בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

איכס...אשכנזים(זיות)

נוריתE
לפני 13 שנים • 18 באפר׳ 2011
נוריתE • 18 באפר׳ 2011
בכוח המוח כתב/ה:
כתב/ה:

1.רק עכשיו הבנתי מה זה ערס במובן הכי ירוד.
עכשיו אני מבינה שנאורות לא יכולה לבוא עם נישוק מזוזות,
ואני מבינה שיש כאן כאלה שחושבים שצריך מי יודע איזו אינטיליגנציה מינית בשביל לנשק כפות רגליים ולהצליף, במקום סתם לנשק ולאהוב (נו, כמו אלה שחסרי איטנטליגנציה כזו עושים), שערסים יוצאי עדות המזרח הם רק וונאבי, לעומת אדונים אשכנזים שהשכינה שורה בהם ואינם באים בצרורות אלא בבודדת.

2.אני מבינה גם שמזרחיות הן כנועות ולא חכמות במיוחד, ומוכנות לקבל יחס משפיל ומזלזל שלא כמו אחיותיהן האשכנזיות.

3.הכי אני מבינה שהשד העדתי לא מת וחי דווקא בצד השני, והוא בורח מהפה לכל "אשכנזי טוב" ברגע שבו לא עומדים על המשמר.

וואלה. השכלתי היום. תודה.

1.*במקור,נאמר, "יותר אשכנזים*
*פה נאמר שזה לא נכון,הערה על הערסים אולי קצת גסה אבל לא פחות מהערות המקור,על אשכנזים*

2.*זה כהבנתי בא כהפוך על הפוך,ז''א לא היתה כוונה להעליב פה "מזרחיות" אלא דוקא להאיר על ולהעיר ל כל מי שחושב עליהן בצורה כזאת כאילו כניגוד על "אשכנזיות"*(ככה אני הבנתי וזה ברור לי)

3. השד העדתי הוא "עיוור צבעים".וקיים בשני הצדדים.
godisafemale​(שולטת)

המלצות מל"ב:

godisafemale​(שולטת) • 18 באפר׳ 2011
המלצות ועוד תשובה לגילגמש גילגשר:

1. דיעות קדומות או לא מעודכנות זה חבל, ההמלצה היא כאמור להתנער ולהתעדכן.

2. ראו חתימתי

לשאלתך:

gilsherr כתב/ה:
שאלה: למה יש המון אשכנזים ואשכנזיות בתחום יותר מכל דבר אחר?(משני צידי המיתרס) האם זה משום שאנחנו פחות טובים בסקס רגיל או למצער פחות אטרקטיביים מבחינה גופנית וצרייכם שלייקס שיכסו על הלס אטרקטיביות הבסיסית שלנו ביחס לאחינו ואחיותינו המזרחיים?

תשובה:

זה לא נכון שרק בבדס"מ יש הרבה שיכנזים, גם באתרים שמחליפים מתכונים ולומדים לבשל יש הרבה שיכנזים (רומנים זה לא נחשב שיכנזים). גם בחוגים לריקודי בטן יש יותר שכנזיות שרוצות ללמוד לנענע, אבל מה לעשות...
ולא, אתם לא פחות טובים בסקס רגיל שדורש קצב וכושר יצור ות(ד)פוקה, אתם פשוט לא נועדתם לזיין ולרקוד, זה מין הסתדרות גנטית שכזו, מקבצי גנים בגוון ורוד בהיר שמתמחים בעיקר בהגשת טרוניות ותלונות גדושים ברחמים עצמיים מוגשים עם מרק קיינדאעל'ך ערירי שאף אחד לא מתקרב אליו icon_smile.gif

ודי לויכוחים, לא כל אמירה היא גזענית יש קורולציות המשותפות לכל עדה ועדה, יש מנהגים, מסורת, יש מאפיינים משותפים. אז מה, מה קרה. לנשק רגליים של אדון תימני זה יותר טוב מלנשק מזוזה? תמהני..

מה שבטוח.. כשאת אישה תימניה - את בצד הנכון של המתרס במיוחד כשיש לך כלבלב פולני.

קצת הומור מה קרה לכן ולכם?

חג שמייח..

גודי icon_razz.gif
נוריתE

ולכל הקופצים על "עגלת"..

נוריתE • 18 באפר׳ 2011
"בואו ונרד על פט הגזענית" במקום על הטרול
שהתחיל את כל זה וקפץ גם הוא עליה,בברור כדי להסיר את האש(הצודקת) מהכיוון שלו.

הניחו לה.
אם לא הבנתם ,כמו שהסברתי קודם
ואני רוצה להדגיש את זה,בהערה נפרדת
דעתי היא שהערה שלה על "מזרחיות" בניגוד "לאשכנזיות" באה להראות את הסטראוטיפים
השליליים והלא הוגנים ו/או נכונים
שיש בחברה בכלל ולא כשום הערה מכוונת "גיזענית".

בכוח המוח{Aion}
בכוח המוח{Aion} • 18 באפר׳ 2011
טרנסקסית כתב/ה:
התגובה שלי הכי אהובה בשרשור ! יאיייי ! icon_smile.gif

יחתיכת מזרחית גזענית, או חמור מזה - גונבת-התגובה-הכי-אהובה-בשרשור.
איך זה קרה??

אני מבקשת מכל מי שלב פועם בחזהו לעזור להחזיר את המצב לקדמותו!

טוב נו, זו היתה תגובה באמת לא רעה יחסית (:

אני מאחלת לכולנו חג שמח ועמוס אהבה.

אני גם רוצה להגיד כמה מילים מבפנים, בלי להתנצח ובלי כלום.
אני רוצה לומר מה מטריד אותי באמירות האלה, ומאין זה מגיע.

תראו, פעם היו אחרים שהחליטו מי טוב ממי ומי מפותח ממי במה, ואפילו ידעו להסביר את השורשים של זה.

הם גיבו את זה אפילו במחקרים עדכניים שהראו מעל לכל צל של ספק עד כמה יהודים למשל נחותים, עד כמה הגזע הארי הוא הנעלה על כל הגזעים, והצליחו לייצר איזה סוג של מדרג.

לפעמים אני חושבת שכמו שילד שעבר התעללות מינית הופך למתעלל בילדים בעצמו, כך גם הפתולוגיה הזו שנשתלה והופנמה, מחפשת לה דרכי מוצא, דרכי איזון - סגירת מעגל בעצם. זה עובר בחינוך, כמו שהרבה מחלות עוברות בחיברות לדעתי, המחלות החברתיות בטח.

עד היום יש ביננו כאלה שמאמינים לתורות גזע, ומאמינים שאנחנו אכן נחותים מאחרים, וטובים מאחרים. לא כפרט, אלא כקבוצה. הקבוצה עצמה יכולה להשתנות, אבל הרעיון לא.

שניים כאלה יצא לי להכיר מקרוב, כאלה שהפנימו את המעמד הנחות לכאורה שלהם וחיפשו מי תחתיהם ברשימה על מנת לאזן את תחושת הנחיתות הזו. אחד מהם היה אומר: הוא כזה יהודון, זה מגעיל. וגם: "אי אפשר להשוות את התרבות הגרמנית בלה בלה לאף תרבות אחרת. את פשוט לא מבינה איזה פער עצום, בלה בלה".

השני היה אומר ולא הסכמתי איתו על כך, כי אני מאמינה שהאישיוז היה בעיקר שלו. הוא היה אומר: " את לא מבינה בכוח, זה לא משנה כמה חכמה ומבינה תהיי, את פשוט לא מבינה איך מסתכלים אשכנזים על שחורים, איך הם מדברים עליהם בינם לבין עצמם. הם לא באמת יכולים לכבד "שחור" תאמני לי שאני יודע על מה שאני מדבר." קשה היה לי לקבל את הרעיון שכך זה עובד, אבל כן הבנתי שכך זה עובד אצלו לצערי.

אני עדיין לא חושבת שזה מאוד נפוץ. גם הצורך הזה של גילשר להשפיל מזרחיות למשל, להתעסק בזה, מגיע לדעתי ממקום דומה. הוא גם לא היחיד שמתגרה מכך.

נדמה לי שהדרך לטפל בזה ולתקן את זה היא פשוטה. היא מגיעה מההבנה שקבוצה כקבוצה אינה יכולה להיות נחותה. בכל קבוצה ישנם דגשים אחרים, יש יתרונות מסויימים, וחולשות מסויימות. ארים לא נעלים על יהודים, לבנים לא נעלים על שחורים וגילשר לא נעלה על תימניות. לדעתי הוא גם יודע את זה, למרות שזה מחרמן אותו רצח.

כדי לשבור את ההתניה הזו, את ההפנמה הזו, צריך להיות מודעים אליה בכל פעם שהיא עולה. צריך לבדוק אם אנחנו מתנהלים ומגיבים בהתאם לרעיונות מהסוג הזה שנשתלו בראשינו. צריך לבדוק אם לא עדיף לשבר את השרשרת "מעלינו", ולא להמשיך להנחיל אותה "תחתינו".

אלה לא דברים פשוטים לעשיה, אבל הם חשובים מאוד. ממילא אנחנו תקועים בתוך מיליון ואחת הגדרות שלא באמת מנבאות משהו, זה מיותר. מותר להסתכל על שונות, להגדיר יעדים ומטרות לשינוי, זה כן. אבל אסור להכניס את זה לתוך מדרג שמאפשר למי מביננו להרגיש טוב יותר משום שהוא רם ונישא מקבוצת גזע אחרת.

אם נחשוב, אי אפשר לבחון מי טוב יותר בבדיקה אבסולוטית: אלה יפים יותר אבל חכמים פחות, אלה שמים בכיס הקטן את החוזק הגופני של שאר הגזעים, אלא שרים מדהים, ואלה רקדנים, וכו. אי אפשר, הגיונית, לכמת יתרונות בלי שאנחנו גם ניתן את מדד החשיבות לכל תכונה. הכל עניין מוחלט של תפישה.

סליחה על החפירה,
חג חירות שמח (:
נוריתE
נוריתE • 18 באפר׳ 2011
pet כתב/ה:

כתב/ה:
אכן התגובה של פט היא גזענות לשמה. לא לזאת כיוונתי אבל מסתבר שקל מאוד להוציא השד מהבקבוק. ויש לי תיקון קטן: מעולם לא ניסיתי להיות עם מישהי מכאן, אני מעדיף זונות(אלו שכן הייתי איתן פנו אליי)

ולקרוא לאשכנזיות "שמנות, מתוסבכות אשר מצייתות רק כדי להיות מקובלות" (לעומת התימניות, הטריפוליטאיות והמרוקאיות הכוסיות, כהגדרתך) זה ממש לא גזעני.
אז בוא תאיר את עיניי לגבי כוונותך.

הוא כיוון עלי חומד
כי שמה בעמוד הראשון
בתגובה הראשונה שלי,דרכתי לו על הרגל.למסכן
(בגלל זה אחר כך הכנסתי פה את משל השועל והענבים,)
נוריתE

Re: חחחחחחח,הצלחת להצחיק אותי

נוריתE • 18 באפר׳ 2011
נוריתE כתב/ה:

r כתב/ה:
טוב אודה על האמת, כיוונתי יותר לאשכנזיות השמנות עם המשקפיים והתסביכים, אלו שלובשות את מסכת הצייתנית רק בשביל להרגיש שייכות סוף סוף (בלי הצלחה) כמו שניסו בזמנו להצטרף ללהקת חנונים חובבי מדע בדיוני בתיכון. אלו שהפסבדו צייתנות שלהן נעלמת ברגע האמת תחת הגנים הפולניעם של אמא שלהן,כן כן אתן עם העור הלבן והנמשים הכעורים. הבו לנו תימניות בבקשה או לפחות מרוקאיות כוסיות(במחשבה שניה גם טריפולטאיות עם תחת גדול יספיקו)
advil
advil • 18 באפר׳ 2011
עכשיו הייתי שואל מהי קבוצה?
נוריתE

ובכלל,על כל הפוסט ההזוי הזה ועל ההוגה שלו

נוריתE • 18 באפר׳ 2011
אם מישהו היה מעז
להעלות בדעתו להעלות פוסט הפוך(מטיפשות/שעמום או מה שמפחיד יותר-,ברצינות)
ובמקום "איכס אשכנזים" היה מכניס כל עדה אחרת שלא מבני אשכנז והסביבה
ולא ארשום מפורשות כדי שהו א לא יקפוץ עלי בתור גזענית כביכול כמו שקפץ על פט
אז היו מוליכים אחד כזה בזפת ונוצות וירטואליים בתהלוכה על פני הכלוב,
רק בגלל שהו א ,זה,השפיך על אשכנזים
אף אחד לא הגיב לו ברצינות כמו שצריך על הערה הטיפשית הזאת,
הגזענית בעליל (כן,גזענות היא דוסיטרית,מה-אתם-יודעים)
master xy​(שולט)

סיכום זמני

master xy​(שולט) • 18 באפר׳ 2011
הזכר -

הזכר צריך להיות זכר אלפא .

אשכנזי או לא זה באמת לא משנה . לזכר האלפא צריך שיהיה הרבה כסף , אבל הרבה . כי עם הרבה כסף הפרנעק מעמיד 700 אשכנזי שסק שיהנדסו למוחרקה את החמוצים . או לחילופין יעמיד 700 פרענקים שישירו לו ״ ולנו יש פלאפל ״

כמו כן זכר האלפא צריך להיות גבר עם ביצים ולאוו דווקא ביצים מבשר אלא ביצים מברזל , אחד כזה שלא מפחד משום שמוק ממוצע . ויודע לנגוח בכל זב ומצורע

מעבר לזה רצוי שלא יהיה עילג , שלא יהיה אהבל , שיאמר את המילה האחרונה ושידע להשתין בשירותים מבלי ללכלך את האסלה .

הנקבה -

אשכנזיה או ספרדית . נו באמת ? אם היא כוסית אז מצידנו שתוולד על הירח . אם היא כונפה אז מה זה עוזר לנו שהיא נולדה בהונגריה ?

שתדע לבשל . שתהיה מאמי . שתדע לתפור שתדע לרקוד שתדע למצוץ שתדע לנאום שתדע לחייך למי שצריך ולא לחייך למי שלא צריך שתדע לשתוק ולצעוק ולצחוק ושתדע לישון .

מה זה בדסמ אגב ?
Beta Male

Re: סיכום זמני

Beta Male • 18 באפר׳ 2011
master xy כתב/ה:

הנקבה -

אשכנזיה או ספרדית . נו באמת ? אם היא כוסית אז מצידנו שתוולד על הירח . אם היא כונפה אז מה זה עוזר לנו שהיא נולדה בהונגריה ?

סיכום ממצה ונהדר