ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

חוגגים שנתיים לספייס - 14.01.2010 - Maxim Club

TRUEBITCH
לפני 14 שנים • 15 בינו׳ 2010

...

TRUEBITCH • 15 בינו׳ 2010
למרות שיש לי את הסיבות שלי להתאכזב מהמסיבה האחרונה, נהניתי בסה"כ והיה כיף לראות אנשים.

וכמובן מזל טוב לאייר ולליין icon_lol.gif
Lady Mod​(אחרת)
לפני 14 שנים • 16 בינו׳ 2010

היה מוי כיף!!

Lady Mod​(אחרת) • 16 בינו׳ 2010
אחרי מסיבה כזו, מזל שיש שיש שישבת לנוח icon_cool.gif

כיף לי פעם בשבוע לראות במציאות חברים שההכרות איתם החלה בפונטים צבעוניים על גבי מסך שחור icon_wink.gif

אני מצדיעה לאייר, ללא גבולות המדהימה, לאנטרוס וסייפן והשפנפנה שלה, למיכל המאלפת המעלפת, לסמרה המתוקה {תרתי משמע מתוקה}, לדומי, לרייג' קייג' לסלקטורית המהממת שלכתוב את הניק שלה ישבור לי את המקלדת, ולקופאי ההורס!! על שאתם מצליחים לתזז אותי במשך ערב שלם icon_wink.gif

איירצ'וק, בפעם האחרונה ליומולדת הזו, המון מזל טוב וים נשיקות. היה תענוג לחגוג לך ולהגיש לך עוגה מתוקה בצורת סמרה, אפילו אם קצת "קילקלנו" לך את הסשן בשביל זה.. יש לך את כל השנה לסשן בלי שנפריע לך icon_smile.gif

מחכה לחמישי הבא בקוצר רוח, שמעתי שחגיגות היומולדת נמשכות והפעם חוגגים לשני אנשים אנונימיים שאיש לא מכיר sh.gif
Tainted​(לא בעסק)
Tainted​(לא בעסק) • 16 בינו׳ 2010
אכן, מסיבה מעולה, היה ממש מגניב, הכרתי מלא חדשים וראית טובים וישנים,
אני רוצה לנצל פה את הבמה לפרגן לצוות הזה, שעושה את חמישי יום ששווה להיות בו עייפה!!

מתאוששת עדיין, אגיב מפורטות בהמשך....

דומי
dragon master
dragon master • 16 בינו׳ 2010
אין...פשוט כיף להגיע כל חמישי למסיבות המטורפות האלה שגומרות אותנו ושולחות אותנו לישון בשישי בבוקר עם חיוך מאוזן לאוזן...אין על זה.
הייתה אחלה מסיבה, המוזיקה הייתה מעולה, אחלה אנשים, הפיצות באו מה זה במקום.

סשנים שהוציאו כמה עיניים מהמקום..במיוחד זה שהיה בחדר הגדול בראשותם של לל"ג וRAGECAGE...אחחחח....
תודה לכל המפעילים של האירוע.
מזל טוב לאייר ולספייס ולחיי עוד שנה מלאת טירוף!
Rage Cage
לפני 14 שנים • 17 בינו׳ 2010
Rage Cage • 17 בינו׳ 2010
תמיד כיף לחגוג ימי הולדת בימי חמישי, וכשזה יום הולדת לליין ולאייר יחדיו אז זה כיף כפליים!
המון מזל טוב לאיש והליין שנותן לנו סיבה טובה לחכות ליום חמישי ומפציץ כל שבוע מחדש! הנה אני שוב מסוקרן לדעת מה מחכה לנו שבוע הבא...
כמו תמיד הפיצות מוכיחות שהן הקלף המנצח כשארבעה מגשים מתחסלים בתוך פחות מ5 דקות icon_razz.gif

לכל מי שפגשתי, היה כיף לפגוש אתכם שוב, ויהיה יותר כיף לפגוש אתכם גם בשבוע הבא.
תודה גדולה ללל"ג והכוכב שדאגו ועזרו שהבייבי שלי לא תחזור הביתה חפה מסימנים, היה אחד הסשנים היותר שווים שיצא לי להיות בהם...שבוע הבא ש.ח.
תודה גם לקופאי הכלי שעזר להוציא את אותו חבר שחשב שזה יהיה לעניין להתערב בסשן שלא שלו והצליח לקלקל לנו בערך 15 שניות.

תודה רבה גם לשאר חברי הצוות שהופכים כל שבוע את הערבים למקצועיים יותר, מהנים יותר ומעניינים הרבה יותר icon_cool.gif
צלילה
לפני 14 שנים • 17 בינו׳ 2010

Re: היה מוי כיף!!

צלילה • 17 בינו׳ 2010
Lady Mod כתב/ה:
אחרי מסיבה כזו, מזל שיש שיש שישבת לנוח icon_cool.gif

כיף לי פעם בשבוע לראות במציאות חברים שההכרות איתם החלה בפונטים צבעוניים על גבי מסך שחור icon_wink.gif

אני מצדיעה לאייר, ללא גבולות המדהימה, לאנטרוס וסייפן והשפנפנה שלה, למיכל המאלפת המעלפת, לסמרה המתוקה {תרתי משמע מתוקה}, לדומי, לרייג' קייג' לסלקטורית המהממת שלכתוב את הניק שלה ישבור לי את המקלדת, ולקופאי ההורס!! על שאתם מצליחים לתזז אותי במשך ערב שלם icon_wink.gif

איירצ'וק, בפעם האחרונה ליומולדת הזו, המון מזל טוב וים נשיקות. היה תענוג לחגוג לך ולהגיש לך עוגה מתוקה בצורת סמרה, אפילו אם קצת "קילקלנו" לך את הסשן בשביל זה.. יש לך את כל השנה לסשן בלי שנפריע לך icon_smile.gif

מחכה לחמישי הבא בקוצר רוח, שמעתי שחגיגות היומולדת נמשכות והפעם חוגגים לשני אנשים

אנונימיים שאיש לא מכיר sh.gif

כן חוגגים בחמישי הזה יום הולדת ל- 2 אנשים שאף אחד לא מכיר .....
ממממ
אציין , נוכחות חובה במסיבה הזאת !!!
אחרת זה אישי icon_lol.gif