שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

חניקה

Brave Dwarf
לפני 16 שנים • 25 במאי 2008

Re: לצחוק או לבכות?

Brave Dwarf • 25 במאי 2008
newoldone כתב/ה:

בבקשה, על קצה המזלג (כלי מסוכן מאד כשלעצמו):

- ההבדל בתוצאה של טעות. הבדל בין מוות, לבין חיים ללא עין.
- ההבדל במרחב לטעות. כמו למשל כמה זמן עובר בין הרגע שהטעות נעשתה לבין הרגע שבו התוצאה בלתי הפיכה - שניות, דקות, או יותר. או כמו האפשרות לעצור את התהליך כשנעשית טעות - ההבדל בין התפתחות בצקת סביב הקנה שאי אפשר לעצור, לבין שטף דם כתוצאה מחיתוך לא מוצלח, שאפשר לעצור.
- ההסתברות שהטעות תגרום לנזק. לא כל דיקור בלי לחטא יגרום לזיהום, ולא כל הצלפה בכליות תוסיף פציינט למכוני הדיאליזה. מצב שונה מאד מטעות בחניקה.
- הסיכוי שתהיה בכלל טעות. ההבדל בין הסיכוי שתתפלק בטעות סטירה שוברת מפרקת, לבין הסיכוי שתתפלק בטעות לחיצה שגורמת לקריסת קנה. סיכוי שגדל ככל שקטן המרחק בין עצמת/משך פעולה שלא גורמת נזק לבין עצמת/משך פעולה שכן גורמת.

אני לא אלאה בעוד דוגמאות להבדלים.

כמו שאמרתי, דעתי היא שכל אדם רשאי להחליט איזה סיכונים הוא רוצה לקחת, ולא קראתי כאן להימנע מחניקות. מה שכן אמרתי הוא שהאמירה "הכל מסוכן" היא אמירה מסוכנת בגלל מחיקת ההבדלים שהיא עושה, ויכולה גם לשמש כדרך מניפולטיבית להשתקת חששות.

נניח וקיים הבדל בין מוות מדימום פנימי עקב ניקוב דופן המעי או שבירה של מפרקת לעומת מוות מחניקה מהסיבות שציינת (לא מסכים אבל נניח). עדיין אין זה משנה את העובדה שעולם ה- BDsM מורכב מסכנות ונזקים אותם אנחנו מונעים, מהם אנחנו נזהרים ולהם אנחנו מודעים. וזה החל מצביטה קטנה על פטמה, דרך דקירה במחטים או חיתוך או תלייה של משקולות על איברים מוצנעים וכלה בחניקה או חניטה. אובדן הפרופורציה בשרשורים כגון זה שגובלת בהפחדה (כל מי שחונקים אותו ימות במקרה הרע ובמקרה הטוב ימות קרוב לוודאי) ובגינוי (יש להוציא את החניקות מהלקסיקון הבדס"מי) היא זו שמפריעה לי. לא יכול להיות שאדם מסויים או קבוצה של אנשים מסויימים יקבעו תקנים וקריטריונים לפעילות בדס"מית מוכרת על סמך הסכנה שנשקפת מפעילות זו. והרי כך הוא השרשור הזה שבשום פנים לא נפתח כדי ללמוד את הנושא אלא כדי לגנות אותו ואת כל ה"דומים החונקים" למיניהם.

נכון שאולי לך לא היו כוונות "למנוע" או לקבוע נוהלים למותר ואסור, אלא שתגובתי באה לא אליך אלא אל פותחת השרשור שכוונותיה ומניעיה ברורים לחלוטין. לחילופין, אעיר ואסייג את הסכמתי המסוייגת ממילא שברישא, שכל פעילות שציינתי עשוייה להיות מסוכנת במידה זו אחרת לא רק בגלל הפעילות עצמה אלא בעיקר וקודם כל בגלל האדם שמבצע אותה.
T O M​(שולט)
לפני 16 שנים • 26 במאי 2008

Re: הבהרה

T O M​(שולט) • 26 במאי 2008
ציטוט: תום אני מדברת על חניקה בצואר שמביאה לעירופול חושים
ותסכים איתי שזה מסוכן הרבה יותר מכרית או חסימת פה ואף.
תראו אני לא אומרת שחניקה זה לא מרגש
גם אני חושבת שפעולה כזו יכולה להביא לריגוש עצום של שני הצדדים
אבל מכאן ועד להגיע לעירפול חושים ? את זה אני לא יכולה לקבל

לא ציינת זאת בהודעה הראשונה שלך.
כתבת שם "חניקה" ומכיוון שיש לזה פרשנות רחבה התייחסתי למושג הכללי,
שהוא בעיני לא כל כך מסוכן. למשך כמה זמן? איזה אביזרים וכו'
(כרית, חסימת פה, מתחת למים וכו')

יש כל מיני פרמטרים בהם אפשר להתחשב ולהפוך זאת ללא עד כדי כך מסוכן

עכשיו כשאת מפרטת חניקה בצואר שמובילה לעירפול חושים אז
אני מסכים שזה ספציפית מאוד מאוד מסוכן.

בנוגע ל"לא יכולה לקבל זאת",
תאלצי לקבל זאת שישנם אנשים שמתנסים בדברים שמושכים אותם
גם אם זה מסוכן והם לא מחפשים אישור כלשהוא מאף אחד למעשיהם.
*מנגינה*{התווים שלו}

Re: לצחוק או לבכות?

Brave Dwarf כתב/ה:
newoldone כתב/ה:

בבקשה, על קצה המזלג (כלי מסוכן מאד כשלעצמו):

- ההבדל בתוצאה של טעות. הבדל בין מוות, לבין חיים ללא עין.
- ההבדל במרחב לטעות. כמו למשל כמה זמן עובר בין הרגע שהטעות נעשתה לבין הרגע שבו התוצאה בלתי הפיכה - שניות, דקות, או יותר. או כמו האפשרות לעצור את התהליך כשנעשית טעות - ההבדל בין התפתחות בצקת סביב הקנה שאי אפשר לעצור, לבין שטף דם כתוצאה מחיתוך לא מוצלח, שאפשר לעצור.
- ההסתברות שהטעות תגרום לנזק. לא כל דיקור בלי לחטא יגרום לזיהום, ולא כל הצלפה בכליות תוסיף פציינט למכוני הדיאליזה. מצב שונה מאד מטעות בחניקה.
- הסיכוי שתהיה בכלל טעות. ההבדל בין הסיכוי שתתפלק בטעות סטירה שוברת מפרקת, לבין הסיכוי שתתפלק בטעות לחיצה שגורמת לקריסת קנה. סיכוי שגדל ככל שקטן המרחק בין עצמת/משך פעולה שלא גורמת נזק לבין עצמת/משך פעולה שכן גורמת.

אני לא אלאה בעוד דוגמאות להבדלים.

כמו שאמרתי, דעתי היא שכל אדם רשאי להחליט איזה סיכונים הוא רוצה לקחת, ולא קראתי כאן להימנע מחניקות. מה שכן אמרתי הוא שהאמירה "הכל מסוכן" היא אמירה מסוכנת בגלל מחיקת ההבדלים שהיא עושה, ויכולה גם לשמש כדרך מניפולטיבית להשתקת חששות.

נניח וקיים הבדל בין מוות מדימום פנימי עקב ניקוב דופן המעי או שבירה של מפרקת לעומת מוות מחניקה מהסיבות שציינת (לא מסכים אבל נניח). עדיין אין זה משנה את העובדה שעולם ה- BDsM מורכב מסכנות ונזקים אותם אנחנו מונעים, מהם אנחנו נזהרים ולהם אנחנו מודעים. וזה החל מצביטה קטנה על פטמה, דרך דקירה במחטים או חיתוך או תלייה של משקולות על איברים מוצנעים וכלה בחניקה או חניטה. אובדן הפרופורציה בשרשורים כגון זה שגובלת בהפחדה (כל מי שחונקים אותו ימות במקרה הרע ובמקרה הטוב ימות קרוב לוודאי) ובגינוי (יש להוציא את החניקות מהלקסיקון הבדס"מי) היא זו שמפריעה לי. לא יכול להיות שאדם מסויים או קבוצה של אנשים מסויימים יקבעו תקנים וקריטריונים לפעילות בדס"מית מוכרת על סמך הסכנה שנשקפת מפעילות זו. והרי כך הוא השרשור הזה שבשום פנים לא נפתח כדי ללמוד את הנושא אלא כדי לגנות אותו ואת כל ה"דומים החונקים" למיניהם.

נכון שאולי לך לא היו כוונות "למנוע" או לקבוע נוהלים למותר ואסור, אלא שתגובתי באה לא אליך אלא אל פותחת השרשור שכוונותיה ומניעיה ברורים לחלוטין. לחילופין, אעיר ואסייג את הסכמתי המסוייגת ממילא שברישא, שכל פעילות שציינתי עשוייה להיות מסוכנת במידה זו אחרת לא רק בגלל הפעילות עצמה אלא בעיקר וקודם כל בגלל האדם שמבצע אותה.

כן אני פותחת השרשור האיום הזה
נעים מאוד
יאללה תמשיך לרדת עלי איך העזתי לעלות נושא כל כך מרגש וכל כך פופולרי לדיון
חוצפה מצידי לנסות להבהיר עד כמה החניקה מסוכנת
מה פתאום מסוכנת איזו הזויה אני
חניקה זה בכלל לא מסוכן
זה כייף זה מרגש ולא קורה כלום
מקסימום איזה עילפון קטן או אולי מוות במקרה הקיצוני
נו מה זה מוות קטן לעומת ההנאה שיש בכך
תמשיך לחנוק חביבי תחנוק חפשי כל סאבית שלך
תהנו לכם יחד
ואני מאחלת לך הרבה פאן וחלילה שלא תגיע לעולם לתוצאות רעות
אבל אם זה יקרה מבטיחה לא להגיד לך " אמרתי לך...."
*מנגינה*{התווים שלו}

גם את

נוגה כתב/ה:
מסקנה :

BDSM הינו דבר מסוכן מאוד !

ראו הוזהרתם icon_exclaim.gif

תמיד ראיתי בך חברה שמגיבה לעניין נוגה
גם את בין הציניים?
גם את מעדיפה לטאטא מתחת לשטיח סכנות עורבות ולהמשיך להסתכן?
*מנגינה*{התווים שלו}

בשבילך תום

---------------------------------------
ברור שזה מאוד מסוכן
אבל תתפלא תום שיש כאן דום שדוקא נחשב לאחד הדומים המובילים
ידוע כדום ראוי ביותר ואפילו המליצו עליו שיהיה אחד מהמדריכים לסאביות מתחילות ,
הוא בבלוגו מתפאר איך הוא חונק עד עירפול חושים את הנשלטת שלו
ללא שום סייגים ללא שום חשש וכותב שהוא מאוד מיומן במעשה זה.
גם הסאבית שלו בבלוגה מתפארת איך האדון עושה לה את זה ומביא אותה לעירפול חושים
אז כן
אני לא מבינה איך אנשים שנחשבים לדומים שפויים לוקחים על עצמם אקט כזה בטענה שהם בעלי ניסיון? אפשר בכלל לרכוש נסיון במשהו כל כך לא ודאי?
מספיק שיום אחד הסאבית לא במיטבה וזה לא בדיוק נראה לעיני שניהם התוצאות תהיינה עגומות ביותר
ואין טעם להחכיש שזה לא יקרה ולהגיד שהוא מכיר את הסאבית שלו לא כל תופעה גופנית נראית כלפי חוץ וזו הבעיה!!!
Brave Dwarf

Re: בשבילך תום

Brave Dwarf • 26 במאי 2008
*מנגינה* כתב/ה:
---------------------------------------
ברור שזה מאוד מסוכן
אבל תתפלא תום שיש כאן דום שדוקא נחשב לאחד הדומים המובילים
ידוע כדום ראוי ביותר ואפילו המליצו עליו שיהיה אחד מהמדריכים לסאביות מתחילות ,
הוא בבלוגו מתפאר איך הוא חונק עד עירפול חושים את הנשלטת שלו
ללא שום סייגים ללא שום חשש וכותב שהוא מאוד מיומן במעשה זה.
גם הסאבית שלו בבלוגה מתפארת איך האדון עושה לה את זה ומביא אותה לעירפול חושים
אז כן
אני לא מבינה איך אנשים שנחשבים לדומים שפויים לוקחים על עצמם אקט כזה בטענה שהם בעלי ניסיון? אפשר בכלל לרכוש נסיון במשהו כל כך לא ודאי?
מספיק שיום אחד הסאבית לא במיטבה וזה לא בדיוק נראה לעיני שניהם התוצאות תהיינה עגומות ביותר
ואין טעם להחכיש שזה לא יקרה ולהגיד שהוא מכיר את הסאבית שלו לא כל תופעה גופנית נראית כלפי חוץ וזו הבעיה!!!

וואקשה. כפי שאמרתי - מטרת הפוסט הזה הייתה נקמה. ועכשיו בתאבון.
*מנגינה*{התווים שלו}

חס וחלילה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

אני לא מכירה את הדום הזה
אין לי ולא היה לי שום קשר איתו מעולם
ובטח אין לי יומרות לנקמה
נקמה היא לא מבית מדרשי ( למרות שיש כאלו שאוהבים לעשות זאת אני לא במקום הזה בכלל)
הכי קל להתלות על זה ולהכפיש אותי
יש פה אנשים שמומחים בזאת
חבל
חשתי שתהיה התייחסות עניינית לבעיה ולעוצמתה
אבל ברור שקל להסתתר מאחורי השמצות אישיות נגדי
הכי קל להגיד לנו זה לא יקרה
אבל כמה אנשים אמרו את זה וכבר קרה משהו?
למה לא לחשוב בכיוון הזה?
אני לא באה לעצור פה את החניקות ברור שזה לא יקרה
אבל קצת לפתוח עיניים לכל המתרברבים בנסיון שלהם
זה הכל!
אפשר להמשיך להשמיץ אני מחייכת לי icon_biggrin.gif
דובדבן

סתם הערה

דובדבן • 26 במאי 2008
*מנגינה* כתב/ה:
אני לא מכירה את הדום הזה
אין לי ולא היה לי שום קשר איתו מעולם
ובטח אין לי יומרות לנקמה
נקמה היא לא מבית מדרשי ( למרות שיש כאלו שאוהבים לעשות זאת אני לא במקום הזה בכלל)
הכי קל להתלות על זה ולהכפיש אותי
יש פה אנשים שמומחים בזאת
חבל
חשתי שתהיה התייחסות עניינית לבעיה ולעוצמתה
אבל ברור שקל להסתתר מאחורי השמצות אישיות נגדי
הכי קל להגיד לנו זה לא יקרה
אבל כמה אנשים אמרו את זה וכבר קרה משהו?
למה לא לחשוב בכיוון הזה?
אני לא באה לעצור פה את החניקות ברור שזה לא יקרה
אבל קצת לפתוח עיניים לכל המתרברבים בנסיון שלהם
זה הכל!
אפשר להמשיך להשמיץ אני מחייכת לי icon_biggrin.gif

דיון כה סוער על החיים ועל המוות מסתיים בחיוך? אני מוצאת ש"חייכת אותי" או "אני מחויך" הוא מן הכרזה להפסקת אש. כמו הנפת דגל לבן של "הובסתי בוא נרד מכל העניין".
*מנגינה*{התווים שלו}

עוד אחד לאוסף

גם את בין המשמיצים דובדן icon_eek.gif
זה מה שקורה לדיון חשוב וסוער
אבל כנראה זה בלתי נמנע בקהילה הזו!!!!!