בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

ידידי העבדים,נשלטים,כלבים וכל היתר כנסו..

TRUEBITCH
לפני 14 שנים • 11 ביולי 2010

האבסורד

TRUEBITCH • 11 ביולי 2010
מצחיק שעד לפני מספר חודשים אנשים פה יצאו להגנתם של הצמד ופתאום בשרשור אחר זה נראה אחרת לגמרי ובצדק. או שהחבר'ה האלה לא הפנימו ולא שאלו את השאלות הקשות או שפשוט נו לא היה להם מושג על מה מדברים ועדיין אין להם ואני לא נוטה לשום צד אבל בעניין הזה אני מצדיקה את דבריה של מורטישיה שבחרה לשאול את השאלות הקשות כבר בהתחלה. החבר'ה האלה שבחרו לשאול שאלה בהם למעשה הם לא יכולים לקיים יחסי מין וניליים מצד אחד כיוון שהם צריכים ללקק רגליים שמספק אותם מינית לצורך העניין. ואולי אף לנסות לגאול את עצמם מאותו היצר (מצחיק קצת כמו לגרום להומוסקסואל להימשך לנשים פתאום- כך אני רואה את זה)
כמה חודשים לאחר מכן באים עם הצעה הזויה שהם כבר מיישמים בפועל שהיא ללכת להטריד נשים ברחוב עם הצעה מגונה ללקק את רגליהן או להציע את שירותם בתור עבדים דבר שהוא מראש הוגדר אצלהם פה כדבר שמושך אותם מינית וכמובן להימנע מהעובדה שזו הטרדה מינית בוטה אבל מכיוון שלטענתם אין פה הצעה ליחסי מין וניליים לכאורה הדבר אינו נחשב הטרדה.

מגוחך פשוט.
פוט פטיישר
פוט פטיישר • 11 ביולי 2010
כאחד עם אותה בעיה אבל פי 2 מגילך, נשוי + שחי חיים נורמליים אבל לא ממש מספקים, אם כי יש כפות רגליים והרבה בסקס שלנו + ציווים ומשחקים שונים ההמלצה שלי ממרום שנותיי היא :

לך כבר עכשיו לשיחות עם פסיכולוג טוב !!! זה בטוח ישנה את הגישה שלך לאט לאט אבל בטוח.

כמו שמורטישה אמרה, קודם כל ליצור אינטימיות ורק אח"כ המין בכל צורה שלו. לא כל אחת תרצה ותסכים למין כזה או אחר אבל אין ספק שניתן למצא זוגיות ואהבה עם מישהי שמבינה שיש לך צרכים אחרים. כשיהיה קשר מנטלי טוב ואהבה מבטיח לך שיעמוד לך רק מלשכב לצידה ולחשוב עד כמה היא דומיננטית בחיים שלך ועד כמה אתה רוצה לשרת אותה ולגרום לה אושר ולהיות תחת רגליה.

זה לא המושלם, זו לא הפנטזיה בהתגלמותה, לי אישית תמיד יש חוסר ואי סיפוק קל עד כבד שלמדתי לחיות איתו. מנגד, גם לווניליים (אם יש כזה דבר) יש חוסר סיפוק וגם הם רודפים כל החיים אחר הפנטזיות.

תהנה מזה שאתה צעיר, הדור שלכם הרבה יותר פתוח לעניין מאשר לפני 20 שנים וגם האינטרנט מאוד עוזר.
מאדאם קירי​(שולטת){אהובי המתו}

Re: האבסורד

Witchy Woman כתב/ה:
מצחיק שעד לפני מספר חודשים אנשים פה יצאו להגנתם של הצמד ופתאום בשרשור אחר זה נראה אחרת לגמרי ובצדק. או שהחבר'ה האלה לא הפנימו ולא שאלו את השאלות הקשות או שפשוט נו לא היה להם מושג על מה מדברים ועדיין אין להם ואני לא נוטה לשום צד אבל בעניין הזה אני מצדיקה את דבריה של מורטישיה שבחרה לשאול את השאלות הקשות כבר בהתחלה. החבר'ה האלה שבחרו לשאול שאלה בהם למעשה הם לא יכולים לקיים יחסי מין וניליים מצד אחד כיוון שהם צריכים ללקק רגליים שמספק אותם מינית לצורך העניין. ואולי אף לנסות לגאול את עצמם מאותו היצר (מצחיק קצת כמו לגרום להומוסקסואל להימשך לנשים פתאום- כך אני רואה את זה)
כמה חודשים לאחר מכן באים עם הצעה הזויה שהם כבר מיישמים בפועל שהיא ללכת להטריד נשים ברחוב עם הצעה מגונה ללקק את רגליהן או להציע את שירותם בתור עבדים דבר שהוא מראש הוגדר אצלהם פה כדבר שמושך אותם מינית וכמובן להימנע מהעובדה שזו הטרדה מינית בוטה אבל מכיוון שלטענתם אין פה הצעה ליחסי מין וניליים לכאורה הדבר אינו נחשב הטרדה.

מגוחך פשוט.

את בטוחה שאלה הם אותם שני חבר'ה?

טעות שלי

סליחה, טעות שלי: עכשיו ראיתי שהבחור השני הוא "תסביך", אותו אחד שמנסה ללקק את רגליהם של עוברות אורח תמימות.

Re: טעות שלי

RIR כתב/ה:
סליחה, טעות שלי: עכשיו ראיתי שהבחור השני הוא "תסביך", אותו אחד שמנסה ללקק את רגליהם של עוברות אורח תמימות.
התכוונתי, כמובן, את רגליהן. אוף, למה אי אפשר לערוך?
Lola'{Partial}
לפני 14 שנים • 14 ביולי 2010
Lola'{Partial} • 14 ביולי 2010
Morticia כתב/ה:
כלב צעיר לרגלייך כתב/ה:
וואלק חמודה שלי,לא רוצה לדבר אלייך יפה,ולא רוצה לדבר איתך בכלל,תחפשי אשכול אחר לחפור בו..יסאלם

icon_eek.gif

כלל שולטות האתר מתבקשות לזנק בקריאת האח גדולה
מסתמנת כאן יופי של מציאה!
בדיוק מה שכל אחת ואחת מאתנו צריכה!

אתה לא רוצה?
תסבול...
אני לא באמת שואלת אותך
icon_smile.gif

קראתי את השירשור הזה מההתחלה ועד הסוף ואני חייבת לציין שאני פשוט בהלם מההתנהלות מול מורטישה.
קודם כל זה לא משנה מה נושא הפורום- יש דבר כזה שנקרא נימוסים אלמנטריים שכנראה אותם אתה לא יודע לכבד או להבין- ראה ערך- התגובה הערסית שלך למעלה.

דבר שני- שאלו אותך שאלה לגיטימית - אם אתה כל כך מתחבר לעולם הזה תענה כמו שצריך ואז תשאל את השאלה שלך- במקום להתבטא בצורה מכוערת.

חצוף.

[B]
Lola'{Partial}
Morticia כתב/ה:
רגע, סליחה

באמת שאני לא מבקשת פה לפגוע באף אחד ובעד כל אדם שרוצה לטפל בעצמו ובדברים שמעיקים על לבו

אבל מה זתומרת פמדום לא שייך לנשים שולטות בלבד?
ומה זתומרת עבד לאישה שנגעל מאבר מינה?

בחיי לא מבינה
למה אישה צריכה אותך?
כדי שיהיה לה על מי לנקות חרא מהנעליים?

אני מבינה בנאדם שצריך מישהי שתירק עליו
מישהי שתשפיל אותו
מישהי שתשרת את הקשיים שלו

לא שופטת אישה שמוכנה לשים את עצמה בתפקיד מין כזו משרתת רמת מעלה

אבל עבד של אישה
(ופמדום בצרפתית זה באמת שליטה נשית)
שנגעל מאיבר מינה?

עם כל הרצון הטוב לא לפגוע באף אחד באופן אישי,
בחיי לא מבינה

אני מבינה את הצורך שלך למצוא דומים לך
לא מבינה למה אתה מתחבא בעולם הפאמדום

מה בעצם לו ולך?

פאמדום זה עולם שליטה נשת אליו אמורים להגיע גברים שכל רצונם הוא לשרת נשים מתוך מקום של הערצה לאישה ורצון לשרתה
זה לא חייב להיות אלטרואיסטי ובוודאי שכולנו בני אדם עם צרכים שונים ומשונים אבל בוודאי לא סלידה!

מצטערת, מבינה את הקושי למצוא עניין מיני בדברים מסויימים, יש אנשים שהם לגמרי א-מיניים וזה בטח לא קל
אבל לא מבינה מה לסלידה מאיבר מין נשי ולהגדרתך כעבד כנוע לרגלי אישה
למה?
כי זה משפיל להיות מתחת למשולש הבואשים הזה?

נו, ממש מה שאישה המכבדת את עצמה צריכה

באמת סליחה!

קודם כל- קרעת אותי!!
דבר שני, אני שותפה לתמיהה הרבה שלך.
Lola'{Partial}
עליה כתב/ה:
האדון אבישי כתב/ה:
אני הייתי מציע להתעלם ממורטישיה היא אישה ממורמרת
שאוהבת ללהט שירשורים אז תתעלמו ותתמקדו בנושא

כשאתם צודקים אתם צודקים.
ותזכורת: אין שליטה חד צדדית. אין שליטה בחלל ריק. תמיד יש משלים, גם אם לא מורטישיאני.

אני ממש לא מסכימה איתך.
אני לא חושבת שהיא ממורמרת אלא סך הכול שאלה שאלות לגיטימיות שעולות משירשור שכזה.
הרי למה בעצם לפתוח פורום אם לא להתדיין.
בהחלט שלא מבינה על מה ההתלהמות כנגד מה שכתבה- היא היחידה שנתנה קצת הגיון לדברים שנאמרים פה שאגב ממש לא קשורים אחד לשני.
Nice and slowשלט
לפני 14 שנים • 19 ביולי 2010

לפותח האשכול-אתה מוכרח לדבר איתי

Nice and slowשלט • 19 ביולי 2010
אשמח מאוד אם תיצור איתי קשר זה המסן שלי:

nice_and_slow20@hotmail.com
שמעון רביזדה​(אחר)
לפני 14 שנים • 3 באוג׳ 2010

לגיא היקר, ולשאר הנשלטים עם הבעיה הנ"ל

שמעון רביזדה​(אחר) • 3 באוג׳ 2010
שכבתי במיטה במטרה לישון,
ופתאום עלה לי רעיון [יצא לי גם חרוז על הדרך].
אז ככה:

לפני שאתה הולך לטיפול מקצועי [או במקביל, איך שבא לך], אני מציע לנסות את הדבר הבא:
רק ברשותך, הקדמה קצרה...
הייתה תקופה, לפני כמעט שנתיים, שהייתי מתגרה מבחינה מינית רק מדברים מאוד ספציפיים.
עם הזמן הבנתי, שכבר התרגלתי לדברים הטריוויאליים [בחורות עם חצאיות קצרות, בגדי ים וכו'] שזה בגלל שהייתי מאונן לפחות פעמיים ביום.
הבנתי שזה טעות.
ככל שתגמור בתדירות גבוהה יותר - כך סף הגירוי המיני שלך יעלה.
אם תגמור רק פעם ב - סף הגירוי שלך ירד.
אחרי שראיתי את הסרט "לא יכול בלי", החלטתי לנסות את זה על עצמי.
כמה זמן אצליח להחזיק מעמד בלי לגמור. בכלל.
כמובן שבהתחלה נשברתי די מהר, אבל השיא שלי עומד על 33 ימים ו-22 שעות..
ותן לי להגיד לך משהו - בכל יום שעבר, התחלתי להימשך לדברים שפעם בכלל לא עשו לי כלום.
דברים שמבחינתי היו אותו דבר כמו להסתכל על גזע של עץ.
אז מה שאני אומר לך בעצם זה:
תנסה לא לגמור במשך תקופה, וכשאתה רואה על עצמך שאתה כבר לא יכול יותר ואתה חייב לגמור -תפתח סירטון באינטרנט של סקס רגיל.
או של מישהו יורד לבחורה.
או בכלל, משהו שבאופן רגיל אתה לא נמשך אליו, אבל נחשב למושך ומגרה בקונצנזוס הכללי.

אם תצליח לגמור מזה - יש לך עוד תקווה, וכנראה שהבעיה שכרגע יש לך זה משהו שהתפתח עם הזמן ולא משהו בלתי הפיך.
אם לא תצליח לגמור מזה - לא נראה לי שיש מה לעשות...

בהצלחה גבר icon_smile.gif