שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

מצעד גאווה בדס"מי

היילני
לפני 14 שנים • 8 ביוני 2009
היילני • 8 ביוני 2009
amy כתב/ה:
נשמע מעולה! icon_razz.gif

כל הכבוד על היוזמה והאירגון icon_smile.gif תגובות לא אוהדות זה בסדר. מי שרוצה שיצעד, ומי שלא- לא. יש לנו אישור לצעוד כגוש מטעם מארגני המצעד?

ברור, זה שיש גוש ודוכן זה אומר שהם מוכרים ומאושרעם ע"י המרכז הגאה.
amy​(נשלטת)
לפני 14 שנים • 8 ביוני 2009
amy​(נשלטת) • 8 ביוני 2009
היילני כתב/ה:
amy כתב/ה:
נשמע מעולה! icon_razz.gif

כל הכבוד על היוזמה והאירגון icon_smile.gif תגובות לא אוהדות זה בסדר. מי שרוצה שיצעד, ומי שלא- לא. יש לנו אישור לצעוד כגוש מטעם מארגני המצעד?

ברור, זה שיש גוש ודוכן זה אומר שהם מוכרים ומאושרעם ע"י המרכז הגאה.

סבבה. אז אם יש לנו אישור, אין כל בעיה.
היילני
לפני 14 שנים • 9 ביוני 2009
היילני • 9 ביוני 2009
להלן הערכות המשטרה לגבי הסדרי התנועה ביום המצעד:

בתאריך 12.06.2009, בין השעות 19:00- 12:00, יערך מצעד הגאווה בתל אביב.המצעד ייצא מגן מאיר ברח' טשרניחובסקי דרך רח' בוגרשוב,בן יהודה ,בן גוריון עד לחוף גורדון. משטרת מרחב ירקון/תחנת לב תל אביב נערכת לאבטח את האירוע, לשמור על הסדר הציבורי ולהזרים את התנועה. שוטרים, לוחמי מג"ב, מתנדבי המשמר האזרחי, כוחות הצלה ומאבטחים ייטלו חלק באבטחת האירוע.

הסדרי והגבלות תנועה במהלך האירוע:

בין השעות 11:30-17:00 ייסגרו לתנועת כלי רכב הרחובות הבאים: בוגרשוב,בן יהודה ,בן גוריון.רחובות ייפתחו בהתאם להתקדמות התהלוכה.
כל הרחובות המובילים לצירים אלו ייחסמו לתנועת כלי רכב.
החל מהשעה 08:00 ייסגר רח' טשרניחובסקי והחניה ברחוב תיאסר.
כלי רכב שיחנו בניגוד להנחיות ייגררו לחניון רידינג בשד' רוקח 5 ת"א (מול גן הבנים).
עקב קיום המצעד צפויים עומסי תנועה כבדים בעיקר במרכז העיר ת"א.

הציבור מתבקש להישמע להוראות השוטרים והמאבטחים ולהודיע על כל אדם ו/או חפץ חשודים.

עדכוני תנועה יועברו בכלי התקשורת במהלך האירוע.

http://www.telaviv.police.gov.il/index.asp?ID=29269
היילני
לפני 14 שנים • 11 ביוני 2009
היילני • 11 ביוני 2009
חברים/ות, זה קורה!

להלן העדכונים האחרונים:

המצעד יחל בשעה 13:00, ויצעד על בוגרשוב, בן יהודה, בן גוריון, ויסתיים בחוף גורדון.
לפני כן, בין 10:00 ל-13:00 יתקיים הפנינג בגן-מאיר.
הדוכן הבדס"מי יהיה בצד ימין של השביל הראשי של הגן לבאים מכיוון קינג-ג'ורג'.
אנחנו נהיה צמודים לדוכן הביסקסואלי.

אני מדגישה שחשוב שתדאגו לנעליים נוחות (לא להיות פדלעות - לצעוד אחרי ההפנינג!), ביגוד אוורירי (עם נראות בדס"מית) ושתייה מרובה. אולי גם איזה סנדביץ'.

עקבו אחר עדכוני התנועה.
אחותופל
לפני 14 שנים • 11 ביוני 2009
אחותופל • 11 ביוני 2009
איזה כיף יהיה!
אני שם

icon_cool.gif
נילי ונילי
לפני 14 שנים • 12 ביוני 2009
נילי ונילי • 12 ביוני 2009
אני שם במדי שוטרת קשוחה.

[מציינת ארבעים שנה לסטונוול]
amy​(נשלטת)
amy​(נשלטת) • 12 ביוני 2009
נילי ונילי כתב/ה:
אני שם במדי שוטרת קשוחה.

[מציינת ארבעים שנה לסטונוול]

שלא יחשבו בטעות שאת סדרנית icon_biggrin.gif
amy​(נשלטת)
amy​(נשלטת) • 12 ביוני 2009
יש לציין שנילי ונילי הכזיבה. לא מדי שוטרת קשוחה ולא בטיח.

א ב ל, אני ממש נהניתי. היינו כשישה אנשים בהתחלה, ושמונה לקראת הסוף. ראיתי שנרשמו הרבה יותר, אבל...

לא קיבלנו ולו תגובה שלילית אחת, לא מהקהל ולא מהמשתתפים במצעד. מקסימום הייתה טיפה רתיעה מכמה: "אני לא בקטע..." אבל אף אחד לא אמר לנו שאנחנו לא אמורים להיות שם.
חילקנו פליירים וסטיקרים בדוכן, ואז יצאנו לצעוד בשמחה, תוך השמעת סלוגנים משעשעים, אך ברורים: "סאדו- מאזו, גאווה, אני גאה להיות כלבה/ שפחה/ מלכה" וכן "במקל, בסרגל מה שבא ביד..."

(על משקל יש לנו תיש, לתיש יש זקן).

מקווה שבשנה הבאה תהיה לנו נוכחות בולטת אף יותר.
היילני

היה מעולה

היילני • 12 ביוני 2009
עשינו את זה!

היה לנו שלט מהמם ובולט. היו לנו פליירים בצבעים זוהרים, מדבקות, ספרות בדס"מית מדגמית לעיון, ודגל שנפנפו בו בגאון.

אני רוצה להודות לקמיקזה שהשכימה קום ועזרה לי להקים את הדוכן; לאיימי על העזרה, על חלוקת הפליירים והעלאת המורל בעת הצעידה; לאוליב שהראה את הדרך ועשה לי צל; לשונרתא סמוראית שדגמנה את השלט; אחותופל, פלונית, והעבד ההומו שהרים את השלט גבוה בידיים אזוקות; קוויני שלמרות העבודה קפצה לבקר, תמכה ועודדה; מכשפונת באה להגיד שלום; מרגו עשתה שואו; האדון וסטרינגז מצאו את הגוש הבדס"מי והצטרפו אליו; אייקו ואלישבע גם כן ביקרו אותנו. שמעו, היה לנו גוש נאה!

מי שלא הבין/ה, אני ותומכיי עשינו היום הסטוריה.