בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

תמיד אישה

ראובן
לפני 14 שנים • 21 בנוב׳ 2009

הפתעה כפר-סבאית

ראובן • 21 בנוב׳ 2009
ביקרתי הערב בכפר סבא,

בתוך כפר סבאית למעשה. מי היה מאמין שאפשר לקבל גרון עמוק בפרבר הזה. היא ונילית למופת, אפילו לא פצפוצית - ואם לשוב לנושא השרשור - היו לה רגעים נהדרים של נערה אומללה. היא נגעה ללבי פעמיים - פעם אחת עם הטכניקה האוראלית המהוקצעת, פעם שנייה בשל חוסר יכולתה להבין את הצורך שלי להעניק לה כאב ולראותה מתפתלת. אומללותה נבעה מכך שהיא חשה כיצד גופה נענה לי, בעוד מוחה מסרב להבין את המתרחש.

לאחר מעשה היא גם התייפחה. לא מהכאב (אני מסוגל להתחשב בונילית) - אלא מעוצמת הריגוש, מהסתירה בין מצבה התודעתי ומצבה הגופני.

לחיי נערות אומללות ויפות,
שיודעות ליהנות ולבכות באותה נשימה,

R
Morticia
לפני 14 שנים • 21 בנוב׳ 2009
Morticia • 21 בנוב׳ 2009
icon_eek.gif
Brave Dwarf
לפני 14 שנים • 22 בנוב׳ 2009

על זין במקום מוח. במלמלה

Brave Dwarf • 22 בנוב׳ 2009
Tulle skirt כתב/ה:
זה כה כיף!

The movie will begin in five moments

The mindless voice announced
All those unseated will await the next show.

We filed slowly, languidly into the hall
The auditorium was vast and silent
As we seated and were darkened, the voice continued.

The program for this evening is not new
You've seen this entertainment through and through
You've seen your birth your life and death
you might recall all of the rest
Did you have a good world when you died?
Enough to base a movie on?.

אני לא יודע מה דבילי (או במקרה השני מפחיד) יותר – ניק דבל ניק שבחלקו מתחלף ובחלקו שומר את הכפילות למקרים נדירים בהם בא לו לפגוע כפליים, או אנשים שכדי למדר תופעה מכוערת אחת יצודדו בכיעור אחר (או לחילופין ולרוב יהפכו חלק הימנו).

סושי, שוסי, שושי קצרת החצאית, נוט אני מור, יקירתי, ואיך היה שמו של ניק חותך הורידים בשעות הפנאי בו התבלבלת בבלוגי? את אישיות נבזית, רעה ודוחה. כזאת שבגללה לא מעט ישבנים פה מהכלוב, אוהדי הליקוקים עוד יצטרכו לניתוח פלסטי כדי לשלוף את הלשון שלך מהתחת שלהם (לקקן, כוסומו, זהו אינן כלי לציפוי עוגות אלא סוג דו סטרי של אנשים).

מעולם לא ראיתי אותך מרביצה פה תגובה עניינית ועמוקה. את תוצר לוואי של תגובות פלסטיק ממורמרות (כפי שאהבת חיי העירה לך באופן אישי בזמנו). מאלו שיש להם את חושי העל לדעת לתחת של מי לתקוע את לשונך וגם להכיר כמעט מיד באלו שמעליהם תוכלי להתנשא גם אם כדי לזכות ברגע של תהילה מפוקפקת.

ולא, לא כי העזת להעלות על דל שפתיך את הכינוי שלי המשמש אותי מזה עשור במחוזות אלו, אני אומר את זה. רבים לפניך העזו ומעולם לא מצאתי את עצמי מאפיין אדם על פי השקפה בפורום טרם את. אלא שלדעתי, מראשית דרכך הוכחת את כיעורך. ומה לעשות, הפעם לא בזין שלי להתווכח מי מכוער יותר, ההוא ששלח אותך לשולי הכביש או את שמתנהלת כל כך בשוליים שמבחינתי אין זה משנה מה ייזרק לכיוונך. כי הכל יהיה נכון אם לא מחמת הצדק, הרי שמחמת המיאוס.
Brave Dwarf
Brave Dwarf • 22 בנוב׳ 2009
נפלתי בחור השחור של גיבוי הכלוב ולכן לא הספקתי לציין שהכתרת שייכת ליונה וולך וכל השאר ל DoorS
לעומת זאת, למי שייכת החצאית של מושית אני באמת לא יודע. אבל זה שייך לבדיחה על עורכי דין.

בפקולטה לרפואה החליטו להחליף את העכברים הלבנים בעורכי דין.
כי יש מהם המון
ואף אחד לא נקשר אליהם ממילא.
gilsherr

Re: על זין במקום מוח. במלמלה

gilsherr • 22 בנוב׳ 2009
Brave Dwarf כתב/ה:
Tulle skirt כתב/ה:
זה כה כיף!

The movie will begin in five moments

The mindless voice announced
All those unseated will await the next show.

We filed slowly, languidly into the hall
The auditorium was vast and silent
As we seated and were darkened, the voice continued.

The program for this evening is not new
You've seen this entertainment through and through
You've seen your birth your life and death
you might recall all of the rest
Did you have a good world when you died?
Enough to base a movie on?.

אני לא יודע מה דבילי (או במקרה השני מפחיד) יותר – ניק דבל ניק שבחלקו מתחלף ובחלקו שומר את הכפילות למקרים נדירים בהם בא לו לפגוע כפליים, או אנשים שכדי למדר תופעה מכוערת אחת יצודדו בכיעור אחר (או לחילופין ולרוב יהפכו חלק הימנו).

סושי, שוסי, שושי קצרת החצאית, נוט אני מור, יקירתי, ואיך היה שמו של ניק חותך הורידים בשעות הפנאי בו התבלבלת בבלוגי? את אישיות נבזית, רעה ודוחה. כזאת שבגללה לא מעט ישבנים פה מהכלוב, אוהדי הליקוקים עוד יצטרכו לניתוח פלסטי כדי לשלוף את הלשון שלך מהתחת שלהם (לקקן, כוסומו, זהו אינן כלי לציפוי עוגות אלא סוג דו סטרי של אנשים).

מעולם לא ראיתי אותך מרביצה פה תגובה עניינית ועמוקה. את תוצר לוואי של תגובות פלסטיק ממורמרות (כפי שאהבת חיי העירה לך באופן אישי בזמנו). מאלו שיש להם את חושי העל לדעת לתחת של מי לתקוע את לשונך וגם להכיר כמעט מיד באלו שמעליהם תוכלי להתנשא גם אם כדי לזכות ברגע של תהילה מפוקפקת.

ולא, לא כי העזת להעלות על דל שפתיך את הכינוי שלי המשמש אותי מזה עשור במחוזות אלו, אני אומר את זה. רבים לפניך העזו ומעולם לא מצאתי את עצמי מאפיין אדם על פי השקפה בפורום טרם את. אלא שלדעתי, מראשית דרכך הוכחת את כיעורך. ומה לעשות, הפעם לא בזין שלי להתווכח מי מכוער יותר, ההוא ששלח אותך לשולי הכביש או את שמתנהלת כל כך בשוליים שמבחינתי אין זה משנה מה ייזרק לכיוונך. כי הכל יהיה נכון אם לא מחמת הצדק, הרי שמחמת המיאוס.

תגיד, מה קרה לך? התקפה ארסית ולחינם. אני בטוח שסושי יכולה להגן על עצמה ואני לא לוקח על עצמי את תפקיד המגן על הטוסיק החמוד שלה אבל רבאק, תרגיע. אחרת נישאר פה רק עם תחתים עבים מידיי של נשים מבוגרות מידיי עם תיסכולים גדולים מידיי.
Morticia

Re: על זין במקום מוח. במלמלה

Morticia • 22 בנוב׳ 2009
gilsherr כתב/ה:

התקפה ארסית ולחינם.

באמת הגיע הזמן שהחברה שלך תלמד את משמעות המש"ל
icon_biggrin.gif
שוסי
לפני 14 שנים • 23 בנוב׳ 2009

ושוב..

שוסי • 23 בנוב׳ 2009
אין לי מושג על איזה ניק כפול אתה מדבר,אבל זה בסדר,כבר התרגלתי להאשמות הזויות מצדך(כמו למשל לגבי חוסר היכולת שלי להקליד
תגובה לעניין,שזה קטע,כניסה לניק שליועוד לחיצה קטנה על "הודעות בפורום" יוציאו אותך דביל מהרגיל.שזה אפילו חרוז,אז בכלל.)
ולגבי שאר האבחנות המבריקות שלך,עזוב נו,been there,done that.
אין לי זין מטאפורי לזה ,באמשך.
Bloody
לפני 14 שנים • 23 בנוב׳ 2009
Bloody • 23 בנוב׳ 2009
אני חושב שביגבוי צריך לפתוח שרשור תודה לסושי על שהסבה את תשומת הלב בשרשור מהפאטת-פואטיקה שלו.
שוסי
לפני 14 שנים • 26 בנוב׳ 2009
שוסי • 26 בנוב׳ 2009
במחשבה של יומיים אחרי,
ההטחות של הגמד אפילו קצת מחרמנות אותי.
ho my... icon_razz.gif
Brave Dwarf
לפני 14 שנים • 26 בנוב׳ 2009
Brave Dwarf • 26 בנוב׳ 2009
Tulle skirt כתב/ה:
במחשבה של יומיים אחרי,
ההטחות של הגמד אפילו קצת מחרמנות אותי.
ho my... icon_razz.gif

זה לא
ho yours
אלא

HO MAMA

ולמרות שלא היטחתי בך, אני מקבל את דבריך כעלבון. רק זה חסר לי - קיפוד ים שמאונן לי על הזין.