צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

נשמע מעניין - אשה אנסה עשרה גברים

נילי ונילי
לפני 15 שנים • 28 ביוני 2009
נילי ונילי • 28 ביוני 2009
fog כתב/ה:

אבל, אני מקשה: נניח שלא היה נגרם שום נזק גופני.
(כמו במקרי אונס רבים הפוכים - של גברים על נשים).
האם לדעתכם היא הייתה צריכה להאסר על כך?

duhhhh
Red Ret
Red Ret • 28 ביוני 2009
נילי ונילי כתב/ה:
fog כתב/ה:

אבל, אני מקשה: נניח שלא היה נגרם שום נזק גופני.
(כמו במקרי אונס רבים הפוכים - של גברים על נשים).
האם לדעתכם היא הייתה צריכה להאסר על כך?

duhhhh

זה באמת לא ברור לך, פוג?
אב שאנס את ביתו במשך שנים- ואפילו פעם אחת- ואפילו לא אבא- אמא- עזוב משפחה-אונס בדייט-או אונס קבוצתי- או "סתם" אונס חדרי מדרגות-ולא נגרם שום נזק פיזי מלבד הנזק הנפשי הזניח,
אלו פטורים מעונש?

שאלת התם הזו גובלת בערלות לב.
טיגריס כחולה

Re: נשמע מעניין - אשה אנסה עשרה גברים

טיגריס כחולה • 28 ביוני 2009
עבדבנפש כתב/ה:
אנסת סדרתית ברוסיה. אשה בת 32 מרוסיה נעצרה בחשד שנתנה ל-10 גברים משקאות משכרים ולאחר מכן אנסה אותם והתעללה בהם מינית. למרות המעשים, אף אחד הגברים לא הגיש נגדה תלונה במשטרה.

בעיתון פראבדה דווח כי החשודה, ולריה ק. או בכינויה "אשת העכביש", היא חובבת גדולה של עכבישים ומותחנים. היא פיתתה גברים להגיע לדירתה, ושם נתנה להם משקאות עם סם נרקוטי. אחר כך השתמשה בהם כדי להגשים את הפנטזיות המיניות שלה, שבעיתונות ברוסיה הוגדרו כ"דוחות ומגעילות".

החשודה, סטודנטית באוניברסיטת טמבוב, הפכה לאחרונה לסיוט של הגברים באזור. חבריה סיפרו שהיא אוהבת סרטי אימה. לדבריהם, היא גם התלהבה מאוד מפעילותה של האלמנה השחורה. כל הגברים שאותם אנסה נזקקו לטיפול בבית החולים. הגברים סבלו מהרעלה ומסימנים של התעללות מינית.

התלונות של הגברים על "הבילוי" שלהם עם האשה היו זהות.

כולם סיפרו כי האשה הזמינה אותם לביתה כדי לשתות יין. לאחר מכן, קשרה את הגברים וביצעה בהם את זממה.

דניס, גבר בן 29 שנפל קורבן למעשיה של ולריה, סובל מפגיעה חמורה באיבר מינו. בעקבות המקרה ארוסתו נפרדה ממנו. "הוא מצא לעצמו פרוצה. אני נפרדת ממנו", היא אמרה בבית החולים. גבר אחר, בן 32, התקשר לחברו כשהגיע לביתה של "אשת העכביש" וסיפר כי הוא מצא אשה נחמדה. למחרת הוא התעורר בבית החולים עם פגיעות קשות באיבר מינו.

איך פיספסתי.. (:
בהחלט קשור לפה.
בהחלט לגיטימי שזה מעיר פנטזיות
בהחלט יש מקום לממש את הפנטזיות האלו במערכת יחסים בדס"מית.

כל שאר מתחסדי ה"זה ביג נו נו", מוזמנים להישאר בקופסה הצרה שלהם.
(מקבלת את "זה לא מעיר אצלי שום דבר מיני", מקבלת את "מפחיד אותי ונראה לי לא שפוי ולכן לא אנסה/אתנסה", לא מקבלת את הצורך לכפות את הפחדים שלכם על כל השאר.)
אנדרפוט
אנדרפוט • 28 ביוני 2009
זה קצת דומה למפקדות בצבא, לי היתה מפקדת בתחילת הקורס והיא תיזזה אותנו והתייחסה בזלזול ונוקשות. זה היה מדהים לחשוב על זה אחר כך במקלחת, אבל כשהדברים היו קורים בפועל זה פשוט היה מגעיל דוחה ומעצבן.
כל העולם של הסאדו מזו שואב את השראתו ודימויו מאירועים מביכים בהסטוריה האנושית - עבדות, רצח עם, גזענות ופערי מעמדות: מי הוא עבד ומיהי מלכה, מיהו משרת ומיהי אדונית - האם מותר לנו להתגרות מסבלם של אנשים? הרבה אנשים סבלו ממלכות עריצות, הרבה עבדים נרצחו ונאנסו משום שהיו עבדים, וכן הלאה.

ומורטי, אני מנסה בכל כוחי להתעלם ממך ומהשטויות שלך אבל זה כאילו שאת מבקשת סטירה בכל פעם. אז בואי ונעשה עוד נסיון, שתיים שלוש...
Morticia
Morticia • 28 ביוני 2009
אנדרפוט כתב/ה:
זה קצת דומה למפקדות בצבא, לי היתה מפקדת בתחילת הקורס והיא תיזזה אותנו והתייחסה בזלזול ונוקשות. זה היה מדהים לחשוב על זה אחר כך במקלחת, אבל כשהדברים היו קורים בפועל זה פשוט היה מגעיל דוחה ומעצבן.
כל העולם של הסאדו מזו שואב את השראתו ודימויו מאירועים מביכים בהסטוריה האנושית - עבדות, רצח עם, גזענות ופערי מעמדות: מי הוא עבד ומיהי מלכה, מיהו משרת ומיהי אדונית - האם מותר לנו להתגרות מסבלם של אנשים? הרבה אנשים סבלו ממלכות עריצות, הרבה עבדים נרצחו ונאנסו משום שהיו עבדים, וכן הלאה.

ומורטי, אני מנסה בכל כוחי להתעלם ממך ומהשטויות שלך אבל זה כאילו שאת מבקשת סטירה בכל פעם. אז בואי ונעשה עוד נסיון, שתיים שלוש...

הכל עובר עליך וקקה בידיך?
icon_rolleyes.gif
נסה יותר חזק...

אני מבינה שיש לך צורך לתת לנשים סטירה, במיוחד אם מדובר באישה עם דעה עצמאית משלה וחלילה! ישמור השם! עוד כזו השונה משלך...
זה ממש לא אומר שאני מבקשת את זה - זה אומר שאתה ביצת סאדו-מאזו בדמות אדם אחד ואני מציעה שתלמד לשלוט בעצמך וביצרי האופל הדוחים שלך
כולי תקווה שאתה מבין שאלימות היא לחלוטין נחלתך

ומורטי, אגב, תקרא לחברות שלך...!

תהיה בריא בנאדם ואנא, הפסק להצחין עם הסחי שלך את כל הסביבה
{ואם היית מעיז להרים עלי יד מר נשלט על ידי אישה הייתי מכניסה אותך לכלא בשמחה גדולה - התירוץ של "היא ביקשה את זה" יסדר לך כמה סשנים מחרמנים במיוחד עם מרימי המשקולות בתא, גם אם לא לגמרי בהסכמתך...}

אה! וגם!
תגיד תודה שבצבא לא הייתי המפקדת שלך
כמובן שאני הייתי מפקדת במקומות בהם אתה לא גבר מספיק להיות ושם, תאמין לי, המציאות עולה על הדמיון ואולי באמת הגיע הזמן שתסיק כמה מסקנות, גם אם לא הכי נעימות, על עצמך...}
הדורבנים​(נשלט)
הדורבנים​(נשלט) • 28 ביוני 2009
מורטי (לי מותר...) ואנדרפוט - תתעלמו רגע אחת מהשני.

יש פה נקודה ממש מעניינת!

השאלה היא לא האם לגיטימי להתחרמן מהתעללות אמיתית בכפייה (כי ממילא אין ברירה), אלא האם לגיטימי לכתוב בפורום על התעללות אמיתית בכפייה, בשביל לחרמן אנשים? למשל, בידיעה שהקורבן עלול לקרוא בפורום.

האם לגיטימי שבפורום הבנים על הבנות תהיה כתבה מפורטת על מעשי בני סלע, בשביל שאנשים יתחרמנו מזה?
התשובה שלי היא לא, כי הקורבנות עלולות לקרוא את זה, ואת התגובות ה"אוהדות". כלומר בעיניי, "מותר" להתחרמן (כי אין ברירה) אבל לא לגיטימי בעיניי לכתוב על זה בפורום.

הלאה: האם מותר (כמו שנילי כתבה) לפרסם בפורום כתבה על אם שאנסה את בנה? שוב לא. מאותה סיבה.
האם מותר לפרסם כתבה מחרמנת על אישה שכרתה לגברים את הזין - אני נוטה לומר שלא. אולי אם הם ברוסיה... ואין סיכוי שיקראו. עדיין, יש בזה טעם רע, בגלל מה שמורטישיה כתבה - כי זה לחרמן אקטיבית מסבל לא הפיך של אדם אחר.

האם מותר לפרסם כתבה על אישה שאנסה גברים (בלי נזק גופני)? הנקודה היא שאיכשהו אני ממש לא רואה את זה כעבירה!!! הייתי אומר כן פה.

מה דעתכם/ דעתכן?
נילי ונילי
נילי ונילי • 28 ביוני 2009
fog כתב/ה:

הלאה: האם מותר (כמו שנילי כתבה) לפרסם בפורום כתבה על אם שאנסה את בנה? שוב לא. מאותה סיבה.

אם *זה* מה שהבנת מההודעה שלי, אז אנחנו בבעיה גדולה מאוד. אני מציעה שתקרא שוב.

יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
fog כתב/ה:
מורטי (לי מותר...) ואנדרפוט - תתעלמו רגע אחת מהשני.

יש פה נקודה ממש מעניינת!

השאלה היא לא האם לגיטימי להתחרמן מהתעללות אמיתית בכפייה (כי ממילא אין ברירה), אלא האם לגיטימי לכתוב בפורום על התעללות אמיתית בכפייה, בשביל לחרמן אנשים? למשל, בידיעה שהקורבן עלול לקרוא בפורום.

האם לגיטימי שבפורום הבנים על הבנות תהיה כתבה מפורטת על מעשי בני סלע, בשביל שאנשים יתחרמנו מזה?
התשובה שלי היא לא, כי הקורבנות עלולות לקרוא את זה, ואת התגובות ה"אוהדות". כלומר בעיניי, "מותר" להתחרמן (כי אין ברירה) אבל לא לגיטימי בעיניי לכתוב על זה בפורום.

האם מותר לפרסם כתבה מחרמנת על אישה שכרתה לגברים את הזין - אני נוטה לומר שלא. אולי אם הם ברוסיה... ואין סיכוי שיקראו. עדיין, יש בזה טעם רע, בגלל מה שמורטישיה כתבה - כי זה לחרמן אקטיבית מסבל לא הפיך של אדם אחר.

האם מותר לפרסם כתבה על אישה שאנסה גברים (בלי נזק גופני)? הנקודה היא שאיכשהו אני ממש לא רואה את זה כעבירה!!! הייתי אומר כן פה.

מה דעתכם/ דעתכן?

מצטרפת לכל מה שאמרת, חוץ מהפסקה האחרונה. ואליה:
אונס=כפיה. זה ברמה המילולית. כפתה עליהם? אמרו לה להפסיק והמשיכה? רימתה/סיממה על מנת לקבל/לעשות את מה שרצתה?
משמע עשתה עבירה.
ועל פי שאר דבריך - עשתה עבירה, משמע אין לגיטימציה לפרסם כמשהו מחרמן.

מה שכן, אני לא חושבת שחובה להימנע לגמרי מלהעלות את העניינים האלה. לראות את זה עם הערות המפרסם/תגובות שתוכנן "מגניב, עכשיו אני הולך להביא ביד" היה עושה לי קצת בחילה, וגם זה לא בטוח - כי להציג מקרה ולומר "אני הולך לעשות לזה עיבוד לפנטזיה", או "אני הולך לקבל מזה השראה למשחקים עם אשתי" לא נראה לי כזה בעייתי, בהתחשב בכל שכבר טחנו עד דק את ההנחה הבסיסית שאונס זה לא דבר טוב (כאילו שזה לא מובן מאליו). אבל אם יש עניין לדבר על הקשר בין מציאות לפנטזיה, על הקשר בין תודעה קולקטיבית לפרשנות פרטית, על הקשר בין זעזוע וקבלה עצמית (וכו' וכו' וכו' וכו' וכן הלאה), אין סיבה להימנע בכח.
מקבי​(מתחלף)
מקבי​(מתחלף) • 28 ביוני 2009
ציטוט: האם לגיטימי שבפורום הבנים על הבנות תהיה כתבה מפורטת על מעשי בני סלע, בשביל שאנשים יתחרמנו מזה?

אז, בקיצור - מותר כל עוד זה לא פוגע ברגשותיו של אף-אחד?

אבוי, אם זהו הסייג לחופש הביטוי... כל דבר, בכל שלב ובכל מצב, פוגע ברגשות מישהו, איכשהו. אין אפשרות לאכוף את זה, אי-אפשר לומר מה יותר ומה פחות לגיטימי, ולדעתי גם אין צורך.

דרך-ארץ, common courtesy, זה מה שצריך להנחות אותנו. כמו שלספר בדיחות שואה זה פנאן ואני מאוד בעד, אבל אם מישהו יספר אחת כזאת ליד ניצול שואה אני אשבור לו את הפרצוף ורק אחר-כך אצחק.

גם לא ברור לי הצורך לשלוט בתכנים ובמחשבותיהם של אחרים... אולי זו גם סטייה של באי הכלוב?
אנדרפוט
אנדרפוט • 28 ביוני 2009
מבחינתי זה שהיא אנסה אותם זה בכלל לא משנה כלום, העיקר הוא שאישה היתה אלימה לגבר וזה כבר מחרמן ומעלה ומזמין מחשבות ומיני פנטזיות ששואבות את עוצמתן מהאותנטיות של הזוועה.

גם כשהראו בעיתונים את החיילת האמריקאית מתעללת בשבויים עירקים בכלא אבו-גרייב לא יכולתי שלא להתעצבן מאוד על היחס הלא אנושי כלפי שבויי מלחמה, במישור הכללי, וגם לא יכולתי שלא להתחרמן קשות מלראות אותה עומדת שם ומחזיקה שבוי עם רצועה לצווארו ומתעללת בו.

אז מה זה אומר? כלום, זה לא אומר כלום. מותר להתחרמן מהכל ומותר לכתוב על זה בפורום. לא הכל פוליטי, ובטח לא העולם הפרטי שלנו, שבה שוכבת המיניות שלנו ומחכה שנתניע אותה בדחיפה.