צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

למה , לכל הרוחות, אין פה פורום סגור לדומים (שולטים ) ??!!!

Master Bruce
לפני 14 שנים • 6 ביוני 2010
Master Bruce • 6 ביוני 2010
nerissa כתב/ה:
shanytopper כתב/ה:
אני לא מאמין שאני מגיב לדיון הזבלי הזה, אבל הנה ה50 סנט שלי.

1- אני אישית חושב שעדיף פשוט להתעלם בבוטות מהאדיוט. אין טעם להתעצבן עליו כי הוא לא ילמד. אין טעם לתת לו להשפיע עליך כי הוא לא חכם. וכל התגובות שנותנים לו פה הן בדיוק סוג תשומת הלב שהוא מחפש ואוהב ומשגשג ממנה. תחשבו על זה שאם כולם היו מתעלמים ממנו, מהר מאד אף אחד לא היה זוכר בכלל מי הוא, והוא היה נעלם מעצמו.

2- אם כבר להגיב, אז אני מסכים עם RIR שאומרת שעדיף לקבל את השטויות האלו בהומור. מה עוד אפשר לעשות עם טרול קטן ומטופש שמקפץ לו כאילו הוא משהו מי יודע מה, מלבד לההיות משועשעים? אז וואו, יש עוד דביל אחד שמעליב בני אדם מסביבו...לא חסרים כאלו, והעובדה שהוא חושב שהוא מיוחד היא מה שמצחיקה.

3- בנוסף, הרשו לי להציג תאוריה שאומרת שאדיוט בועל בתשוקה ממלא תפקיד חשוב בכל קהילה. תמיד יש את זה שכולם שונאים. במקרה הזה זה הוא. לפחות הוא טיפוס שגם כיף לשנוא ודואג בצורה עקבית להצדיק את זה. (ולפיכך הוא גם כנראה נהנה מזה). סתם מחשבה.

יום מעולה לכולם ולכולן.

טוב. תשמע. למרות הברכיים הדפוקות שלי, גילי המתקדם והעובדה שאני-לא-עושה-דברים-כאלה-יותר.. אני חייבת!

שניה..
עוד רגע..

bowdown.gif

זהו icon_smile.gif

ייאי! קיבלתי השתחוות!
nerissa​(אחרת)
nerissa​(אחרת) • 6 ביוני 2010
shanytopper כתב/ה:
nerissa כתב/ה:
shanytopper כתב/ה:
אני לא מאמין שאני מגיב לדיון הזבלי הזה, אבל הנה ה50 סנט שלי.

1- אני אישית חושב שעדיף פשוט להתעלם בבוטות מהאדיוט. אין טעם להתעצבן עליו כי הוא לא ילמד. אין טעם לתת לו להשפיע עליך כי הוא לא חכם. וכל התגובות שנותנים לו פה הן בדיוק סוג תשומת הלב שהוא מחפש ואוהב ומשגשג ממנה. תחשבו על זה שאם כולם היו מתעלמים ממנו, מהר מאד אף אחד לא היה זוכר בכלל מי הוא, והוא היה נעלם מעצמו.

2- אם כבר להגיב, אז אני מסכים עם RIR שאומרת שעדיף לקבל את השטויות האלו בהומור. מה עוד אפשר לעשות עם טרול קטן ומטופש שמקפץ לו כאילו הוא משהו מי יודע מה, מלבד לההיות משועשעים? אז וואו, יש עוד דביל אחד שמעליב בני אדם מסביבו...לא חסרים כאלו, והעובדה שהוא חושב שהוא מיוחד היא מה שמצחיקה.

3- בנוסף, הרשו לי להציג תאוריה שאומרת שאדיוט בועל בתשוקה ממלא תפקיד חשוב בכל קהילה. תמיד יש את זה שכולם שונאים. במקרה הזה זה הוא. לפחות הוא טיפוס שגם כיף לשנוא ודואג בצורה עקבית להצדיק את זה. (ולפיכך הוא גם כנראה נהנה מזה). סתם מחשבה.

יום מעולה לכולם ולכולן.

טוב. תשמע. למרות הברכיים הדפוקות שלי, גילי המתקדם והעובדה שאני-לא-עושה-דברים-כאלה-יותר.. אני חייבת!

שניה..
עוד רגע..

bowdown.gif

זהו icon_smile.gif

ייאי! קיבלתי השתחוות!

icon_lol.gif אל תתרגל..
נוריתE
נוריתE • 6 ביוני 2010
האדון אבישי כתב/ה:
קבלו תיקון לסאביות יש פורום סגור
זכותו המלאה של כל דום לברר עליה לפני שהוא נכנס איתה למערכת יחסים
אולי היא לא רצינית?
בכל מקרה הייתי שמח אם היו פותחים אחד כזה גם בלי שום קשר
למה יש פה כמה שולטים רציניים שיש להם ניסיון
והייתי שמח להתייעץ איתם בכמה דברים בפורום הסגור בנוסף

בישי..
כלובי החליט כבר לפני שנים, שפה באתר לא יהיה פורום סגור לאף מיגזר.
נקודה. מה שיש במקומות אחרים,ישנו שם
וכל אחד ואחת יכולים לסור לתפוז ווואלה נענע הייד פרק ולפתוח לעצמם פורומים ו"קהילות".
אף אחד לא מחזיק כאן אף אחד אחר בכוח. כל אחד יכול להרשם בכל אתר כזה ולהקים לעצמו מה שהוא רוצה.תוך עשר דקות. אבל יש כאלו שרק מסוגלים להתלונן ולא לעשות כלום בנדון.
Grey / Green
Grey / Green • 6 ביוני 2010
אנא הקפד להבדיל בין "אין פורום סגור" ובין "לא הוזמנתי לפורום הסגור".
האדון אבישי
האדון אבישי • 6 ביוני 2010
נוריתE כתב/ה:
האדון אבישי כתב/ה:
קבלו תיקון לסאביות יש פורום סגור
זכותו המלאה של כל דום לברר עליה לפני שהוא נכנס איתה למערכת יחסים
אולי היא לא רצינית?
בכל מקרה הייתי שמח אם היו פותחים אחד כזה גם בלי שום קשר
למה יש פה כמה שולטים רציניים שיש להם ניסיון
והייתי שמח להתייעץ איתם בכמה דברים בפורום הסגור בנוסף

בישי..
כלובי החליט כבר לפני שנים, שפה באתר לא יהיה פורום סגור לאף מיגזר.
נקודה. מה שיש במקומות אחרים,ישנו שם
וכל אחד ואחת יכולים לסור לתפוז ווואלה נענע הייד פרק ולפתוח לעצמם פורומים ו"קהילות".
אף אחד לא מחזיק כאן אף אחד אחר בכוח. כל אחד יכול להרשם בכל אתר כזה ולהקים לעצמו מה שהוא רוצה.תוך עשר דקות. אבל יש כאלו שרק מסוגלים להתלונן ולא לעשות כלום בנדון.

אם אין לסאביות אין סיבה שיהיה לשולטים סוף דיון מבחינתי icon_smile.gif
מאדאם קירי​(שולטת){אהובי המתו}

אני רק שאלה

שאלת תם: איך בדיוק פועל העניין הזה של "פורום סגור"? נניח שרק מי שמגדיר את עצמו כאדון יכול להיכנס לשם. מה מונע ממני, למשל, לשנות את הגדרות הפרופיל שלי כדי לקבל אישור להיכנס לפורום ה"סגו"ר? מה מונע מכל אחד אחר לפתוח משתמש נוסף ולהיכנס איתו לפורום הזה?
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}

Re: אני רק שאלה

RIR כתב/ה:
שאלת תם: איך בדיוק פועל העניין הזה של "פורום סגור"? נניח שרק מי שמגדיר את עצמו כאדון יכול להיכנס לשם. מה מונע ממני, למשל, לשנות את הגדרות הפרופיל שלי כדי לקבל אישור להיכנס לפורום ה"סגו"ר? מה מונע מכל אחד אחר לפתוח משתמש נוסף ולהיכנס איתו לפורום הזה?

שום דבר. ובכל מקרה לא יהיה פה שום פורום סגור, זה לא הולם את אופי האתר.
יש אתרים כמו תפוז והיידפארק שבהם ניתן לפתוח פורומים סגורים. בשביל לקבל הרשאת כניסה יש לקבל ססמה ממנהל הפורום. אז מי שפותח פורום כזה, יכול לאשר כניסה רק לאנשים שהוא מכיר או כאלה שמכיר את כתיבתם לאורך זמן, לפי כל קריטריון שהוא רואה לנכון. לצורך העניין - יבחר פלוני לפתוח פורום, ויכניס אליו רק את מי שהוא מכיר כשולט.

אגב לא ממש ברורות לי התלונות על "למה אין פורום כזה וכזה" כשכל אחד שבא לו יכול ללכת לתפוז ולפתוח כל פורום שמתחשק לו.
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}

Re: למה , לכל הרוחות, אין פה פורום סגור לדומים (שולטים ) ??!

אדון בועל בתשוקה כתב/ה:
נו . אני בוודאי לא כופר בנחיצותו הקריטית של הפורום הסגור של הסאביות ( הנשלטות ). אני בהחלט יכול לתאר לי שבליינד-דייט בדסמי עלול להיות מפחיד ולכן טוב שיש פורום אינטימי וסגור שבו סאביות יכולות להחליף מידע חיוני על זהותו של דום כזה או אחר, בטרם פגישה עימו.. אבל רגע. רגע. באותה מידה, ולא פחות מכך, חייב להיות כאן, ומהסיבות הברורות שיפורטו להלן , פורום סגור לדומים שבו יוכלו גם אלו להחליף בינהם מידע באופן דיסקרטי על סאביות כאלו או אחרות ועל הסכנה הטמונה בפגישה איתן...
אתם חושבים שאני מגזים ?? אז הנה לכם כמה וכמה סיבות שהוותיקים ביננו לא ירימו גבה מולן :

1. אתם בטח מכירים את הסאביות שמפלרטטות עם אונס, מפנטזות על אונס, נוגעות לא נוגעות ברעיון של אונס - בקיצור יש פה כמה וכמה מאלו שדייט איתן מבטיח לך בוודאות תלונה הזויה, מדומיינת ומטורללת במשטרה על ....אונס. אני כמובן לא אנקוב בשמות או ניקים של סאביות מהסוג דנן שדייט עימן מבטיח לדום המסכן שלנו ימי פורענות של חקירות, מעצר שווא וכו' וכו' - וכבר היו דברים מעולם,ו הדברים ידועים לוותיקים שבינינו ודי לחכימא ברמיזה. כשלעצמי היתה לי הזכות הגדולה שהסאבית שלי שיש לה מניות יסוד בסצינה הבדסמית כאן והיא הכירה, כמאמר הבריות , "את כולם" - ובזכותה הוזהרתי מראש מפני הסאביות הפנטיונריות הללו , ולכן נמנע ממני "העונג" הזה של חקירה במשטרה וכו' וכו'- אבל מה ייעשה דום חדש, שאך זה מכבר הגיע למחוזותינו והוא לא מכיר אף אחת , ופתאום הוא כולו נפעם מהעובדה שאיזו סאבית, שבואו נודה על האמת, נראית לא רע. בהחלט לא-רע ובוודאי לא נמנית על השמ"ד ( רק לצרכי קיצור - ר"ת של "השמנות, מכוערות דחיות ) קובעת איתו דייט, ואפילו אצלו או אצלה...ואופס למחרת בבוקר הלום שינה הוא מובא למעצר אזוק בידיו ורגליו בחשד ל.... אונס. הקיצור חובה להזהיר מראש כל גבר כאן מפני פגיעתן הרעה של הסאביות המפנטזות הללו.

2. ומה עןם המטורפות, אלו הסאביות , שגם אם נייפה את זה כמה שנייפה, לא נתחמק מהעובדה שהן חולות נפש וחיות על תרופות פסיכיאטריות - וגם כאן לא ננקוב כמובן בשמות או בניקים, אבל לוותיקים שביננו לא מדובר בחידות של ממש. וכבר אמר לי אחד ממכרי הוותיקים כאן, דום ידוע, שלכל דייט עם סאבית לא מוכרת הוא יוצא "חגור באקדח" לא פחות ולא יותר. שהרי לך תדע, אם הגברת היושבת מולך בבית הקפה לא תנעץ בך לפתע את הסכין שבידה. בקיצור - חובה כאן ומיד ועכשיו - פורום סגור לדומים שבו נזהיר איש את רעהו, ובדיסקרטיות הראויה מפני פגיעתן הרעה של חולות הנפש למינהן..

3. ויש גם חס וחלילה את הסכנה של הפגיעה במוניטין הגברי שלך. אל נמעיט בערכה של רעה חולה זו. תארו לכם את הסצינה הבאה: אתם יושבים במסעדה מעוצבת היטב או בבית קפה ממותג בעיבורה של העיר, השקעתם בעצמכם ובדייט המתוכנן, ואתם מחכים לה... ופתאום, משום מקום, מתיישבת מולכם... מפלצת. משהו שהמילים דלות מכדי לתאר את האובייקט , משהו ספק אישה ספק היפופוטם, שהתיבה השמ"ד רק עושה לה חסד...תארו לעצמכם את המבוכה , הבושה והכלימה שתכסה אתכם מול באי כל אותו בית קפה ממותג או מסעדה מעוצבת, ומחר כל העיר תידע ואז אנא אתם באים ? לאן , לאן נוליך אז את הבושה הזאת ??? !!! וכלל ידוע הוא שאין לסמוך על תמונות שהיא שולחת לך לפני הפגישה. אל תתפלא שהתמונה שקיבלת היא תמונת הבת מצווה שלה או התמונה של אחייניתה. אפילו "הקו-האדום " של הדאן-קאפ ( עלאק קו אדום ) לא יציל אותך מפני האסון הזה. רק פורום סגור לדומים הוא הפיתרון לסכנה הזאת.

בקיצור, בגלל כל הסיבות הנ"ל, ואני בטוח שיש לכם לא מעט סיבות נוספות וראויות, חובה, אבל ממש חובה, להקים, כאן ועכשיו, וללא דיחוי נוסף , פורום סגור לשולטים ( דומים) שבו נוכל בדיסקרטיות ראויה להעביר ביננו מידע חיוני והתרעות במועד מפני פגיעתן הרעה של הסאביות הנ"ל.

לתשומת ליבך כלובי.

רק אני חושבת שזה טקסט גאוני?
אני חושבת שאם לא קוראים אותו כפשוטו אלא רואים בו מפגן של אירוניה ספרותית, או אם תרצו מחווה לזרם האבסורד, אזי יש כאן כשרון לא מבוטל לבטא לעג באופן עדין ואלגנטי.