לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

אני אוהב אשכנזיות.

מייקל ג'קסון​(לא בעסק)
לפני 16 שנים • 23 באפר׳ 2008
נזכרתי בעוד משהו גדול.פחחחחחחח

במסיבה שהדנג'ן השכיר ברחוב המסגר 50 אם אני לא טועה.

הבאתי איתי ונילית שבעולם הונילי היא נחשבת ליפה אבל לא מפילה לפחות מבחינתי.

בגלל שהבנות שם נראות על הפרצוף היא פתאום היתה נראת כמו איזה נסיכה.

זו אחת הסיבות שאני בכלל לא הולך למסיבות האלה כי יש נשים בגודל של בניין.

מעבר לזה שהיא הצליפה בי לא רע בעזרתה של ייסאן המתוקה. icon_razz.gif

ניגש אלינו ונוס בפרווה ואומר לה מה אישה אייכותית כמוך עושה עם אמוץ?

היא חשבה שהוא מטומטם והיא שתקה.פחחחחחחח

גדול מהחיים .
flashback{ג"ו}
flashback{ג"ו} • 23 באפר׳ 2008
אוי אלוהים.

שלחו אותי לראות פוסט על שערה בים סוער, ובלי שיהיה לי הסבר הגיוני קראתי את כ ל שבעת העמודים.
אמוץ, בחייך. תחבר אותי לאחד השקעים במגבר שלך ותכניס בי מכות חשמל עד שלא ישאר זכר לצורתי המקורית.
dragon fly
dragon fly • 23 באפר׳ 2008
flashback כתב/ה:
אוי אלוהים.

שלחו אותי לראות פוסט על שערה בים סוער, ובלי שיהיה לי הסבר הגיוני קראתי את כ ל שבעת העמודים.
אמוץ, בחייך. תחבר אותי לאחד השקעים במגבר שלך ותכניס בי מכות חשמל עד שלא ישאר זכר לצורתי המקורית.

פלאשי זה אומר שאת אשכנזייה? icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
talula

פלאשית

talula • 23 באפר׳ 2008
אני מאשימה אותך, ראיתי תגובה שלך ונכנסתי
אבוי.

כבר מגוון פעמים ביקשתי והתחננתי (מודה, לא ירדתי על ברכיי) שינסה להתאמץ ולהשתמש בסימני פיסוק, ולו רק בכדי שפנינות חוכמתו לא יפסחו עלי.

הדבר שממש חרה לי כאן, מלבד נושא עצמו שלשמו נפתח השרשור (שבאופן כללי מזכיר לי בדיחה גרועה של סרטים סגנון אסקימו לימון), אני חייבת לציין כמה דברים (תנו לי, אני נשבעת שבדמי מתרוצצות כמה טיפות לבנות)

1. ההתייחסות שלך אל שס"ק וגודיס היא חסרת כל בינה, כל כבוד עצמי ומעל לכל מוכיחה עד כמה אין לך שום קשר ולו קלוש ביותר בין אנושיות, הבנה וחוכמה.

2. אילו אני הייתי איימי (אני מציינת שאינני מכירה את הבחורה כלל וכלל) הייתי מבקשת ממך, מיידית להפסיק לשבח אותי. תשבוחות ממך נשמעות כלעג לרש והינן הרסניות כמציצה גרועה (אני מניחה שהתנסית על בשרך.

3. אני כל כך שמחה בשבילך שמצאת כוס הדוק משובח ומצויין. אני בטוחה שבחנת את כל הדגמים שהוצעו למכירה לפני שהחלטת סופית, אשרייך על הקניה הנבונה.

ובברכת שלום
אני (לעזאזל, מעולם לא טרחו לומר לי מה המוצא שלי)
מייקל ג'קסון​(לא בעסק)
flashback כתב/ה:
אוי אלוהים.

בכיף icon_razz.gif
בתוך המגבר מנורות שלי בחזק מבינהם יש מתח של 500V .
אני אפעיל אותו ואגיד לך איפה לגעת.
דרך אגב בבית יש מתח 209-240 וולט .כך שהמתח שם כפול מהמתח בבית.
מלך הארץ​(לא בעסק)
מלך הארץ​(לא בעסק) • 23 באפר׳ 2008
קלולס כתב/ה:
אמוץ, רק לידיעתך לפי מחקר מדעי בגנטיקה כל האבחנה שלך בין אשכנזים, ספרדים, מרוקאים, תימנים, וכל העדות לא נכונה כי התגלה במחקר של בדיקת רקמות וגנטיקה שיהודים אשכנזים קרובים ליהודים מרוקאים, תימנים, ספרדים ואחרים יותר מלקבוצות אחרות של לא יהודים.

התגלה שליהודים עם שמות כמו כהן, כהנא, קגן יש גן מיוחד שנמצא בשכיחות גבוהה רק אצלם ועובר מאבות לבנים בכרומוזום הy.

המחקר נערך ע''י ד''ר גולדשטיין מאוניברסיטת אוקספורד, ודר' בן עמי מבי''ח רמב''ם בחיפה.
ראש הפרויקט בארץ היה פרופסור סקורצקי, ראש המחלקה לנפרולוגיה בבי''ח רמב''ם, חיפה, והשתתף גם ד"ר אברהם עמר מנהל המחלקה לסיווג ותאום רקמות בבי"ח הדסה עין כרם.
המחקר התפרסם בכתב העת המדעי ''NATURE''. המחקר מוכר ע"י כל המדענים בגנטיקה.

המחקר לא אומר שהיהודים חכמים יותר או עם תכונות מיוחדות אלא שהם קרובים גנטית. האשכנזים והמרוקאים, התימנים והסורים, כולם הגיעו ממוצא משותף.
מחקרים על קרבה גנטית עורכים כשצריך השתלות או תרומת מח עצם וליהודים יש קשר גנטי כמו שלמשפחה יש קשר גנטי אבל פרעות מלפני 100 שנים לא משפיעות במחקרים גנטיים.

אני לא מבינה איך אחרי שנים בישראל אתה מפריד בין העדות.

לדעתי לא צריך לשאול על מוצא.

לפי מה שאני יודע, במחקרים האלו מצאו מדי פעם גן משותף שגם אם הוא מהווה רסיס מכלל הגנים יש בו כדי להעיד על מוצא משותף ואולי גם על שיעור נמוך מאוד של התבוללות/נישואים עם לא יהודים.
מצד שני יש למשל מחלות שאופייניות לעדות מסויימות ויש בהן כדי להעיד על שונות גנטית.

כך שהכל פתוח - אבל טוב לדעתי לגלות שמוצאים משהו שמחבר אותנו אחד לשני ולמקורות - גם אם זה בדל ראייה.

אמוץ-
אין שום פסול בזה שאתה נמשך ומעוניין בבת זוג מעדה כזו או אחרת. כל עוד אתה לא מייחס לעדה תכונות אופי תורשתיות - אין בכך שמץ של גזענות (בלי קשר לשנאה).

במילים אחרות (ופשוטות) אם יהיה לך קשר עם אשכנזיה ואמא שלה תגיד לך שהיא חלילה לא שונאת אותך אפילו מאוד מחבבת אותך אבל היא הייתה מעדיפה שהבת שלה תהיה עם מישהו מעדה אחרת בגלל תכונות האופי התורשתיות שאין לך/או יש לך - אז זו גזענות פר אקסלנס (ובלי שנאה).
מייקל ג'קסון​(לא בעסק)

Re: פלאשית

talula כתב/ה:
אני מאשימה אותך, ראיתי תגובה שלך ונכנסתי
אבוי.

2. אילו אני הייתי איימי (אני מציינת שאינני מכירה את הבחורה כלל וכלל) הייתי מבקשת ממך, מיידית להפסיק לשבח אותי. תשבוחות ממך נשמעות כלעג לרש והינן הרסניות כמציצה גרועה (אני מניחה שהתנסית על בשרך.

ובברכת שלום
אני (לעזאזל, מעולם לא טרחו לומר לי מה המוצא שלי)

סיפורי חרטה תספרי במקום אחר! על מי את באה לעבוד שאם היית איימי לא היית רוצה שאחמיא לך ובלה בלה בלה..

את מקנאת בה זו האמת.אני לא מכיר אתכן יאלה מתות על מחמאות זו האורגזמה השניה שלכן בחיים.

שאת רואה שמחמיאים לאיימי כך זה מוציא אותך מדעתך כי כך זה נשים מקנאות אחת בשניה.

היית מתה שיחמיאו לך כך .חחח מתה או כל בנות באתר שמקנאות באיימי בצורה שלא להאמין.

איימי שיפה ומתוקה ושהתחילו איתה כמות של בנים שאת לא חולמת.

בניגוד לכל מיני נשים בכלוב שכותבות פוסטים על פניות אליהן כאילו מתלוננות הן עושות את זה לרייטינג.

איימי לא צריכה לפתוח פוסט ולהגיד אתמול פנה אלי מישהו כי פשוט מציפים אותה וההפך היא מנסה להמלט מכל המטרידים.

איימי זו אייכות מנצחת ואני אגיד לכן את זה בפנים כי אני אוהב להבהיר נקודות שהן נכונות.

מאחל לכן שתיהיו כמוה כנראה שזה לעולם לא יקרה.חחח