בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

סוטה בנפשו

newoldone
לפני 14 שנים • 24 במאי 2010
newoldone • 24 במאי 2010
Brave Dwarf כתב/ה:
לא הבנתי את הדרמה ואת מטרתה.

אז בא לך לזיין בצד כפי שאחרי שמונה שנות אכילה של אותו מאכל, מתעורר חשק לטעום גם משהו אחר. בשביל מה כל הנפח הזה? זה אתה, אלו בחירותיך, הן לגיטימיות לחלוטין ולא משנה אם מדובר ב BDsM או במערכת יחסים ונילית. נשמע שחשבת על זה לעומק, נראה שיש לך את הכלים ואת היכולת להביט על חייך באופן מפוכח (גם אם דרמטי להחריד). תעשה חיים משוגעים ותצטרף לרוב שוכני התבל שלא מצליחים/רוצים/מוצאים לנכון להשתלט על הצרכים.

אחרי הכל, יש לנו סיבוב אחד בלבד בעולם הזה.

להשוות את הצורך לזיין בצד לאופן בו מחצין את מיניותו רוצח סדרתי, נראה לי מוגחך.

לגמרי לא מגוחך, ובוודאי שיש מטרה לדרמה. הרי הסיכוי למצוא אישה שתיענה לקריאה הדרמטית של הזאב הטורף המורעב שמשתוקק סוף סוף לצאת החוצה אחרי חיים של הדחקה, עולה עשרת מונים על הסיכוי למצוא אישה שתיענה לקריאה הבנאלית של הנשוי המשועמם שמחפש גיוון בחוץ. לא?
ושאפו לאינטואיציה של ריס.
שלגי
לפני 14 שנים • 24 במאי 2010
שלגי • 24 במאי 2010
newoldone כתב/ה:
Brave Dwarf כתב/ה:

אז בא לך לזיין בצד כפי שאחרי שמונה שנות אכילה של אותו מאכל, מתעורר חשק לטעום גם משהו אחר. בשביל מה כל הנפח הזה? זה אתה, אלו בחירותיך, הן לגיטימיות לחלוטין ולא משנה אם מדובר ב BDsM או במערכת יחסים ונילית. נשמע שחשבת על זה לעומק, נראה שיש לך את הכלים ואת היכולת להביט על חייך באופן מפוכח (גם אם דרמטי להחריד). תעשה חיים משוגעים ותצטרף לרוב שוכני התבל שלא מצליחים/רוצים/מוצאים לנכון להשתלט על הצרכים.

לגמרי לא מגוחך, ובוודאי שיש מטרה לדרמה. הרי הסיכוי למצוא אישה שתיענה לקריאה הדרמטית של הזאב הטורף המורעב שמשתוקק סוף סוף לצאת החוצה אחרי חיים של הדחקה, עולה עשרת מונים על הסיכוי למצוא אישה שתיענה לקריאה הבנאלית של הנשוי המשועמם שמחפש גיוון בחוץ. לא?

מודה, משהו בהודעה השניה (הכה דרמטית), הכהה את ההנאה מאותה ראשונה.
נו, ככה זה.

(וסתם לידע כללי: לא כל מי "שתמכה" בו "הולכת עם נשואים" - הסו קולד תמיכה שלי לפחות, מגיעה ממקום אחר לחלוטין)
Brave Dwarf
לפני 14 שנים • 25 במאי 2010
Brave Dwarf • 25 במאי 2010
newoldone כתב/ה:
Brave Dwarf כתב/ה:

עכשיו הבנתי. תודה.

אז הכל בסדר. עובדה שזה עבד. לא?
קייסי

Re: הצדקנות שפה עושה לי לחייך

קייסי • 25 במאי 2010
סוטה נפש כתב/ה:
בהתחלה שאלתי אם את עצמי אם להגיב לכן, או לכם. בחרתי שלא. הרי לא באתי לפה להצדיק את עצמי או להצתדק בפני אנשים שאני לא מכיר וגם לא ממש איכפת לי מהם. מבחינתי אתם פיקסלים.
אני באתי לפה לתפוס בת זונה, שתהיה זונה כמוני. כן, גם אני זונה. אומנם ממין זכר, אבל אני זונה.
אני זונה לא במובן של אדם המזדיין עם כל מה שזז, ההפך הגמור הוא הנכון. אלא אני זונה מהסוג שמחפש אחר הריגושים ולא איכפת לו להתפלש בחרא של מישהי כמו חזיר בן זונה מסריח.
קראתי את מה שאתם כותבים על אישתי, על חיי הנישואין שלי, על הדואליות שבחיי, על כך שאני לא אמיתי וכן עם אישתי ויש לי רק דבר אחד להגיד לכם או לכן: תתקדמו.

יש לי אישה שאני עפר לרגלייה. היא יודעת על "הנוסע האפל" שבי. היא גם שיתפה איתו פעולה לא פעם אבל לי, המניאק, נמאס.
בא לי על חור טרי.

על בת זונה שתרגש אותי. בא לי על הריגוש בדיוק כמו רוצח סידרתי שאחת לכמה שנים מרגיש את הטירוף הזה בקצות האצבעות שמדגדג לו.
לא יותר, לא פחות.
למה? ככה. כי בא לי.

אני יודע שאני לא בסדר, אני יודע שאני משהו מכוער, אבל לא איכפת לי. אני רוצה את הממתק הזה גם אם הוא לא בריא לשיניים או משמין או חוסם עורקים או מה לא.
ככה אני רוצה. ככה יהיה.

כתבו פה לא מעט אנשים שאינם נשואים ולא היו נשואים. זה מצחיק אותי. זה מזכיר לי את עצמי לפני עשור.
האמיתות המוחלטות שהיו בי, כבר מזמן אינן. לחיים יש את היכולת שלהם לעשות בנו מה שהם רוצים ואנו כמו פלסטלינה בידם. עקרונות משתנים ודעות מתבגרות.
אני לא מתכוון לפרק את התא המשפחתי הנפלא שבניתי בעמל רב רק בגלל שאני מטומטם לייצר שבי.
אני מבין שאני כמו איזה נער בן 16 שלא איכפת לו מכלום והוא מעשן את הג'ויינט מלוא ראותיו כי ככה בא לו. אני רואה את עצמי מהצד, זה בסדר, אתם לא מחדשים לי כלום.

יש בי סוטה. אני סוטה. סוטה נפש על משקל חולה נפש. ואני מחפש אחת חולה בדיוק כמותי. זה הכול.
ישנן נשים שיש להן בעל נפלא, ילדים אוצר, קריירה וחיים מלאים אבל בכול זאת, יש שם איזה משהו, בדה-באק-אוף-דייר-מיינדז שעושה להם פטישים ללבלב. פטישים כאלה שרק אם הם יחפרו את הראש שלהם עמוק בתוך תחת של גבר מטונף כמותן, הן יירגעו.
אחריהן אני תר.

ראיתי פה, בין המגיבים, כמה שהחירבון הייצרי שלהם עושה להם להתערטל בפומבי, ללכת לכל מיני מסיבות של "הקהילה" (ככה זה נקרא? קהילה? כי אני מקבל כל כך הרבה תגובות לפרטי מכאלה שחוששות לכתוב פה על הפורום הזה, שזה עושה לי לחייך על הצביעות והאפסיות שלה אתם קוראים קהילה. קהילה אמורה לתמוך, להכיל, לקבל את השני על כל מוזריותו ולא לעביר עליו ביקורת) או להצטלם בכל מיני פוזיציות. זה לא משהו שאני הייתי עושה, אבל אני לא מעביר על זה ביקורת. האמינו לי, הייתי יכול להשתלח בכם בשפה שכנראה לא הייתם מבינים והייתם צריכים לפתוח מילון בכדי לרדת לסוף דעתי, אבל אני לא עושה כן. אני בסך הכול מחפש מקום בו אוכל לכמה שעות של ייצר לאחד את הרוצח הסידרתי שבי, את הנוסע האפל, את השד או הגיהנום הייצרי שלי (איך שלא נקרא לזה) עם מישהי שיש בה את אותו המכנה ואותם הדימויים לדבר אחד בסיסי: בהמתיות ייצרית.
יש שם אחת כזו. אני מחפש אותה. זה הכול.

אני לא מתכוון לצאת מאחורי המסך. אני גם לא מתכוון להתערבב בכם. אני מחפש את אותה האחת, להיסגר איתה מאחורי דלת, ולהותיר את העולם מאחור. יום אחד, אחרי שמונה שנות נישואין, גם אתן או אתם, תבינו על מה אני מדבר.

דוקא הטקסט השני נשמע לי הרבה פחות ציידי ומניפולטיבי.
הנה לכם נתח בשר מילולי מדמם ואותנטי לגמרי.
האם לנוכח המסמך האנושי הזה רלוונטיות עצות לענייני זוגיות בשקל? פתקי אהבה קטנים וחמודים על המקרר? אולי בונבוניירת לבבות ביום האהבה?

לפעמים העולם הזה מסריח וכולנו טינופות ואין דרך לרקוד מסביב.
לכל החולמות על זה שמישהו כמוהו יקבל אותן כמו שהן עמוק עמוק בפנים, נפש הומיה עטופה בחרא - צילצול השכמה קטן. יש לו בבית את הדבר האמיתי.
ובכל זאת, בא לו כוס טרי.
גילוי הלב הזה מקסים בעיני.
Morticia
Morticia • 25 במאי 2010
ולי זה עדיין נשמע בעיקר כמו הוצאת תסכול
שפיכת אגרסיות
כתיבה לצורך כתיבה
ובמובן הזה יש בה מעט מקסם היצירה
ואינפטיליזם לפחות באותה המידה

לעניות דעתי כמובן
אבל לא באמת אכפת לי - שיבושם לו, לכוס הטרי שלו ולאשתו

למרות שעפר לרגלי אישה לא מתיישב לי עם חיפוש אחר אחרת
אבל שוב, זו פה דעתי בלבד ואין בה שום שיפוט ערכי לגביו

(לכל אישה יש את חופש הבחירה ושתעשה כטוב על לבה. אולי פשוט עדיף לא להתעסק עם ציפיות במקום בו לא מתאפשר לנחות על כריות)
newoldone

Re: הצדקנות שפה עושה לי לחייך

newoldone • 25 במאי 2010
קייסי כתב/ה:
סוטה נפש כתב/ה:
בהתחלה שאלתי אם את עצמי אם להגיב לכן, או לכם. בחרתי שלא. הרי לא באתי לפה להצדיק את עצמי או להצתדק בפני אנשים שאני לא מכיר וגם לא ממש איכפת לי מהם. מבחינתי אתם פיקסלים.
אני באתי לפה לתפוס בת זונה, שתהיה זונה כמוני. כן, גם אני זונה. אומנם ממין זכר, אבל אני זונה.
אני זונה לא במובן של אדם המזדיין עם כל מה שזז, ההפך הגמור הוא הנכון. אלא אני זונה מהסוג שמחפש אחר הריגושים ולא איכפת לו להתפלש בחרא של מישהי כמו חזיר בן זונה מסריח.
קראתי את מה שאתם כותבים על אישתי, על חיי הנישואין שלי, על הדואליות שבחיי, על כך שאני לא אמיתי וכן עם אישתי ויש לי רק דבר אחד להגיד לכם או לכן: תתקדמו.

יש לי אישה שאני עפר לרגלייה. היא יודעת על "הנוסע האפל" שבי. היא גם שיתפה איתו פעולה לא פעם אבל לי, המניאק, נמאס.
בא לי על חור טרי.

על בת זונה שתרגש אותי. בא לי על הריגוש בדיוק כמו רוצח סידרתי שאחת לכמה שנים מרגיש את הטירוף הזה בקצות האצבעות שמדגדג לו.
לא יותר, לא פחות.
למה? ככה. כי בא לי.

אני יודע שאני לא בסדר, אני יודע שאני משהו מכוער, אבל לא איכפת לי. אני רוצה את הממתק הזה גם אם הוא לא בריא לשיניים או משמין או חוסם עורקים או מה לא.
ככה אני רוצה. ככה יהיה.

כתבו פה לא מעט אנשים שאינם נשואים ולא היו נשואים. זה מצחיק אותי. זה מזכיר לי את עצמי לפני עשור.
האמיתות המוחלטות שהיו בי, כבר מזמן אינן. לחיים יש את היכולת שלהם לעשות בנו מה שהם רוצים ואנו כמו פלסטלינה בידם. עקרונות משתנים ודעות מתבגרות.
אני לא מתכוון לפרק את התא המשפחתי הנפלא שבניתי בעמל רב רק בגלל שאני מטומטם לייצר שבי.
אני מבין שאני כמו איזה נער בן 16 שלא איכפת לו מכלום והוא מעשן את הג'ויינט מלוא ראותיו כי ככה בא לו. אני רואה את עצמי מהצד, זה בסדר, אתם לא מחדשים לי כלום.

יש בי סוטה. אני סוטה. סוטה נפש על משקל חולה נפש. ואני מחפש אחת חולה בדיוק כמותי. זה הכול.
ישנן נשים שיש להן בעל נפלא, ילדים אוצר, קריירה וחיים מלאים אבל בכול זאת, יש שם איזה משהו, בדה-באק-אוף-דייר-מיינדז שעושה להם פטישים ללבלב. פטישים כאלה שרק אם הם יחפרו את הראש שלהם עמוק בתוך תחת של גבר מטונף כמותן, הן יירגעו.
אחריהן אני תר.

ראיתי פה, בין המגיבים, כמה שהחירבון הייצרי שלהם עושה להם להתערטל בפומבי, ללכת לכל מיני מסיבות של "הקהילה" (ככה זה נקרא? קהילה? כי אני מקבל כל כך הרבה תגובות לפרטי מכאלה שחוששות לכתוב פה על הפורום הזה, שזה עושה לי לחייך על הצביעות והאפסיות שלה אתם קוראים קהילה. קהילה אמורה לתמוך, להכיל, לקבל את השני על כל מוזריותו ולא לעביר עליו ביקורת) או להצטלם בכל מיני פוזיציות. זה לא משהו שאני הייתי עושה, אבל אני לא מעביר על זה ביקורת. האמינו לי, הייתי יכול להשתלח בכם בשפה שכנראה לא הייתם מבינים והייתם צריכים לפתוח מילון בכדי לרדת לסוף דעתי, אבל אני לא עושה כן. אני בסך הכול מחפש מקום בו אוכל לכמה שעות של ייצר לאחד את הרוצח הסידרתי שבי, את הנוסע האפל, את השד או הגיהנום הייצרי שלי (איך שלא נקרא לזה) עם מישהי שיש בה את אותו המכנה ואותם הדימויים לדבר אחד בסיסי: בהמתיות ייצרית.
יש שם אחת כזו. אני מחפש אותה. זה הכול.

אני לא מתכוון לצאת מאחורי המסך. אני גם לא מתכוון להתערבב בכם. אני מחפש את אותה האחת, להיסגר איתה מאחורי דלת, ולהותיר את העולם מאחור. יום אחד, אחרי שמונה שנות נישואין, גם אתן או אתם, תבינו על מה אני מדבר.

דוקא הטקסט השני נשמע לי הרבה פחות ציידי ומניפולטיבי.
הנה לכם נתח בשר מילולי מדמם ואותנטי לגמרי.
האם לנוכח המסמך האנושי הזה רלוונטיות עצות לענייני זוגיות בשקל? פתקי אהבה קטנים וחמודים על המקרר? אולי בונבוניירת לבבות ביום האהבה?

לפעמים העולם הזה מסריח וכולנו טינופות ואין דרך לרקוד מסביב.
לכל החולמות על זה שמישהו כמוהו יקבל אותן כמו שהן עמוק עמוק בפנים, נפש הומיה עטופה בחרא - צילצול השכמה קטן. יש לו בבית את הדבר האמיתי.
ובכל זאת, בא לו כוס טרי.
גילוי הלב הזה מקסים בעיני.

נתח בשר מילולי מדמם ואותנטי לגמרי? מנין לך?
בסיפור הזה, של המסמך האנושי הכן והמרטיט, היינו כבר אחרי ההודעה הראשונה שלו. רובנו.

מבחינתי אדם שכותב את הטקסט שהדגשת בגדול בציטוט שלך יום אחרי שהוא כתב את הדברים שאני תיכף אצטט, הוא אדם שהתארים האחרונים שהייתי מצמידה לו הם אותנטי וגלוי לב.

אני מתכוונת לדברים האלה:

סוטה נפש כתב/ה:
אבל מה לעשות שיש בתוכי עוד איזה מישהו? מישהו שרוצה דברים שהאישה שלי לא יכולה לספק?

...נכון, אולי בעצם זה שהיא לא מכירה בי צדדים מסויימים, זו הבגידה האולטימטיבית.

...יש דברים שאני כמהה אליהם ושלא אוכל לעשות אותם עם אישתי. כן, כמו כולם, גם אני חי תחת מעטה של מסכה.

מתבקש להסיק שהציטוטים שאני הבאתי הם המניפולציה, ושהציטוט שאת הדגשת הוא האמת. אבל זו מסקנה נמהרת (שגם אני נפלתי בה אתמול). המסקנה היחידה שאפשר להסיק היא שאין לנו מושג מה מהדברים שסוטה נפש כתב הם אמת ומה לא. לא הייתי שמה כסף, למשל, על זה שהוא באמת נשוי. לא כי אני חושבת שהוא לא, אלא כי אין לי שום סיבה טובה להאמין שהוא כן, ושום אפשרות לדעת מה באמת הניע אותו כשהוא פתח את הפוסט הזה. שאי אפשר לקבל את המילים שלו כפשוטן - זה נראה לי ברור.

אני מתעכבת על כל זה, כי אני חושבת שגילוי לב מזוייף משפיע לרעה על הפוטנציאל לכתיבה אותנטית לא פחות מתגובות שיפוטיות. וגם כי אני לא אוהבת שעושים עלי מניפולציות.
רצסיבי​(נשלט)
רצסיבי​(נשלט) • 25 במאי 2010
אחלה טיזר, באמת, כל הכבוד לסוטה המדקדק במילותיו (ושאפו על השימוש האינפלציוני במילה זונה, מבלי שזה ישעמם).
יש רק בעיה קטנה עם טיזרים שכאלה, לא ניתן לחזור עליהם פעמיים.
Brave Dwarf
Brave Dwarf • 25 במאי 2010
רצסיבי כתב/ה:
אחלה טיזר, באמת, כל הכבוד לסוטה המדקדק במילותיו (ושאפו על השימוש האינפלציוני במילה זונה, מבלי שזה ישעמם).

ניתן ועוד איך. ניתן גם שלוש וארבע ואפילו חמש פעמים. אחת לחודש, אחת לשנה ובמספר ניקים מקבילים בו זמנית. אפשר מלפני שבוע ואפשר מאז אוקטובר 2007 בכל הווריאציות האפשריות. אבל הפעם, משבית השמחות הדליק נורה אדומה והרס את השתלשלות העניינים כי סוס טרויאני המתערטל במערכה ראשונה, מחליק על קליפת בננה ומועף על ידי כלובי בשלישית.

כל הנוסעים מתבקשים לעלות על טיסה מספר 69, ריס לעומת זאת, מתבקש להתייצב על ברכיו בפינה על אפונה יבשה.

הענן התפזר. ממריאים.
RIS
RIS
לפני 14 שנים • 26 במאי 2010
RIS • 26 במאי 2010
Brave Dwarf כתב/ה:
רצסיבי כתב/ה:

ניתן ועוד איך. ניתן גם שלוש וארבע ואפילו חמש פעמים. אחת לחודש, אחת לשנה ובמספר ניקים מקבילים בו זמנית. אפשר מלפני שבוע ואפשר מאז אוקטובר 2007 בכל הווריאציות האפשריות. אבל הפעם, משבית השמחות הדליק נורה אדומה והרס את השתלשלות העניינים כי סוס טרויאני המתערטל במערכה ראשונה, מחליק על קליפת בננה ומועף על ידי כלובי בשלישית.

כל הנוסעים מתבקשים לעלות על טיסה מספר 69, ריס לעומת זאת, מתבקש להתייצב על ברכיו בפינה על אפונה יבשה.

הענן התפזר. ממריאים.

עדשה, עדשה, איש. לא אפונה.
.
Brave Dwarf
לפני 14 שנים • 26 במאי 2010
Brave Dwarf • 26 במאי 2010
ריחמתי עליך. אבל אם תהרוס לי שוב את התסריט (ההופעה הזאת, לולי אתה, הייתה מתוכננת לשבוע ימים. יש לי כאן איזו ירך להחלים, מיינד יו) תקבל כוסמת או מלח גס. נא!

The movie will begin in five moments
The mindless voice announced
All those unseated will await the next show.
We filed slowly, languidly into the hall
The auditorium was vast and silent
As we seated and were darkened, the voice continued.
The program for this evening is not new
You've seen this entertainment through and through
You've seen your birth your life and death
you might recall all of the rest
Did you have a good world when you died?
Enough to base a movie on?.
I'm getting out of here
Where are you going?
To the other side of the morning