שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

השתמשתי בך

Brave Dwarf
לפני 14 שנים • 24 באפר׳ 2010

Re: לא להאמין.

Brave Dwarf • 24 באפר׳ 2010
Morticia כתב/ה:
רחפנית-הדומית המרחפת כתב/ה:

אגב לפי משנתכם בכל גבר יש אנס פוטנציאלי הלא כן?

לפי משנתי, לא. ממש לא. מה פתאום? נשמע לי כמו דברי שטות שמשום מה שעשעו את חיית המחמד הקטנה...

(מותר לאנשים שונים לחשוב אחרת, נכון? וזה לא באמת מצדיק נזיפה מצדך, הלא כן?)

ללא ספק. וכל דעה ותהיה מנוגדת או אוהדת (מנוגדות דווקא יותר) מוסיפה לדיון.
ולכן אני חושב שיש לדעתך כאן, מורטישה, מקום מבורך (ואם נדמה שאין, אזי אפנה במו ידיי).
Beta Male
Beta Male • 24 באפר׳ 2010
מורטי,אינסי אותי!!!! icon_cool.gif
Brave Dwarf
Brave Dwarf • 24 באפר׳ 2010
little pet כתב/ה:

תגיד לי. אתה. אתה נורמאלי? אני עבדתי כל כך קשה על מוניטין של הפסיכי של כלוב . הולך לעמוד בפינה. כנראה לא השתדלתי מספיק. מגיע לי. בחושך
Morticia
Morticia • 24 באפר׳ 2010
little pet כתב/ה:

תעלה על בגדים נוחים ותשאיר לי מפתח לדלת מתחת לשטיח הכניסה

גמד - תודה
}{
Lakshmi​(נשלטת)
לפני 14 שנים • 25 באפר׳ 2010

Re: השתמשתי בך

Lakshmi​(נשלטת) • 25 באפר׳ 2010
אונס מקצועי כתב/ה:
אני תופס אותך בכח. גורר אותך למקום מבודד, סגור. את נאבקת, צורחת, מתחננת.. אבל אבל אני פי כמה יותר חזק ממך. אין לך סיכוי נגדי. אבל את ממשיכה להאבק ולהתפתל. אני משתלט עלייך לגמרי, את לא יכולה להזיז את הידיים, או את הרגליים. אבל את ממשיכה לצרוח, להתחנן, להשתולל כמו אחוזת דיבוק. אני לא מתרגש ממך וסותם לך את הפה. את חסרת אונים לחלוטין.
אני קורע לך את הבגדים, תוך כדי שאת מתפתלת, מנסה להשתחרר, להתנגד, אפילו שאת יודעת שאין לך סיכוי.
לאחר מכן אני מוריד את בגדיי. יש לי זיקפה ענקית. את נבהלת מהזין עצום העבה והרותח שלי.
כשאני ארצה אני אחדור אלייך בבת אחת ואזיין אותך במשך זמן שיראה כמו נצח. את תמשיכי להתפתל, ולייבב, אבל זה רק יגרה וידרבן אותי עוד יותר. אני אזיין אותך בלי רחמים.
באיזשהו שלב יגמר לך הכוח להיאבק את אותו מאבק חסר תועלת ואת פשוט תשכבי שם כנועה, מושפלת ותחכי שאני אגמור.

השתמשתי בך.

מצוין.
אהבתי..
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
בואנ'ה, מה נסגר? לא מבינה איך יכולתם להבין מהטקסט הקטן הזה את כל זה.

אם כבר רוצים לנתח את הטקסט ולהסיק ממנו מסקנות, במקום פשוט להניח שזו עוד פנטזיה שפורסמה בפורום כמו רבות אחרות (הממ... כמה מפתיע, בטח על זה לא חשבתם), אז אפשר לשים לב שהכל כתוב *בגוף שני*, ומזה קל להסיק שכל הפנטזיה נשענת על הרעיון שמישהי תתגרה מזה. הוא מחפש שם לעורר ולחרמן *את הקוראת* הרבה יותר מאשר לחלוק מחוויותיו.

ואגב, "אונס מקצועי" יקר, שאפו על התגובות השלוות והמחוייכות. לפרופיל שלך לא נכנסתי, ולא מבינה איך הוא רלוונטי להודעה תמימה בפורום. בנוסף, אופן אישי אני חושבת שהניק שלך איום ונורא ומתשתמעים ממנו חוסר רגישות ונטיות אלימות (לא, אני לא חושבת שאתה אדם נורא ומסוכן, אלא שבחירת הניק שלך לא מאד מוצלחת). הכתיבה עצמה חביבה, הנושא קרוב לליבי אך לא התלהבתי מהסגנון. עניין של טעם.

רחפנית - חותמת תחת דברייך. גמד וליטל פט - כיף אתכם.

כל השאר - הקיץ מתחיל וחשוב לשתות הרבה מים.
cai
cai
cai • 25 באפר׳ 2010
אני לא מבינה מה נזעקתם פה, בין היתר, על אפטר-קר. אפשר לחשוב שאנשים רוצים לקבל מכות רק כדי שיחבקו אותם אחרי זה.

פנטזית אונס לא באה ממקום של לחוש נאהבת ומוערכת, מה לעשות.

ואיך אפשר לסמוך על הבחור הזה שיכבד את הרצון של הבחורה להפסיק? בדיוק כמו שאפשר, או אי אפשר, לסמוך על כל אחד אחר- תחושת בטן.

אני מתכוונת, תחושת הבטן של הבחורה שפוגשת אותו- לא של כל הקהילה המתדיינת.
מאדאם קירי​(שולטת){אהובי המתו}
לפני 14 שנים • 30 באפר׳ 2010
Morticia כתב/ה:
...מה מבטיח לאישה שהוא באמת יכבד את מילת הביטחון שלה?

הרי אין פה מחוייבות ואין פה הבטחות.

נניח שאני מגיעה לבית של איזה בחור. קושרת אותו, מכסה את עיניו וסותמת את פיו. ואז אני מתחילה להצליף בו.
מאחר ופיו חסום, יש בינינו סימן מוסכם אחר. למשל, שברגע שהוא משמיע צליל כלשהו - אני מפסיקה. או תנועה מסוימת של היד (פתיחת וסגירת אגרוף, נניח).

מה מבטיח לבחור שבאמת אכבד את מילת הבטחון שלו? הוא הרי קשור ופיו חסום, אני יכולה לעשות בו ככל העולה על רוחי. אני יכולה להצליף בו עד שאגרום לו לנזק בלתי הפיך, אני יכולה לשבור לו חפצים ואיברים, אני יכולה להרוג אותו. מה מבטיח לו שלא אעשה את כל אלה?

אני חושבת שהתשובה היא אותה תשובה לשאלה שנשאלה לעיל.

אני בהחלט יכולה להבין למה רוב הנשים חושבות שהסיפור שלו מבעית. אחרי הכל, מצליחות ומשכילות ככל שנהיה, כולנו חשופות לסכנת אונס. זוהי מציאות יומיומית שאנחנו חיות בה, למרבה הצער. הרעיון של אונס הרבה יותר מפחיד, עבורי לפחות, מאשר הרעיון של סתם לחטוף מכות מחבורת שיכורים. ואני מאמינה שמכאן מגיעה ההתנגדות העזה למה שכתב פותח השרשור ולמה שהוא מציע בפרופיל שלו.
מצד שני, זה הוא וזו הפנטזיה שלו. והוא יממש אותה רק עם מישהי שמעוניינת לממש אותה. אולי בעיני חלק מהאנשים כאן זה חולני, אז מה? בעיני רוב האנשים שאני מכירה, לסטור לבחור שאת מזיינת ולירוק עליו נחשב חולני. אז מה? שיחשבו.
בשורה ההתחתונה, גם אם אונס זה משהו שמאוד מפחיד אותי באופן אישי, הרי שאין לי שום בעיה עם אנשים שיש להם פנטזית אונס - משני הכיוונים (לאנוס או להיאנס). מה שבטוח הוא, שעדיף בחור כמו פותח השרשור על פני אנס ברחוב שלא מחפש מישהו רוצה להגשים את הפנטזיה הזו.

Melpomene כתב/ה:
גבירותי ורבותי בני סלע הבא.

אז זהו, שלא. לא זכור לי שבני סלע שאל את הקורבנות שלו אם הן מעוניינות לחוות אונס, או קבע איתן מילת בטחון.

little pet כתב/ה:
כל השולטים והשולטות באתר הם בריונים בפוטנציה ,אנשים אלימים מיסודם,שיילכו ויממשו את הפוטנציאל ההרסני הזה על סתם אנשים גם ללא הסכמה!!

שיט, איך עלית על זה?

Morticia כתב/ה:

חמישית, הבנאדם בפירוש טען שזו לא פנטזיה כי אם מציאות שכבר התקיימה בעבר ואפילו התרברב באושר העילאי שחוו אותן נשים שהסכימו לאונס בהסכמה שלו, לצד גילויי מאוהבות קשים בעצמו שהותירו אותי מטילה ספק ביכולת שלו בכלל לחשוב אחרת.

בסדר, אז הוא עשה את זה בעבר. בהסכמה. מה הבעיה כאן?
חוץ מזה, את מכירה גבר שלא מאוהב בזין שלו?

Morticia כתב/ה:

שביעית, שבת - תן לי לנוח בחייאת רבאק!

עזבי אותך, מנוחה זה לחלשימ!

יולי Yuli כתב/ה:
כל השאר - הקיץ מתחיל וחשוב לשתות הרבה מים.

את בטוחה? אתמול עוד ירד גשם...