לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מה שאני שונאת באתר הזה

the rain song
לפני 13 שנים • 23 בספט׳ 2010
the rain song • 23 בספט׳ 2010
המלכה לירז ניסחה את זה יפה מאוד לטעמי:
"בצעדייך הראשונים לתוך עולם הבדס"מ יהיו מן הסתם תחומים ואזורי התנסות שלא יעוררו בך עניין, או אף יזעזעו ויעוררו תחושת דחייה או כעס. חשוב לזכור כי סגנון החיים הזה נסוב בראש ובראשונה סביב בחירה וקבלה. לכל אלה הבוחרים להתנסות בבדס"מ, בתור שולטים או נשלטים יש את החופש לבחור אלו אספקטים של בדס"מ ברצונם לאמץ, ואלו לדחות."

http://www.thecage.co.il/magazine,15.html
Marcus Wright​(אחר)
לפני 13 שנים • 23 בספט׳ 2010

גבירה שפויה יש לי פתרון בשבילך

Marcus Wright​(אחר) • 23 בספט׳ 2010
מישהו/י יכול/ה לשים בבקשה קישור לאותה תמונה/ות מדוברות ?

גבירה שפויה כתב/ה:
לא מבריגים בורג לתוך צינור שופכה של נשלט, גם אם הוא מתחנן לכך, כי השולט אמור היות האדם היותר גדול רוחנית, ולהבין טוב יותר מהסאב מה נכון לו. זה התפקיד שלו, זו האחריות שלו. כל מקרה אחר הוא ניצול ציני של האמון שניתן בו, מה גם שסאבים כמעט תמיד שם כי הם רוצים, באופן זה או אחר, שיצילו אותם מעצמם.

להלן הפתרון
אני מזמין אותך לעשות לי סשן בו נחדיר "סאונד" (לא בורג) לצינור השופכה

יכול להיות שאני טועה אבל נראה לי שאת מבלבלת בין הדברים
וכמו שאמרו כאן בצורה סרקסטית וצינית , את פשוט צעירה בת 24 חסרת ניסיון .

את תגלי שאם עושים את זה נכון , בדרך איטית ובטוחה , לא רק שזה לא מסוכן יתר על המידה ואף פחות מסוכן מלחצות כביש במעבר חציה , זה "אפילו" מאוד מאוד מהנה
נוכל לצלם את זה אם תרצי כדי שתיהיה לך מזכרת מהביה"ס שאני אעשה לך בהכרות עם BDSM שפוי בטוח ובהסכמה ,
אגב , אני לא מגדיר את עצמי כנשלט או שולט ואני בנפש בריאה לכל הדיעות.
מעצם העובדה שאיני מגדיר את עצמי כשולט או נשלט , לא תיהיה בנינו היררכיה כזאת או אחרת במהלך ה"סשן" , שתחסוך ממך את העניין של להיות האחראית אלא אקח את האחריות על עצמי .
(אני אהיה השולט אבל את תבצעי את האקט, חלק ממכובדי הפורום כאן מכנים זאת "שליטה מלמטה")

אני תמיד אוהב לחזור לשורש היהודי בדברי שכן פעמים רבות אני מוצא ביהדות פתרונות להרבה דילמות חיים (אגב זה תמיד מדהים אותי מחדש איך היהדות העתיקה פתרה כבר אז דילמות "חדשות" שקיימות בזמננו. "אין חדש תחת השמש" אמר החכם באדם)

על אף היותך מורה בעלת תואר שני , קיימת בי התחושה ש"האקדמיה החילונית" הרחיקה אותך מהשורשים ולכן אינך מכירה במשפט:
מכל מלמדי השכלתי ומתלמידי יותר מכולם
לכן אין צורך בקביעה שהשולט/המורה הוא יישות גבוה יותר שאמורה לדעת טוב יותר מה נכון ומה לא .
ותתפלאי כמה דברים עוד יש לך ללמוד הן מאחרים והן מהתלמידים שלך ,
הערכתי האישית , כשל חלק מנכבדי הפורום , את פשוט צעירה חסרת ניסיון חיים (כמה שזה אולי יכעיס אותך לשמוע את זה ואני מניח שזאת אמירה שעלולה להתפס בעיניך כדברי התרסה) , תני לזמן לעשות את שלו .

במילים אחרות ,
אחזור לכותרת מתגובתי הראשונה (השניה בכלל לשרשור זה)

קחי אויר icon_arrow.gif icon_arrow.gif icon_exclaim.gif
דוכיפת​(נשלט)
לפני 13 שנים • 24 בספט׳ 2010

Re: תגידו,

דוכיפת​(נשלט) • 24 בספט׳ 2010
בוטן כתב/ה:
התחרפנתם ?!
באה לפה איזה ילדונת בת עשרים ושום כלום,
חושבת שהמציאה את הגלגל מינימום,
קצת רוקעת ברגליים, הרבה רוצה "צ'ומי",
ממש כמו בשיר:
ידיים למעלה,
על הראש,
על הכתפיים ...
1,2,3
ואתם מתייחסים לשטויות האלה ברצינות?! ועוד תהומית...
על החתום,
אהבלה שלא מבינה איך זה קרה.

כמה שאתה צודק.
רק לקרוא את הפרופיל שלה ולהבין שהיא פשוט לא ראויה להתיחסות.
שפויה,?אולי,מי יגדיר לנו ,הסוטים,שפיות מהי.
גבירה,?נו,לא הכוס תה שלי..
שחצנית?,בפינה לשיפוטכם.
ומכתוביה השונים(ראו התיחסותה ללבטוב,)עלה כבר מזמן ריח באושים שלא ראוי להתיחסות
דוכיפת​(נשלט)
דוכיפת​(נשלט) • 24 בספט׳ 2010
בוטן בוטן
איתך הסליחה(אפשר ע"ח יום הכיפור שעבר??)
שטעיתי
במינך.
מתנצל מכל הלב..
L איה
L איה • 24 בספט׳ 2010
גבירה 'שפויה'- כל השנאה הזו עוד תייצר אצלך קמטי הבעה נוראיים- ניכר על כתיבתך שאת מסוגלת להביע את הגישה המתחסדת והמתנשאת שלך באופן פחות מתלהם. וזאת למרות שבעניי את חשודה כמתלהמת צדקנית לצורכי יחסי ציבור עוד מימים ימימה.
הגישה הפולנית בכתיבתך, דהיינו לענות לעצמך מראש כי את מייצגת עמדה השייכת לאנשי מערות, דווקא נושאת חן בעניי. עשית עבודה טובה .
עוד אני מתרשמת כי מינית עצמך לתפקיד מגדירת ערכי מוסר. אם כן ברכות על המינוי , אבל עשי טובה לכולנו ותתפטרי. היכולת שלך לקבוע על פי תמונות מהי התעללות ומהו s&m "מוסרי" היא יכולת שאורי גלר עשה ממנה מיליונים.-מומלץ לך לשקול בחום. כל הקטע הזה של המורה פאסה, מילא שהמשכורות חרא, אבל את מתחסדת בחוסר חן של מורה שחוקה שמגדירה את הנורמה ע"פי בתיאון החינוך של המועצה הפדוגוגית חבל לכיש.
ההגדרות שפוי ומוסרי הינן תלויות תקופה ותרבות. את היתנשאי לך מעל נשלטים טיפשים וחסרי כל יכולת להבין את הגבולות של עצמם , וחיסכי מאיתנו את ההלקאה באצטלת "המוסריות"
זו שפיתחת כדי להגן על עצמך מפני מה שמרגיש לך מידי. - אבל אולי אני טועה ואת בכלל באה להגן על הטיפשים החלשים וחסרי עמוד השידרה הללו. כי את מבינה יותר מן הנשלט מהם גבולותיו הסבירים וכל זאת מישום שאת עורכת דיאגנוזה מופלאה לנפשו. -כזו שהוא פשוט לא מבין. בשם כל הנשלטים והנשלטות אני מודה לך על הדאגה הכנה, בפעם הבאה אני ממליצה לך לא לברוח- אלא לפתוח בשיחה עם" אובייקט ההתעללות" ייתכן כי הוא ממש יודע לדבר ויוכל להסביר לך כמה וכמה דברים. נסי ותהיני mia
blue roses​(אחרת)
לפני 13 שנים • 25 בספט׳ 2010
blue roses​(אחרת) • 25 בספט׳ 2010
אני שמחה שהצלחתי ללכד אתכם סביב ונגד משהו.

זה בסדר אם תמשיכו במקהלת ה"מתנשאת", "לא מבינה", "מתלהמת" וכו', שבה אתם משלהבים זה את זה (אגב, בצורה הכי לא מבינה ומתלהמת שיש). אין דינמיקה קבוצתית יותר טבעית מזו. בניגוד למה שאתם מתעקשים לחשוב, אני באמת לא כועסת, בטח לא 'שונאת' אף אחד על דעתו, אפילו לא על מעשיו.

אני רק מבקשת שתשקלו את האפשרות שבאמת ובתמים הזדעזתי ממה שראיתי (וראיתי ממש בטעות), שזה באמת גובל בלא-אנושי מבחינתי, ושבאמת ביקשתי לתת לכם חומר למחשבה.

חסד, יש גם חסד בעולם הזה, אני מקווה.

מורן.
Aציבעוני​(אחר)
לפני 13 שנים • 4 באוק׳ 2010

מורן

Aציבעוני​(אחר) • 4 באוק׳ 2010
את תותחית על ארטילריה כבדה ביותר

כל ניכבדי הכלוב טרחו ועמלו להשיב ולענות לך תשובות מנומקות מיתחסדות חכמות ויוצא בהללו

ואת אפילו לא חמורת סבר

פשוט עילוי נכון שלא אומרים שיבחו של אדם בפניו
אבל הייתי חייב לעצמי

ישר כח

ואשרי הכלוב שיש מחנכות כאלה בשעריו
Homelander​(שולט)
לפני 12 שנים • 1 ביולי 2011

חומר למחשבה...

Homelander​(שולט) • 1 ביולי 2011
אולי הפעם כתב/ה:
אני שמחה שהצלחתי ללכד אתכם סביב ונגד משהו.

זה בסדר אם תמשיכו במקהלת ה"מתנשאת", "לא מבינה", "מתלהמת" וכו', שבה אתם משלהבים זה את זה (אגב, בצורה הכי לא מבינה ומתלהמת שיש). אין דינמיקה קבוצתית יותר טבעית מזו. בניגוד למה שאתם מתעקשים לחשוב, אני באמת לא כועסת, בטח לא 'שונאת' אף אחד על דעתו, אפילו לא על מעשיו.

אני רק מבקשת שתשקלו את האפשרות שבאמת ובתמים הזדעזתי ממה שראיתי (וראיתי ממש בטעות), שזה באמת גובל בלא-אנושי מבחינתי, ושבאמת ביקשתי לתת לכם חומר למחשבה.

חסד, יש גם חסד בעולם הזה, אני מקווה.

מורן.

כדאי רק להעיר שיש לך כאן בעיה אחת רצינית וזה נראה לאורך כל הפוסט- שכחת לרגע ואז לאורך כל הפוסט, שאם את נותנת לאנשים חומר למחשבה, אין להתפלא אם החומר שהמחשבות שלהם ייצרו יהיה אשפה...
אני ממש לא בקטע של חיה ותן לחיות- הפתיחה של הבלוג שלי אומרת את זה בצורה נאה הרי וזה כי אני לעומתך לא נותן כ"כ הרבה קרדיט לתבונה האנושית. יחידי-סגולה בין בני-אדם, יש להם שכל ששווה מחשבה, קל וחומר הקשבה.
יחידים עוד יותר מהם הגיבו לך בפוסט הזה וקל לפספס את זה כי הנימה הייתה שנונה ולכן גם עוקצנית, אבל אני לא מסכים- לא איתם ולא איתך.

ראשית,
כן יש באתר הזה לפחות 50% מטורפים שאם באמת היית מנסה להסתובב בתוך השכל שלהם היית מרגישה כמו באחד מכל הסרטים ההם שבו את מסתובבת במוח-מעוות של רוצח-סדרטי פסיכופט, או בכל הסרטים האלה יחד... לפחות אני מקווה שיש לך אבק-כוכבים להביא להפקה הסוריאליסטית הזו.

אבל בגדול, זה בגלל שאת במקום הכי פרוץ בארץ- לא די בכך שאנחנו פה ברשת אם כל-השיקוצים, אזי שאנחנו גם באתר של סוטים בהגדרה... אז למה ציפית בעצם? לסיוטים בהצהרה?
יש בכניסה לאתר אזהרה.

שנית,
כמו בכל-מקום גם הפסיכים כאן הם בעיקר רוח וצלצולים ומנצלים את המדיה הוירטואלית כי להוציא לאור פנטזיות רקובות בעיקרן; זה לא אומר שיש עליהם משהו מזה במציאות.
היה לי פה דיון עם בחורה נבונה בכינוי- "קייסי" על מי שבאמת חי את האמת שלו בניגוד לכל המגבלות-החברתיות שנוצרו כדי לקיים את החברה אבל לא בהכרח את האינדיבידואל.
זה היה מזמן, אבל כיום זה פשוט מחזיר אותי לטירונות שנועדה ללמד אותנו לקחת-חיים, אז נעצור את החומר-המחשבתי בזה..

שלישית,
לשמחתנו נותרו מס' איכויות יחידות בעולם-האינטרנט ואחת מהן היא חופש-הבחירה...
את יודעת שיש כאן דפוקים בראש ששום מחשבה טובה לא תצא מהם או סתם מטומטמים שעושים את עצמם כאלה ומהם לא תצא כל מחשבה נקודה.
אז אם משהו לא מוצא-חן בעינייך פשוט דפדפי אותו הלאה... אני למשל אבין בהחלט לליבך.

ולבסוף,
צריך אומץ כדי לעשות BDSM אמיתי גם בגבולות ה-SSC אם אין את זה, אז עדיף לחפש פנטזיה 'אחרת'.
לעומת-זאת אם נטיית-ליבך אומרת ככה ולא אחרת, אז כדאי לך לבדוק עם עצמך כמה את באמת מעוניינת ללכת עם הלב החושק והרגשות היצריים גם אם לפעמים זה אומר לפעול בניגוד למחשבה.
blue roses​(אחרת)
לפני 12 שנים • 5 ביולי 2011

אמן,

blue roses​(אחרת) • 5 ביולי 2011
העלת את הפוסט הזה מתהומות הנשייה, ואני לא בטוחה אם לא היה עדיף לו שם.

בכל מקרה, היטלר עלה בשם הדמוקרטיה ומתעללים מעוותים שצריכים להזין את האגו הפצוע שלהם- בשם המתירנות הסאדו-מזוכיסטית, זה עיניין אחד. העיניין האחר הוא שבאף נקודה אדם לא יכול להיעשות חופשי מספיק בשביל להחליט שהוא מוסר את עצמו לעבדות. פשוט אין לו זכות לוותר על הזכויות שלו.
הדורבנים​(נשלט)
לפני 12 שנים • 5 ביולי 2011
הדורבנים​(נשלט) • 5 ביולי 2011
שלום אולי הפעם,
אני מאוד אוהב את איך שאת כותבת, גם פה, וגם את הבלוג שלך.

ההערה שהערת פה לדעתי היא נכונה ובמקומה אבל חסרה מאוד. כי היטלר עלה בשם הדמוקרטיה - אבל גם הרבה בעזרת יחסיות המוסר. אין טוב ורע. ולא צריך כלל להבחין בו.
וגם את קצת חוטאה בזה: כולם באתר אותו הדבר (ככה משתמע מדברייך, למרות שלא אמרת זאת במפורש. הכללת בצורה לא עקיפה). אין באתר טוב ורע, וממילא אין צורך להבחין בין אנשים כאן.
אמרת: יש באתר הזה אנשים רעים. עד שלא תוסיפי את ההמשך, "וצריך להבדיל אותם מהטובים" האמירה הזו תהיה בעייתית בעיניי.

(ואנשים שענו לך בגסות בלי לנסות לרדת לסוף דעתך, אין לי אלא להתעלם מהם.. מה אפשר לעשות?)