לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מסיבה בחינם? אבל מה המחיר?

רעלב
לפני 14 שנים • 30 בינו׳ 2010

צודקת

רעלב • 30 בינו׳ 2010
צודקת, מקומות שמכניסים רק נשים חינם הם מקומות מסריחים ואני מחרים אותם לאלתר.
היילני
לפני 14 שנים • 2 בפבר׳ 2010
היילני • 2 בפבר׳ 2010
אחותו, אחותך איתך במאבק!

נכון, זה נחמד וחסכני שאני לא צריכה לשלם כניסה למסיבה ב'מקסים', אבל לאידיאולוגיה שלי יש מקום במציאות, ורעיון משיכת הנשים למסיבה כי לא מגיעות מספיק נשים לא ברור לי כלל וכלל. אין מסיבות קהילתיות נוספות בהן נשים כן משלמות כניסה? האם לא מגיעות אליהן מספיק נשים? נכחתי בכולן וראיתי הן נשים והן גברים (וודאי כאלה שמוחים על הבינאריות הזו). העובדה שאני כאישה לא משלמת זו הנמכה והחפצה. אין כאן שום העדפה מתקנת. שוב, אני לא מחפשת על מה להתלונן; ברמה היומיומית לא לשלם זה נחמד, אבל ברמה הכללית והחשובה יותר מדובר בעוד מקרה של חוסר שיוויון.

מאבק יתבטא בתגובה כאן וכן בהתעקשות לשלם כניסה. ומה היו השטויות האלה על לשלם בדייט וטיפול פסיכולוגי? אני לא צריכה שאף אחד ישלם עלי ואני גם לא צריכה לשלם על אף אחד. מודעות פמיניסטית לא תחבל ביחסייך עם גברים. היא תעצים אותך ואת מי שאיתך, אם תביטי בה נכון ושתשתמשי בה לצרכייך.

סושי, אני רואה שהטון הרועם והבלתי-מודע-לאפליה-הקיימת-בין-גברים-ונשים של מקבי קסם לך שבקשת ממנו להכריח אותך ללמוד למבחן בפסיכולינגוויסטיקה.

כל כך אינטיליגנטי, רגיש, מתורבת והגיוני כאן ב'כלוב'. אני לבטח פסיכית או לינגוויסטית.
אחותופל
אחותופל • 2 בפבר׳ 2010
היילני כתב/ה:
אחותו, אחותך איתך במאבק!

נכון, זה נחמד וחסכני שאני לא צריכה לשלם כניסה למסיבה ב'מקסים', אבל לאידיאולוגיה שלי יש מקום במציאות, ורעיון משיכת הנשים למסיבה כי לא מגיעות מספיק נשים לא ברור לי כלל וכלל. אין מסיבות קהילתיות נוספות בהן נשים כן משלמות כניסה? האם לא מגיעות אליהן מספיק נשים? נכחתי בכולן וראיתי הן נשים והן גברים (וודאי כאלה שמוחים על הבינאריות הזו). העובדה שאני כאישה לא משלמת זו הנמכה והחפצה. אין כאן שום העדפה מתקנת. שוב, אני לא מחפשת על מה להתלונן; ברמה היומיומית לא לשלם זה נחמד, אבל ברמה הכללית והחשובה יותר מדובר בעוד מקרה של חוסר שיוויון.

מאבק יתבטא בתגובה כאן וכן בהתעקשות לשלם כניסה. ומה היו השטויות האלה על לשלם בדייט וטיפול פסיכולוגי? אני לא צריכה שאף אחד ישלם עלי ואני גם לא צריכה לשלם על אף אחד. מודעות פמיניסטית לא תחבל ביחסייך עם גברים. היא תעצים אותך ואת מי שאיתך, אם תביטי בה נכון ושתשתמשי בה לצרכייך.

סושי, אני רואה שהטון הרועם והבלתי-מודע-לאפליה-הקיימת-בין-גברים-ונשים של מקבי קסם לך שבקשת ממנו להכריח אותך ללמוד למבחן בפסיכולינגוויסטיקה.

כל כך אינטיליגנטי, רגיש, מתורבת והגיוני כאן ב'כלוב'. אני לבטח פסיכית או לינגוויסטית.

תודה כפרות!

(ופה צריך להכניס משהו בזכות אותן רדיקלים/ות חופשיים/יות ועבודת הקודש שהן עושות)

חזרתי אחרי כמה ימים ונראה שהתפתח דיון מעניין.
וכמו שנאמר, אז כן לפעמים האפליה היא לטובתנו ואז אנחנו שמחות (או שמחים, אם אנחנו גברים והאפליה לטובתנו - כמו במספרה, למשל) ולפעמים היא לרעתנו ואז זה חורה. אבל החוכמה היא כמו שאמר טאבי (וגם מיישם) היא לראות בד בבד את שני הצדדים ולא רק את הצד שלי. ובאמת לנסות ולעשות שינוי מהשורש לטובת שני המינים ולא רק לטובת מין אחד (בדר"כ המין אליו אני משתייך/כת). אז זה מצדיק לפעמים לוותר על "הטבות" מפוקפקות בשם השוויון וההוגנות. כי כאשר מאמצות מבט-על על העניין אז רואות שזה בעצם לטובתנו - לא רק כנשים אלא כחלק מכלל המין האנושי כולו! (לקרוא בנעימה מלאת פאתוס).

שאו ברכה!
Bloody
Bloody • 2 בפבר׳ 2010
מחירו של הפמיניזם בגרוש הוא גרוש.
ומי שלא ברור לה איך זה עובד, אני יכול להזכיר את המסיבות שהיו לפני ימי ה''נשים חינם עד חצות'', יחס הגברים-נשים משהו כמו 1-10, שזה אומר בגדול, 9 מציצנים מלקקי רגליים אקראיים על כל בחורה, ואל תספרו לי שאתן נהנות מזה (בלי להיכנס כאן כרגע לסיבות למצב הזה). כיום, בזכות השיטה, היחס הרבה יותר קרוב ליחס באוכלוסיה, וזה עושה את המסיבות ליותר כיפיות לכולם, הן לנשים והן לגברים. במקום להתמקד בעץ של ה''מפלים אותנו'', תסתכלו על היער הגלובלי.
ה''אפליה'' גודלה 30 שקלים מסכנים, התועלת מרובה, ומי שלא נאה לה, יכולה לבוא בחצות ולשלם.

בלאדי, פמיניסט.
טרבולי והקצפת
טרבולי והקצפת • 2 בפבר׳ 2010
לא יאומן.
אני, מסכים עם אחותופל.

היי הנה חזירון מעופף.
אחותופל

בלאדי, הו בלאדי

אחותופל • 2 בפבר׳ 2010
בלאדי, מה נסגר איתך? נראה כי בראש מעייניך זה קודם כל לראות כמה שיותר נשים ועל הזין כל השאר!
אז זו אכן שאיפה נעלה, ואני איתך בקטע הזה - גם אני אוהבת לראות נשים מסביב, אבל יש עוד דברים שחשובים שנראה כי לא משנים לך בכלל:
למשל, לא משנה לך בכלל האפלייה שיש כאלו שצריכים לשלם יותר ושזה לא הוגן, לא מפריע לך שזה הופך את הנשים הנחשקות הללו לאובייקטים של פיתוי לגבר המצוי שזה דבר שבתורו מוזיל את כל הגברים לרמה של מזילי ריר שכל מה שמעניין אותם זה בחורות ויהי מה ולכן הם ישלמו אקסטרא כסף. אבל בפעם האחרונה שבדקתי (והשרשור הזה הוא הוכחה מצויינת לכך) - שזה לא כל הגברים ואפילו לא רובם... זה די רק אתה... לא אכפת לך כלום, אין לך אג'נדה - לא! בעצם יש לך אג'נדה והיא מסתכמת בזה: "העיקר שיהיו בחורות! ואני מוכן לשלם עבורן! פמיניסטיות ארורות, אתן הורסות לי! שבו בשקט!"
ועל האג'נדה הזו שלך אתה נלחם עד חורמה ולא רואה ממטר...

וחוצמזה וכמו שציינה היילני הייתי במסיבות בהן היה מחיר שווה לגברים ולנשים (ראה דיווה וראה אורלי ושאר מסיבות מן היישוב) והיו שם הרבה נשים.
ותשובה למפיסטו ממקודם: זה שאני רוצה מטרה מסויימת (יותר גברים בליין המסיבות החדש והנוצץ שפתחתי. פרטים בקרוב) לא מקדשת את כל האמצעים. הייתי חושבת על דרכים יצירתיות למשוך גברים לליין בלי להנציח אפלייה וחוסר שוויון תוך כדי.
שוסי
שוסי • 2 בפבר׳ 2010
[quote="היילני"]אחותו, אחותך איתך במאבק!

כל כך אינטיליגנטי, רגיש, מתורבת והגיוני כאן ב'כלוב'. אני לבטח פסיכית או לינגוויסטית.[/quote
היילנוש מותק,
את יודעת שאני מתה לך על הצורה,
אבל פה טעית ובגדול.
היחסים ביני לבין מקבי ממש לא מתחילים או מסתיימים בכלוב,היינו מיודדים הרבה לפני וכנראה שגם הרבה אחרי.
(והאם יש חיים אחרי הכלוב היא שאלה פילוסופית מרתקת בפני עצמה)
קצת מפתיע לי לגלות שלא הבנת את אינטונאצית ההומור בה שנינו עשינו שימוש,עם זאת אני יכולה להבין זאת עקב העובדה שרוב ההתנהלות שנינו בכלל ,ועל גבי הפורום בפרט ,היא בגדר"הומור פנימי".

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שלישי פבר' 02, 2010 8:41 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
שוסי
שוסי • 2 בפבר׳ 2010
נו ברור שזה נשלח פעמיים,מה אתם מסתכלים לכאן בכלל.
מקבי​(מתחלף)
מקבי​(מתחלף) • 2 בפבר׳ 2010
מה שהזונה של הסושי מנסה לומר, זה שהיא שפחתי הנרצעת וכל תכליתה היא הסכמה עימי וכל מה שאני אומר. להתנגד לכך גורם לה לכאב פיזי עז.

היא מזוכיסטית, כמובן.
שוסי
שוסי • 2 בפבר׳ 2010
אתה כאילו צוחק עכשיו,שזה אחלה,וזה חמוד וזה מגניב והכל,
אבל אני בעיקר משועשעת מהמחשבה על מה שהמהממת הפרטית שלך הולכת לעשות לך שנייה ורבע אחרי שהיא תקרא את המשפט הנ"ל שלך.
icon_razz.gif