לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מתנצלת אני ... !

נמשכת{משויכת}
לפני 15 שנים • 3 באוק׳ 2008

Re: בחיי. בחיי.

נמשכת{משויכת} • 3 באוק׳ 2008
"SpankAngel"][quote
yes.gif

מעניין אם כל אלה שמתלוננים על הפומביות, גם חושבים שאסור לקיים סשנים במועדונים כי זה עלול לשעמם מישהו.

פה, מכל המקומות, מנסים למנוע ממישהי להתעסק במשחקי השליטה בפומבי כי זה מדי רך עבורם.

אולי באמת צריך להקים פורום נפרד רק עבור הסובלניים. או להיפך, פורום נפרד עבור החוסר סובלניים..[/quote]

הצעה מבורכת icon_cool.gif
או שפשוט כלובי יחסום לתקופה את אותם אלה שמגיבים ללא כבוד לאחר יותר פשוט לא?
לא מבינה איך כלובי נותן שתופעה כזו תהיה קיימת באתר
נמשכת{משויכת}
nerissa כתב/ה:
אחרי שקראתי את שני הדפים הראשונים עם סדרת השילשולים מלאי האנטיפאתיה/הקינאה/רוע/חוסר סובלנות/אינפנטיליות (טוב די. יש לי עוד שפע של מחמאות כאלה..) - בא לי סופית להקיא מהפורום הזה, האתר הזה והמשתתפים בו. בשני הדפים הראשונים לא הבנתי מה אני עושה כאן בכלל !

איך באתר שהוא כל כך בדסמי התאספו חבורת אנשים חשוכים?
ואז שאלתי את עצמי - מה לכל הרוחות הם עושים כאן בכלל?

כשאני קוראת את נמשכת - אני מחייכת. החלק הבדסמי הזה רחוק ממני שנות אור כיום. פעם הוא היה הדם הזורם בורידיי. במשך שנים היה כך.
אני זוכרת את העוצמה שלה, של התחושה הזו להיות שייכת בכל לבי ומעודי. כל אלה שהגיבו בשני הדפים הראשונים (עד ששלגי הגיעה עם קול השפיות שלה) בחיים לא חוו זאת, בחיים לא יחוו זאת. אין להם מושג, נמשכת. פשוט אין להם. כמו שכתבת, נשאר פשוט לרחם עליהם.. על אנשי השוליים של הפורום הזה. אותם אנשים שיסתכלו בערגה בחולפים מולם, בחווים - ושום דבר מעבר למגע של עור ו"בדסמ" של עור לא יגע בחייהם. כל אלה שלעולם לא יבינו את הגוונים המדהימים שיש בשחור הזה של הבדסמ. את הזוהר, את האפשרויות הבלתי נגמרות.

תודה לאל על שאר הדפים. רק אנשי הדפים הבאים משאירים אותי כאן באתר הזה.

עצוב לדעת מה מתחכך בנו כאן.

דברייך כל כך נכונים, בהחלט עצוב שיש כאלה אנשים בינינו ושנותנים להם להמשיך להביא את גישתם בפומבי.בהחלט בזכות אנשים שפויים כמוך וכמו האחרים שהגיבו אני עדיין באתר.
תודה לך מקסימה }{
נמשכת{משויכת}

קטסטרופה

אני לא ארד לרמה שלך
רק הזכיר לך כי אתה קובע עלי או על המאסטר או על המערכת שלנו בלי בכלל להכיר ולדעת !
וזה נקרא שפוי?
אתה תוקף את נריסה או האחרים כי הם לא מסכימים עם דעתך וזה נראה לך שפוי?
אז לפני שאתה יוצא בהצהרות גדולות תסתכל על עצמך טוב ותדרוש תחילה מעצמך
ותכיר טוב את הנפשות והרצונות שלהם ואת מה שקורה בינהם לפני שאתה מגיע למסקנות.
נמשכת{משויכת}
נולי כתב/ה:
יש פה כמה אנשים אומללים שאין להם טעם בחיים והם מנסים קצת לקחת מאיתנו.
יש פה לא מעט סקרנים שלצערי נעצרו בדפים הראשונים וימשיכו את דרכם של ליצנים, מתוך אמונה שזו שליטה. כמו שיש לא מעט גברים שחושבים שסקס טוב זה מה שרואים בסרטים כחולים.
נמשכת, אין בי ספק כי גם לך ברור 24/7 הוא פיסגה מוקפת עננים של הרים גבוהים כל כך, שרבים רואים אותם רק מרחוק. בשל הערפילים המסתירים את פסגתם המיסתורית הם נוטים להאמין כי אין שם דבר. בשל מוגבלותם מלטפס על ההר הם מתעקשים כי הדשאים שבעמק הם המציאות האמיתית.

באתר שכן (סוכנות ארוטיקה למי שחייב לדעת) התנהלו פעם שרשורים שכאלו, שהקוראים רק התקנאו בהם. אני שמחה לקרוא נמשכת, שיש עוד כאלו שחיים את הדבר האמיתי. 24/7 הוא קשר שרק כמו לידה, רק מי שעברה אחת, יכולה לדעת מה זה. (האמת שראיתי מודעה על חנות למטייל, שגם מתאימה: דרושים עובדים אחרי צבא וטיול.) רק מי שהעיז לחוות התמסרות טוטאלית יכול להבין על מה מדובר ועל כן נתעלם מהאחרים.

מאחלת לכם המשך זוגיות טוטאלית ומדהימה.

N

תודה לך icon_biggrin.gif
נמשכת{משויכת}
Uranus כתב/ה:

תרחמו עליהם.
הם אנשים שאין להם הרבה בחיים למעט מרירותם ובועת הציניות
שהם מקיפים עצמם בה תוך שכנוע עצמי שזו הדרך שלהם "להתעלות" מעבר
לאנשים שבהם הם הכי מקנאים ורוצים להיות כמוהם.
אם לא תהיה להם האפשרות לבטא את קנאותם ומרירותם
יש בהחלט סיכוי שרובם ישלחו יד בעצמם- וסתם חבל על המקום בבתי הקברות,
חבל על המשפחות שיותירו.

אין מה להעלב או להתבאס מאנשים אלה.
ואני בטוח שבין כול הברערע הזו - יש גם אנשים חדשים - סקרנים,
מגורים ורוצים לחוות ולא נותנים לכול אשפי המילים למיניהם להרוס.

נמשכת - תודה על החלון שפתחת עבורינו- ולו לשבריר שניה
אל מערכת היחסים שלך עם אדונך.
מערכת יחסים שכול המגיבים לשמצה אולי לעולם לא יודו - מקנאים בה נואשות.

אכן צריך לרחם עליהם אך לא חייבים לתת להם יד חופשית או לסבול את מסכנותם ולתת להם להפוך את המקום ל.... בשביל זה יש להם בלוג אישי שיגידו שם כפי רצונם ויוציאו את תסכולם.
ותודה לך על התגובה icon_cool.gif
נמשכת{משויכת}
Amaryllis כתב/ה:
קטסטרופה כתב/ה:

לקרוא אנשים חשוכים לאנשים שהביעו את דעתם על החולי הנפשי של פותחת שירשור זה ודומיה זו חשיכות בפני עצמה.

שנה טובה לכל החיים והמתים.

כל השאר באמת לא מעניין אותי...

ויפה שעה אחת קודם אם תשכיל לטפל בחולי הנפשי/פיזי/מנטלי שלך ושל דומיך (בעיקר של דומיך) לפני שאתה קורא בחוצות אשקלון וזועק כמו מואזין שלא אכל חודש בגלל צום הראמדן על חולי נפשי, לכאורה, של אחרים.

ואם זה הופנה אישית אליך, משום שמילים אלו נכתבו על-ידך, אך זה לחלוטין מופנה לגידולים הממאירים האחרים שנמצאים כאן, פרט אליך.

ושמישהו ידליק כבר את האור...

האור יודלק כאשר כלובי לא יתן לאנשים להגיב בחוסר כבוד
כובש יצרה​(שולט)
כובש יצרה​(שולט) • 3 באוק׳ 2008
קודם כל טוב לראות את כל אלו שנחלצו להגן על נמשכת ועל מה שכתבה. טוב לראות שיש כמה (במיוחד הותיקים באמת) שעדין מבינים ומוקירים בדסמ במיטבו.

המגנים את נמשכת ואת שכתבה, או את אדונה נחלקים לשני סוגים. אלו שמרוע לב פשוט חשבו שמצאו "קורבן" להוציא את התסכולים שלהם והם אפילו לא ראויים לתגובה ויש כאלו שכנראה לא באמת מבינים מה זה בדסמ. מעניין שכמה שאדם מבין פחות כך הוא חושב שהאמת שלו היא האמת היחידה שעל כולם לנהוג לפיה.

אמרה שחוקה אבל מאוד נכונה אומרת "שלכל אחד יש את הבדסמ שלו" אתם לא חייבים לקבל את הבדסמ כפי שאני רואה אותו, אתם לא חייבים לקבל את הבדסמ כפי שמישהו אחר רואה אותו, אבל מי שמכם להעיז ולמתוח ביקורת על הבדסמ של אחרים? מי שמכם לקבוע מה נכון ומה לא? עבורכם בדסמ זה רק הצלפות וזיונים? אין בעיה תמשיכו בדרך הזאת ויערב לכם הבדסמ שלכם.

אצלכם כל הבדסמ מסתכם בסאדו-מאזו? לי אין בעיה עם זה, למה לכם יש בעיה עם כאלו שמחפשים בבדסמ גם שליטה וכניעה? או מה שנקרא סאבמישיין? עבורכם סאבמישיין זה רק זכותו של האדון לבחור אם לזיין בתחת או בכוס, לי אין בעיה אם זאת דרך המחשבה שלכם. למה לכם יש בעיה עם כאלו שמחפשים שליטה גם מעבר לגיוון של זיון?
נמשכת{משויכת}
כובש יצרה כתב/ה:
קודם כל טוב לראות את כל אלו שנחלצו להגן על נמשכת ועל מה שכתבה. טוב לראות שיש כמה (במיוחד הותיקים באמת) שעדין מבינים ומוקירים בדסמ במיטבו.

המגנים את נמשכת ואת שכתבה, או את אדונה נחלקים לשני סוגים. אלו שמרוע לב פשוט חשבו שמצאו "קורבן" להוציא את התסכולים שלהם והם אפילו לא ראויים לתגובה ויש כאלו שכנראה לא באמת מבינים מה זה בדסמ. מעניין שכמה שאדם מבין פחות כך הוא חושב שהאמת שלו היא האמת היחידה שעל כולם לנהוג לפיה.

אמרה שחוקה אבל מאוד נכונה אומרת "שלכל אחד יש את הבדסמ שלו" אתם לא חייבים לקבל את הבדסמ כפי שאני רואה אותו, אתם לא חייבים לקבל את הבדסמ כפי שמישהו אחר רואה אותו, אבל מי שמכם להעיז ולמתוח ביקורת על הבדסמ של אחרים? מי שמכם לקבוע מה נכון ומה לא? עבורכם בדסמ זה רק הצלפות וזיונים? אין בעיה תמשיכו בדרך הזאת ויערב לכם הבדסמ שלכם.

אצלכם כל הבדסמ מסתכם בסאדו-מאזו? לי אין בעיה עם זה, למה לכם יש בעיה עם כאלו שמחפשים בבדסמ גם שליטה וכניעה? או מה שנקרא סאבמישיין? עבורכם סאבמישיין זה רק זכותו של האדון לבחור אם לזיין בתחת או בכוס, לי אין בעיה אם זאת דרך המחשבה שלכם. למה לכם יש בעיה עם כאלו שמחפשים שליטה גם מעבר לגיוון של זיון?

זה אנשים אשר אם להם היו עושים את זה אז הם היו מתרעמים על כך כי להם מותר הכל ולאחר לא.
ושוב דברך נכונים ונקווה שיום יבוא והם יתעוררו וילמדו לקבל את ולכבד את השונה מהם.
תודה על התגובה
אחת מיני רבות
אחת מיני רבות • 3 באוק׳ 2008
המעשה של "אדונך" חסר יצירתיות וחסר מחשבה
אבל זה בינכם ושם זה צריך להישאר
במקרה הזה הראת כמה תלמיד חלש הוא.
ולכל יפות הנפש שמחזקות את ידה
אוצו לה הצעות טובות יותר
ונשלטות יקרות זאת לא בושה ללמד גם את "אדונה"
תרגיל אחד או שניים.
נמשכת{משויכת}