בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

''ידיד נפש''

FucK U
לפני 14 שנים • 29 ביולי 2010

Re: המוסר הכלובי הכפול

FucK U • 29 ביולי 2010
Uranus כתב/ה:
בכוח המוח כתב/ה:

כהרגלי, מבלי לקחת צד או לבקר ברמה האישית,
אשמח בכוח אם תאירי את עיניי ותסבירי לי:
מה מקטין בלומר על אדם שהוא חרד מנטישה או בגידה?

סוף כל סוף, התייחסות אחת בלי מילים של בית מרקחת ואני לא אוסיף שום חרוז....
רק המלך העירום יכל ללכת בלי בגדים ובלי כתר ולחשוב שהוא מלך ורק הנתינים היפים והחכמים
בארץ שלו שלא הייתה חלם אבל התנהגה כמו חלם המשיכו להתנהג אליו כאל מלך נערץ...
אני לא יודעת מה זה ידיד נפש, לי מעולם לא היה דבר כזה. רק למען הסדר הטוב.
Cauchy{Venus Blue}

Cauchy{Venus Blue} • 29 ביולי 2010
זונת דואר כתב/ה:
Uranus כתב/ה:
בכוח המוח כתב/ה:

כהרגלי, מבלי לקחת צד או לבקר ברמה האישית,
אשמח בכוח אם תאירי את עיניי ותסבירי לי:
מה מקטין בלומר על אדם שהוא חרד מנטישה או בגידה?

סוף כל סוף, התייחסות אחת בלי מילים של בית מרקחת ואני לא אוסיף שום חרוז....
רק המלך העירום יכל ללכת בלי בגדים ובלי כתר ולחשוב שהוא מלך ורק הנתינים היפים והחכמים
בארץ שלו שלא הייתה חלם אבל התנהגה כמו חלם המשיכו להתנהג אליו כאל מלך נערץ...
אני לא יודעת מה זה ידיד נפש, לי מעולם לא היה דבר כזה. רק למען הסדר הטוב.

נכון מאד-
רק מלך עירום יכול ללכת בלי בגדים

סוף סוף אמירה לוגית מדוייקת, ישר כוח.

(שאר המשפט כבר לא מדויק, שכן סתם עירום יכול ללכת בלי בגדים ולחשוב שהוא מלך).
בכוח המוח​(שולטת)

Re: דעתי

בכוח המוח​(שולטת) • 29 ביולי 2010
MasterKey כתב/ה:
את דעתי אשמור לעצמי הפעם (יותר מדי אנשים מאמצים אותה יותר מידי פעמים).
בכל אופן, הקטע כתוב מעולה ותענוג לראות כאן כשרונות מדי פעם.
"בכוח אין מוח, אך במוח יש טונות של כוח"
וכן - להודות בטעויות היא מעלה, שלא ניתנה לכולם.

אין בעיה - את דעותיך אתה יכול לשמור לעצמך כדי שלא נגנוב לך אותן.

ובגדול, היא אחת החריפות כאן, והיא כותבת טוב,
(את כתיבתה אני מכירה מבעיקר מהבלוג שלה, אחריו אני עוקבת)

אין קשר בין זה ובין כך שיש חילוקי דעות בין אנשים, ושאנחנו מחליפים כאן דעות וגישות בפורום.
אני עדיין חושבת שמה שאמרתי הוא נכון, ואולי כדאי שניתן לה עצמה לספר למה היא התכוונה, זה יותר פשוט, לא?
MasterKey​(שולט)

MasterKey​(שולט) • 29 ביולי 2010
זונת דואר כתב/ה:
[

אני לא יודעת מה זה ידיד נפש, לי מעולם לא היה דבר כזה. רק למען הסדר הטוב.[/color][/b]

מיצאי לך שולט ומיד יתווספו אליו מספר ידידי נפש.
כך תדעי כמה וכמה ידידי נפש ככל שתחפוץ נפשך.

קטן עליך icon_rolleyes.gif
FucK U

FucK U • 29 ביולי 2010
MasterKey כתב/ה:
זונת דואר כתב/ה:
[

אני לא יודעת מה זה ידיד נפש, לי מעולם לא היה דבר כזה. רק למען הסדר הטוב.[/color][/b]

מיצאי לך שולט ומיד יתווספו אליו מספר ידידי נפש.
כך תדעי כמה וכמה ידידי נפש ככל שתחפוץ נפשך.

קטן עליך icon_rolleyes.gif

חשבתי לתומי שלשולטים אין צורך לדייק ולהסביר icon_smile.gif יש לי חברים אין לי ידידי נפש. הנפש אינה החלק אצלי שחסר לו חבר !
מה ומי קטן עלי? הכותב?
תודה על ההמלצה, מבטיחה לא להעתיק, לנכס לעצמי, להשתמש ועוד icon_smile.gif
MasterKey​(שולט)

לעניות דעתי הצנועה

הכותב אינו קטן כלל. האינלקטואל שלו מספיק למספר אנשים (גם שלך - תרגעי) והוא אף העלה נושא מעניין, אם כי לא בטוח שהוא האיש האופטימלי להעלות נושא שכזה, על אף שנינותו הרבה.

אם לא היית כזו זונה (דאר), היתי חושב שיש לך חיבה מיוחדת לתרבות, פסיכולוגיה, מאפים, פרוסות, פיי וכו'.

מי אמר/ה "מוסר כפול" והתכוון/נה לכולם חוץ ממנו/ה? icon_eek.gif

וטובה...לחכמים. icon_rolleyes.gif
רפאל
רפאל • 29 ביולי 2010
בגדול, אני מסכים עם ראובן. קשר מונוגמי צריך גבולות, אחרת הוא מתקלקל מהר מאוד. אני מניח שהגבולות עצמם משתנים מאדם לאדם. יש כאלו שמנתקים קשרים עם בני המין הנגדי. ויש כאלו שצריכים מאהב/ת בשביל לשרוד את הקשר.

אני מאמין שידידות בין גברים לנשים היא אפשרית. אבל כאשר היא קרובה מאוד היא כמעט תמיד מלווה במתחים מיניים ובשיקולים זרים. ו"ידידות נפש" עם אדם שמכירים באתר מין/סאדו היא בכלל עניין נדיר, ולפעמים מפוקפק.

גם מבחינה רגשית, אני מאמין שמרבית האנשים ירגישו שלא בנוח לגלות שהאקס שלהם מקיים היום מערכת יחסים אינטימית עם מי שהיה בזמנו ידיד הנפש שלהם. אין כאן עברה על החוק, אבל לרוב זה מרגיש לא טוב. כאילו לא נשמרה הפרדת הרשויות. כאילו בכיר במשרד האוצר קיבל עבודה אצל משפחת עופר ביום שפרש מתפקידו. זה מעורר חוסר אמון.

הסייגים שיש לי הם שנים: (1) בסיפור כזה, רק לעתים רחוקות מדובר בידיד נפש שהוא נחש ובאשה שהיא תמימה. לרוב גם האשה טמנה את ידה בצלחת. (2) לא קל (אם כי גם לא בלתי אפשרי) לקלקל מערכת יחסים טובה. כאשר מופיע "ידיד נפש" מפוקפק, יתכן מאוד שגם מערכת היחסים היא כבר מפוקפקת.
FucK U

Re: לעניות דעתי הצנועה

FucK U • 29 ביולי 2010
MasterKey כתב/ה:
הכותב אינו קטן כלל. האינלקטואל שלו מספיק למספר אנשים (גם שלך - תרגעי) והוא אף העלה נושא מעניין, אם כי לא בטוח שהוא האיש האופטימלי להעלות נושא שכזה, על אף שנינותו הרבה.

אם לא היית כזו זונה (דאר), היתי חושב שיש לך חיבה מיוחדת לתרבות, פסיכולוגיה, מאפים, פרוסות, פיי וכו'.

מי אמר/ה "מוסר כפול" והתכוון/נה לכולם חוץ ממנו/ה? icon_eek.gif

וטובה...לחכמים. icon_rolleyes.gif

שוב אני נאלצת לחזור לקורס לשון מהמכינה: אינטלקט כאשר זה הנשוא ואינטלקטואל כאשר אתה דן בעצמך כבגוף שלישי ברור יותר? מי אמר מוסר כפול? אני לא יודעת, נדון בזה בחוג זונות הדואר הבא.
MasterKey​(שולט)

Re: לעניות דעתי הצנועה

זונת דואר כתב/ה:
[שוב אני נאלצת לחזור לקורס לשון מהמכינה: אינטלקט כאשר זה הנשוא ואינטלקטואל כאשר אתה דן בעצמך כבגוף שלישי ברור יותר? מי אמר מוסר כפול? אני לא יודעת, נדון בזה בחוג זונות הדואר הבא.

תודה לתיקון התמים icon_biggrin.gif
במקום ממנו באתי לא למדו לשון, אבל עשו עימה הרבה דברים אחרים. המכינה היחידה היתה סבתי האנלפבתית, שפעמיים בשבוע הכינה שני סירי קוסקוס ענקיים על פרימוס ישן לכל משפחתינו הקטנה.
במקום ממנו באתי אנשים שפטו את עצמם, לפני שדנו ברותחין אנשים אחרים.
במקום ממנו באתי איש לא הסתתר מאחורי אין ספור ניקים כפולים, משולשים, מגולגלים ומשוכפלים והשתמש בהם לניגוח "אויביו".
במקום ממנו באתי היה כבוד לאנשים.
כנראה שלא נותרו מקומות כאילו היום. שיני הזמן טחנו אותם עד דק. נשארו רק מכינות ללשון וחוגי זונות דאר...
להבה חשופה

לפני, "נשלטת" \ "שולט" אנו בני אדם.!@!

להבה חשופה • 29 ביולי 2010
כתבו, שלא יתכן ידידות נפש, בין "נשלטת משוייכת" ל"שולט" שאינו "אדונה".

כתבו, שלאותו ידיד נפש יש {בד"כ} מטרה ... להשיג אותה בבוא "היום".

כתב,''ידיד הנפש'' הינו גבר שאינו מסוגל להשיג לעצמו נשלטת טובה מכוח המשיכה האישי שלו. הדבר יכול לנבוע ממספר סיבות (סטטוס, אטרקטיביות פיזית, זמן וכו').

כתבה, "...בחורה שמדברת עם גבר שהוא לא חבר שלה על זיונים...כנראה שהיא מחפשת ..אממ..זין..זה שיש בחורות שקוראות לזה "ידידות נפש" זה בדיוק מה שאמרתי לגבי אנשים שממציאים תירוצים והצדקות כדי לא לקרוא לאמת בשם שלה..נו בחייאת ראבק."

כתבה, "לפעמים "ידיד נפש" הוא באמת ידיד נפש. לפעמים הוא חיוני למערכת היחסים".
===============================================================

לדעתי, כל, מערכת יחסים ונילית \ BDSM שאין בה תקשורת פתוחה, אמיתית, מפרה לדעתי נידונה לכשלון. ואין קשר אם יש לגבר \ אישה ידיד\ת נפש.

באתר, הכרתי, "שולטים" משכמם ומעלה { הייתי, במערכת יחסים,ומעולם לא נמנע מבעדי לשוחח עם אחרים} במשך הזמן, הכרותינו הפכה להיות חברות מצויינת עד היום הם ידידי נפש שלי {גם מחוץ לוורטואליה} ובלב שלם יכולה להעיד שאין ומעולם לא היתה להם שום כוונה אחרת מאשר להיות ידידי נפש \ חברים מצויינים לי. ומעולם " לא חיפשתי "זין" ..icon_smile.gif.

אני, משוחחת עימהם על כל מה שבא לי, משתפת ככל שעולה על רוחי וכך גם הם.

לכל אחד מהם, יש "נשלטת" \ אישה מדהימה בהחלט. אין, בהם ולו גרם אחד, של חוסר בטחון. הם, בעלי קסם אישי מדהים. חכמים, ישרים וכנים. שולטים, משכמם ומעלה, רבים יכלו ללמוד מהם את משמעות עניין השליטה וBDSM בפרט. {ה כבר נושא לשרשור אחר}.

כן, יש {גם} כאן ידידי נפש אמיתיים. ללא שום כוונות זדון.

להבה חשופה.!@!