לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

למה כלובי חסם את אנדרפוט ועוד שאלות

כלובי
לפני 14 שנים • 13 בפבר׳ 2010
כלובי • 13 בפבר׳ 2010
נכתבו בשרשור הזה דברי טעם רבים, על כן תגובתי תהיה ארוכה ואנסה לענות כמעט לכל הדברים שהושמעו כאן באופן ענייני. אם כי לכל הטענות כבר התייחסתי במקרים דומים בעבר.

גם אני מאד לא אוהב להביא דברים בעניינו של אדם מבלי לתת לו אפשרות להגיב לכן, אם אנדרפוט יהיה מעוניין בכך – יוכל לשלוח לי את תגובתו במייל ואני אביא אותה כאן כלשונה. ככל שהדיון ימשך יוכל אנדרפוט להעביר לי תגובות נוספות שגם הן יפורסמו. עניין ההרחקה מהפורום הוא לא "בלתי הפיך" ואנדרפוט יכול גם להסדיר את העניין ישירות מולי ולהמשיך לכתוב כאן בעצמו כרגיל עוד הלילה.

ולתגובה עצמה:

ראשית, על אופי הטיפול בריבים בפורום ובתלונות:
כמו שאתם מכירים את האתר לפעמים נדמה שאין תחתית לרמת ההתגוששות האישית שאנשים מגיעים אליה כאן. העניין הזה מטריד רבים וידוע לי על אנשים שאינם משתתפים בפורום בגלל ההתערבות המועטה ופתחון הפה המוחלט שיש לכולם לכתוב השמצות אישיות. השאלה הראשונה שעולה כאן היא מדוע איני מתערב בכל מקרה.

בלתי אפשרי להתערב בכל שרשור מכמה סיבות:
קשה לשים את היד בדיוק על הנקודה שבו דיון ענייני הופך למריבה. בדרך כלל יש בדרך תגובות חצי ענייניות המלווות בהערות אישיות בתוקפנות שהולכת וגוברת בהדרגה. לכן קשה להצביע על תגובה מסוימת ולהגיד שבדיוק שם מישהו עבר את הגבול.
רבים מעדיפים להתמודד לבד פעמים רבות עם העלבון האישי או התקיפה האישית אותה חוו באופן ישיר, ובוחרים פשוט להגיב ישירות בהמשך השרשור בפורום. על פי רוב הנפגעים בריב כזה אינם פונים אלי. במקרה כזה סביר להניח שהצד המותקף מעדיף להתקיף בחזרה על פ לערב אותי ולשם כך ומטעמים אחרים הוא מוכן שהדברים שנכתבו אודותיו בפורום ימשיכו להתפרסם באתר. ומהרגע שבו אדם שהותקף בוחר להתקיף בחזרה כבר קשה לשים את האצבע על מי כאן הפוגע ומי הנפגע.

אך אנשים לא צריכים לחשוש באתר ציבורי שיותקפו באופן אישי מבלי שיוכלו להגיב על כך או שדברים שקריים שנכתבו עליהם יוסרו.

לשם כך ניתן תמיד לפנות אלי:
כאשר אדם מרגיש שנפגע ובוחר במקום להגיב לפנות אלי לטפל בעניין, התמונה שונה לגמרי:
ראשית - הנפגע יכול לבקש להסיר את הדברים שנכתבו או לכתוב שלא אכפת לו שהם ישארו. אני פועל בהתאם.

שנית - אם הנפגע לא הגיב, מאד קל לראות בשרשור מי ענה עניינית ומי ענה בפגיעה אישית. אם הנפגע הגיב או תקף בעצמו קודם – הטיפול יותר בעייתי ולפעמים אני לא יכול לסייע.

אבל במקרים שבהם הצד הנפגע לא הגיב או הגיב באופן בלתי מתלהם - אני תמיד מתערב. אופי ההתערבות שלי הוא פניה אישית אל הפוגע, בדרך כלל באופן מנומס ומנומק. אני מסביר את העניין, את הבעייתיות בהתנהגות וממליץ כיצד להימנע מלהגיע למצב כזה פעם נוספת. כמובן שאני מקשיב לתשובתו של האדם שפניתי אליו ואנחנו מבררים את העניין. יש גם אזהרה שנייה אם הדברים בכל זאת חוזרים שבה אני שוב מסביר את עצמי, ומודיע שלא תהיה אזהרה שלישית אלא הרחקה.
באופן הזה אני יכול להבטיח שאם דיון שמנוהל באתר פוגע בכל אדם שלא רוצה להתמודד עם הדברים שנכתבים עליו באופן פומבי, מילולי ובעצמו על פני הפורום – יש לו דרך לעשות את זה ולמזער את הפגיעה בו עד למינימום האפשרי מבחינה טכנית.

בצורה הזו אני מטפל בפניות רבות על בסיס יומיומי. ברוב המכריע של המקרים העניינים מסתדרים לשביעות רצון כל הצדדים. ברוב המקרים אף אחד מלבד שני הצדדים לסיפור לא יודע על זה. אני, בכל מקרה – שומר על הפרטיות והכבוד של שני הצדדים באופן מלא.

באופן הזה אני מטפל בצורה שווה בכל פניה ואפרט כדי להדגיש: אופן הטיפול הוא שווה לכל פניה כולל: טיפול בפניות של אנשים שאני לא אוהב באופן אישי, טיפול בפניות של אנשים שבדרך כלל מתלוננים עליהם. טיפול בפניות של אנשים פופולארים, בפניות של אנשים פעילים בפורום, בפניות של אנשים שכותבים מעט מאד בפורום, בטיפול בפניות של חברי זהב ושל כאלה שאינם חברי זהב וטיפול בפניות של מי שהקהילה אוהבת להפוך לבדיחה קבוצתית. כל הפניות מטופלות באופן זהה.
באופן דומה אני נוהג בכל אדם שהתלוננו לגביו במידה שווה: גם אם מדובר באנשים שאני אוהב או לא אוהב באופן אישי, גם אם מדובר באנשים שבדרך כלל מתלוננים עליהם, גם אם מדובר בתלונות על אנשים פופולרים, גם בתלונות על אנשים שפעילים בפורום גם בתלונות על חברי זהב וגם בתלונות על שאינם חברי זהב. גם בתלונות על מי שהקהילה אוהבת להפוך לבדיחה קולקטיבית אני מטפל באופן שווה.

בכל מקרה, תמיד יש דיאלוג קודם. אני משתדל להסביר את עצמי ולהקשיב להסברי הצדדים. וגם כשאני נאלץ לחסום מישהו מכתיבה בפורום – אפשר להמשיך ולדבר איתי עד שהדברים מוסדרים.

מבחינתי המצב המיטבי הוא שאיש לא יהיה חסום מהפורום – ושאיש לא יפגע מהנכתב בפורום, ושהבמה תהיה פתוחה לדיון חופשי לכולם.

באופן המתואר לעיל בדיוק טיפלתי גם בעניין מורטישיה ואנדרפוט, אתם מוזמנים ולחשוב לאיזו קבוצה בעיני שייך כל אחד מהם. מבחינתי אין הבדל ובעניין הזה טיפלתי באופן המדוייק המתואר לעיל גם בסיפור הזה. (באופן חריג אכתוב את דעתי האישית: אני חושב שתרומתם של שניהם, מורטישה ואנדרפוט חשובה ומוסיפה רבות לכל דיון בפורום הבנות על הבנים שבאופן כללי אני מרוצה מאד מההתפתחות שלו בתקופה האחרונה. אנדרפוט גם שמע את הערכתי אליו בחילופי ההודעות בינינו לפני שנאלצתי לחסום אותו).

המלט: אני אכן מוקף באגודות אגודות של עסקנים ועסקניות מכל מיני סוגים. ובשל כך יכולתי לחזות את הביקורת הזו עלי ועל אף שידעתי שזה צעד לא פופולארי לא הייתה לי מבחינת היושר האישי שלי ברירה אלא לטפל בעניין הזה כמו בכל עניין אחר בדיוק. מה אחרת יהיה המסר? שאם אתה כותב באופן שמעורר עניין בפורום – אתה יכול פשוט לעשות מה שבא לך?

בעניין "ההתכסחות" ההדדיות ביניהם - הפורום הוא לא במה להתנגחויות אישיות לכן אין לפרסם שרשורים שמטרתם מריבה אישית ואין להסית שרשור באופן מכוון ויזום לה. אאוטינג או פרסום עניינים אישיים אמיתיים או שקריים אודות אדם מבלי לקבל את הסכמתו – אני מקווה שאין צורך להסביר את זה שאין להם מקום כאן. יהיה הכותב פופולארי ככל שיהיה. ובפרט בעניין כאן, כאשר נאמר דבר כלשהו אודות אדם כאן בפורום היה או לא היה, לא משנה כמה אותו אדם ינסה להמשיך הוא לעולם יצטרך להתמודד על הספק הזה שמכנן בלב האנשים שמדברים איתו. זה אינו דבר קל בכלל.

המלט, אני לא רואה את סילוקו של אנדרפוט כמחוייב המציאות, כפי שכתבתי בתחילת דברי. אבל דיברתי איתו על זה בעבר.
שיחתנו הראשונה - "האזהרה הראשונה" היתה על שרשור אחר (הקשור גם בפורום ובמורטישה). הצעתי לו אז שאם הוא מרגיש מותקף ממורטישיה על גבי הפורום – יפנה אלי ואני אטפל בזה בדיוק באותה צורה במקום להגיב בצורה חריפה יותר. (טבעי ורצוי שמפאת פרטיות הפרט לא יהיה בידי הציבור כל המידע וכל הפרטים על כל תלונה וטיפול בתלונה, על כן אני לא מפרט גם על כך, ירצה אנדרפוט ויספר הוא)

בכל מקרה הוא נשאר עיקש לפתור את העניינים בעצמו וזה גם בסדר מבחינתי. אבל אחרי שתי האזהרות הוא עוד המשיך בשלו בשרשור ולמעשה לא הותיר בידי כל ברירה אחרת.

לעניין השאלה מדוע לא נמחקו הדברים אם היו כל כך חמורים, ובכן כאן ההחלטה הייתה בידי מורטשיה. אני, אישית, מעדיף שהדברים ישארו כדי שאפשר יהיה לדון בהם כמו כאן עכשיו. לפעמים זה אפשרי ולפעמים לא. אני חושב שהנזק כאן כבר נעשה ולא היה ניתן להשיב את העניין הזה לאחור לכן הדברים היו יכולים להישאר. בכל אופן זאת לא הייתה החלטתי.

צ'ארנוחה כותב "אני לא ראיתי שום דבר שכתב שהצריך סילוק" – לפעמים נכתבים דברים ש"מצריכים סילוק" או לפחות אזהרה, והם נמחקים. צריך להבין את זה שלא תמיד חומר הראיות המלא מונח לפניכם. הפרטיות שלכם בכל פניה חשובה לי יותר מלהצדיק את עצמי לכן אני לא יכול לשתף את כולם. ולכן – כשאני נאלץ להרחיק מישהו התמונה שבידכם אף פעם לא תהיה מלאה ובשל כך ההרחקה עלולה להראות תמוהה מאד, ולהוות כר נח להתפתחות שמועות ותיאוריות ארסיות כאלה ואחרות.

הועלתה כאן גם שאלה בסגנון "למה דוקא הפופולרים/השנונים/אלה שאני הכי אוהב לקרוא" מורחקים. התשובה היא שמורחקים מכל המינים ומכל הסוגים, כאשר מורחק מכאן מישהו פחות פופולארי מן הסתם מעט אנשים יודעים על כך. אבל כן, צריך לפעמים להרחיק אנשים מהאתר. זאת עובדה, צריך להתמודד איתה. נוסף על כך אין שום אפשרות לדווח ולדון בכל מקרה שכזה. אז אפשר לפתח על זה תיאוריות קונספירציות עסיסיות ואפשר להירגע ולהבין שמדובר בסך הכול באתר באינטרנט, ושכך פועל כל אתר באינטרנט וכל מסגרת אחרת שיש בה בני אדם שאפשר לדמיין. אפשר גם לנסות לחשוב על האינטרס של האתר לגדול ולצמוח, להכיל כמה שיותר אנשים ולדאוג לתת להם שירות טוב בלי פגיעות והטרדות – ולהבין שמדובר במדיניות שמשרתת את האינטרס של כל הגולשים באתר. אפשר גם להבין שבאתר כמו הכלוב יש חופש להשמיע ביקורת ואני צריך לתת את ההסברים אז אני אחשוב פעמיים לפני שאעשה או לא אעשה משהו "מוזר".

לעניין אנדרפוט, אשמח לבטל את ההרחקה בתמורה להתחייבות כנה ואמיתית לא לגלוש לענייני ריבים וסגירת חשבונות אישיים ולפנות אלי כאשר שמישהו מתגרה בך באופן אישי שחורג מהדיון הענייני בפורום.

רחפנית כתבה:
איני יודעת על איזה שרשור מדובר, רק יודעת שזה אבסורד
שבכל פעם שלא יודעים להתמודד ורבלית, רצים לגננת
עמ"נ שתעניש את ה"ילד הרע" התורן.
אני לא חושב שזה אבסורד, אני חושב שאם יותר אנשים היו נוהגים כך – ובמקום להתלהם בתגובה להתגרות שנאמרה עליהם – פונים אלי. אז היה ניתן לקיים כאן תרבות דיון יותר רצינית. אם אנשים היו מבינים שדיון נוקב ומגוון דיעות כן - ואלימות מילולית וסגירת חשבונות אישיים - לא - דוקא היה מתקיים כאן חופש דיבור רחב יותר.

ספציפית לעניין אנדרפוט ומורטישיה הייתי מטפל באותו האופן בדיוק בפניה מכל צד. אני חושב שהם יכולים לריב באופן ענייני בצורה מאד תורמת בפורום. מוטב שהדיון יישאר נוקב אך ענייני והפורום לא ישמש כבמה להשמצות לא ענייניות ומכוערות כמו שכבר רבו לצערי אפילו בשרשור הנוכחי.

הכלוב וחופש הביטוי:
ריבוי ההשמצות והאלימות המילולית הוא המקור האמיתי לסתימת הפיות באתר. הוא גורם לאנשים לפחד להשמיע דיעות אחרות מאלו של הטיפוסים המתלהמים, שלפעמים הם גם הטיפוסים הפופולרים בזירה. לעיתים ההתנפלות על מישהו נעשית על ידי קבוצה, זה נעשה אופנתי להפוך אדם כזה או אחר כאן למושא ללעג ולשק החבתות המשותף לכולם - זה בעיני איום אמיתי ויומיומי על חופש הביטוי פה.

העמידה הבלתי מתפשרת על גבולות הדיון באתר היא המאפשרת לקיים כאן דיון ולא מונעת אותו.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך ראשון פבר' 14, 2010 2:01 am, סך-הכל נערך 3 פעמים
Morticia
Morticia • 13 בפבר׳ 2010
אפילו לי פרלין?

כי מהטונים כאן אפשר להתבלבל...

מה שכן, אין ספק שהיות אנדר והמלט חביבים כל כך על נשים המעדיפות להיות נשלטות רק מגבה את טענותיי שהיו כלפיהם
(מה שלא מצדיק בשום צורה את האופן בו הם ניסו להשליט כאן ועליי באופן אישי סדר)

אדם - אכן אמרת דברים חכמים וחשובים שטוב שאמרת

ולא רק שבשום מקום אחר לא מתנהגים ככה, אני יכולה להעיד על עצמי ובטוחה שלא רק אני, בעצמנו לא מתנהגים ככה בשום מקום אחר

(מה גם שלא מכירה אף אחד שיעז להתנהג אליי כמו שאנשים מתנהגים כאן לפעמים מחוץ לחממה הזו)

חוצמזה, בנימה סושית זו, מה שקאי אמרה

שיהיה שבוע נפלא
icon_smile.gif
בלוסום​(לא בעסק)

לכלובי

בלוסום​(לא בעסק) • 13 בפבר׳ 2010
רציתי להתעכב על צטוט אחד ממה שכתבת:

"אך אנשים לא צריכים לחשוש באתר ציבורי שיותקפו באופן אישי מבלי שיוכלו להגיב על כך או שדברים שקריים שנכתבו עליהם יוסרו. "

ברצוני לשאול אותך שאלה: האם אתה מחשיב בלוג כחלק מהעניין?

כי אני, בתור מישהי שפונה אליך הרבה, גם כי דברים קופצים לי לעין וצורמים לי בעין, וגם כי בצר לי יש לי פה גדול ואני נקלעת לצרות (אפילו חסמת לי את הבלוג פעם), מה שבשבילי הוא בעיה הוא משך הזמן בין הדיווח שאני מדווחת לך על הפגיעה, לבין הזמן שבה אתה מטפל בה - כל הזמן הזה הטקסט הפוגעני ממשיך להיות באויר. האם אתה רואה דרך שאפשר לקצר את הזמן הזה?

בתודה מראש על כל העזרה שאתה נותן, 'פוליאנה'.
צלילה
צלילה • 13 בפבר׳ 2010
Morticia כתב/ה:
אפילו לי פרלין?

כי מהטונים כאן אפשר להתבלבל...

מה שכן, אין ספק שהיות אנדר והמלט חביבים כל כך על נשים המעדיפות להיות נשלטות רק מגבה את טענותיי שהיו כלפיהם
(מה שלא מצדיק בשום צורה את האופן בו הם ניסו להשליט כאן ועליי באופן אישי סדר)

אדם - אכן אמרת דברים חכמים וחשובים שטוב שאמרת

ולא רק שבשום מקום אחר לא מתנהגים ככה, אני יכולה להעיד על עצמי ובטוחה שלא רק אני, בעצמנו לא מתנהגים ככה בשום מקום אחר

(מה גם שלא מכירה אף אחד שיעז להתנהג אליי כמו שאנשים מתנהגים כאן לפעמים מחוץ לחממה הזו)

חוצמזה, בנימה סושית זו, מה שקאי אמרה

שיהיה שבוע נפלא
icon_smile.gif

ראשית, כלובי, תודה על הדברים , ראויים נכונים ולעניין .
מקווה שאתה ואנדר תגשרו את העניין .

ולגבייך, תראי זה די מוכר וידוע אצל כולם שאני נשלטת בארון ...
נו באמת עכשיו את גם מנסה להגיד שנשלטות תומכות בו .
אני מכירה את אנדר אישית ואני "שולטת " בכל רמח אבריי והוא אדם מדהים
פשוט מדהים שנון מוכשר ומרתק
אולי הוא חרג מעט מגבול הטעם הטוב , אולי לא . אני סומכת על כלובי.
מה שבטוח הוא שאני קוראת אותך כל הזמן ואת ממש אוהבת לעצבן לתקוף לנגח ולהעליב
ואת עושה זאת בשיטיות ובאהבה רבה ואפילו לא מודעת לכך , מסתבר
ועוד מאשימה את התומכות באנדר שהן נשלטות וכאן "קבור הכלב " ...
בחייאת .
Morticia
Morticia • 13 בפבר׳ 2010
זה לא מה שעשיתי לל"ג, זו הפרשנות שלך לדברים

גם לא אמרתי שרק נשלטות מחבבות את אנדר ואני שמחה מאוד בשבילו שיש מי שככה אוהב אותו בעולם, בלי שום קשר לנטייה מינית

תודה לך על המילים הקסומות והמעמיקות שראית לנכון לנשב לעברי,
יפה מצדך
icon_biggrin.gif
שוטרת*
שוטרת* • 13 בפבר׳ 2010
נו באמת.. למה לנסות לנפץ לה את הבועה בה היא ...'חיה'?( כך נקרא מה שהיא עושה?..)

יאלללה, תני את משפט ה"אני אשב כאן לבד, בחושך, בשקט"
(:
ניקי666 niki
ניקי666 niki • 13 בפבר׳ 2010
שבעה עמודים ולא הבנתי עדיין כלום ... icon_eek.gif

למה הרחיק כלובי את אנדר .. icon_eek.gif .

האם מורטישייה היתה מלכה בתשלום .. icon_eek.gif

והאם כלובי הפך לגננת ... icon_eek.gif
רפאל
רפאל • 13 בפבר׳ 2010
כלובי,

1. אני חושב שזו בעיה להתייחס להתנהגות של אדם כפסולה רק אם נמצא מי שיתלונן עליה. כי בפועל זה אומר שאפשר ללכלך על אנשים שמתמודדים עם המציאות העגומה של הכלוב ולא רצים "לדווח", ואילו על אחרים אי-אפשר ללכלך. והמקרה הנוכחי הוא בבחינת דוגמה מובהקת לכך: היא מלכלכת והוא מלכלך. היא ממהרת לדווח על כך ולהתלונן, ולכן הוא חסום, וצריך לתת דין-וחשבון על מעשיו, ולהילחם על החזרתו, ולהתחייב שהתנהגותו לא תחזור על עצמה. בעוד שהיא ממשיכה את השגרה שלה כרגיל.

2. הרחקה/חסימה היא סנקציה חמורה מאוד בשביל אדם שקשור לקהילה הזו. אני חושב שאתה ממעיט מהמידה שבה היא פוגעת באדם. (וזה שאין ברשותך הרבה סנקציות אחרות שאתה יכול להפעיל אינה מכשירה את הסנקציה הזו, לדעתי).
Morticia
לפני 14 שנים • 14 בפבר׳ 2010
Morticia • 14 בפבר׳ 2010
רפאל כתב/ה:
כלובי,

1. אני חושב שזו בעיה להתייחס להתנהגות של אדם כפסולה רק אם נמצא מי שיתלונן עליה. כי בפועל זה אומר שאפשר ללכלך על אנשים שמתמודדים עם המציאות העגומה של הכלוב ולא רצים "לדווח", ואילו על אחרים אי-אפשר ללכלך. והמקרה הנוכחי הוא בבחינת דוגמה מובהקת לכך: היא מלכלכת והוא מלכלך. היא ממהרת לדווח על כך ולהתלונן, ולכן הוא חסום, וצריך לתת דין-וחשבון על מעשיו, ולהילחם על החזרתו, ולהתחייב שהתנהגותו לא תחזור על עצמה. בעוד שהיא ממשיכה את השגרה שלה כרגיל.

2. הרחקה/חסימה היא סנקציה חמורה מאוד בשביל אדם שקשור לקהילה הזו. אני חושב שאתה ממעיט מהמידה שבה היא פוגעת באדם. (וזה שאין ברשותך הרבה סנקציות אחרות שאתה יכול להפעיל אינה מכשירה את הסנקציה הזו, לדעתי).

סליחה רפאל אבל הפרשנות שלך בסעיף 1 רחוקה מלהיות מדוייקת.

מעבר לעובדה שאני לא לכלכתי שמינית מהלכלוך שנזרק כלפיי ללא הרף ולאורך תקופה מאוד ממושכת
(וכן, אתה מוזמן לעבור על הפורום וגם לקרוא את כל הפעמים בהן הייתי אפילו נחמדה)
אני לא הקדמתי להתלונן ולכן הוא נחסם

אני לא התלוננתי רוב הזמן
אני גם משוכנעת שזו לא תלונתי על השקר שהוא התעקש לפרסם כאן שהובילה לחסימתו

הוא קיבל כמה וכמה אזהרות ובקשות להפסיק את התנהגותו שדבר בהתנהגותי לא הצדיק זאת והתעלם מהן באופן שיטתי

מה שמוביל אותי לסעיף השני שלך

הבנאדם הוא בעל אתר - זכותו להפעיל איזה סנקציות שהוא רואה לנכון והוא הבוס בעניין. מי יקבע את הסנקציות אם לא הוא
אתה? אנדר? שרצה להעיף אותי? וזה היה בסדר?
בנאדם מתעלם מהאזהרות שלו, למה הוא אמור להתכופף ולאכול את זה?

ובכל מקרה, כל הדיבור הזה שמוציא אותי איזו שטינקרית בכיינית קטנה הוא סתם פרשנות מרושעת/טיפשית/תמימה של אנשים שאוהבים בעיקר לשמוע את עצמם...
האדון אבישי
לפני 14 שנים • 14 בפבר׳ 2010
האדון אבישי • 14 בפבר׳ 2010
Morticia כתב/ה:
רפאל כתב/ה:
כלובי,

סליחה רפאל אבל הפרשנות שלך בסעיף 1 רחוקה מלהיות מדוייקת.

מעבר לעובדה שאני לא לכלכתי שמינית מהלכלוך שנזרק כלפיי ללא הרף ולאורך תקופה מאוד ממושכת
(וכן, אתה מוזמן לעבור על הפורום וגם לקרוא את כל הפעמים בהן הייתי אפילו נחמדה)
אני לא הקדמתי להתלונן ולכן הוא נחסם

אני לא התלוננתי רוב הזמן
אני גם משוכנעת שזו לא תלונתי על השקר שהוא התעקש לפרסם כאן שהובילה לחסימתו

הוא קיבל כמה וכמה אזהרות ובקשות להפסיק את התנהגותו שדבר בהתנהגותי לא הצדיק זאת והתעלם מהן באופן שיטתי

מה שמוביל אותי לסעיף השני שלך

הבנאדם הוא בעל אתר - זכותו להפעיל איזה סנקציות שהוא רואה לנכון והוא הבוס בעניין. מי יקבע את הסנקציות אם לא הוא
אתה? אנדר? שרצה להעיף אותי? וזה היה בסדר?
בנאדם מתעלם מהאזהרות שלו, למה הוא אמור להתכופף ולאכול את זה?

ובכל מקרה, כל הדיבור הזה שמוציא אותי איזו שטינקרית בכיינית קטנה הוא סתם פרשנות מרושעת/טיפשית/תמימה של אנשים שאוהבים בעיקר לשמוע את עצמם...

את סתם מחממת את כולם
וכן את שטינקרית!!!
חיממת את הבנאדם והלכת בכית לכלובי בפרטי
מורטישיה בקצב הזה כל החיים שלך תשארי לבד
ואת מוזמנת ללכת להלשין עליי icon_smile.gif
ודי כל אחד עם ההתנסחויות שלו באמת אתם לא בבית משפט
כל אחד פה בוחר ליפות את הדברים ולהסתיר את כל הגועל
וזה מה שעושה אותכם אנשים לא אמיתים ופוגעים אחד בשני
יש הרבה צביעות בפורום הזה
שאני לראשונה פתחתי נושא ורציתי להרחיב את אופקיי בנושא השליטה מורטישיה
הייתה בין הראשונות שתקפה אותי ועוד כמה אחרות
אבל היו גם הרבה אחרים שעזרו