לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

רוני גלילי - הרשעה בבית המשפט

Grey / Green
לפני 14 שנים • 24 בפבר׳ 2010
Grey / Green • 24 בפבר׳ 2010
אחותך פנויה?
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 24 בפבר׳ 2010
Grey / Green כתב/ה:
אחותך פנויה?

לא כדאי לך. לפני שנתיים מישהו התעטש והיא לא אמרה לו לבריאות. הגנים הדפוקים, אתה יודע.

ואז היא גם קראה לו "נונשאלאנט" והוא בטח זוכר את זה עד היום, כמו כל אדם נורמלי שלא מפתח תסביכים כלפי אדם אחר.
Grey / Green
Grey / Green • 24 בפבר׳ 2010
אה, נדמה לי שראיתי אותה. זאת ההיא בפמליה שלך שמחזיקה את הכפות תמרים מעל האפיריון?
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 24 בפבר׳ 2010
Grey / Green כתב/ה:
אה, נדמה לי שראיתי אותה. זאת ההיא בפמליה שלך שמחזיקה את הכפות תמרים מעל האפיריון?

לא, לא הייתי סומך על זבת חוטם שכזו עם כפות התמרים היקרות שלי. אימפריות רשע נפלו על פחות מזה.
שוסי
שוסי • 24 בפבר׳ 2010
באמשך גמד,עזוב אותי.
Brave Dwarf
לפני 14 שנים • 26 בפבר׳ 2010
Brave Dwarf • 26 בפבר׳ 2010

אין לי את הזמן לחטט כמוך, זאלופון. זה שאני זוכר, זאת עובדה. כפי שאמרתי מראש. איש איש והדפקט שלו. הודות לזה שלי, אני נהנה ממידע מעט עשיר מהממוצע אך גם משלם עליו בכובד ראש מיותר. שים לב לאשר סתרת ולאשר לא. שים לב לאשר התייחסת אליו ולאשר ממנו בחרת להתעלם.

תיקון טעות: האם ניצחת בויכוח? לא התווכחתי, מבחינתי, הבאתי עובדות. ואני מניח, בדיוק כמו בשרשור ההוא של פלג (ש... וסלחי לי גרייס, הייתי בטוח בשישים אחוזים שהיא בכלל בחור שעושה חיים משוגעים על חשבון הכלוב ואף ראיתי אותו מתגלה ואותי מזמין אותו לכוס קפה רק למען ללחוץ את ידו) שאלו שאכלו אותה בעבר הרחוק, כן אלו ששותקים כיום כי אין בהם את הכוחות להתמודד עם המיינסטרים המנופח, הבינו.

בך או לך, לעומת זאת, לא ניסיתי להוכיח ולשנות דבר. אבל לראות אותך קופץ וזועק: "אוי בלעדיי אתה לא יכול לחיות" ואחר כך את המשפט המנובא: "אתה קורא בבלוג שלי!" היה סופר מצחיק.

תודה.

נ"ב. אם מבלי להודות בפומבי, אולי בכל זאת הדלקתי לך נורה וגרמתי לך להיות מעט זהיר יותר כאשר אתה רוחץ את ידיך בנפשם של אלו שהגיעו לכאן לשפוך את לבם באשר הם, הרי שזכיתי ואם לאו, אזי לא נורא וגם לא בפעם ראשונה. מעולם לא התיימרתי להיות מורה לחיים. מה שאני ממליץ לך (על כל יצירה ספרותית שאני אמליץ, תשאל האם אני שיכור?) כן, הרי שלקרוא את "האנשים הקטנים" (די קליינע מענטשלך) של שלום עליכם, אם במקרה יצירה מופלאה זו תורגמה לעברית. ולא כי היא מבזה את הנמוכים כפי שמרמז שמה, אלא כי היא אמיתית וכי למרות שנכתבה הרבה לפני שכלובי, ואף הוריו, היו ביצית, תוכל למצוא בה אותך ואותי וגם את חברי הכלוב כולם.
.
Brave Dwarf
חשבתי על זה עוד קצת.

אני לא בדקתי את הלינק של שי. אבל אם עודו כואב, כפי שציינת, תחת לפמפם לעצמך את האגו אולי זה בדיוק הרגע בו צריך לעצור ולחשוב פעמיים.

אני חושב שפיודור דוסטויבסקי היה זה שאמר שנורא פשוט לגנות את הרוע אבל כה מעטים יצליחו להבין מנין נבע. (לא ציטוט. מזיכרון בלבד ובתרגום מהיר)
Brave Dwarf
זונת סושי כתב/ה:
באמשך גמד,עזוב אותי.

באיזה נושא?
במקום בו העלית לכאן פרטים אישיים של אישה צעירה שכלל אינה חלק מהכלוב?
לא פניתי אליך כלל. זאת הייתה מישהי אחרת שניסתה להפנות את תשומת ליבך בנימוס (חברה שלי. אני יודע לבחור חברים) באדומה פרטית.

או שמא כאשר התחתנתי ובשניים ניקייך היה לך לומר לי דבר מה על כך בבלוגי הפרטי.

אוח. אני מבין למה כוונתך. שאני אעזוב אותך משני ניקים נוספים שלך בהם הופעת בבלוג שלי שוב מיד אחרי שזאלו קבע ש"אינך קדושה" וניסית להתחיל אתי בתור בת 18 והפחדת אותי פחד מוות. ושוב הגבת לעצמך שם בניק מוכר.

באמשלך תעזבי אותי, זונה.

ועכשיו תוכיחי שאני הוא זה הרודף אותך.

מכיוון שכל זה קרה במהלך שלושה חודשים אחרונים וכלובי מחק את ניקייך שרודפים אותי (למרות שחוזרים ונפתחים כמו פטריות אחרי הגשם), אני מניח שזה לא ייחשב אפילו קטנוני לזכור.

(-:

לא יכול להתאפק. תמליצי לו במקום לצעוק עזריאל בכל פעם שהוא רואה אותי ומכוון שפעם אחרונה שצעק הופיעה ריס. שינסה Beetlejuice Beetlejuice Beetlejuice.

לכי תדעי, אולי אעלם.
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 26 בפבר׳ 2010
חפרת וחפרת, אבל לא חידשת דבר. שוב אותה התעקשות (מובנת לגמרי) להצמד ל"זיכרון" המעוות שלך במקום פשוט להסתכל במציאות הכתובה לבן על גבי שחור וסותרת אותו לחלוטין (אגב, לקח בדיוק דקה לכתוב "רוזי" ברשימת החברים ולמצוא את השרשור עליו דיברת. אל תשגל את המוח על מחסור בזמן), שוב אותו העיוורון להבדל שבין אובססיה של אדם לכאבו (קרא את הבלוג, ראה מיהי דולצינאה עליה אתה מגן בחירוף נפש), שוב הניסיון הפתטי להציג את אלו שאתה בעצמך העלית בשרשור זה (ובאינספור אחרים. היה לאחרונה שרשור שבו לא הזכרת את סושי?) כמי שרודפים אחריך ולא להיפך. שוב ההאשמות שלך בדבר חוסר רגישותם של אחרים שעה שאתה עצמך אינך נרתע מללגלג על האינטימיות שלהם. וכמובן - שוב ההצגה הזו כאילו כל זה לא נוגע לך, שעה שהתנהגותך (והסיפורים הקטנים שהואלת בטובך לחלוק עמי בשרשור זה) מוכיחים את ההיפך.

המשך לחיות בחוסר מודעות, לעצום עיניים מול אמיתות בוהקות ולהצמד לדלוזיות המשונות שלך, אם זה עושה לך טוב. מה שעושה לי טוב הוא בוקר נפלא של כרבולים, סקס, פוך ואהבה, ואני בעיצומו של אחד כזה ממש עכשיו. לך אין מקום בו. הייה שלום, ומן הסתם, כי ככה זה עם אנשים אובססיביים, גם להתראות.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שישי פבר' 26, 2010 11:53 am, סך-הכל נערך פעם אחת