לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

נשיםו שימו לב אג'נדה Godisafemale

אנדרפוט
לפני 15 שנים • 4 בספט׳ 2008
אנדרפוט • 4 בספט׳ 2008
מזמן לא היתה כאן מישהי שהצהירה על עצמה - אני ערסית! - בכזאת חדווה ובכל כך הרבה מילים.

לא נראה לי שאקנה ממך בושם או סדנאת קואצ'ינג, את ממש מגעילה.
theslv​(נשלט)
לפני 15 שנים • 5 בספט׳ 2008
theslv​(נשלט) • 5 בספט׳ 2008
הכצעקתך...???????????????.

אני.. ואני מדבר רק על עצמי למרות שאני מאמין שישנם.. המתאימים לאגנדה שלך...
אני בתחום הבדסמ כעשרים שנה.
חלק מכירים אותי .. וחלק לא
נישלטתי על ידי הרבה נשים ושירתתתי אותן בדרכים שונות ומגוונות, שימשתי ואף הייתי במערכות יחסים.
על טיבי כנישלט ישנן נשים שיכולות להעיד...

לרוב נישלט זה רע?
כמישהו מזהה פירצה שדרכה הוא יכול לפגוע, להזיק לעשוק.. והוא משתמש בפירצה זאת - הוא רע
נישלט זה פירצה, סטיה\חוסר בטחון\יכולת סיבולת\רצון לשמש בכל מחיר...\בושה וכיוב.. וכשם שפירצה קוראת לגנב כך נישלט מושך אליו גם! נוכלות כאלו המזהות פוטנציאל..
וכדי שדברי לא יצאו מהקשרם...

ושלא יווצר פה הרושם!!

ישנם פה ובעולם כולו הרבה מאוד נשים שכן ראויות!!!!!!!!

ואם כבר רוע.. בטוח הצלחת להזיק לאלו מבין הנוכחים שכן מעוניין ביחסים ובזוגיות - מסתמן שהכותבת חלשה בזוגיות...

"2. נשלטים זהו זן מסוכן. הרסני הנגוע בהרס עצמי מן הסוג הקיצוני. הם מתהפכים מטבעם ואינם יציבים. מה לעשות והם גם לרוב מכוערים ודוחים בצורה יוצאת דופן. ותרי עליהם. עליו. אם אין בך אופי והחלטת להכנס לאינטראקציה עם אחד כזה תקנסי אותו. פשוט וקל. "
- גדול...
כקאוצרית... ואני מניח שישנם נישלטים אשר מודרכים על ידך ( דרך מעולה להוציא מהם כסף..) , איך את מציעה לנישלט לסדר את חייו לאור הכתוב...?!

אמת -מחובתו של כל גבר לחזר אחרי האשה שאותה הוא רוצה - אומר שוב: שאותה הוא רוצה ןאז הוא אינו חייב אלה זה מה שהוא רוצה.
אולי אם את לא זוכה לחיזורים בצורה טיבעית ... כדאי לך להקרות מלכה\שולטת\אלוהים... ואז תאנסי ממנו חיזורים... ואיך אמרת? תיקנסי אותי...
כבר ניתקלתי בנשים שבנימוס רב.. הסבירו לי כהאגנדה שלך.. שאם אני נישלט מסור וציתן.. עלי להוכיח את מסירותי גם בתחום כלכלי... - נשים אלה יכולות לקרוא לי קמצן - מה שבטוח שהן לא יזכו בטוב לשוני...

אני בטוח שניתקלת בגברים שבאו לשרת אותך - שירתו נתנו לך את תשומת הלב שאת כמהה לה , ספגו ממך את התיסכול על המין הגברי והחליטו שאת לא...................................
(על אף שהם נישלטים חסרי עמוד שידרה...)

"פנייתו מצאה אותך חרמנית מדי... גשי לצ'אט של תפוז.. כתבי "בת 56 חרמנית מאזור המרכז בגבר לעכשיו ותראי כמה דוגמנים עם קוביות בבטן וזיין חתיך יקפצו עלייך! "
מה את אומרת?
את אשה!
חרמנית? - תהיי זונה...
רוצה לנצל? - תהיי מלכה..
????
לא ככה.. אני לא רואה נשים כך ואשה כזו אינה מוערכת עלי

מזל שאני לא קהילתי ולכן אני לא מאותה קהילה שלך...

רציתי... ניכוויתי... ניסיתי שוב.. ואפילו נילחמתי על כך... קיבלתי... הבנתי... ולא חזרתי

שבת שלום לכולם
הדורבנים​(נשלט)
לפני 15 שנים • 12 בספט׳ 2008

איך תדע שאתה נשלט רע, מהסוג שגודאיז מדברת עליו

הדורבנים​(נשלט) • 12 בספט׳ 2008
כשאתה קונה GPS חדש לאוטו, וכל פעם שהבחורה אומרת "מחשבת מחדש", המחשבה הראשונה שעולה לך בראש היא:

"אוי, היא שוב כועסת עליי. למה היא עוד בכלל מדברת איתי..?"
ששכ​(שולטת)
ששכ​(שולטת) • 12 בספט׳ 2008
מעולם לא צחקתי כמו שצחקתי כשקראתי אותך. את הזויה.
ששכ​(שולטת)
ששכ​(שולטת) • 12 בספט׳ 2008
כך נשמעת אישה שנדחתה.
ביג-אן
לפני 15 שנים • 13 בספט׳ 2008

Re: קבלו...

ביג-אן • 13 בספט׳ 2008
godisafemale כתב/ה:
כך בשיא הטבעיות רשימת המתחנגלים התעדכנה לה באופן עצמאי. מה נחמד ותודה על העזרה באדמיניסטרציה. אתם פשוט חצובים בסלע הכלימה מעוררי שאת נפש ובוז גדול. תודה ששיתפתם.

למתחנגלות החפניות עם הלשון בתחת של סעיד איל הזוב'ה...- אתן בושה וכלימה והבעיה בהתגלמותה. לא נורא תמשיכו לקבל בראש בשביל זין. זה הרי התגלמות ההשפלה ולא שום תירוץ אחר. איכס. אבודות! איכסססססססססססססססס!

לכל השולטים ושולטות הנהדרים, שלא הבינו "מה קפץ עלי פתאם" ומה בכלל אני מתאמצת שכן המקום זרוע קקות... אני עונה" חאלס, מידי פעם צריך לנער את האבק" - למזלינו הרשימה עדכנה את עצמה! הידד היאח!

איכס? - זו לא מילה.

ולכל הכ'חבות- לכו חפשו מי יעשה אתכן או ליתר דיוק לכו תתחננו יא דפוקות ברמות!איכססססססססססססס - אתן בושה למין הנשי. מכוערות עצלות מטומטמות.
שמנות???

עצרתי את עצמי מלדפוק כאן איזה קללה בחזרה!
שמנות? - מה הקשר בין המחט שכתבת בהתחלה לבין התחת שהוצאת עכשיו.
בלי להגיב במה שכתבת בפוסט בהודעה הראשונה- שעם חלקה אני מסכימה וחלקה היתה מיותרת ומתלהמת. המשפטים האחרונים שסיננת כאן דוחים.
בתור שמנה!!!!!!! אני יכולה להגיד לך שאת לא יכולה לקרוא לעצמך קואצ'רית ולהשתמש במושגים של מראה חיצוני כהמשך להעלבות אנשים שאינן את.

עשי חייל!!!! ותשמיני עד בלי היכר.
אולי דווקא אז תתחילי להתחבר לאנושות ולהפסיק למיין את סביבתך. מי שטוב לך יהיה איתך ומי שלא הפליטה תהיה אוטומאטית.
עצם הפוסט שבא ממקום יהיר- שבו כביכול את היא יודעת ושאר הנשים כאן מסכנות וצריכות את עצתך הלא מוזמנת - מגעיל. את לא ראויה להיות מחוזרת.
והנה הקללה שבכל זאת רוצה לצאת.
סעמק.
godisafemale​(שולטת)
לפני 15 שנים • 16 בספט׳ 2008

יש לי חדשות בשבילך

godisafemale​(שולטת) • 16 בספט׳ 2008
יש לי חדשות בשבילך

אני יכולה כל מה שבא לי... icon_razz.gif מן פטנט כזה

ועם כל מאותגרי העברית כאן.. My heart...

ואם את גם ד'בה בנוסף לכל... תנסי דר טבעון ..

קיצר שרשור של כל המתרוממים באתר ודווקא כיף, כל החברים שלי וחברותיי ומשכבר ימי הכלוב נהנים להתבונן ברישמה המרוכזת של ערימת המוגבלים /מניפולטיביים ובמיוחד מאותגרי הבנת הנקרא.

בדיחה אחת גדולה אבל הסתדרתם ברשימה מאוד מסודרת. תודה icon_smile.gif

שנה טובה
Godi

אני באה לבקר מידי כמה שבועות.. אתם יכולים להמשיך להשתין מחוץ לאסלה.. יבוא חואן וילקלק אחריכם.. גררר...

"פינה קה טוטבטס יומ איבו איבנגו" = במקום שאתם מתחילים ללכת אנחנו כבר היינו וחזרנו- איבכי עליכם ובכה1! ערימה של מכוערים עם פה גדול ולב קטן. אנשים קטנים. איכסה אתם מיותרים כמו פוק"לה שנפלט מהתחת... חחח בעעע.. יתושים...תפיי!

עם המקסימים הסליחה במיוחד המקסימות icon_smile.gif
מלך הארץ​(לא בעסק)
לפני 15 שנים • 16 בספט׳ 2008
מלך הארץ​(לא בעסק) • 16 בספט׳ 2008
זה יכול להיות בשנות השלושים, ארבעים, חמישים ואצל גברים לפעמים גם מאוחר יותר,

אבל כנראה כמו שאומרים, הזיקנה נופלת על הבן אדם בבת אחת ובהפתעה,

החוכמה זה לדעת להזדקן יפה ולא לעשות פרובוקציות פאתטיות כדי לנופנף לעולם "שאני עוד רלוונטית" ואולי זה יחרמן וירטואלית בלבד איזה נשלט דחוי.

פתגם סיני עתיק אומר ששלוות נפש ורוגע מונעים הזדקנות יותר מכל הקרמים שבעולם יחד.

שנה טובה לכולם,
הדורבנים​(נשלט)
לפני 15 שנים • 17 בספט׳ 2008

המשך להודעה הקודמת שלי

הדורבנים​(נשלט) • 17 בספט׳ 2008
ושמתי לב אתמול, שבניגוד אליי, כשאשתי נוהגת באוטו, והבחורה אומרת "מחשבת מחדש", היא אומרת "אוי סתמי, כלבה"...
נוריתE
לפני 15 שנים • 17 בספט׳ 2008
נוריתE • 17 בספט׳ 2008
ומישהו או משיהי פה, עדיין לוקחים אותה
ברצינות? icon_rolleyes.gif

מישהו הועף מהאתר הזה ומעוד כמה כי דיבר בצורה שכזאת על סאביות.
מאישה ועוד מי שטוענת שהיא שולטת, הייתי מצפה לקצת יותר אינטלגנציה, האמת.

נוטוף, הלאה.