, הייתי Der Meister עד לפני כמה זמן, החלפתי ניק.

icon_whipper.gif dog.gif
Venus in Furs​(מתחלף)

Re: לונוס

Venus in Furs​(מתחלף) • 31 במרץ 2008
Nachtgeist כתב/ה:

icon_whipper.gif dog.gif

זה השקעה זה?

רואים שלא היית אצלי אף פעם לארוחת ערב רומנטית לאור נרות + סשן סוויצ'י מלא.... icon_rolleyes.gif
נאכטגייסט​(שולט)

Re: לונוס

Venus in Furs כתב/ה:
Nachtgeist כתב/ה:

icon_whipper.gif dog.gif

זה השקעה זה?

רואים שלא היית אצלי אף פעם לארוחת ערב רומנטית לאור נרות + סשן סוויצ'י מלא.... icon_rolleyes.gif

icon_redface.gif אתה מזמין? מה יש בתפריט?

לברברה ששאלה על החדרים [size=24] (רוני, בבקשה שים לב!! icon_exclaim.gif ) -
אני מאוד מקווה שאם יבנו חדרים בדאנג'ן לא יהיו בהם חלונות הצצה מפחידים כאלה בגובה ובגודל של ראש אנושי כמו שיש בנו לימיט. רוני הסתכל עליי ועל מי שהייתה איתי שם כשהיינו לבד בחדר דרך החלון הזה ואני כמעט חטפתי דום לב כשראיתי שם פנים[/size]

shocked.gif