לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

תופעת הנשלטים ומכרז המלכות

Morticia
לפני 14 שנים • 1 באוק׳ 2009

Re: מה שבא לכם, אבל היא צדקה בהתחלה

Morticia • 1 באוק׳ 2009
אם נניח רגע בצד את שלל הרפש והזוהמה שנשפכת פה ללא הרף
ונחזור אל נושא הפוסט המקורי ואל דברים שלא רק אני אמרתי כי אם עוד נשים
אז אני לא עד הסוף מבינה, ואנא סלחו לי על שאני מעזה להתוודות בחולשתי ולשאול
אבל באמת עם מה פה בדיוק בדבריי אתם לא מסכימים?

אתם לא מסכימים שהניסיון להתייחס לכל אישה כאן כאל זונה, לפחות בפוטנציאל, הוא מעליב ומבזה?
כי זה פחות או יותר, בנושא הרלוונטי, מה שאמרתי
ולא רק אני

הרשו לי לסיים עם ציטוט של תגובה מפי אישה שלא מרבה לדבר כאן לרוב ועם זאת כתבה נכון וטוב
איכשהו בין כל הלכלוך והרפש נדחקה לאיזה סוף עמוד ואולי תנסו לקרוא את דברה

כי אני לא מבינה עם מה אתם לא מסכימים - לא נכון שזה מרגיש חרא?
לדעתכם זה מרגיש נעים?
אתם רואים בזה דוגמא יפה לגילויי כבוד לנשים?

*** ולמען הסר ספק - ההיא בכותרת מתייחס לפותחת הפוסט ***

ברנר כתב/ה:
כבר עמוד וחצי לא מדברים פה על נושא הפוסט, שהוא באמת לא נטחן מהכיוון הזה.

אני חושבת שזה נורא משעשע חלק מהגברים, ולהסתלבט על זה שלקבל כסף תמורת להתעלם זה באמת נשמע אחלה. אבל כשלמישהו יש את החוצפה להציע לך כסף תמורת סשן איתך ואמא שלך, זה גורם להקיא.

ועוד כשאת אומרת לו, "עזוב אותי מהשטויות האלה" ואפילו לא בקללות אלא בבקשה כנה- הוא מעלה את המחיר, חושב שאת ו*אמא שלך* שתי זונות שאפשר לפתות אם מעלים את המחיר.

אני לא חושבת שמישהו מהגברים המגיבים פה מסוגל להבין איך זה מרגיש.

אני אספר לכם: זה מרגיש חרא.
EXP
EXP
EXP • 1 באוק׳ 2009
מורטישיה אני לא הייתי מדבר יותר מדי על זוהמה כשאת המזהמת הראשית פה ויש לכך מספיק עדים.

אף אחד לא בז לשום בחורה ואף אחד גם לא העריץ. מותר להעביר ביקורת גם על מי שאתה מעריך ומותר להעריך גם את מי שאתה מתעב. במקרה שלך הלוואי והיה מה להעריך אבל מעבר לכישרון הקלדה בלתי נדלה אני לא רואה יותר מדי, באמת שאני משתדל אבל מה לעשות, אני לא יכול להמציא בך תכונות חיוביות, נכון? כשאין אז אין.
Morticia
Morticia • 1 באוק׳ 2009
אחת לכמה זמן נדמה לרגע שיש פה עם מי לדבר

ואז אני שואלת את עצמי

אותם נסיכים נשלטים החולמים על מלכה שתקח אותם לחיקה ותוביל אותם אל רזי עולמה

אותם נפשות רגישות (ואיני צינית) הרוצים להתמסר לאישה דומיננטית הפועלת ממניעים של הנאה ואהבה

בדיוק אותם אלו גברים שכועסים על שיש כאן כל כך הרבה נשים נצלניות המחפשות רק את כספם ובכלל לא מלכותיות

איך יתכן ואותם גברים ככה שותקים ומעלימים עין ממצב בו בדיוק אותן נשים עליהן הם חולמים
ליידיז אציליות הבאות לכאן ממקום של אהבה ולא משלל הרפש והזוהמה שהרבה אחרים כאן זרקו

איך יתכן שאתם מצד אחד כה מגנים את תופעת הנצלניות
ומצד שני שותקים אל מול תופעת הנצלנים וכלל לא מגנים על אותן נשים שרואות בדיוק באותה החומרה את הדברים?
איך אתם שותקים ונותנים שככה יבזו ויעלבו בנשים?

האם גם החכמים והרגישים ביותר כאן שבגברים הם לא יותר מבנות יענות?

MEGANIM
MAEGENIM
אנדרפוט
אנדרפוט • 1 באוק׳ 2009
כמו שטענתי - הפלוצים הקולניים וחסרי הבושה של מורטישיה מורידים את רמת הדיון פה היישר לביוב ואז כבר מתחילה אורגיה של קקי ופיפי וכולם מתלכלכים ומאבדים את האלגנטיות של הדיון.

והמזהמת הראשית עוד טוענת שיש פה יותר מדי זוהמה, פשוט לא ייאמן. אישה שאין לה שום הבנה בסיסית בפאמדום מרשה לעצמה להשתלח פה בכולם ולרדד כל דיון עד שהוא נהיה פיתה עיראקית וכל המשתתפים המעניינים עוזבים מתוך ייאוש ותחושת מועקה קשה.

זו הבעיה של אנשים שאין להם חברים, אף אחד לא לוקח אותם רגע הצידה ומרגיע אותם וכך הם ממשיכים לבייש את עצמם ולעשות במכנסיים מול כולם. מורטי - את מורידה פה את הרמה והסגנון בצורה דרסטית. בלעדייך הפורום יפה יותר, אולי תחפשי לך אכסניה אחרת לטבל בה את מררתך?
Morticia
Morticia • 1 באוק׳ 2009
אנדרפוט כתב/ה:

לטבל

לתבל

(וחייבת להודות שבשלב זה גם אני תוהה איפה החברים שלי... אבל שזה לא יעלה לך לראש - רק זבל מצוי מדבר כמו שאתה מדבר)
אנדרפוט
אנדרפוט • 1 באוק׳ 2009
התכוונתי ללטבול בה ולא לתבל. את צריכה לדעת טוב יותר, הרי זוהי מררתך שלך.

אין לי כבר כוח לנסות ולרסן אותך, תעשי מה שבא לך, הפכת לאייקון של מיאוס וחוסר הקשבה ולכן רוב חברי הפורום כבר יודעים להתעלם ממך לחלוטין ולא ליפול לפרובוקציות הזולות שלך, יאללה, ננסה להתעלם ממך שוב, את באמת קצת פאתטית לטעמי ולא שווה תגובה.

תהני מהחיים ושהאל יעזור לך
Morticia
Morticia • 1 באוק׳ 2009
אנדרפוט כתב/ה:

אין לי כבר כוח לנסות ולרסן אותך

מי מינה אותך לכזה תפקיד בכלל יה חתיכת חולה נפש?

אולי הגיע הזמן שאתה תעבור פורום?

כי נראה לי שהקטע שלך זה לרסן נשים, להשפיל אותן, להוריד להן סטירות

מדבריך באמת שאפשר ללמוד מעט מאוד עליי
אבל בכלל לא מעט עליך...

ואולי גם תפסיק לספר לי על כמה אני לא שווה תגובה ופשוט תחסוך ממני את אינסוף דברי הנאצה שלך כלפיי?

אני אשמח

כי כפי שאתה יודע SSC ממש לא חלק מהסישונים בכפייה שאתה מעייף את עצמך אתם לדעת ומטריד אותי ללא הרף
וגם ללא סיבה באמת ניכרת לעין
(מלבד מחלות הנפש שלך אולי)
שוטרת*
שוטרת* • 1 באוק׳ 2009
אנדרפוט, סתם כי נמאס לי לקרוא את ההשתלחויות האלו בגברת האדומה (לא שאני לא מבינה מאיפה הן מגיעות, כן?), וסתם כי כשקראתי בריפרוף את מלל הבולשיט שרץ כאן ,קפץ מול עיני משפט שכתבת על הבנה בסיסית בפמדום.
פתאום המשפט הזה נקרא לי כל כך יפה. אם זה היה סרט מצוייר, הוא היה מוקף בהילה עם מנגינה נעימה שמלווה אותו.
אז לא בציניות, ומתוך עניין (ואולי קצת רצון להסית את הדיון הזה למקום אחר)- מהי הבנתך הבסיסית בכל הנוגע לפמדום?
Mary Jane
Mary Jane • 1 באוק׳ 2009
בהזדמנות חגיגית זו אני מעוניינת להתנצל בפניי אלו, אשר תפסו את דבריי כהשתלחות בכל המין הגברי בכלל, ובמין הגברי באתר בפרט. אתם עפרונות מעולים, מעולים, ואני לא שונאת אתכם כללicon_smile.gif

נ.ב. ואני לא לסבית, בהן צדקי icon_smile.gif